Hoşgeldiniz!

kapkaç

Kapkaçta Muhteşem Şov 00:04
Kapkaçta Muhteşem Şov 286.256 izlenme - 5 yıl önce Kapkaç esnasında muhteşem takla şov ))
Kapkaççıları Dayakla Püskürten Kadın 01:00
Kapkaççıları Dayakla Püskürten Kadın 173.574 izlenme - 4 yıl önce Kapkaççılar kadının tekmeleri karşısında çareyi kaçmakta buldu 13.11.2013 günü exixiz kanalına yüklediğim 'Kapkaççıları Dayakla Püskürten Kadın' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Planı Bir Anda Alt Üst Olan Kapkaççı 01:31
Planı Bir Anda Alt Üst Olan Kapkaççı 4.281 izlenme - 1 ay önce Peru'da yaşandığı belirtilen olayda yolda yürüyen bayanın elindeki cep telefonunu bir anda çalan hırsız, kaçarken yere düşünce bütün planı ters işledi. Defalarca yakalanıp yere düşmesine, darp edilmesine rağmen her seferinde kaçmayı başaran hırsız en sonunda dersini aldı.
Nuri Bilge Ceylan'ın Kapkaça Uğraması 00:18
Nuri Bilge Ceylan'ın Kapkaça Uğraması 6.040 izlenme - 4 ay önce Ünlü Yönetmen Nuri Bilge Ceylan, yeni filmi için zemin etüdü yapıp, fotoğraf çekmek için geldiği Diyarbakır’ın Sur ilçesinde kapkaça uğradı. Ceylan’ın, kapkaççı tarafından çalınan fotoğraf makinesi, polisin titiz çalışması sonucu aynı gün bulundu, kapkaççı gözaltına alındı.
Kapkaççının Hazin Sonu 01:32
Kapkaççının Hazin Sonu 56.604 izlenme - 5 yıl önce Avustralya'da bir alışveriş merkezinde çanta çalıp koşmaya çalışan kapkaççı otamatik kapı diye cam kapıya çarptı.Yaralan Kapkıççının yardımına çevredikler koştu ve bilmeden onun suç ortağı ile kaçmasına sebeb oldu...
Cesur Köpeğin Kadını Kapkaççıdan Kurtarması 00:26
Cesur Köpeğin Kadını Kapkaççıdan Kurtarması 3.427 izlenme - 4 ay önce Sokak arasında yürüyen bir kadının çantasını çalmaya çalışan kapkaççıya cesur köpek saldırmış ve olaya müdahale etmiş efendim ))
Taksim Meydanındaki Belalı Hırsız 01:19
Taksim Meydanındaki Belalı Hırsız 5.954 izlenme - 8 ay önce Taksim'de bir genç, gölgede yatan köpeğe omzundaki çantasını kaptırıp çevredekilerin yardımıyla uzun uğraşlar sonucu alabilmiş.
Manga-Kapkaç 02:52
Manga-Kapkaç 16.788 izlenme - 8 yıl önce faili meçhul olduk hepimiz kesildi dilimiz kesildi sesimiz nereye kadar daha gideceksiniz? satılık değiliz, bunu böyle biliniz kimleri kestiniz kimleri yediniz? sandınız ki bizi iyi yemlediniz nereye kadar daha gideceksiniz? satılık değiliz, bunu böyle biliniz
Yakaladığı Kapkaççıyı Haşat Eden Adam 00:31
Yakaladığı Kapkaççıyı Haşat Eden Adam 4.843 izlenme - 2 yıl önce Yakaladığı kapkaççıyı haşat eden adam Çin’de bir kadının çantasını çalan şahıs, durumu fark edip onu kovalayan adamın gazabına uğradı. Çantadaki ganimeti sayarken yakaladığı kapkaççıyı art arda yumruklarla darp eden adama kadın mağdur da eşlik etti
Erkeklere Gününü Gösteren Kadınlar 01:05
Erkeklere Gününü Gösteren Kadınlar 1.792 izlenme - 10 ay önce Böyle kadınları her yerde bulamazsınız. Bulduğunuz zamansa ters bir hareket yapmaktan kaçının!
