Hoşgeldiniz!

Kanyonu Videoları İzle

Dünyada ilk Defa Safranbolu'da Oynandı! 01:00
Dünyada ilk Defa Safranbolu'da Oynandı! 233 izlenme - 4 gün önce Safranbolu ilçesinin Tokatlı Kanyonu’nda yer alan ve bir benzeri ABD’de Arizona’da bulunan cam teras üzerinde voleybol gösterisi yapıldı. Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu tarafından Karabük’te düzenlenen Oturarak Voleybol 1. Ligi 1. Etap müsabakaları kapsamında sporcular 80 metre yükseklikteki cam teras üzerinde voleybol gösterisi yaptı. 3 gün sürecek olan ve Karabük, Zonguldak, Samsun, Adana, Konya, Muğla, Diyarbakır ile Karaman’dan 9 takımın mücadele ettiği Oturarak Voleybol 1. Ligi 1. Etap müsabakaları çerçevesinde sporcular Safranbolu ilçesinde bulunan cam terası gezdi. Cam teras üzerine kurulan file ile oturarak voleybol gösterisi yapan sporcular bir ilke de imza attı. Yarım saat süren gösteri maçının ardından gazetecilere açıklama yapan Türkiye Oturarak Voleybol Milli Takımlar Baş Antrenörü Yusuf Kenan Kök, amaçlarının bu sporu tanıtmak, insanlara göstermek olduğunu söyledi. Bu sporun Türkiye’de de oynandığını dünyaya göstermek istediklerini anlatan Kök, "Ülkemizdeki engelli insanlarımızın Paravolley’den haberdar olmalarını ve engelli arkadaşlarımızın bu işin içinde yer almasını istiyoruz. Bu oyunun böyle mekanlarda oynanabildiğini ve bu sayede hak ettiği yere gelmesini göstermek istedik. Paravolley’i her yerde oynamaya hazırız. Dünyada böyle bir mekanda Paravolley ilk defa oynandı. Gelecek sezonlarda bu oyunu farklı mekanlarda da oynayacağız " dedi.
Cennet Deresi    ( Cehennem Deresi ) İdil - Şırnak 08:32
Cennet Deresi ( Cehennem Deresi ) İdil - Şırnak 5.758 izlenme - 2 yıl önce Cennet Deresi ( Cehennem Deresi ) İdil - Şırnak Web: http://www.simayproduction.com Cennet Deresi ( Cehennem Deresi ) İdil - Şırnak Web: http://www.simayproduction.com
Şoray Uzun Yolda - Pınarbaşı (1) 10:00
Şoray Uzun Yolda - Pınarbaşı (1) 10.505 izlenme - 7 yıl önce Şoray uzun yolda - pınarbaşı programı
Narman Peri Bacaları 04:03
Narman Peri Bacaları 5.337 izlenme - 8 yıl önce narman peri bacaları
Turnalı Kanyonu Sivas Kangal Turkey 05:46
Turnalı Kanyonu Sivas Kangal Turkey 5.021 izlenme - 8 yıl önce turnalı,kanyonu,sivas,kangal,turkey
Yeşil Doğa   30 Ocak 2016 32:51
Yeşil Doğa 30 Ocak 2016 1.122 izlenme - 1 yıl önce Yeşil Doğa bu hafta Gümüşhane’deydi. Güven İslamoğlu, Gümüşhane’den Santa Harabelerine doğru bir rota yaptı, Karaca Mağarası, Cehennem Kanyonu, İmera Köyü, Kurum Vadisi ve Santa Harabelerini ekrana taşıdı.
Anadolu'nun Büyük Kanyon'u: Levent Vadisi 01:10
Anadolu'nun Büyük Kanyon'u: Levent Vadisi 193 izlenme - 3 ay önce ABD'deki Büyük Kanyon'a benzetilen ve 65 milyon yıl kadar öncesine dayanan kaya oluşumlarının bulunduğu Malatya'nın Akçadağ ilçesindeki Levent Vadisi,yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çekiyor. 28 kilometre uzunluğundaki Levent Vadisi'nde son derece ilginç jeolojik oluşumlar, uçurumlar ve mağaralar yer alıyor. Jeolojik görünümüyle farklı bir yapıya sahip vadi, kent yaşamının stresinden uzaklaşmak isteyen doğa tutkunlarınca mola noktası olarak görülüyor. Sonbaharda tabloları aratmayan manzaralara sahne olan vadi, ziyaretçiler için eşsiz bir manzarada dinlenme imkanı sunuyor.
