Hoşgeldiniz!

kapışmak

Lamborghini Aventador İle Dalga Geçen Toyota Supra 02:00
Lamborghini Aventador İle Dalga Geçen Toyota Supra 27.332 izlenme - 1 ay önce Milyonluk arabalara kafa tutan supra reyiz. Gece gece gaza getirmeye çalışılmış.
Şahin'e Mercedes Motoru Takıp 200 Basan Kayserili 01:14
Şahin'e Mercedes Motoru Takıp 200 Basan Kayserili 3.348 izlenme - 3 hafta önce Kayseri'nin çılgın gençleri yolda tozu dumana katıyor. Efsane Şahin'e taktıkları Mercedes motoruyla trafikteki arabalara nal toplattırıyor.
Kangal Vs Mastiff 02:17
Kangal Vs Mastiff 42.670 izlenme - 3 yıl önce Kangal Ve Masti Güreşiyor Ve Sonra Kovalambaç Oynuyorlar
Porsche 911 İle Kapışan Lada 00:47
Porsche 911 İle Kapışan Lada 13.804 izlenme - 2 yıl önce Porsche 911 İle Kapışan Lada Lada sürücüsü çılgınca bir yarış denemiş bakalım bu yarışın galibi kim olacak.
Aşkım Kapışmak 01:19
Aşkım Kapışmak 7.373 izlenme - 9 yıl önce ilişkiler,tim maslak
11 Ocak 2015 Pazar / Deniz Akkaya - Aşkım Kapışmak 53:02
11 Ocak 2015 Pazar / Deniz Akkaya - Aşkım Kapışmak 1.483 izlenme - 2 yıl önce "İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
Türk İşi Amatör Boks Maçı 01:30
Türk İşi Amatör Boks Maçı 615 izlenme - 1 yıl önce Hazır boks eldivenleri var neden ringe çıkıp kozumuzu paylaşmıyoruz düşüncesi ile atıverirler kendilerini meydana. Mavi gömlekli abinin olaya hazırlıksız girmesinin ardından gömlek cebinden sigaralarını emanet etmesi olayı iyice alevlendirir. Maça terlik ile çıkmak büyük bir risk, motivasyonu azaltabilir fakat bunlar önemli değil. Rakip göze kestirilmiş bir kere. Sağ kroşe sol kroşe ve müthiş savunmalar derken boks sporuna kazandırılan müthiş teknikler bu videoda yatmaktadır.
Seni Seviyorum Demekten Neden Korkuyoruz? 02:33
Seni Seviyorum Demekten Neden Korkuyoruz? 949 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/seni-seviyorum-demekten-neden-korkuyoruz/ Sevgiyi anlatmak bu kadar zor mudur, dünyanın en güzel ve en anlamlı iki kelimesini söylemekten neden korkarız? Eğitim Danışmanı Aşkım Kapışmak'a sizin için sorduk; "Seni seviyorum demekten neden korkuyoruz?". Cevabı şimdi MigrosTV'de!
 Hangi İfadelerden Birisinin Sevdiğini Anlarız? - Beyaz Show 00:44
Hangi İfadelerden Birisinin Sevdiğini Anlarız? - Beyaz Show 304 izlenme - 10 ay önce Beyaz seyircilerden gelen "Hangi ifadelerden birisinin sevdiğini anlarız?" sorusunu Aşkım Kapışmak'a sordu, beklemediği komik bir cevap aldı!
