Hoşgeldiniz!

kapatılan

15 Temmuz İle İlgili Cevaplanamayan Sorular 07:37
15 Temmuz İle İlgili Cevaplanamayan Sorular 3.186 izlenme - 2 yıl önce Bu soruları sorunca cemaatçi olmazsınız, hepsi haklı sorular, umarız gerçekler er ya da geç ortaya çıkar. Darbeyle ilgisi olmayan on binlerce ailenin hakkına girenlerde izlesin. Ülkemizde hakikatin peşinde gazetecilik bitirildi, gazetecilik yapmak bize kaldı ne yapalım.
Kazım Abi'nin Bayram Mesajı ve Gündem Değerlendirmeleri 05:09
Kazım Abi'nin Bayram Mesajı ve Gündem Değerlendirmeleri 6.938 izlenme - 3 yıl önce Kazım abimiz gene facebook, bayram ve huzurevi gündemini bizlerle paylaşmış. İzliyoruz efendim.
Huzurevi İsyanı (Mikroskobik Kıyma & Uzaylı Delisi & Gavat Patron) 04:54
Huzurevi İsyanı (Mikroskobik Kıyma & Uzaylı Delisi & Gavat Patron) 914 izlenme - 3 yıl önce Efsane komutan Kazım gece üçbucukta uyandırılmasına sinirlenip çayı demlemiş ve ayarı vermiş gene. Huzurevindeki deliler, yemeklere konulan mikroskobik kıyma, gene Erdoğan, gene ortadoğu demiş üstad...
Facebooku Kapatılan Dayının Flaş Açıklamaları! 04:45
Facebooku Kapatılan Dayının Flaş Açıklamaları! 745 izlenme - 3 yıl önce Başkomutan Kazım Ulutaş'tan günde 100gr hayvan hakkı, 3. Kata ulaşmayan Wayfi, 26 Kasımi Vakfı, yan komşusu Hüseyin Üzmez, Cumhurbaskanligi secimleri ve gündeme bomba gibi dusecek daha bircok konuda flas aciklamalar.
Facebook'u Kapatılan Dayının Dramı (Küfür İçerir) 00:37
Facebook'u Kapatılan Dayının Dramı (Küfür İçerir) 626 izlenme - 3 yıl önce Fazla söze gerek yok Facebook'u kapatılan dayının dramı sizlerle. Haaaa bi de Facebook amerika'dan yönetiliyomuş telefonu bürosu falan yokmuş bu bilgi için Komünist Dayıya çok teşekkürler.
Kavanoza Kapatılan Ahtapotun Dışarı Çıkması 01:13
Kavanoza Kapatılan Ahtapotun Dışarı Çıkması 117 izlenme - 2 yıl önce Kavanoza Kapatılan Ahtapotun Dışarı Çıkması
Özgür Radyo Kapatıldı 01:03
Özgür Radyo Kapatıldı 84 izlenme - 2 yıl önce OHAL kapsamında Kanun Hükmünde Kararnameye dayanılarak 12 televizyon 11 radyonun yayını durduruldu. Yayını durdurulan radyolardan olan Özgür Radyo Özgür Radyo binası yetkililer tarafından kapatılırken 16 radyo çalışanı gözaltına alındı. OHAL kapsamında Kanun Hükmünde Kararnameye dayanılarak 12 televizyon 11 radyonun yayını durdurulmuştu. Kadıköy Acıbadem Şamfıstığı Sokak'ta bulunan Özgür radyo binasına saat 15.00 sıralarında maliyeden ve RTÜK'ten yetkililer geldi. Yunus polisleri, TEM polisleri ve çevik kuvvet ekipleri bina çevresinde önlem aldı. Daha sonra binaya giren polis ekipleri içeride yapılan incelemelerin ardından radyoda çalışan 16 kişiyi gözaltına aldı. Gözaltına alınan şahıslar emniyete götürülürken, Özgür Radyo'nun Çamlıca'daki anten işlevine son verilerek radyo kapatıldı.
Google Chrome ile En Son Kapatılan Sekmeleri Açma 02:11
Google Chrome ile En Son Kapatılan Sekmeleri Açma 250 izlenme - 4 yıl önce Google Chrome tarayıcınız yardımıyla internet üzerinde sörf yaparken yanlışlıkla bir sekmeyi kapatmış olabilirsiniz ve hangi sekmeyi kapattığınızı fark etmemiş olabilirsiniz. Böyle bir durumda telaşlanmanıza gerek yok çünkü Google Chrome üzerinde yer alan güzel bir özellik sayesinde en son kapatılan sekmeleri kolayca tekrar geri açabilirsiniz. En son kapatmış olduğunuz sekmeleri Google Chrome üzerinde geri açabilmek için kullanabileceğiniz üç farklı yöntem bulunmaktadır: Klavye kısayol tuşları yardımıyla Google Chrome'da en son kapatılan sekmeleri açmak için Ctrl + Shift + T tuş kombinasyonunu kullanabilirsiniz Tarayıcınızın adres çubuğu üzerinde yer alan boş bir alana sağ klik tıklayarak, açılan menü üzerinde yer alan "Kapatılan Sekmeyi Yeniden Aç" seçeneğini kullanabilirsiniz Google Chrome tarayıcınızın sağ üst kısmında bulunan ve tarayıcı ayarlarına ulaşabileceğiniz simgeye tıkladıktan sonra açılan menü üzerinde yer alan "Son Sekmeler" bölümü altında yer alan sayfalar arasında son kapatılan sayfaları görüntüleyebiir ve tekrar açabilirsiniz. Aşağıda yer alan bağlantılar yardımıyla Google Chrome'u farklı platformlar için hemen indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.
Facebook'u Kapatılan Dayının Vayfi Problemi 01:50
Facebook'u Kapatılan Dayının Vayfi Problemi 140 izlenme - 3 yıl önce Ulu bir çınar olan Kazım Ulutaş 30 lira verip aldığı Wifi antenin kendinden çok komşusuna hayretmesi üzerine gene sosyolojik tahayyüler silsilesine başlamış, izliyoruz efenim.
Kapatılan Melikşah Üniversitesi'nin Dekanı Zonguldak'ta Yakalandı 01:02
Kapatılan Melikşah Üniversitesi'nin Dekanı Zonguldak'ta Yakalandı 2 izlenme - 3 ay önce Kapatılan Melikşah Üniversitesi'nin Dekanı Zonguldak'ta yakalandıKAYSERİ - Kayseri'de sürdürülen FETÖ/PDY soruşturması çerçevesinde, terör örgütüne üye olmak ve finansman sağlamak suçundan aranan, KHK ile kapatılan Melikşah Üniversitesi'nin Dekanı Murat Şen yakalanarak gözaltına alındı.
Muasır - Kapatılan Penceremde 02:40
Muasır - Kapatılan Penceremde 3 izlenme - 1 yıl önce Şarkı Sözleri: Çıkışı yok kararların peşinden Koşmaktan yoruldum seninle Mayası kaçan gökyüzünden Bir E.T düştü ikimize de Delice gelebilir biz Şirince'de Mayaların unuttuğu şehirlere Sonunu bekledik ama nerede Meşklerde saklan gizlice Belkilerle yaşamak Masumca belki İçerinde kalmasın Kapatılan penceremde yok Hatırlanmaz anılar Dünya hergün dönsede Bilinmez diyarlardan geldim Yolculuk ömrüm gibi Adım atmaktan öte