Şoray Uzun Yolda - Pınarbaşı (6) 10:00
Şoray Uzun Yolda - Pınarbaşı (6) 3.766 izlenme - 7 yıl önce Şoray uzun yolda - pınarbaşı programı
Şoray Uzun Yolda - Pınarbaşı (3) 10:00
Şoray Uzun Yolda - Pınarbaşı (3) 2.085 izlenme - 7 yıl önce Şoray uzun yolda - pınarbaşı programı
Çorum İncesu Kanyonu 14:35
Çorum İncesu Kanyonu 2.537 izlenme - 7 yıl önce
Kad Valla Kanyonu Arama Kurtarma Çalışmaları 01:19
Kad Valla Kanyonu Arama Kurtarma Çalışmaları 1.012 izlenme - 4 yıl önce KAD VALLA Anıl Bakar arama kurtarma çalışmaları
Şoray Uzun Yolda - Pınarbaşı (2) 09:54
Şoray Uzun Yolda - Pınarbaşı (2) 1.772 izlenme - 7 yıl önce Şoray uzun yolda - pınarbaşı programı
Pınarbaşı - Yeşilin Töresi (Trt) - 2 09:55
Pınarbaşı - Yeşilin Töresi (Trt) - 2 1.701 izlenme - 7 yıl önce trt televizyonunda yayınlanan, pınarbaşı ilçesini tanıtan belgesel film.
Şoray Uzun Yolda - Pınarbaşı (4) 10:00
Şoray Uzun Yolda - Pınarbaşı (4) 1.578 izlenme - 7 yıl önce Şoray uzun yolda - pınarbaşı programı
Sadağı Kanyonu 01:36
Sadağı Kanyonu 72 izlenme - 9 ay önce
Cide Malyas Kanyonu 02:36
Cide Malyas Kanyonu 618 izlenme - 4 yıl önce
Şoray Uzun Yolda - Pınarbaşı (8) 06:47
Şoray Uzun Yolda - Pınarbaşı (8) 1.138 izlenme - 7 yıl önce Şoray uzun yolda - pınarbaşı programı
Doğa Tutkunlarının Mola Noktası: Tohma Kanyonu 00:44
Doğa Tutkunlarının Mola Noktası: Tohma Kanyonu 36 izlenme - 3 ay önce Tarihi ve doğal güzellikleri ile saklı bir cenneti andıran Malatya'nın Darende ilçesindeki Tohma Kanyonu, sonbaharda rengarenk görüntüsüyle ziyaretçilerini büyülüyor. Jeolojik dönemlerdeki kırılmalarla oluşan, sarp kayalıklar arasından akan suyu taşıyan Tohma Kanyonu, kent yaşamının stresinden uzaklaşmak isteyen doğa tutkunlarınca mola noktası olarak görülüyor.
pınarbaşı - yeşilin töresi (trt) - 3 06:12
pınarbaşı - yeşilin töresi (trt) - 3 1.075 izlenme - 7 yıl önce trt televizyonunda yayınlanan, pınarbaşı ilçesini tanıtan belgesel film.
Dağcılar Harmankaya Kanyonunu Keşfetti 01:10
Dağcılar Harmankaya Kanyonunu Keşfetti 69 izlenme - 7 ay önce Uludağ Dağcılık Kulübü üyesi 5 dağcı, Bilecik’in Yenipapazar ilçesinde bulunan ve bu zamana kadar vatandaşların geçmediği kanyonu teknik malzemeleriyle geçerek, doğa harikası kanyonun güzelliklerine şahit oldu. 3 kilometrelik kanyona halatlar yardımı ile inen dağcılar, Harmankaya kanyonunu yer yer boylarını aşan suların içinde kat etti. İçinde oluşan traverten taşlarıyla görenleri kendine hayran bırakan kanyonu geçen 5 dağcı, “Burası doğa harikası bir yer. Burayı sadece teknik malzemesi olan kişiler geçebilir. Zorlu ve bir o kadar harika bir parkur. Yaklaşık 3 kilometrelik kanyonu 7 saatte geçtik. İnanılmaz bir güzelliğe sahip kanyonu geçerken gördüğümüz güzellikler karşısında kendimizi kaybettik” diye konuştular.
Soğukdere Kanyonu 08:33
Soğukdere Kanyonu 154 izlenme - 2 yıl önce Soğukdere Kanyonu "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/cemil302 kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Yenice-Hes 02:10
Yenice-Hes 617 izlenme - 6 yıl önce karabük; yenice ormanlarışeker kanyonu tehlike altındageç olmadan harekete geçyenice'de hes'e hayır
Pınarbaşı Festival -2 10:00
Pınarbaşı Festival -2 989 izlenme - 7 yıl önce festival ve doğal güzellikler hakkında program - gezi
Şoray Uzun Yolda - Pınarbaşı (5) 04:45
Şoray Uzun Yolda - Pınarbaşı (5) 917 izlenme - 7 yıl önce Şoray uzun yolda - pınarbaşı programı
Kad Valla Arama Kurtarma Çalışmalrı 02:26
Kad Valla Arama Kurtarma Çalışmalrı 457 izlenme - 4 yıl önce KAD Valla da kaybolan dağcı Anıl Bakarı arama çalışmalarından görüntüler...
