Hoşgeldiniz!

kapısı

Sarp Sınır Kapısı'nda Valizden Çıkan Kadın 00:21
Sarp Sınır Kapısı'nda Valizden Çıkan Kadın 37.280 izlenme - 5 ay önce Sarp Sınır Kapısı'ndan yaya olarak Türkiye'ye geçmek isteyen Gürcistan uyruklu bir kişinin taşıdığı eşya valizinde saklanan kadın, kontrol sırasında yakalandı. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Ferdi Tayfur - Minareci Kaset Kaydı-Dilek Kapısı 05:24
Ferdi Tayfur - Minareci Kaset Kaydı-Dilek Kapısı 92.156 izlenme - 2 yıl önce Ferdi Tayfur - Minareci kaset kaydı-Dilek kapısı.
Kedi Kapısından Kolaylıkla Geçebilen Kız 00:23
Kedi Kapısından Kolaylıkla Geçebilen Kız 20.845 izlenme - 7 ay önce Videodaki kız, kedilerin girip çıkması için tasarlanan kedi kapısından hiç zorlanmadan geçiyor.İlginç bir yetenek.
İpsala Sınır Kapısı - Yunanistan'dan Türkiye'ye Giriş 05:02
İpsala Sınır Kapısı - Yunanistan'dan Türkiye'ye Giriş 3.611 izlenme - 3 ay önce Bu duygu anlatılmaz yaşanır Yunan'dan Türkiye'ye girişte sınırdan nasıl geçildiği ile ilgili güzel bir video.
Asansör Kapısının Gazabına Uğrayan Kız  00:11
Asansör Kapısının Gazabına Uğrayan Kız 7.336 izlenme - 8 ay önce Geri geri artistik hareketlerle asansöre binmeye çalışan hanım abla yüksek alkolden olsa gerek donuna kadar gördük.
Kaleli Ahmet - Dost Kapısı 04:34
Kaleli Ahmet - Dost Kapısı 23.916 izlenme - 2 yıl önce Kaleli Ahmet - Dost Kapısı
Taner Olgun-El Kapısı 04:04
Taner Olgun-El Kapısı 56.239 izlenme - 10 yıl önce taner olgun-el kapısı,karamani,yedibeni7
Hastanede Sıcak Su İstediği için Hakarete Uğramak 01:50
Hastanede Sıcak Su İstediği için Hakarete Uğramak 9.592 izlenme - 1 yıl önce Hastanede refakatçı olan yaşlı teyzemize bir bardak sıcak su için hakaret edenlere gerekenin yapılması rica ediyoruz.
Ferdi Tayfur - Ben gönlümü bir zalime bağladım 05:41
Ferdi Tayfur - Ben gönlümü bir zalime bağladım 6.215 izlenme - 1 yıl önce bu dünyada aşka inanmamalı gönüldür neyleyim sana sevdalı kime yalvarayım kime dert yanayım caldıgım kapılar bana kapalı ben gönlümü bir zalime bagladım gece gündüz demedim her gün agladım yalvarsam allaha yalvarsam mevlama oda dilek kapısını kapattı bana Ferdi Tayfur -
Musa Eroğlu - Telli Turnam 04:05
Musa Eroğlu - Telli Turnam 28.868 izlenme - 4 yıl önce Albüm: Kavimler Kapısı AnadoluAlbüm: Kavimler Kapısı Anadolu Şarkı Sözleri(lyrics): Telli turnam selam gotür Sevgilimin diyarına Üzülmesin ağlamasın Belki gelirim yarına cananıma Hasret kimseye kalmasın Sevdalılar ayrılmasın,ayrılmasın Ben yandım eller yanmasın Sevdanın aşkın uğruna can uğruna Gönüle hasret yazıldı Sevgiye mezar kazıldı İki damla yaş süzüldü Gözlerimin pınarına,pınarına Hasret kimseye kalmasın Sevdalılar ayrılmasın,ayrılmasın Ben yandım eller yanmasın Sevdanın aşkın uğruna can uğruna Şarkı Sözleri(lyrics): Telli turnam selam gotür Sevgilimin diyarına Üzülmesin ağlamasın Belki gelirim yarına cananıma Hasret kimseye kalmasın Sevdalılar ayrılmasın,ayrılmasın Ben yandım eller yanmasın Sevdanın aşkın uğruna can uğruna Gönüle hasret yazıldı Sevgiye mezar kazıldı İki damla yaş süzüldü Gözlerimin pınarına,pınarına Hasret kimseye kalmasın Sevdalılar ayrılmasın,ayrılmasın Ben yandım eller yanmasın Sevdanın aşkın uğruna can uğruna
Ferdi Tayfur Dilek Kapısı 06:40
Ferdi Tayfur Dilek Kapısı 36.214 izlenme - 10 yıl önce ferdi tayfur dilek kapısı
Metroyla Ölümüme Yolculuk Yapan Çılgın Kadın 00:37
Metroyla Ölümüme Yolculuk Yapan Çılgın Kadın 3.802 izlenme - 10 ay önce Metroyu kaçırmış ama son bir hamlede kapısına tutunup yolculuk yapan çılgın kadını izliyoruz.Bellili çalışan biri,görüntüler Meksika'dan
Gurbetçilerin Kapıkule İsyanı 03:00
Gurbetçilerin Kapıkule İsyanı 2.835 izlenme - 9 ay önce İzin sezonunun sona ermesinin ardından yaşadıkları Avrupa ülkelere dönerken, Kapıkule Sınır Kapısı'nda kilometrelerce kuyruk bekleyen gurbetçiler isyan etti.
