Hoşgeldiniz!

kapan

Ormanda Tuzağa Yakalanan AYI 07:34
Ormanda Tuzağa Yakalanan AYI 2.555 izlenme - 4 ay önce Uludağ da bir ormanda gezen grubun, tuzağa yakalanan ayıyı farkedip,yetkililere haber vermesiyle olay yerine gelen veteriner hekim tarafından uyusturularak kapandan kurtarılma operasyonu.
Kurdun Ayağını Kapandan Kurtaran Adam 01:08
Kurdun Ayağını Kapandan Kurtaran Adam 8.384 izlenme - 1 yıl önce dünyada gerçekten kimsenin kimse için bi şey yapmadığı bi devirde olduğumuzu da düşünürsek ne kadar koca yürekli olduğunu anlayabileceğimiz adam
korku kapanı 3 (2009) numan / sinemadayiz.com 00:04
korku kapanı 3 (2009) numan / sinemadayiz.com 19.990 izlenme - 8 yıl önce korku kapanı 3 film fragmani
Fare Kapanını Test Ettik - Sakın Denemeyin 05:01
Fare Kapanını Test Ettik - Sakın Denemeyin 3.998 izlenme - 10 ay önce Bu videoda fare kapanının ne kadar etkili olduğunu test ettik. Gerçekten de kesinlikle oynanmayacak bir şey olduğunu gördük. Sakın Denemeyin serisindeki diğer videolarımız tam şurada: https://goo.gl/xPQpf0 Mediakraft'ın diğer kanallarındaki eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv Bizi Facebook'ta takip edin: http://facebook.com/MediakraftTurk
Kapan 01:49
Kapan 20.139 izlenme - 9 yıl önce Kapan fragman
Denizden Çıkıp Köpeği Kapan Yaratık 00:18
Denizden Çıkıp Köpeği Kapan Yaratık 9.057 izlenme - 6 yıl önce denizden çıkıp köpeği kapan yaratık
Komik Fare 01:20
Komik Fare 3.463 izlenme - 3 yıl önce Fare Düştüğü Tuzaktan Kurtulmasını Biliyor
Sucuk Yiyen Böcek Kapan Bitkisi 03:15
Sucuk Yiyen Böcek Kapan Bitkisi 2.939 izlenme - 3 yıl önce Böcek kapan bitkisinin sucuğu bulduğunda nasıl yediği görünce şaşkınlığınızı gizleyemeyeceksiniz. 27.02.2015 günü gagarino kanalına yüklediğim 'Sucuk Yiyen Böcek Kapan Bitkisi' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Venüs Sinek Kapan Bitkisi Nasıl Ekilir.. 05:22
Venüs Sinek Kapan Bitkisi Nasıl Ekilir.. 2.825 izlenme - 3 yıl önce Etobur Bitkilerden Venüs Sinek Kapan Bitkisinin Torf ve Saksı Değişimi..
korku parkı (2008) sinemadayiz.com / numan 02:31
korku parkı (2008) sinemadayiz.com / numan 5.093 izlenme - 8 yıl önce korku parkı film fragmani
Polis Şov İçin Kadın Sürücünün Lastiklerini Patlattı 00:51
Polis Şov İçin Kadın Sürücünün Lastiklerini Patlattı 3.403 izlenme - 3 yıl önce Ankara'da alkollü sürücüler için uygulamaya çıkan polisler, kadın sürücünün lastiklerini patlattı. Trafik polisi, alkollü sürücülere yönelik yaptıkları uygulamada kapanı araçlara nasıl kurduğunu göstermek istedi. DURMAKTA OLAN ARACIN ÖNÜNE KAPANI SÜRDÜ Bunun içinde bir kurban seçti. Herşeyden habersiz olan bir kadın sürücü, sağa sinyal yakarak duracaktı. Tam o esnada polis, durmakta olan aracın önüne kapanı sürünce kadın sürücünün lastikleri patladı. KADIN SÜRÜCÜ TEPKİ GÖSTERDİ, POLİS ÜSTE ÇIKTI Kadın sürücü, polise tepki gösterdi ancak polis, "Dur diyorum, durmuyor" diyerek üste çıktı. Kontrolden kaçmadığı, hatta durmak üzere olduğu halde polisin kapanı kullanması kadın sürücünün tepkisine neden oldu.
Zarar Vermeyen Fare Kapanı 01:25
Zarar Vermeyen Fare Kapanı 1.372 izlenme - 1 yıl önce Daha önce sitede pet şişeden yapılan fare kapanı videosu izlemiştik. Bu da değişik bir versiyon olmuş. Kolayca yakalanan fare el değmeden bahçeye postalanabiliyor.
Laglı Fare Kapanı 00:31
Laglı Fare Kapanı 1.751 izlenme - 3 yıl önce Çinli malı fare kapanının zararları üzerine bir video izleyeceğiz. Ekmeğinin peşine düşmüş bir farenin ölmeyişinede sevinmedim değil. Hayvan karnını doyurdu gitti.