Tedbirli Olmak Diye Buna Denir 00:33
Tedbirli Olmak Diye Buna Denir 4.768 izlenme - 3 yıl önce Kullanmış olduğu bütün eşyalarını emniyet amaçlı önlem alan ablamızın kameraya yansıyan ilginç görüntülerini hep birlikte izliyoruz. 23.08.2015 günü gagarino kanalına yüklediğim 'İTedbirli Olmak Diye Buna Denir' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Kapkaççı Döven Çinli Kız 00:57
Kapkaççı Döven Çinli Kız 3.058 izlenme - 2 yıl önce İşe çıkmış genç kapkaççı bileğini kurbanın eline kaptırınca olaylar gelişir. Fake evet.
Kadının Canlı Yayında Kapkaçcı İle İmtihanı 00:29
Kadının Canlı Yayında Kapkaçcı İle İmtihanı 4.954 izlenme - 4 yıl önce Kadının Canlı Yayında Kapkaçcı İle İmtihanı
kapkaç anı kamerada 01:49
kapkaç anı kamerada 8.725 izlenme - 9 yıl önce kapkaç anı kamerada
Çin'de Kan Donduran Olay 00:29
Çin'de Kan Donduran Olay 1.482 izlenme - 2 yıl önce Çin'in Nanning kentinde kan donduran bir olay yaşandı. Bir şahıs, motosikletiyle yanından geçtiği kadına tekme attı. Yere düşen kadın, kafasına sert biçimde yere çarpıp kendinden geçerken, saldırgansa kaçtı. Tesadüfen bölgeden geçen biri tarafından fark edilen ve çağrılan ambulansla hastaneye kaldırılan talihsiz kadının beyin kanaması geçirdiği ve hayati tehlikeyi atlatamadığı belirtildi. Polis ise vicdansız saldırganın peşine düştü.
Kapkaççıyı Perişan Eden Kız 01:30
Kapkaççıyı Perişan Eden Kız 3.090 izlenme - 4 yıl önce Motosikletli şahsın genç kıza yönelik gasp girişimi birbirinden ilginç sahnelerin yaşanmasına neden oldu. Yolda olacaklardan habersiz yürüyen genç kız, karşıdan gelen motosikletlinin saldırısına uğradı. Çantasını kaptırmamak için uzun bir uğraş veren mağdur ile kapkaççı arasında zorlu bir mücadele yaşandı. Motosikletliyi yaptıklarına pişman eden genç kız, çantasını alıp giderken ayakkabısı çıkan kapkaççıya da yardımcı olmayı ihmal etmedi.
Çantayla Birlikte Sahibini de Çalan Hırsız 01:43
Çantayla Birlikte Sahibini de Çalan Hırsız 29 izlenme - 2 hafta önce Çantasına evladı gibi sarılan adama kapkaç yapamayan hırsızlar çantayı sahibiyle birlikte kaçırıyorlar. Yurdumun hırsızı bile sayko.
kahraman kadın..!! 01:18
kahraman kadın..!! 3.885 izlenme - 7 yıl önce abd’nin los angeles eyaletinde kapkaççı yolda yürüyen bir kadının elindeki çantasını almak istedi ancak başarılı olamadı. kapkaççının yerde sürüklediği tekmelediği ve yumrukladığı kadın herşeye rağmen çantasını vermemek için direndi. kapkaççı başarılı olamayınca minibüse binerek hızla uzaklaşırken olay anı saniye saniye güvenlik kamerası tarafından görüntülndi
Brezilya'da Kapkaç Yapan Sokak Köpeği 00:23
Brezilya'da Kapkaç Yapan Sokak Köpeği 137 izlenme - 3 ay önce Brezilya'da elindeki poşette et taşıyan insanları gizlice izledikten sonra poşeti çalarak kaçan sokak köpeğinin kameraya yansıyan görüntüleri izliyoruz.
