Hoşgeldiniz!

kapatmak

Kanaltürk ve BUGÜN TV yayınına müdahale 05:17
Kanaltürk ve BUGÜN TV yayınına müdahale 5.359 izlenme - 2 yıl önce Koza İpek Grubu'na atanan kayyumlar sabah saat 08:00 sularında Mecidiyeköy'deki Kanaltürk binasına geldi. Polis eşliğinde kanalın reji odasına giren kayyumlar yayın kesilmesini istedi. Kanal yönetimi karşı çıkınca tartışma yaşandı. Tartışmanın ardından kanalın canlı yayını kesildi. Bir süre sonra yine canlı yayına geçildi Mecidiyeköy'deki Koza İpek grubuna ait Kanaltürk TV, Bugün ve Millet gazetelerinin bulunduğu bina önündeki müdahalenin ardından polis ve kayyum görevlileri içeriye girdi. Kanaltürk ve Bugün TV'nin ana kumanda odasına giren kayyum görevlileri ile Kanaltürk Genel Yayın Yönetmeni Tarık Toros arasında tartışma çıktı. Toros, yayına müdahale edilemeyeceklerini belirterek kayyum görevlilerinden ana kumanda odasında çıkmasını istedi. Ana kumanda odasındaki tartışma devam ederken kanal, alt yazıyla, "yayınımız kesildi" duyurusunu geçti. Bir süre yayında konuşan Toros yaptığı açıklamada, "Ana kum
Gelin ve Damada Düğün Günü Şok Ceza 01:00
Gelin ve Damada Düğün Günü Şok Ceza 2.618 izlenme - 1 yıl önce SAMSUN Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü'nün gerçekleştirdiği sahte plaka denetlemesine polis ekibi, plakası kapalı giden gelin arabasını durdurdu. Gelin arabasını kullanan damat Hakan Sönmez'e 412 TL para cezası kesildi.
Asker Uğurlaması İçin Caddeyi Kapatmak 00:37
Asker Uğurlaması İçin Caddeyi Kapatmak 3.811 izlenme - 3 yıl önce Yer Ümraniye ve bir grup gereksiz güya arkadaşlarını askere uğurluyorlar.Ama Ümraniye'nin en işlek yerlerinden birini kapatmaya kimsenin hakkı yok.
Derz Dolgu ile Baca Kapatmak Ustaların Ustası Bekir Usta Anlatıyor Video Aykut Öğretmen 04:42
Derz Dolgu ile Baca Kapatmak Ustaların Ustası Bekir Usta Anlatıyor Video Aykut Öğretmen 642 izlenme - 8 ay önce Derz Dolgu İle Baca Kapatmak Ustaların Ustası Bekir Usta Anlatıyor Video Aykut Öğretmen derz dolgu,alçı dolgu,baça deliği kapatmak,su geçirmez dolgu,duvar delikleri nasıl kapatılır,tesisatçı Derz dolgu uygulamalarında karşılaşılabilecek durumlar Derz dolgu uygulamaları sırasında gerek derz dolgunun kimyasal yapısı nedeniyle, gerekse kullanılan kaplama tipinin etkisiyle oluşabilecek durumlar aşağıda özetlenmiştir. 1- Derz Dolgularda Karbonatlaşma (Çiçeklenme) Seramik yapıştırıcısı tam olarak kurumadan derz uygulamasına geçildiğinde seramik yapıştırıcısının içindeki suyun çıkışına engel olur. Bu durumda yapıştırıcı bünyesinde saklı kalan su, yapıştırma harcından derz dolguya nüfuz eder ve bünyesindeki çözünmemiş tuzlar derz yüzeyine taşınır. Bu duruma KARBONATLAŞMA (ÇİÇEKLENME) denir. Çimento+H2O -> Ca(OH)2 Ca(OH)2+CO2-> CaCO3+H2O Çiçeklenme Karbonatlaşma daha çok bahar mevsimlerinde; düşük sıcaklık, yüksek nem olduğu durumlarda oluşur. Genellikle koyu renk derz dolgularda görülür. 2- Farklı su emme oranına sahip olmaları nedeniyle, aynı renk derz dolgusu farklı kaplama tiplerinin arasında farklı renk tonunda görünebilir. Duvar seramiği Yer seramiği Porselen seramik E>=  E< %3 E
En Kötü Sivilcelere En İyi Makyaj 02:27
En Kötü Sivilcelere En İyi Makyaj 1.953 izlenme - 3 yıl önce Hanım kızımız nasıl o kadar çoğlattığını merak ettiğim devasa sivilcelerini devasa sayılabilecek bir makyajla ortadan kaldırıyor.