Hangi Nefes Egzersizleri Bizi Sakinleştirir? 03:07
Hangi Nefes Egzersizleri Bizi Sakinleştirir? 904 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/hangi-nefes-egzersizleri-bizi-sakinlestirir/ Hayatımızda yolunda gitmeyen durumlar, sağlık problemleri ya da bazen ufak bir trafik sıkışması bile strese girmemize neden olabiliyor. Bünyeye sinsice yerleşen stresin vücudumuza olumsuz etkileri de ne yazık ki kaçınılmaz oluyor. Günlük streslerimizi yenip sakinleşmemizin yollarından biri nefes egzersizleridir. Hangi nefes egzersizlerinin bizi sakinleştirdiğini Eğitim Danışmanı Aşkım Kapışmak sizin için yanıtlıyor. Eğitim Danışmanı Aşkım Kapışmak’ın 4 muhteşem kitabını biliyor musunuz? İlişkiler üzerine bu videolar da ilginizi çekebilir; sen ve ben yerine “biz” dilini nasıl kullanabiliriz, çiftlerin ilişkiden beklentileri nelerdir?
Stresi Nasıl Kontrol Altına Alabiliriz? 01:35
Stresi Nasıl Kontrol Altına Alabiliriz? 833 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/stresi-nasil-kontrol-altina-alabiliriz/ Yoğun iş yaşantısı ve günlük telaşlar derken, stresimizi kontrol altına almak için çeşitli yollar arar olduk. Hazır konu stres ve kontrolden açılmışken, stresimizi nasıl kontrol altına alabileceğimizi Eğitim Danışmanı Aşkım Kapışmak'a danıştık.
Rus Usulü Yol Kapışması ve Sonrası 01:15
Rus Usulü Yol Kapışması ve Sonrası 517 izlenme - 2 yıl önce Rusya'da geçen olayda, birbirlerine ayar olan bu iki kişi yolu paylaşamıyor ve sonrasında böyle saçma sapan görüntüler çıkıveriyor. Video baymasın, özet olsun diye sadece kaza anı ve devamındaki olaylar silsilesi dahildir.
Aşık Olduğunuz insanla Evlenmeyin! (Renkli Sayfalar) 03:36
Aşık Olduğunuz insanla Evlenmeyin! (Renkli Sayfalar) 204 izlenme - 7 ay önce Davranış Bilimleri Uzmanı Aşkım Kapışmak, ünlülerin boşanmalarından yola çıkarak evlilik üzerine önemli saptamalarda bulundu!
Prestige Mall-Aşkım Kapışmak 02:40
Prestige Mall-Aşkım Kapışmak 2.077 izlenme - 8 yıl önce prestige mall ,aşkım kapışmak İletişim seminerleri
Kapıışmak İçin Can Atan Kangal Köpeği 01:30
Kapıışmak İçin Can Atan Kangal Köpeği 182 izlenme - 1 yıl önce Kapışmak için yani kavga etmek için can ata n Kangal Köpeği kimin yüzünden sahipleri yüzünden köpekleri canavara çevirdiler resmen Kangal türü Türkiye'ye özgü bir köpek türüdür. Özellikle bekçilik ve koruyuculuk görevlerinde kullanılır. Kangal köpeğinin isminin Sivas'ın Kangal ilçesinden aldığına dair görüşler mevcuttur. Kangal köpeğinin öz vatanının ise Orta Asya olduğu söylenmektedir. Çoban köpeği, bekçi ve koruyucu olarak görevler üstlenen kangal köpeğinin ortalama yaşı 10 ile 15 yaş arasındadır.
Kadının ‘Hizmet Etme’ Algısı Nasıl Kırılır? 02:17
Kadının ‘Hizmet Etme’ Algısı Nasıl Kırılır? 654 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/kadinin-hizmet-etme-algisi-nasil-kirilir/ Kadının “Hizmet Etme” algısının nasıl kırılır? Kendini evin tüm sorumluluğunu üzerine almaktan nasıl kurtarabilir? Tek taraflı vericilik ilişkideki dengeleri sarsan bir durum. İlişkilerdeki sorunların çözümlerini Eğitim Danışmanı Aşkım Kapışmak’a sorduk. Eğitim Danışmanı Aşkım Kapışmak’ın favorisi olan 4 muhteşem kitap hangileri biliyor musunuz? İlişkiler üzerine bu videolar da ilginizi çekebilir; sen ve ben yerine “biz” dilini nasıl kullanabiliriz, çiftlerin ilişkiden beklentileri nelerdir?
