Hoşgeldiniz!

kapanmak

Kadın Olmazsa Tecavüz de Olmaz - Hindistan 03:35
Kadın Olmazsa Tecavüz de Olmaz - Hindistan 1.663 izlenme - 3 yıl önce Hint kadın dernekleri, tecavüzde kurbanın suçlanmaması gerekliliğini anlatabilmek için kısa film hazırlamışlar. Kadınları kapatarak, eve hapsederek ya da illa bir erkeğin korumasında yaşamaya mahkum ederek cinsel tacizden kurtulunmayacağına dikkat çekiniliyor.Ayrıca bakınız: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/151909/dekolte-giyinmenin-hazin-sonu
Lavaboya Kapanan Çılgın Kızlar Fena Coştu 00:06
Lavaboya Kapanan Çılgın Kızlar Fena Coştu 1.274 izlenme - 4 yıl önce Lavaboya Kapanan Çılgın Kızlar Fena Coştu
Sevda Demirel Hoca ve Fetvaları 03:20
Sevda Demirel Hoca ve Fetvaları 398 izlenme - 3 yıl önce Geçtiğimiz günlerde tesettürlü bir şekilde cuma sohbetlerine katıldığını belirten ve ''Benim daha önceki yaşadığım aşklar, ilişkiler hikayeymiş. Şimdi dini sohbetler ve yaşam tarzımla çok mutluyum. Allah yolunda olmak çok güzel'' açıklamasını yapan Sevda Demirel, 2. Sayfa programına konuk oldu.
Başı Açık Kadın Namussuzdur 00:44
Başı Açık Kadın Namussuzdur 332 izlenme - 3 yıl önce Evet Beyler Yeni Türkiyeye hoşgeldiniz . Hocamız oksijeni fazla çekmiş ki böyle bir açıklama yapmış .. Aslında verilere bakacak olursak Hırsızlığın zinanın tecavüzün tacizin Çocuk evliliklerinin çocuk işçilerin gizli eşcinsellerin en çok yaygın olduğu bu suçların yaygın olduğu ülkere bakarsak müslüman ülkeler başı çekiyor demekki problem kapanmakta değilmiş aa durun lan onlar gerçek müslüman değildi pardon.
Nefesle Açılan Bilgisayar - IBM 01:08
Nefesle Açılan Bilgisayar - IBM 311 izlenme - 3 yıl önce Açılıp kapanma prensibi nasıl olduğunu çözemeyen topluluğun bilgisayarı açıp kaparken kullandığı entresan yöntemlerin konu alındığı bir kesit.
Dünyanın En İşlevsiz Makinesi 2 01:45
Dünyanın En İşlevsiz Makinesi 2 226 izlenme - 3 yıl önce Japon malımıdır, amerikan malımıdır bilemeyeceğim, hatta ne işe yaradığını bile bilmediğim çılgın atarlı bir kutu icad etmişler, ne işe yaradığını ben anlayamadım bir bilen varmıdır ki acabağ canım sitede diye düşünerekten videoyu paylaşmak istedim. not: anlayanlar anlamayanlara anlatsın
Tesettür Konusunda Zorlanıyor Musun İşte Reçetesi 22:40
Tesettür Konusunda Zorlanıyor Musun İşte Reçetesi 119 izlenme - 4 yıl önce Tesettür Konusunda Zorlanıyor Musun İşte Reçetesi
Karım Çocuğumuda da Alıp IŞİD'e Kaçtı 03:58
Karım Çocuğumuda da Alıp IŞİD'e Kaçtı 88 izlenme - 3 yıl önce Şahin Aktan 44 yaşındayken, 24 yaşındaki Kırgız asıllı Svetlana Hasanova ile 6 yıl önce evlendi. Ayrıldığı eşi çocuğunu alıp IŞİD'e kaçan Şahin Aktan, 2 aydır çocuğundan haber alamıyor.
Aytun Çıray: 02:57
Aytun Çıray: "Farkın Seçime Kadar Kapanacağı Açıktır" 11 izlenme - 4 yıl önce CHP Genel Başkan Yardımcısı Aytun Çıray, "Sayın İhsanoğlu'nun yarışa başlama süreci ve adaylar arasındaki adaletsizlik göz önüne alındığında farkın seçime kadar kapanacağı açıktır" dedi.