ALLAHIN İSTEDİĞİ GİBİ KAPANIN ,Nur Suresi-30,31 02:17
ALLAHIN İSTEDİĞİ GİBİ KAPANIN ,Nur Suresi-30,31 3.733 izlenme - 3 yıl önce ALLAHIN İSTEDİĞİ GİBİ KAPANIN ,Nur Suresi-30,31
trapped 01:54
trapped 4.004 izlenme - 6 yıl önce mutlu bir aile yaşantısı sergileyen will ile karen için tüm hayatlarını değiştirecek mutluluklarını alt üst edecek bir olay meydana gelir. will ile karen başka bir şehirde tuzağa düşürülürler ve acımasız hırsızlar onların küçük kızını da kaçırdıklarını söylerler. bu kaçırma olayı aslında joe hickley adındaki bir suçlu tarafından planlanmış ve zengin ailelerden para sızdırma bahanesiyle yapılan bir planın parçasıdır. inanılmaz plan ilerledikçe birbirlerinden ayrı şehirlerde bulunan will ile ka
obama'nın aracı tuzağa takıldı 00:40
obama'nın aracı tuzağa takıldı 3.194 izlenme - 6 yıl önce obama gezisi kapsamında başkent dublin'de öyle bir olay yaşadı ki bu görüntüler şimdiden ajanslar tarafından tüm dünyaya servis edilmeye başlandı. amerika büyükelçiliği çıkışında obama'nın arabası büyükelçilik girişindeki tuzağa takılarak yolda kalıyor.
Şov İçin Kadın Sürücünün Lastiklerini Patlatan Polis 01:21
Şov İçin Kadın Sürücünün Lastiklerini Patlatan Polis 1.146 izlenme - 3 yıl önce Trafik polisi, alkollü sürücülere yönelik yaptıkları uygulamada kapanı araçlara nasıl kurduğunu göstermek istedi. Bunun içinde bir kurban seçti. Her şeyden habersiz olan bir kadın sürücü, sağa sinyal yakarak duracaktı. Tam o esnada polis, durmakta olan aracın önüne kapanı sürünce kadın sürücünün lastikleri patladı.
Sürpriz Finalli Paranormal Aktivite Tadında Fare Tuzağı 01:33
Sürpriz Finalli Paranormal Aktivite Tadında Fare Tuzağı 475 izlenme - 2 yıl önce Amerikalı bir arkadaş geceleri evinden gelen garip sesler üzerine evin çeşitli yerlerine kameralar yerleştirir.. Olaylar gelişir..
Kırk Haramiler 01:37
Kırk Haramiler 335 izlenme - 2 yıl önce asmak, kesmek, hırsızlıktan altın vurmak nidaları atan, önderliğini erol taş üstadımızın çektiği vurguncu timi..açıl susam açıl!!!!!
Anadolu'da Fare Avı 07:16
Anadolu'da Fare Avı 249 izlenme - 3 yıl önce Provokatör teyzenin de gaza getirişleriyle canından olan zavallı fareciği izliyoruz.
hush fragmanı 1 02:30
hush fragmanı 1 363 izlenme - 6 yıl önce bitkin halde evine dönen zakes otobanda arabasını sürerken kız arkadaşı beth de yanında uyuyakalmıştır. girmesi gereken kavşağı kaçıran zakes bir kamyona çarpmadan zar zor döner.kazayı kıl payı atlatırlar ve kendilerini bir ölüm kalım yarışının içinde bulurlar. film etrafta yardım edecek kimse olmadığında ne yaparız konusunu işliyor.
Öldürmeden Fare Yakalayan İlginç Kapan 01:02
Öldürmeden Fare Yakalayan İlginç Kapan 175 izlenme - 2 yıl önce Öldürmeden Fare Yakalayan İlginç Kapan Fare kapanının öldürmeyeni en güzel olanını videoda gösterilen düzenekte izliyoruz.
kapan short film 05:00
kapan short film 341 izlenme - 6 yıl önce 35 buçuk film yapımıyönetmenvolkan özgümüşoyuncularyücel gökçekhakan hüseyin gülyardımcı yönetmensefa bilirgörüntü yönetmeniuğur yıldız - volkan özgümüşkurguraşit öztürkmakyajhazal kılıç
Öldürmeden Fare Yakalayan İlginç Kapan  01:02
Öldürmeden Fare Yakalayan İlginç Kapan 76 izlenme - 2 yıl önce Fare kapanının öldürmeyeni en güzel olanını videoda gösterilen düzenekte izliyoruz .Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya
Hızır 00:46
Hızır 338 izlenme - 9 yıl önce oğlumun maceraları izleyin
Kural Tanımaz Sürücülere Kapan Bile Engel Olamıyor 06:18
Kural Tanımaz Sürücülere Kapan Bile Engel Olamıyor 11 izlenme - 2 yıl önce * Tekstilkent -Mahmutbey Yolu'ndan Bağcılar'a kestirmeden girmek için ters yönü seçen sürücülere yola kurulan demir kapanlar bile engel olamıyor.