Recep Dönmez - Hastanenin Kapısı 2012 06:31
Recep Dönmez - Hastanenin Kapısı 2012 16.941 izlenme - 4 yıl önce Recep Dönmez - Hastanenin Kapısı 2012 Recep Dönmez - Hastanenin Kapısı 2012 Recep Dönmez - Hastanenin Kapısı 2012 Recep Dönmez - Hastanenin Kapısı 2012
Çin'deki Cennet Kapısı Merdivenlerinden Bisikletle İnen Manyak 01:21
Çin'deki Cennet Kapısı Merdivenlerinden Bisikletle İnen Manyak 12.570 izlenme - 3 yıl önce Meşur manyak sponsoru RedBull sponsorluğunda Cennet Kapısı Dağı olarak da anılan Çin'in Tianmen Dağı'ndan bisikletle inen manyak adam. Tam olarak 999 basamak olduğunu söylüyor delüüü.
Kedi Kapısından Kolayca Geçemeyen Kız 02:22
Kedi Kapısından Kolayca Geçemeyen Kız 2.954 izlenme - 7 ay önce Filmdeki kız, kedilerin girip çıkması için tasarlanan kedi kapısından hiç zorlanmadan geçemiyor. İlginç bir yeteneksizlik.
İlber Ortaylı - Kıbrıs'ı Masraf Kapısı Olarak Görenin Aklına Şaşarım 02:01
İlber Ortaylı - Kıbrıs'ı Masraf Kapısı Olarak Görenin Aklına Şaşarım 2.239 izlenme - 11 ay önce İlber hocadan, kıbrısı yük olarak görenlere ve şu andaki dış politikayla ilgili çok yerinde tespit ve eleştiriler.
Yolun Ortasında Arabanın Kapısını Açan Dengesizler 05:59
Yolun Ortasında Arabanın Kapısını Açan Dengesizler 184 izlenme - 4 hafta önce Arabalarının kapılarını olmadık yerlerde açan dengesiz insanlar yüzünden kaza geçiren bisikletli insanları izliyoruz efendim.
Peşmerge Güçlerinin Kobani'ye Geçişi 02:54
Peşmerge Güçlerinin Kobani'ye Geçişi 6.605 izlenme - 4 yıl önce IKBY'nin, Kobani'ye gonderecegi pesmergenin agir silahlarini tasiyan konvoyunu karsilamak uzere bir grup, Habur Sinir Kapisina gitti.
Anahtar Olmadan Araba Kapısı Nasıl Açılır? 01:14
Anahtar Olmadan Araba Kapısı Nasıl Açılır? 5.051 izlenme - 3 yıl önce Arabayı açan arkadaş teknisyen imiş. Her arabada bu yolu denemeyi düşünmek bile doğru değil. En azından bu tip arabalar için makul bir yöntem.
Darkorbit Hades Kapısı Akın Klanı 12:15
Darkorbit Hades Kapısı Akın Klanı 8.702 izlenme - 5 yıl önce Darkorbit Hades Kapısı Tr4 Akın Klanı
Çin'deki Cennet Kapısı Merdivenlerinden Bisikletle İnen Adam 01:21
Çin'deki Cennet Kapısı Merdivenlerinden Bisikletle İnen Adam 5.046 izlenme - 3 yıl önce Cennet Kapısı Dağı olarak da anılan çinin Tianmen Dağı'ndan bisikletle inen adam. Tam olarak 999 basamak olduğunu söylüyor.
