Hoşgeldiniz!

kaplama

25 Bin Tane 1 Kuruşla Mercedes Kaplamak 02:01
25 Bin Tane 1 Kuruşla Mercedes Kaplamak 8.724 izlenme - 3 hafta önce Kafadar arladaşlar modifiyeye bir farklılık getirmek istemiş ve Mercedes marka araçlarını 1 kuruşla kaplamış. Maliyet olarak 250 lira tutmuş.
Sulu Kaplama Nasıl Yapılır 05:12
Sulu Kaplama Nasıl Yapılır 135.850 izlenme - 5 yıl önce Sulu Kaplama Nasıl Yapılır http://www.sulukaplama.com Kaplama sistemi satın almadan önce izlemeniz gereken bir video. Sulu Kaplama yapmak işte bu kadar basit. Videoyu izleyin .ve ne kadar basit olduğunu görün.
Hindistan Sokak Dişçileri - Zirkon Kaplama 04:47
Hindistan Sokak Dişçileri - Zirkon Kaplama 2.730 izlenme - 1 ay önce Hindistan'da dişçilik; aynı sokak lezzetleri gibi revaçta olan bir meslek. Okulunu okumaya gerek yok. 1-2 video izlerseniz bence sizde birşeyler kapabilir Hindistan'da herhangi bir bit pazarında bu işi icra edebilirsiniz. Dişinizde bir problem mi var? Çürük, kanal tedavisi, implant... Bunlar için ne devlet hastanesinde sıra bekleyin. Ne de özel hastanelere onbinlerce lira bayılın... Hemen Hindistan'a Bir uçak bileti alın... Hem gezin hemde yaklaşık yarım saatte yepyeni dişleriniz olsun.
Altın Kaplama Ferrari 02:02
Altın Kaplama Ferrari 54.799 izlenme - 5 yıl önce Ferrari 458 Spider sahibi sahış aracına altın kaplama yaptırmış. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..
Arabadaki Muhteşem Kaplama 00:33
Arabadaki Muhteşem Kaplama 33.441 izlenme - 4 yıl önce Arabadaki Muhteşem Kaplama Arabaya dökülen sıvı sayesinde arabanın kaplamasının değişmesini izliyoruz.
Altın ve Kadife Kaplama Mercedes 00:38
Altın ve Kadife Kaplama Mercedes 18.529 izlenme - 4 yıl önce Zenginliğin sınırının olmadığını kanıtlayan bir araba karşınızda. Mercedes marka aracını kadife ile kaplatan zengine bu modifiye yetmemiş birde altın kaplatmış.
Krom Kaplama Lamborghini 02:16
Krom Kaplama Lamborghini 18.135 izlenme - 4 yıl önce Zenginliğin ve zevkin bir sınırının olmadığının kanıtı işte bu araba, krom kaplamalı Lamborghini'yi hayranlıkla izleyeceksiniz.
3 boyutlu zemin kaplama resimleri | duvar | epoxy 3d flooring vector | 3d nasıl yapılır | uygulama 08:44
3 boyutlu zemin kaplama resimleri | duvar | epoxy 3d flooring vector | 3d nasıl yapılır | uygulama 13.103 izlenme - 3 yıl önce 3 boyutlu zemin kaplama resimleri vektörel,Zemin baskı resimleri,hazır zemin baskı kağıtları ,vector images,toptan duvar kağıdı resimli,3D zemin kaplama uygulaması,zemin resimleri,3 boyutlu zemin kaplama bayilik,epoxy 3d flooring,Epoksi zemin kaplama m2 fiyatı,3d floor coverings, 3D,3d Bodenbeläge,Revêtements de sol 3d,3d zmin örtm,3d , 3D,zemin kaplamaları,Sahibinden Epoksi zemin kaplaması,Endüstriyel zemim ,epoksi zemin kaplama m2 fiyatı,3D , 3d Bulgria,epoksi zemin kaplama nasıl yapılır,şeffaf epoksi zemin kaplama fiyat listesi,epoksi zemin kaplama kalınlığı,epoksi zemin kaplama ikitelli,epoksi fiyatları,yandex,Epoksi Zemin Boyama,Epoksi Yalıtım Uygulamaları,epoxy,epoxy nedir,epoxy zemin kaplama,epoxy zemin kaplama fiyatları,epoxy,3 boyutlu duvar kağıdı fiyatları,3d duvar kaplama resimleri,vektörel,manzara duvar baskı resimleri, d3,hazır duvar baskı kağıtları,3D wallpaper pictures,3D ,vector images,toptan duvar kağıdı resimli,büyük boy duvar resmi,doga resmi,duvar görselleri,3 boyutlu duvar kağıtları bayilik
Elini Sıcak Mum ile Kaplayan Youtuber 00:59
Elini Sıcak Mum ile Kaplayan Youtuber 4.688 izlenme - 1 yıl önce Görüntüde izleyeceğimiz youtuber elini 100 kat mumla kaplıyor.Youtuber'lık zor iş hakketen bu çılgın deney için alkışlıyoruz
Altın Kaplama Aston Martin 01:30
Altın Kaplama Aston Martin 14.218 izlenme - 5 yıl önce Altın Kaplama Aston Martin
Karbon Kaplama 02:15
Karbon Kaplama 7.788 izlenme - 5 yıl önce Karbon Kaplama nasıl yapılır? Kaplama ile ilgili bilgileri sitemizden alabilir ve online olarak malzeme siparişi verebilirsiniz. http://www.sulukaplama.com/karbon-kaplama/
Meksika Usulü Bitik Lastik Tamiri 03:05
Meksika Usulü Bitik Lastik Tamiri 6.416 izlenme - 3 yıl önce Meksika'lı lastikçinin küçük bir düzenekle kabak lastiğe can verişini izliyoruz.
