Hoşgeldiniz!

kapıdaki

Kapıdaki Düşman - Keskin Nişancı Vassilli Zaytsev 05:08
Kapıdaki Düşman - Keskin Nişancı Vassilli Zaytsev 3.572 izlenme - 3 yıl önce Kapıdaki Düşman (Enemy at the Gates), Jean-Jacques Annaud tarafından yönetilen 2001 yılı Paramount Pictures yapımı savaş filmi. Filmin adı William Craig'in Enemy at the Gates: The Battle for Stalingrad kitabından alınmıştır. Genel olarak Sovyet keskin nişancısı Vasiliy Grigoryeviç Zaytsev'in keskin nişancı oluşu ve Stalingrad Savaşı'nda rakibi Alman keskin nişancısı Binbaşı Erwin König'le mücadelesi canlandırılmıştır.
kapıdaki seksi kız şakası 01:32
kapıdaki seksi kız şakası 3.428 izlenme - 7 yıl önce kapıdaki seksi kız şakası
enemy at the gates fragmanı 1 02:21
enemy at the gates fragmanı 1 2.444 izlenme - 7 yıl önce rus ve nazi askerlerinin dayanması güç mücadelesi devam ederken tüm dünya korku dolu gözlerle stalingrad savaşının sonucunu beklemektedir. bu sırada ünü her yana yayılmış rus keskin nişancısı vassili zaitsev düşmanını tek tek sessizce avlamaktadır. fakat vassili bu ünü yüzünden kendini nazi'lerin en iyi keskin nişancısı olan binbaşı konig ile yaptığı bir düellonun içinde bulacak ve dünyanın en önemli savaşlarından biri bu iki askerin kişisel mücadelelerine de sahne olacaktır. vassili gösterişte
kapıdaki yabancı  kafa komedya 01:50
kapıdaki yabancı kafa komedya 309 izlenme - 7 yıl önce www.facebook.com/kafakomed
Kapıdaki Zombiler 02:51
Kapıdaki Zombiler 73 izlenme - 3 yıl önce http://www.oyunskor.com/kapidakizombiler.htm Kapınızın önünce doğarak sizi yok etmek isteyen cani zombileri etkisiz hale getirerek kendinizi korumanız gerekiyor. Oyuna giriş yaptıktan sonra etraftaki eşyaları kullaranarak kendinize silahlar üretmeli ve odun, kaya gibi malzemeler yardımı ile itemlerinizi depolamalısınız. Kazanılan bu itemler sayesinde yeni silahlar ve diğer ekipmanlardan satın alabileceksiniz. İyi oyunlar..
kapıdaki yabancı 01:50
kapıdaki yabancı 89 izlenme - 7 yıl önce tek konuyla gelişen olay doğaçlamanında etkisiylesaçma sapan bir hal almıştır.
Atlas Tuna - Kapıdaki Kedi 01:34
Atlas Tuna - Kapıdaki Kedi 59 izlenme - 5 yıl önce Atlas Tuna, Kapıdaki Kedi