Hoşgeldiniz!

kapkaç

Kapkaçta Muhteşem Şov 00:04
Kapkaçta Muhteşem Şov 286.076 izlenme - 3 yıl önce Kapkaç esnasında muhteşem takla şov ))
Kapkaççıları Dayakla Püskürten Kadın 01:00
Kapkaççıları Dayakla Püskürten Kadın 173.154 izlenme - 3 yıl önce Kapkaççılar kadının tekmeleri karşısında çareyi kaçmakta buldu 13.11.2013 günü exixiz kanalına yüklediğim 'Kapkaççıları Dayakla Püskürten Kadın' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Çin'de Kan Donduran Olay 00:29
Çin'de Kan Donduran Olay 1.455 izlenme - 4 hafta önce Çin'in Nanning kentinde kan donduran bir olay yaşandı. Bir şahıs, motosikletiyle yanından geçtiği kadına tekme attı. Yere düşen kadın, kafasına sert biçimde yere çarpıp kendinden geçerken, saldırgansa kaçtı. Tesadüfen bölgeden geçen biri tarafından fark edilen ve çağrılan ambulansla hastaneye kaldırılan talihsiz kadının beyin kanaması geçirdiği ve hayati tehlikeyi atlatamadığı belirtildi. Polis ise vicdansız saldırganın peşine düştü.
Kapkaççının Hazin Sonu 01:32
Kapkaççının Hazin Sonu 56.569 izlenme - 4 yıl önce Avustralya'da bir alışveriş merkezinde çanta çalıp koşmaya çalışan kapkaççı otamatik kapı diye cam kapıya çarptı.Yaralan Kapkıççının yardımına çevredikler koştu ve bilmeden onun suç ortağı ile kaçmasına sebeb oldu...
Yakaladığı Kapkaççıyı Haşat Eden Adam 00:31
Yakaladığı Kapkaççıyı Haşat Eden Adam 4.737 izlenme - 9 ay önce Yakaladığı kapkaççıyı haşat eden adam Çin’de bir kadının çantasını çalan şahıs, durumu fark edip onu kovalayan adamın gazabına uğradı. Çantadaki ganimeti sayarken yakaladığı kapkaççıyı art arda yumruklarla darp eden adama kadın mağdur da eşlik etti
Kapkaççı Döven Çinli Kız 00:57
Kapkaççı Döven Çinli Kız 2.779 izlenme - 5 ay önce İşe çıkmış genç kapkaççı bileğini kurbanın eline kaptırınca olaylar gelişir. Fake evet.
Tedbirli Olmak Diye Buna Denir 00:33
Tedbirli Olmak Diye Buna Denir 4.747 izlenme - 1 yıl önce Kullanmış olduğu bütün eşyalarını emniyet amaçlı önlem alan ablamızın kameraya yansıyan ilginç görüntülerini hep birlikte izliyoruz. 23.08.2015 günü gagarino kanalına yüklediğim 'İTedbirli Olmak Diye Buna Denir' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
manga-kapkaç 02:52
manga-kapkaç 16.754 izlenme - 7 yıl önce faili meçhul olduk hepimiz kesildi dilimiz kesildi sesimiz nereye kadar daha gideceksiniz? satılık değiliz, bunu böyle biliniz kimleri kestiniz kimleri yediniz? sandınız ki bizi iyi yemlediniz nereye kadar daha gideceksiniz? satılık değiliz, bunu böyle biliniz
Kadının Canlı Yayında Kapkaçcı İle İmtihanı 00:29
Kadının Canlı Yayında Kapkaçcı İle İmtihanı 4.949 izlenme - 3 yıl önce Kadının Canlı Yayında Kapkaçcı İle İmtihanı
Kapkaççıyı Perişan Eden Kız 01:30
Kapkaççıyı Perişan Eden Kız 2.986 izlenme - 2 yıl önce Motosikletli şahsın genç kıza yönelik gasp girişimi birbirinden ilginç sahnelerin yaşanmasına neden oldu. Yolda olacaklardan habersiz yürüyen genç kız, karşıdan gelen motosikletlinin saldırısına uğradı. Çantasını kaptırmamak için uzun bir uğraş veren mağdur ile kapkaççı arasında zorlu bir mücadele yaşandı. Motosikletliyi yaptıklarına pişman eden genç kız, çantasını alıp giderken ayakkabısı çıkan kapkaççıya da yardımcı olmayı ihmal etmedi.