24 Ayar Altın Kaplama Uçak Antalya’da 06:56
24 Ayar Altın Kaplama Uçak Antalya’da 1.793 izlenme - 9 ay önce Antalya’da, VIP jete dönüştürülen Airbus A319 tipi uçak Türkiye'nin şova dayalı ilk havacılık fuarı Eurasia Airshow'da sergilenmek üzere Antalya'ya getirildi. Suudi bir iş adamına ait olan uçağın kabin içindeki aksesuarların kaplamalarında 6 kilogram 24 ayar altın kullanıldı. Cumhurbaşkanlığı himayesinde çok sayıda yerli ve yabancı havacılık sektörü şirketleri ve paydaşların katılımıyla Antalya Uluslararası Havalimanı’nda başlayan Eurasia Airshow, çeşitli ülkelerden gelen uçak ve helikopterlerin sergilenmesi ve gösterileriyle devam ediyor. Fuarda birbirinden ünlü uçak ve helikopterler halka 28 ve 29 Nisan tarihlerinde sergilenmeye hazırlanırken, uçaklar arasında fuarda en çok ilgi gören altın kaplama VIP jet oldu. Suudi bir iş adamına ait olan ve Airbus A319 tipi yolcu uçağından VIP jete dönüştürülen uçak, fuar boyunca sergilenmek üzere Antalya’ya getirdi. Fuarın en gözde uçaklarından biri olan VIP jeti, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Sivil Havacılık Genel Müdürü Bahri Kesici de ziyaret ederek, uçağın bakımlarını gerçekleştiren Onur Air Teknik yetkililerinden uçağın özellikleriyle ilgili bilgi aldı. 6 kilogram 24 ayar altın kullanıldı 132 koltuk kapasiteli Airbus A319 tipi yolcu uçağından 15 koltuklu VIP jete dönüştürülen uçakta ayrıca oturma odası, çalışma odası, yatak odası ve banyo bulunuyor. Kabin içindeki aksesuarların kaplamaları için toplam 6 kilogram altın kullanılan VIP jet, adı gizli tutulan bir Suudi iş adamına ait. "İstihdam ve döviz getirisi sağlıyor" Uçağın ağır ve periyodik bakımlarını gerçekleştirdiklerini ifade eden Onur Air Teknik Satış ve Pazarlama Müdürü Engin Atay, bakımların Türkiye’de yapılmaması halinde VIP jetin yurt dışına gideceğini ifade etti. Uçağın Türkiye’ye döviz getirisinin olduğuna dikkat çeken Atak, "Bu uçağının bakımının Türkiye’de yapılması hem ülkemize döviz getirisi sağlaması yönünden hem de personel ve istihdam sağlaması yönüyle bizi mutlu eden konular. İnanıyorum ki bu uçağın bakımından sonra Dubai, Suudi Arabistan ve Katar’dan özel jetlere bakım yapma imkanı sağlayacağız" dedi.
Defter Nasıl Kaplanır? 01:34
Defter Nasıl Kaplanır? 13.242 izlenme - 4 yıl önce http://www.migrostv.com/defter-nasil-kaplanir/ Şimdi okullu olduk, çantalarımızı rengarenk kırtasiye malzemeleriyle doldurduk! Minikleri okul heyecanından kurtaracak, keyifle okula gitmelerini sağlayacak öneriler vermeye devam ediyoruz. Defter nasıl kaplanır, yanıtı MigrosTV'de. Okul hazırlıklarınız sırasında işinizi kolaylaştıracak bilgiler için MigrosTV'den ayrılmayın.