Sivilce ve Yara İzlerini Kapatan Makyaj 08:00
Sivilce ve Yara İzlerini Kapatan Makyaj 1.875 izlenme - 3 yıl önce Akneli ve sivilce izli bir cilde makyaj yapmak zordur fakat hangi fırçaları hangi ürünleri uygulayacağınızı bilirseniz bu iş kolaylaşacaktır. Bu videodan göz atabilirisniz.
Gözü Kapalı Erkeklere Öpücük Şakası Yapan Kızlar 03:50
Gözü Kapalı Erkeklere Öpücük Şakası Yapan Kızlar 1.530 izlenme - 2 yıl önce Efendim sokakta kamera şakası yaparak bedavadan öptüren kızlar erkeklere komik bir şaka yapıyorlar. Gözlerini kapatan erkekleri öpen kızlar öptükten sonra erkek arkadaşlarını şakazedenin karşısına alarak onun öptüğü imajını veriyorlar. Şakazede gözlerini açtığında karşısında erkeği görünce de ortaya böyle komik görüntüler çıkıyor. İzleyelim..
Sanalika'yı Geri İstiyoruz!!!!! 01:49
Sanalika'yı Geri İstiyoruz!!!!! 2.234 izlenme - 7 yıl önce sanalikayı geri istiyoruz!
20 Dakika Yolu Kapattı Diye Kamyoneti Vinçle Parçalamak 01:24
20 Dakika Yolu Kapattı Diye Kamyoneti Vinçle Parçalamak 1.082 izlenme - 3 yıl önce Bir vinç operatörünün, en az 20 dakika boyunca yolu kapattığı belirtilen dondurma kamyonunu paramparça ettiği anların videosu büyük ilgi gördü. Görüntülerde vinç sürücüsü, yaklaşık 20 dakika boyunca yolu kapadığı belirtilen dondurma kamyonuna çarptı. Çarpmanın ardından kamyonun şoför mahallinden inen iki kişi, vinç operatörüyle tartışmaya başladı. İyice çileden çıkan operatör, vincin nesneleri tutup kaldırmaya yarayan dev pençesiyle kamyonu parçalamaya başladı. Operatör, önce kamyonun kapalı kasasını, ardından da kabin bölümünü paramparça etti. Kamyondan inen iki kişi ise, yaşananları izlemek zorunda kaldı.
Trafiği Kilitleyen Saygısız Maganda 2 01:50
Trafiği Kilitleyen Saygısız Maganda 2 999 izlenme - 3 yıl önce Daha önce Ünal Turan'dan izlediğimiz düğün konvoyuyla E5'TE trafik kapatma olayının bir benzeride Harun Taştan'dan gelmiş.Yorum sizin.
Kamuflaj Paleti Ne İşe Yarar ? Nasıl Kullanılır ? | Merve SEVİL 06:49
Kamuflaj Paleti Ne İşe Yarar ? Nasıl Kullanılır ? | Merve SEVİL 682 izlenme - 2 yıl önce Farklı markaların tek başına ve ya palet olarak çıkarttığı kamujlaf ve ya correcter ürünleri nasıl kullanılır, ne işe yarar ve renkler hakkında kısaca bilgi verdim. Hızlı abonelik için ; http://goo.gl/tJyMmz Kanalıma ABONE OLmayı lütfen unutmayın :) DETAYLAR AŞAĞIDA. IRRESISTIBLE ME Çıt Çıt Saç : http://bit.ly/IM_Hair2048 Çıt Çıt  İNDİRİM KODU : IrresistibleMerve Bana ulaşmak için ; SNAPCHAT : Mervessevil http://www.twitter.com/mervesssevil http://www.instagram.com/mervessevil http://www.izlesene.com/kanal/mervess... Pr & İletişim : mrvsvl@gmail.com Videolarım : Kendin Yap Videoları : https://goo.gl/jzZYWp Makyaj Videoları : https://goo.gl/eRn1TP İnceleme Videoları : https://goo.gl/zZzYcw Saç Modelleri : https://goo.gl/RAx96I VLOG Videoları : https://goo.gl/0U2vix Favoriler : https://goo.gl/B9UnLJ Alışveriş : https://goo.gl/LFwP4k TAG Videoları : https://goo.gl/T2Miq6 Esinlenme : https://www.youtube.com/watch?v=XbKLs... Bu video Canon 60D 18-55 mm Lens ile çekilmiştir. Adobe Premiere PRO CC ile editlenmiştir. Disclaimer: Bu video sponsorlu değildir.