Kastamonu - Valla Kanyonunu Geçmek 14:08
Kastamonu - Valla Kanyonunu Geçmek 207 izlenme - 2 yıl önce Bir grup maceracı arkadaşlar bir araya gelip, Kastamonu Pınarbaşı ilçesi sınırlarında bulunan dünyanın en büyük 3. Kanyonu olan Valla kanyonunu geçmişler. Aksiyonla izliyoruz.
Pınarbaşı Festival -3 10:00
Pınarbaşı Festival -3 640 izlenme - 7 yıl önce festival ve doğal güzellikler hakkında program - gezi
Kapız kanyonu doğa yürüyüşü-12 şubat 2012-pazar 02:33
Kapız kanyonu doğa yürüyüşü-12 şubat 2012-pazar 440 izlenme - 5 yıl önce Kapız Kanyonu doğa yürüyüşü videosunu izlemektesiniz.Güneşli ve gayet sıcak bir ortamda gerçekleşen etkinliğimize katılan tüm üyelerimize TEŞEKKÜR EDERİZ.Salih Mutlukaya
Bu Dünyada Olduğuna İnanamayacağınız Muhteşem Yerler 02:43
Bu Dünyada Olduğuna İnanamayacağınız Muhteşem Yerler 222 izlenme - 1 yıl önce Herkese Sahte Arap kanalımdan merhabalar.Bugün sizlere Bu Dünyada Olduğuna İnanamayacağınız Muhteşem Yerlerden bahsedeceğim.dizi film tadında sahte arap kanalında iyi seyirler. SAHTE ARAP kanalına abone olmak için Abone olun! http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=sahtearap http://www.sonbisey.com sitesini biliyor musunuz? Harika bir kaliteli içerik ve liste sitesi. SAHTE ARAP Sosyal Ağ Adresleri Facebook: https://www.facebook.com/sahtearap Instragram : @hakan_kaan Reklam ve/veya sponsorluk için hakan.0@hotmail.com İkinci Kanalım https://www.youtube.com/c/yepyenitv Salar De Uyuni, Bolivya Yağmur mevsiminde tuz gölü bir anda dünyanın en büyük aynasına dönüşüyor. Salar Gölü birçok antik küçük gölün birleşimi ile oluşmuş. Tuzlu yüzey o denli yansıtıcı ki uydular tarafından sinyal yansıtmak için bile kullanılıyor. Tianzi Dağları, Çin Bu uzun ve ince dağlar öylesine dünyadışı görünümlü ki James Cameron ‘ın AVATAR filminde de kullanılmış. 380 milyon yıl önce su altında oluşan bu dağların uzunlukları 1000 metreye kadar çıkabiliyor. Sentinels of the Arctic, Finlandiya Bu tepeler aslında buz ve kar kaplı dev ağaçlar. Bu görüntü genelde -40 ve -15 santigrat arası soğukluklarda kışları oluşuyor. Reed Flute Mağaraları, Çin 1200 yıldır Çin’in en popüler çekim merkezi olan 240 metre boyundaki mağara sistemleri suyun erozyonu ile oluşmuş. Antelope Kanyonu, Arizona, Amerika Bu kanyon akarsuyun milyonlarca yıldır derin ve dar bir alanı aşındırmasıyla oluşmuş. Bigar Waterfall, Romanya 8 metreden akan bu şelale, dünyanın en güzel şelalelerinden birisi olarak kabul edilmiş. Grand Prismatic Hot Spring, Wyoming Grand Prismatic Hot Spring Amerika’nın en büyük sıcak kaynak suyu. Kaynak suyunun bu canlı ve parlak renkleri içinde yaşayan mikropların ve bakterilerin renk pigmentlerine sahip olmasıyla açıklanıyor. Turquoise Ice, Baykal Gölü, Rusya Baykal Gölü dünyanın en eski temiz su kaynağı içeren gölü. Kışları bu göl donar, ama su o kadar temiz ve berraktır ki yüzeyin 40 metre altını çok net görebilirsiniz. Mart ayında buz, don ve güneş buz kabuğunda kırılmalara neden olur ve Turkuaz buz parçaları halini alır.
Kisecik Kanyonu Macera Yürüyüşü - Tike Medya 04:42
Kisecik Kanyonu Macera Yürüyüşü - Tike Medya 154 izlenme - 2 yıl önce Kisecik Kanyonu Macera Yürüyüşü - Tike Medya www.tikemedya.com