Arabasını Tuğla ile Kaplayan Yurdum İnsanı 00:55
Arabasını Tuğla ile Kaplayan Yurdum İnsanı 5.006 izlenme - 4 yıl önce 1976 model dışı tuğla ile kaplanan Anadol marka otomobil, satışa çıkarıldığı sahibinden.com'da son günlerde en çok ilgi gören araç ilanlardan biri oldu. "DÜNYADA TEK" Sahibinden.com'dan yapılan açıklamaya göre, sitede son günlerde en çok ilgi gören ilanlardan biri Ankara'dan geldi. 1976 model Anadol marka arabasının dışını tuğla ile kaplayan Mehmet Göktuğ Türkoğlu, söz konusu aracı "Dünyada tek! Tuğla kaplı Anadol" ilan başlığıyla ve 17 bin dolar bedelle satışa çıkardı. PROJESİNE FİNANSMAN SAĞLAMAK İÇİN SATIYOR Türkoğlu, kullanılabilir durumdaki tuğla kaplı otomobilini, yeni başlayacağı bir projeye finansman sağlamak için satmak istediğini belirtiyor. Uzun çalışmalar sonucu otomobili bu hale getirdiğini ifade eden Türkoğlu, aracın hiçbir masrafı olmadığını, içini de tamamen yenilediğini ve satışa hazır olduğunu kaydediyor. sahibinden.com'un "efsane ilanlar" köşesine girmeye aday olan ve internette videoları da bulunan tuğla kaplı otomobilin ilanına "sahibinden.com/ 214107115/" linkinden ulaşılabiliyor.
Altın Kaplama BMW M5 01:08
Altın Kaplama BMW M5 7.250 izlenme - 4 yıl önce Altın Kaplama BMW M5 Zengin bir Rus iş adamı, Alman otomobil devi BMW'nin M5 modelini tepeden tırnağa altın ile kaplattırdı.
taklacı oyunlu miski 00:22
taklacı oyunlu miski 11.837 izlenme - 9 yıl önce http//koxp.onlinehck.comhttp//koxpcu.yetkin-forum.com
Galoşta Son Teknoloji 00:21
Galoşta Son Teknoloji 5.890 izlenme - 4 yıl önce Hijyen için artık tüm sistemler imknalar kullanılmış ,bilmiyorum belki de bu alet on senedir vardır da biz ya da ben her neyse bilmiyoruzdur.
Araç Kaplama Filmi ile Aracın Rengini Değiştirmek 01:00
Araç Kaplama Filmi ile Aracın Rengini Değiştirmek 5.114 izlenme - 4 yıl önce Araç Kaplama Filmi ile Aracın Rengini Değiştirmek Araç kaplama filmi ile aracın rengini değiştiren adamların görüntülerini izliyoruz.
nano teknoloji nedir? 07:15
nano teknoloji nedir? 20.817 izlenme - 9 yıl önce nano teknoloji nedir, nerelerde kullanılır, günlük hayatımızda ki faydaları nelerdir?
Caraudıosoul Araç Kaplama Detayları 02:32
Caraudıosoul Araç Kaplama Detayları 8.651 izlenme - 6 yıl önce Caraudıosoul Araç Kaplama Detayları detay İçin Arayınız 0216 566 90 00 0532 442 5 880 caraudıosoul fahrettin Kerim Gökay Caddesi Ortabahar Sokak No: 4 / 3-4 Göztepe İstanbul Türkiye http://www.caraudiosoul.com/ internet Sitesi Http://bysebo.sahibinden.com/?source=dir ... http://facebook.com/caraudiosoul http://facebook.com/aslansebahattin
iddia ediyorum evinizde sizde yapabilirsiniz? 01:15
iddia ediyorum evinizde sizde yapabilirsiniz? 6.633 izlenme - 9 yıl önce nano teknoloji bilim mi sihir mi?
Sulu Kaplama Kazanı 01:37
Sulu Kaplama Kazanı 4.290 izlenme - 5 yıl önce Sulu Kaplama Kazanı Http://www.sulukaplama.com/sulu-kaplama-kazani/
karbon folyo araç kaplama sanatı 02:41
karbon folyo araç kaplama sanatı 6.272 izlenme - 7 yıl önce kırmızı karbon hiç bu kadar güzel olmamıştı !
3 boyut zemin 01:01
3 boyut zemin 6.378 izlenme - 5 yıl önce Pegasus Dijital Baskı ve Reklamcılık olarak İzmir'de reklam sektöründe hizmet veren firmamız, 2012 yılı sonlarında 3 boyutlu dekorasyon üzerine çalışmalarını geliştirerek bu sektörün öncüleri arasında yerini almıştır. Kullandığımız solisyon doğal reçine olup, kesinlikle solvent içermemektedir. Bizi www.3boyutzemin.com adresinden takip edebilirsiniz. Sitemizde kullandığımız tüm uygulamalar emek verip alnımızın terini döktüğümüz çalışmalarımızdır.