Rahim Sarkması Ameliyatlarında Vajinanın Kapatılması 01:06
Rahim Sarkması Ameliyatlarında Vajinanın Kapatılması 881 izlenme - 3 yıl önce Rahim sarkması Rahim sarkması cinsel organın olması gereken yerden aşağı doğru sünmesidir. Genelde sadece rahim sarkmıyor aynı zamanda idrar torbası ve kalın bağırsağın ucu da sarkıyor. Bu gibi sorunlarda tedavi olarak en son cerrahi müdahale yapılır. Cinsel hayatı etkiler durumda ise rahim sarkmasında estetik tercih edilmelidir. Rahim sarkmasının sebepleri nelerdir? Yaşlılık Herhangi bir yaşta da olabilir. Doğum yapmak Çok doğum yapmak İri bebek doğurmak Ağır kaldırma Kronik öksürük Kabızlık nedeniyle sık ıkınma Estrojen azalması Yıllar içinde artan ıkınmalar Şişmanlık Alt destek yapılarını oluşturan kas ve bağların zayıflaması Rahim sarkmasının belirtileri nelerdir? Vajinadan ele gelen kitle Bel ağrısı Bağırsak hareketlerinde bozulma Kasıklarınızda, alt bölgenizde ağırlık, dolgunluk hissi İdrar yapmamada sorun veya idrar kaçırma Vajinadan bir şey dışarı çıkacakmış hissi Kitle üzerine oturuyormuş hisse Bütün belirtilerin, sabah az akşama ileri derecede rahatsızlık vermesi
Işıkları Kapatan Kedi 00:34
Işıkları Kapatan Kedi 675 izlenme - 4 yıl önce Işıkları Kapatan Kedi
Windows 8 Nasıl Kapatılır 00:45
Windows 8 Nasıl Kapatılır 365 izlenme - 4 yıl önce Windows 8 Oturum Kapatma
 Yarışırken Rakibin Aynasını Kapatmak 00:31
Yarışırken Rakibin Aynasını Kapatmak 436 izlenme - 3 yıl önce Yarış sırasında yan yana gelen iki arabadan biri diğerinin aynasını kapatıyor. Nefes kesici anlar kameraya böyle yansıyor.
Abdurrahim Albayrak - Yanlış Programa Bağlanmak 03:00
Abdurrahim Albayrak - Yanlış Programa Bağlanmak 507 izlenme - 3 yıl önce Galatasaray yöneticisi Abdurrahim Albayrak yanlışlıkla programa bağlandı ve hangi program diyerek telefonu kapattı!
Dr Keith Barry - Hipnoz Seansı - Discovery Channel 40:02
Dr Keith Barry - Hipnoz Seansı - Discovery Channel 428 izlenme - 2 yıl önce Videoda izleyecekleriniz gerek türlü türlü şaşırma nidalarına, gerekse gün ışığına çıkmamış hayallerinizi kurmaya sizi sevk edebilir baştan uyarayım. Tıp için gerektiğinde kullanılması uygun görülen hipnozu, gayet deneyimli bu arkadaş sayesinde biraz daha nedir ne değildir görmüş öğrenmiş olacağız. İyi seyirler.
Siyahi Abiden Gülümseten Şov 00:10
Siyahi Abiden Gülümseten Şov 222 izlenme - 1 yıl önce Bu siyahi sempatik abimizin, evinin içerisinde karanlık bir odada yaptığı gülümseten şovu sizi'de gülümsetecek.
Tiyatro Cami Kadar Kutsaldır - Ayşen Gruda 01:41
Tiyatro Cami Kadar Kutsaldır - Ayşen Gruda 310 izlenme - 3 yıl önce Ünlü oyuncu Ayşen Gruda yine çok tartışılacak bir çıkışa imza attı. Gruda dün akşam katıldığı Enver Aysever'in programında "Ha cami kapatmışsın ha tiyatro" dedi.
Bana Bir Şeyhler Oluyor - Borsadaki Patlama 01:41
Bana Bir Şeyhler Oluyor - Borsadaki Patlama 457 izlenme - 3 yıl önce Yıl 2002, BKM'nin usta oyuncularının sahnelediği bu oyundaki bir sahne, borsa tabirlerinin cinsel çağrışım yoluyla oluşturduğu komik dialog...Ayrıca Yılmaz Erdoğan'ın en beğendiğim rolü bu karakter.