Yavuz Kesepara %u2013 Kapkaç 04:40
Yavuz Kesepara %u2013 Kapkaç 2.778 izlenme - 9 yıl önce orjinal video klip,ayhanca bakışlar,08ayhanca06.blogcu.com
Röportaj Sırasında Kolyeyi Çaldırmak 00:21
Röportaj Sırasında Kolyeyi Çaldırmak 1.250 izlenme - 3 yıl önce Nerde olduğunu bilmediğim ama tahmin ettiğim yerde gördüğünüz anlar yaşanıyor, nasıl açıklama ama? Bu arada kolye nerde beyler?
Çantasını Çalanın Motosikletini Çalan Hanım Abla 01:05
Çantasını Çalanın Motosikletini Çalan Hanım Abla 981 izlenme - 3 yıl önce Dinsizin Hakkından İmansız Gelir.. Çantasını çalanın motosikletini çalan hanım abla, hırsıza iyi bir ders veriyor.
Kapkaç Yapan Köpek - Brezilya 00:23
Kapkaç Yapan Köpek - Brezilya 50 izlenme - 3 ay önce Brezilya'dan gelen görüntüde elinde öneli bir şey taşıyan adamı kapkaç yapan köpeği izlicez
Kapkaçcıya da Kapkaç 00:05
Kapkaçcıya da Kapkaç 670 izlenme - 4 yıl önce kapkaçcıya da kapkaç
Süper Teyze 01:05
Süper Teyze 2.930 izlenme - 10 yıl önce çocukları havaya uçurdu :-))
Tren'de Uyuyan Adamı Soymaya Çalışan Hırsız 02:57
Tren'de Uyuyan Adamı Soymaya Çalışan Hırsız 126 izlenme - 8 ay önce İtalya'da bir trende uyuyakalan adamın cüzdanından para çalmaya çalışan hırsız başka bir yolcu tarafından saniye saniye görüntülenmiş.
Motorcunun Bisikletli Telefon Hırsızını Etkisiz Hale Getirmesi 00:35
Motorcunun Bisikletli Telefon Hırsızını Etkisiz Hale Getirmesi 86 izlenme - 5 ay önce İngiltere'de yaşlı bir kadının cep telefonunu alan bisikletli kaçmaya başlamış. O esnada olaya tanıklık eden motorcu koşarak bisikletli hırsızı yere devirmiş. Telefonu geri alan yüreği güzel motorcu telefonu yaşlı kadına teslim etmiş.
Kapkaç Zanlıları Kamerada 01:36
Kapkaç Zanlıları Kamerada 133 izlenme - 8 ay önce Kapkaç zanlıları kamerada Mersin'de 'telefon etme' bahanesiyle çok sayıda vatandaşın cep telefonunu çaldıkları iddiasıyla gözaltına alınan 2 kişi tutuklanırken, güvenlik kamerası görüntülerine yansıyan bir başka kapkaç olayının zanlılarının ise arandığı bildirildiMERSİN - Mersin'de 'telefon...
Kapkaççıya Ayar Veren Kadın 00:54
Kapkaççıya Ayar Veren Kadın 551 izlenme - 4 yıl önce İşte Kadın Bu Tam Evinin Bahçesine Arabasıyla Girdi Kapkaççı Arkadan Geldi Ve Çantasını Almaya Çalıştı Ama Kadın Dövüş Ustaı Kesildi
Eşek Şakası Akabindeki Sürpriz 01:03
Eşek Şakası Akabindeki Sürpriz 508 izlenme - 3 yıl önce Kadın arkadaşa çoğumuza "ohaa" dedirtecek bir eşşek şaka(!)sı yapılıyor eyvallah ama sonra nasıl aniden mod değiştiriyorlar anlaşılması zor bir durum gerçekten..