Hoşgeldiniz!

Kapalı Alan Videoları İzle

Kapalı Alan - Kısa Film 03:53
Kapalı Alan - Kısa Film 5.121 izlenme - 1 yıl önce Final ödevi için yapılan Kapalı Alan adlı kısa film çalışmasını izliyoruz.
kawasaki zzr 1400..kapalı alan sürüş. 02:13
kawasaki zzr 1400..kapalı alan sürüş. 4.619 izlenme - 7 yıl önce
Kafede Sigara İçerken Erdoğana Yakalanmak 02:31
Kafede Sigara İçerken Erdoğana Yakalanmak 1.392 izlenme - 3 yıl önce Kendileri klasikleşmiş gezilerinden birisini yaparken yanındaki heyetle beraber yürürken kapalı alanda sigara içen bir vatandaşı uyarıyor,vatandaş kendisini kaale almıyor ve sonrasındaki serzenişi kameralara yansıyor. Konunun genel olarak 1.00'dan sonra başladığını söyleyebiliriz...
Doğa Harikası Kapalı Plaj 00:55
Doğa Harikası Kapalı Plaj 543 izlenme - 2 yıl önce Brezilya'da bulundan deniz dalgası vurmasın diye etrafı büyük kayalarla çevrili olan bir plaj..Biz alkışlarla yaşıyorum üyeleri olarak günümüzü bilgisayar başında geçirdiğimiz için en azından videoyu izleyip gözümüzün şenlenmesini istedim..
kapalı alanda motorsiklet kazası! 00:43
kapalı alanda motorsiklet kazası! 859 izlenme - 7 yıl önce
gösteriden kazaya 02:01
gösteriden kazaya 865 izlenme - 9 yıl önce gösteriden kazaya
Klostrofobi nedir? 00:33
Klostrofobi nedir? 128 izlenme - 2 yıl önce Klostrofobi kapalı alanda kalma korkusu olarak tanımlanabilir. Klostrofobisi olan kişiler asansör, metro, uçak ve tünel gibi kapalı alanlara girmekten kaçınırlar. Klostrofobi kişilerin hayatlarını fazlaca kısıtlayan bir fobidir.
Hayvanseverlere Tepki - İnsan Sev insan! 05:45
Hayvanseverlere Tepki - İnsan Sev insan! 153 izlenme - 3 yıl önce İlk konumda hayvanseverleri ele aldım eleştirilere açığım iyi seyirler efenim. şimdi tamam hayvanları sevelim birer kap yemek su bırakalım iyi güzel şeylerde ama benim düşüncem öncelikli olan insanlar olmalı sonuçta bir kediyi bir çöp kutusunda yemek ararken gördüğümüzde yadırgamayız ama bu canlı bir insan olunca bütün hayvan sevenlerin damına koyasım geliyor. insan sev önce insan pezeveng!
 Trafiğe kapanan yolu kayak pistine çevirdiler 03:06
Trafiğe kapanan yolu kayak pistine çevirdiler 10 izlenme - 1 yıl önce Rize’de buzlanma nedeni ile trafiğe kapatılan yol, gençler tarafından adeta kayak pistine dönüştürüldü.