kapkaç anı kamerada 01:49
kapkaç anı kamerada 8.690 izlenme - 8 yıl önce kapkaç anı kamerada
kahraman kadın..!! 01:18
kahraman kadın..!! 3.879 izlenme - 6 yıl önce abd’nin los angeles eyaletinde kapkaççı yolda yürüyen bir kadının elindeki çantasını almak istedi ancak başarılı olamadı. kapkaççının yerde sürüklediği tekmelediği ve yumrukladığı kadın herşeye rağmen çantasını vermemek için direndi. kapkaççı başarılı olamayınca minibüse binerek hızla uzaklaşırken olay anı saniye saniye güvenlik kamerası tarafından görüntülndi
Çantasını Çalanın Motosikletini Çalan Hanım Abla 01:05
Çantasını Çalanın Motosikletini Çalan Hanım Abla 973 izlenme - 2 yıl önce Dinsizin Hakkından İmansız Gelir.. Çantasını çalanın motosikletini çalan hanım abla, hırsıza iyi bir ders veriyor.
yavuz kesepara %u2013 kapkaç 04:40
yavuz kesepara %u2013 kapkaç 2.766 izlenme - 7 yıl önce orjinal video klip,ayhanca bakışlar,08ayhanca06.blogcu.com
Aşırı Amatör Reklam Denemesi 03:10
Aşırı Amatör Reklam Denemesi 264 izlenme - 8 ay önce Ulusal reklam şirketleri bile koca bütçelerine rağmen iğrenç reklam filmleri çekerken kimse sokak köşesi reklam ajanslarından pek bir performans beklemiyor.ancak bişey kötü olabilir ama bu kadarına ben pes diyorum.izliyoruz
Kapkaçcıya da Kapkaç 00:05
Kapkaçcıya da Kapkaç 670 izlenme - 3 yıl önce kapkaçcıya da kapkaç
Rio Olimpiyatlarında Kapkaççılara Mağdur Olan Turistler 02:20
Rio Olimpiyatlarında Kapkaççılara Mağdur Olan Turistler 52 izlenme - 2 ay önce Olimpiyat Oyunları'nın düzenlendiği Rio şehrindeki turistlerin en büyük sorunu; Kapkaççılar. Güvenlik kamerasına yansıyan o görüntüleri izliyoruz.
Kapkaççıya Ayar Veren Kadın 00:54
Kapkaççıya Ayar Veren Kadın 547 izlenme - 3 yıl önce İşte Kadın Bu Tam Evinin Bahçesine Arabasıyla Girdi Kapkaççı Arkadan Geldi Ve Çantasını Almaya Çalıştı Ama Kadın Dövüş Ustaı Kesildi
Pişkin Kapkaççı: Çıkınca Yine Çalacağım 01:02
Pişkin Kapkaççı: Çıkınca Yine Çalacağım 22 izlenme - 1 ay önce Adana'da bir kadının cep telefonunu kapkaç yöntemiyle çaldığı ileri sürülen zanlılardan biri, "Param yok onun için yapıyorum, çıkayım yine çalacağım" dedi. Edinilen bilgiye göre, olay Seyhan ilçesinde bulunan Saydam Caddesi'nde meydana geldi. İddiaya göre, 7 Eylül 2016 günü Saydam Caddesi'nde yürüyen Ece Gülener (23) isimli genç kadının elindeki cep telefonu kapkaç yöntemiyle çalındı. Ece Gülener olay yerine gelen polise, elinden cep telefonu alındıktan sonra kaçan iki kişinin eşkallerini verdi. Polis, aldığı eşkal doğrultusunda zanlıları yakalamak için çalışma başlattı. Yapılan çalışma sonucunda polis, zanlıların Sergen K.(20) ve Onur A. (19) olduğunu belirledi. Polis Onur A.'yı Yenibey Sergen K.'yı ise Kürkçüler Mahallesi'nde yakaladı. Emniyete getirilen zanlılardan Onur A. kapkaçı kendisinin yaptığını arkadaşının bir suçu olmadığını söylediği öğrenildi. Zanlılar sorgularının ardından sağlık kontrolünden geçirilmek üzere adli tıpa götürüldü. Zanlılar burada kendilerini görüntülemek isten basın mensuplarına saldırmak istedi. Zanlılardan Onur A. sağlık kontrolünün ardından adliyeye götürülürken, "Param yok onun için çaldım. Cezaevinden çıkayım yine çalacağım. Sizin ananızı da gasp edeceğim" diye bağırdı. Zanlılar daha sonra adliyeye götürüldü.