3 Boyutlu Zemin Kaplama 00:20
3 Boyutlu Zemin Kaplama 4.697 izlenme - 5 yıl önce 3 Boyutlu Zemin Kaplama..
oyunlu kaplama miski 03:07
oyunlu kaplama miski 7.393 izlenme - 10 yıl önce bu kuslarda renk ve oyun özelligi mevcuttur.c_okcu@hotmail.com
BETON ÜSTÜ TERAS SU YALITIMI ,ALINSTECH POLYUREA KAPLAMA 5 YIL GARANTİ 00:55
BETON ÜSTÜ TERAS SU YALITIMI ,ALINSTECH POLYUREA KAPLAMA 5 YIL GARANTİ 6.580 izlenme - 5 yıl önce IRMA ,DÖKME OLMADAN ZAMANDAN KAZANDIRIYORUZ. Su sızıntısının sebep olduğu rutubet, nem ve küf, astım, alerjik reaksiyonlar, solunum yolu hastalıkları ve romatizma gibi rahatsızlıkları tetikleyerek insan sağlığını ciddi şekilde tehdit ediyor. Mülk sahibi olmak isteyenlerin satın alma aşamasında,binanın temelinden çatısına kadar su yalıtımlı olup olmadığını sorgulamaları ve tercihlerini su yalıtımlı binalardan yana kullanmaları ileride bu tür problemler yaşamalarını önlüyor. Alinstech polyurea ile yapılan su yalıtım uygulamaları bu noktada kesin çözümler sunuyor.Temel, perde beton, bodrum, kapalı otopark gibi toprak altında kalan mekanlardaki kullanım, korozyonu engelleyerek binayı depreme karşı güçlü hale getiriyor. Alinstech polyurea ile su yalıtımı sağlanmış binaların, depreme dayanıklılığını artırdığı saptanmıştır. Alinstech polyurea yapılardaki korozyona karşı mükemmel direnç sağlar. Kimyasal ve mekanik aşınmaya karşı dayanıklı yırtılmaz ve olağanüstü aşınma direnci ile rakipsizdir. Alinstech polyurea uygulama , kimyasal ve bu bileşenlerin elastomerlerden hava direnci elde edilmesi gibi mükemmel fiziksel özelliklerinin yanı sıra kendi bileşenlerinin çok iyi işlenebilirlik gibi önemli avantajlar sunar. Polyurea’nın istenilen renkte uygulanabilmesi ve mükemmel kimyasal direnci ile havuzlar içinde alternatifsiz bir çözümdür. Hızlı kuruması ve kullanıma çabuk açılabilmesi, ek yersiz yekpare uygulanabilmesi ile su yalıtımındaki en son teknoloji özelliğine sahiptir.Polyurea, elastikiyet olarak hazır beton,köprü ve çatlaklarda yüksek direnç sağlar ayrıca çok çeşitli yüzeylere mükemmel yapışır. Alinstech İzolasyon polyurea ile yapılan ÇATI,TERAS,HAVUZ VE ZEMİN KAPLAMALARI 5 YIL GARANTİ ALTINA ALINMAKTADI
Elini Karbon Fiber İle Kaplayan Adam 00:24
Elini Karbon Fiber İle Kaplayan Adam 2.413 izlenme - 4 yıl önce Ülkemizde daha çok karbon elyaf olarak bilinen karbon fiber, modern teknoloji ürünü ipliksi dokuya sahip çok dayanıklı bir maddedir. Hammaddesi akrilik Orlon olan karbon fiber, naylon ve katran karışımı ile birlikte üretilir. Karbon fiberin ipliksi yapısı bu maddeye üstün bir mukavemet verirken, çok sert olarak bilinen çelikten dahi daha dayanıklı olmasını sağlar. Karbon fiber çelikten yaklaşık olarak 5 kat daha hafif olmasına rağmen 3 kat daha dayanıklı bir maddedir.
Epoksi Zemin Kaplama Nasıl Yapılır ? 02:01
Epoksi Zemin Kaplama Nasıl Yapılır ? 2.893 izlenme - 4 yıl önce Epoksi zemin kaplamanın nasıl yapıldığıyla ilgili tanıtım videosu, epoksi zemin kapalama yaparken dikkat edilmesi gereken püf noktalar ve zeminin durumunun nasıl olduğunu açıklayan ayrıca nerelerde nasıl epoksi zemin kaplama uygulaması kullanıldığını video izledikten sonra daha iyi anlayacaksınız.