Ali Biçim Show 12. Bölüm Tanıtımı 00:37
Ali Biçim Show 12. Bölüm Tanıtımı 711 izlenme - 2 yıl önce Ali Biçim Show'un bayram özel programına Aşkım Kapışmak, Ivana Sert ve Ümit Besen konuk oluyor. Ali Biçim Show 4 Ekim Cumartesi akşamı FOX'ta! Linkler: https://www.facebook.com/alibicimshow http://twitter.com/alibicimshow http://instagram.com/alibicimshow
3 Aslana Kafa Tutan Timsah 02:20
3 Aslana Kafa Tutan Timsah 548 izlenme - 2 yıl önce Kenya'da ölmüş bir filin eti için üç aslana bir timsah kafa tutmuş. Savaşı aslanlar kazanmış. Bu inanılmaz görüntüleri ise, Kai Bank adlı turist tesadüfen çekmiş.
Çiftlerin İlişkiden Beklentileri Nedir? 03:07
Çiftlerin İlişkiden Beklentileri Nedir? 603 izlenme - 2 yıl önce http://www.migrostv.com/ciftlerin-iliskiden-beklentileri-nedir/ İlişkilerden karşılıklı beklentiler, aslında ilişkiye yöne veren önemli konulardandır. Çiftlerin ilişkiden beklentilerini Eğitim Danışmanı Aşkım Kapışmak’a sorduk. Erkek ve kadının evlilik sonrası değişimi konusuna da değindiğimiz bu videoyu sakın kaçırmayın! Kadın-erkek ilişkileri ile ilgili öğrenmek istediğiniz her şey MigrosTV’de! Kadınları anlamak zor mudur? Peki, sen ve ben yerine “biz” dilini nasıl konuşabiliriz? Tüm bu soruların cevaplarını Eğitim Danışmanı Aşkım Kapışmak sizin için yanıtladı. Eğitim Danışmanı Aşkım Kapışmak’ın 4Muhteşem kitabını biliyor musunuz? Cevabı burada!
Ferrari 599 GTO, Ferrari 458 Italia ve Mercedes ML 63 AMG kapıştı 02:28
Ferrari 599 GTO, Ferrari 458 Italia ve Mercedes ML 63 AMG kapıştı 691 izlenme - 3 yıl önce Ferrari 599 GTO, Ferrari 458 Italia ve Mercedes-Benz ML 63 AMG (W166) kapıştı
Kadınları Anlamak Zor mudur? 02:43
Kadınları Anlamak Zor mudur? 526 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/kadinlari-anlamak-zor-mudur/ İşte ilişkilerdeki en önemli sorunlardan biri; “anlaşılmamak ya da anlamamak“. Çiftler arasında çıkan en büyük gerginliklerin nedeni olarak gösterilebilen anlayış sorunu ile ilgili Eğitim Danışmanı Aşkım Kapışmak bize bilgiler veriyor. Kadınları anlamak zor mudur sahiden? Eğitim Danışmanı Aşkım Kapışmak’a sorduğumuz diğer sorulara dair videolarımızı izlediniz mi? Sen ve Ben yerine nasıl “biz” dilini konuşabiliriz?, stresi nasıl kontrol altına alabiliriz? Hangi nefes egzersizleri bizi sakinleştirir?
Stresin Hayatımızdaki Etkisi Nedir? 02:06
Stresin Hayatımızdaki Etkisi Nedir? 436 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/stresin-hayatimizdaki-etkisi-nedir/ Günlük yaşantımıza etki eden en önemli sorunlardan biri yaşadığımız yoğun strestir. Peki stresin hayatımızdaki etkisi nedir? Eğitim danışmanı Aşkım Kapışmak sizin için yanıtlıyor.
