Hoşgeldiniz!

kapalı alan

Kapalı Alan - Kısa Film 03:53
Kapalı Alan - Kısa Film 5.279 izlenme - 2 yıl önce Final ödevi için yapılan Kapalı Alan adlı kısa film çalışmasını izliyoruz.
kawasaki zzr 1400..kapalı alan sürüş. 02:13
kawasaki zzr 1400..kapalı alan sürüş. 4.624 izlenme - 8 yıl önce
Kafede Sigara İçerken Erdoğana Yakalanmak 02:31
Kafede Sigara İçerken Erdoğana Yakalanmak 1.485 izlenme - 3 yıl önce Kendileri klasikleşmiş gezilerinden birisini yaparken yanındaki heyetle beraber yürürken kapalı alanda sigara içen bir vatandaşı uyarıyor,vatandaş kendisini kaale almıyor ve sonrasındaki serzenişi kameralara yansıyor. Konunun genel olarak 1.00'dan sonra başladığını söyleyebiliriz...
Doğa Harikası Kapalı Plaj 00:55
Doğa Harikası Kapalı Plaj 612 izlenme - 3 yıl önce Brezilya'da bulundan deniz dalgası vurmasın diye etrafı büyük kayalarla çevrili olan bir plaj..Biz alkışlarla yaşıyorum üyeleri olarak günümüzü bilgisayar başında geçirdiğimiz için en azından videoyu izleyip gözümüzün şenlenmesini istedim..
kapalı alanda motorsiklet kazası! 00:43
kapalı alanda motorsiklet kazası! 859 izlenme - 7 yıl önce
gösteriden kazaya 02:01
gösteriden kazaya 865 izlenme - 9 yıl önce gösteriden kazaya
Klostrofobi nedir? 00:33
Klostrofobi nedir? 135 izlenme - 3 yıl önce Klostrofobi kapalı alanda kalma korkusu olarak tanımlanabilir. Klostrofobisi olan kişiler asansör, metro, uçak ve tünel gibi kapalı alanlara girmekten kaçınırlar. Klostrofobi kişilerin hayatlarını fazlaca kısıtlayan bir fobidir.
Hayvanseverlere Tepki - İnsan Sev insan! 05:45
Hayvanseverlere Tepki - İnsan Sev insan! 168 izlenme - 3 yıl önce İlk konumda hayvanseverleri ele aldım eleştirilere açığım iyi seyirler efenim. şimdi tamam hayvanları sevelim birer kap yemek su bırakalım iyi güzel şeylerde ama benim düşüncem öncelikli olan insanlar olmalı sonuçta bir kediyi bir çöp kutusunda yemek ararken gördüğümüzde yadırgamayız ama bu canlı bir insan olunca bütün hayvan sevenlerin damına koyasım geliyor. insan sev önce insan pezeveng!
Asya Kapalı Alan ve Savaş Sanatı Oyunları Türkmenistan'da 00:33
Asya Kapalı Alan ve Savaş Sanatı Oyunları Türkmenistan'da 15 izlenme - 6 ay önce 5. Asya Kapalı Alan ve Savaş Sanatı Oyunları Türkmenistan'ın başkenti Aşkabat'ta 17-27 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek.
 Trafiğe kapanan yolu kayak pistine çevirdiler 03:06
Trafiğe kapanan yolu kayak pistine çevirdiler 11 izlenme - 2 yıl önce Rize’de buzlanma nedeni ile trafiğe kapatılan yol, gençler tarafından adeta kayak pistine dönüştürüldü.