süper teyze 01:05
süper teyze 2.909 izlenme - 9 yıl önce çocukları havaya uçurdu :-))
Taksim'in Ünlü Siması Cenk - Kaybolmak 04:41
Taksim'in Ünlü Siması Cenk - Kaybolmak 415 izlenme - 2 yıl önce Ses dosyası olarak sitede yayınlanan Cenk'in yorumu burada ete kemiğe bürünüyor.Ayrıca burada Cenk önceki videolarındaki konulara genel bir değerlendirme yaparak, eşcinselliğini, köpek ısırmasını,kaybolmayı ve ıssıslığı tekrar hatırlatıyor. http://kaybolduk.biz/ sitesi için yapılmış bir röportaj. Ses dosyası için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/13670/taksimin-unlu-simasi-cenk---track-01
Gaspçı, Karateci Kızın Çantasını Çalmaya Kalkışınca! 01:00
Gaspçı, Karateci Kızın Çantasını Çalmaya Kalkışınca! 450 izlenme - 3 yıl önce Karateci Kız, Çantasını Çalmaya Çalışan Gaspçıya Bakın Ne Yaptı..
Eşek Şakası Akabindeki Sürpriz 01:03
Eşek Şakası Akabindeki Sürpriz 235 izlenme - 1 yıl önce Kadın arkadaşa çoğumuza "ohaa" dedirtecek bir eşşek şaka(!)sı yapılıyor eyvallah ama sonra nasıl aniden mod değiştiriyorlar anlaşılması zor bir durum gerçekten..
Röportaj Sırasında Kolyeyi Çaldırmak 00:21
Röportaj Sırasında Kolyeyi Çaldırmak 289 izlenme - 2 yıl önce Nerde olduğunu bilmediğim ama tahmin ettiğim yerde gördüğünüz anlar yaşanıyor, nasıl açıklama ama? Bu arada kolye nerde beyler?
Geri Zekalı Motorlu Kapkaçcı :) 00:30
Geri Zekalı Motorlu Kapkaçcı :) 210 izlenme - 2 yıl önce Motorlu kapkaçcı kızın çantasını alıp kaçıyor amaaa ... ;)
Taksim'in Ünlü Simasi Cenk 4 01:08
Taksim'in Ünlü Simasi Cenk 4 362 izlenme - 2 yıl önce Taksim'in ünlü simasi Cenk'ten manidar bir röportaj daha.Bir yılbaşı güzellemesi. Kafa 1500. Röportaji yapan abla pek bir tedirgin ama tedirgin olacak bişey yok be ablacim ben gecen bayram arifesi taksim metro cikisinda yakaladım kendisini. Gayet hoşsohbet, efendiden bir insan Cenk. Buradan kendisine selam ederim.
 Kadını İzlemekle Yetindiler 00:31
Kadını İzlemekle Yetindiler 342 izlenme - 3 yıl önce Motosiklet üzerindeki bir kadının kapkaça uğraması kameralara böyle yansıdı. Yolda seyir halinde olan genç kadın, başka bir motosikletli tarafından gasp ediliyor. Çantası alınanca yere düşen sürücü daha sonra baygınlık geçiriyor. Yoldan geçen diğer sürücüler ise yolda baygın yatan kadını izlemekle yetiniyor.
Eşi Benzeri Olmayan Kapkaç Vakası 00:31
Eşi Benzeri Olmayan Kapkaç Vakası 171 izlenme - 2 yıl önce Eşi benzeri olmayan kapkaç vakası Yolda ilerleyen kadının, motoruyla önce yanından geçen sonra da motorundan inip kadının çantasını alarak kaçan şaşkın hırsız, motosikletini kadının alıp götüreceğini hesap edemeyince neye uğradığını şaşırdı.
Kapkaç Zanlısı: Çıkınca Yine Çalacağım 01:02
Kapkaç Zanlısı: Çıkınca Yine Çalacağım 11 izlenme - 1 ay önce Adana'da bir kadının cep telefonunu kapkaç yöntemiyle çalan genç, "Param yok onun için yapıyorum, çıkayım yine çalacağım, sizin ananızı da gasp edeceğim." diyerek basın mensuplarına saldırdı.
Sokak Ortasında Kapkaç Güvenlik Kamerasında 01:29
Sokak Ortasında Kapkaç Güvenlik Kamerasında 231 izlenme - 3 yıl önce Denizli'de, bir kadının omuzundaki çantayı kapkaç suretiyle alan şahıs yakalandı.