Burcu KOÇYİĞİT in Aşkım KAPIŞMAK şiir yorumu ... 00:48
Burcu KOÇYİĞİT in Aşkım KAPIŞMAK şiir yorumu ... 271 izlenme - 2 yıl önce Aşkım Kapışmak Allah siz yokken ceza verir demiş ve Burcu KOÇYİĞİT KOÜ TIP öğrencisinin yorumuyla sizlerle... Şaiir bir kere yazar ama onu her okuyan farklı anlatır; şimdi bize Burcu anlatacak ...
Tatlı Sohbetler   21 Mayıs 2016 31:32
Tatlı Sohbetler 21 Mayıs 2016 78 izlenme - 6 ay önce "Tatlı Sohbetler" ünlü konukları ile damakları ve kalpleri şenlendirmeye devam ediyor. Aynur Tartan'ın mutfağına bu hafta ünlü şarkıcı Bengü ve davranış bilimleri uzmanı Aşkım Kapışmak konuk oldu.
Ali Biçim Show - Aşkım Kapışmaktan Yoruldum Fitili 03:26
Ali Biçim Show - Aşkım Kapışmaktan Yoruldum Fitili 383 izlenme - 2 yıl önce Hayat zor. Hayat bizi yoruyor. Ama korkmayın, artık çözümü basit! Aşkım Kapışmaktan Yoruldum Fitili, Ali Biçim Show ayrıcalığıyla sizinle! Ali Biçim Show Her Cumartesi Fox'ta! Linkler: https://www.facebook.com/alibicimshow http://twitter.com/alibicimshow http://instagram.com/alibicimshow
Güç Antrenmanı vs Vücut Geliştirme 00:30
Güç Antrenmanı vs Vücut Geliştirme 259 izlenme - 2 yıl önce Sizce hangisi kazanır? Güçlü olmayı esas alan ve ona göre çalışan Güç Antrenmanı mı yoksa daha çok dış görünüş ve estetik kaygısı olan Vücut Geliştirme sporu mu?
Ne Alırsan 3,5 - Metropol Avm 05:56
Ne Alırsan 3,5 - Metropol Avm 340 izlenme - 2 yıl önce Bir zamanlar ne alırsan 1 Tl diyen mağazaların ne alırsan 3,5 diyerek kampanya yapan yeni türevinde halkımızın eşya kapmak için yaşadığı kapışmaları izleyeceğiz.
Aşkım Kapışmak Kimdir? 01:23
Aşkım Kapışmak Kimdir? 38 izlenme - 6 ay önce Aşkım Kapışmak Biyografi, Aşkım Kapışmak Hayatı, Aşkım Kapışmak Yaşamı, Aşkım Kapışmak Kim, Aşkım Kapışmak Kimdir,
Her Şeyi Konuşalım 25 Mart 2016 - Tvem 01:39:21
Her Şeyi Konuşalım 25 Mart 2016 - Tvem 114 izlenme - 8 ay önce TVEM'İ İZLEMEK İÇİN; Digiturk 59. Kanal Tivibu 48. Kanal Teledünya 112. Kanal D-Smart 48. Kanal'ı AÇMANIZ YETERLİ... Program tekrarları ve daha fazlası için; www.tvem.com.tr
Çocuklarda Stres Yönetimi Nasıl Yapılır? 02:42
Çocuklarda Stres Yönetimi Nasıl Yapılır? 366 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/cocuklarda-stres-yonetimi-nasil-yapilir/ “Çocuklarda stres yönetimi nasıl yapılır?” sorusunu sizler için eğitim danışmanı Aşkım Kapışmak anlatıyor. Çocuklara verilecek eğitim ile onlarda oluşabilecek stresi ve siniri azaltmak mümkün. Çocuk gelişimi ve eğitimi için önemli püf noktaları bu videoda sizlerle! Buyurun MigrosTV’ye! Stresle ilgili bu videolar da ilginizi çekebilir; stres yönetimi nedir, stresin hayatımızdaki etkisi nedir, stresi nasıl kontrol altına alabiliriz?