Tacikistan camianın okullarını kapatmamalı 03:11
Tacikistan camianın okullarını kapatmamalı 176 izlenme - 3 yıl önce Tacikistan camianın okullarını kapatmamalı Adnan Oktar’ın 7 Ocak 2015 tarihli A9 TV röportajından www.a9.com.tr www.harunyahya.org
Yarışta Rakibin Aynasını Kapatmak 00:32
Yarışta Rakibin Aynasını Kapatmak 177 izlenme - 3 yıl önce Araba yarışı sırasında rakibinin dibine girip aynasını eliyle kapatan pilot.
Sokak Röportajları - Amerikada Twitter ve Youtubea Erişim Engellense Ne Yapardınız? 02:45
Sokak Röportajları - Amerikada Twitter ve Youtubea Erişim Engellense Ne Yapardınız? 181 izlenme - 3 yıl önce Sokak röportajları ekibi halka mikrofon uzatmaya devam ediyor. Bu seferki konu ise "Amerika'da Twitter ve Youtube'a erişim engellense ne yapardınız?".
Yolu Kapatan Kamyoneti Vinçle Parçalamak 01:24
Yolu Kapatan Kamyoneti Vinçle Parçalamak 127 izlenme - 4 yıl önce Bir vinç operatörünün, en az 20 dakika boyunca yolu kapattığı belirtilen dondurma kamyonunu paramparça ettiği anların videosu büyük ilgi gördü. Görüntülerde vinç sürücüsü, yaklaşık 20 dakika boyunca yolu kapadığı belirtilen dondurma kamyonuna çarptı. Çarpmanın ardından kamyonun şoför mahallinden inen iki kişi, vinç operatörüyle tartışmaya başladı. İyice çileden çıkan operatör, vincin nesneleri tutup kaldırmaya yarayan dev pençesiyle kamyonu parçalamaya başladı. Operatör, önce kamyonun kapalı kasasını, ardından da kabin bölümünü paramparça etti. Kamyondan inen iki kişi ise, yaşananları izlemek zorunda kaldı.
Devrim Arabaları - Kapatılan Tayyare ( Uçak) Fabrikası Hikayesi 01:23
Devrim Arabaları - Kapatılan Tayyare ( Uçak) Fabrikası Hikayesi 127 izlenme - 4 yıl önce Ankara'da kapatılan Tayyare (Uçak) Fabrikasının hikayesi..
Yarışırken Rakibin Aynasını Kapatmak 00:32
Yarışırken Rakibin Aynasını Kapatmak 105 izlenme - 3 yıl önce Yarış sırasında yan yana gelen iki arabadan biri diğerinin aynasını kapatıyor.
Kürtçe Eğitim Verecek Okulun Mühürlenmesi 05:09
Kürtçe Eğitim Verecek Okulun Mühürlenmesi 91 izlenme - 3 yıl önce Diyarbakır’da Bağlar Belediyesi’ne ait Ferzad Kemanger Eğitim Destek Evi’nde açılan Kürtçe okulun izin alınmadığı gerekçesiyle valilik tarafından mühürlendi. Yoğun güvenlik önlemleri altında okul mühürlenirken, okula çok sayıda kişi gelip karara tepki gösterdi. DBP İl Başkanı Zübeyde Zümrüt, “Bir halk kendi anadilinde eğitim alma hakkına sahip değilse, kimse kalkıp bize bu süreçten bahsedemez. Bugün bu okul mühürleniyorsa, bu bir zihniyet sorunudur. Türkiye’deki zihniyetin değişmemesin sorunudur. Biz defalarca, kimseden sadaka beklemeyeceğimizi söyledik. Bizim hakkımız var ve bunu uygulayacağız dedi. (İHA)
Twitter Neden Kapatıldı? 02:39
Twitter Neden Kapatıldı? 98 izlenme - 4 yıl önce Twitter Ani Bir Kararla Kapatıldı. Peki Bu Kapatmanın Gerekçesi Neydi?
Polisin Ara Sokakta Halkı Kovalaması - Taksim 00:49
Polisin Ara Sokakta Halkı Kovalaması - Taksim 97 izlenme - 3 yıl önce Burası Taksim'deki Bekar Sokak. Sosyal medyada örgütlenen halk saat 19.00'da Gezi Parkı için çağrı başlattı. Park yine kapatıldı, İstiklal Caddesi'ne giriş kapatıldı ve insanlar ara sokaklara sıkışıp kaldı. Saat 19.50 civarında ise bu görüntüler yaşandı. Kovalıyor, gördüğünü copluyor.
Bir Gün Vine da Kapatılırsa 00:06
Bir Gün Vine da Kapatılırsa 70 izlenme - 4 yıl önce Bir gün Vine da kapatılırsa