Minecraft Cehennem Kapısı 04:08
Minecraft Cehennem Kapısı 5.952 izlenme - 5 yıl önce Minecraft Cehennem Kapısı
Isınmak İçin Tarihi Türbe Kapısını Yaktılar 01:47
Isınmak İçin Tarihi Türbe Kapısını Yaktılar 22 izlenme - 10 saat önce Bursa’da iddiaya göre madde bağımlıları, Kanuni Sultan Süleyman’ın kız kardeşi Hatice Sultan Türbesi’nin ahşap işlemeli tarihi kapısını yaktılar. Kapı küle dönerken, türbe de büyük tehlike atlattı. Bursa’nın merkez Osmangazi ilçesinde bulunan Kanuni Sultan Süleyman’ın kız kardeşi Hatice Sultan Türbesinin ahşap işlemeli kapısı, kimliği henüz belirlenemeyen madde bağımlısı gençlerin ısınmak için yaktıkları ateşle küle döndü. Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin bir süre önce restorasyonunu yaptığı türbe, yerli ve yabancı turistler tarafından ziyaret edilen türbelerin arasında yerini alıyordu. Gece geç saatlerde meydana gelen olayda alevleri gören vatandaşlar itfaiye ve polis ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri yangını türbenin diğer taraflarına sıçramadan kısa sürede söndürmeyi başardı. Fakat yanan tarihi ahşap kapıdan geriye sadece külleri kaldı. Son zamanlarda türbe çevresinde madde bağımlısı gençlerin bulunduğunu belirten vatandaşlar, bunun bir an önce önlenmesini gerektiğini dile getirdi. Polis ekipleri olayla ilgili kaçan şüphelileri arama çalışması başlattı. Bursa Eski Eserleri Sevenler Kurumu Üyesi ve Gönüllü Çevre Müfettişi Ali Turan, türbenin büyük tehlike atlattığını belirterek, "Bu eserlere, değerlere sahip çıkılmalı. Ünlü tarihçi rahmetli Halil İnancık’ın Bursa’ya geldiğinde rehberliğini ben yaptım. Bana buraya ilk ayak bastığı gibi "Beni Hatice Sultan Türbesi'ne götür. Orayı görmek istiyorum" dediğinde ben buranın değerini anlamıştım" Yetkililer böylesine önemli tarihi kültürel miraslarımızı koruma ve kollama konusunda bir an önce harekete geçmelidir" diye konuştu.
Ahmet Kaya Edirne Kapısı 01:02
Ahmet Kaya Edirne Kapısı 4.827 izlenme - 6 yıl önce Ahmet Kaya Edirne Kapısı
Cümle Kapısı 48:49
Cümle Kapısı 3.328 izlenme - 4 yıl önce Http://tvsemerkand.blogspot.com/
Yalnızkurt Zeta Kapısı Son Yaratık Tr3 23:20
Yalnızkurt Zeta Kapısı Son Yaratık Tr3 3.633 izlenme - 7 yıl önce galaksi kapıları
Hazan  Yeri 04:38
Hazan Yeri 5.821 izlenme - 8 yıl önce Başına gelen acıyı atlatır, gönül ilacı kadar şanslısın,dilerim hayat acımız anlaşır,Bi daha yaşanmasın,huzura kucak açıp bir sabah, hakedeceğin kadar mutluluk, geceme güneş açıp ızdırap,yaralı bırakmasın, gelene ayrı cevap,gidene ayrı cevap, bu nasıl aşkıselim, bıkıp usandı yürek, orası toplu tüfek, bir yanım dirilir, Kıracağın yüreği,biraz hasarlı bırak,acı çekipte ölsün, bizi ayakta tutan, yaralı felsefeler,keyfi kederli büyüsün, gidemiyorum aşka kapısı duvar, yarısı hazan yeri...
 Mardin Kapısından Atlayamadım 00:05
Mardin Kapısından Atlayamadım 3.139 izlenme - 4 yıl önce Mardin kapısından atlayamadım
Taner Olgun-El Kapısı 04:04
Taner Olgun-El Kapısı 9.503 izlenme - 9 yıl önce yedibeni7,by_erdal,karaman,teknosehir,taner olgun arabesk,öldürdü beni el kapısı