Hoşgeldiniz!

kaplan

Zebra ile Kaplan çiftleşirse..? 00:31
Zebra ile Kaplan çiftleşirse..? 805.723 izlenme - 5 yıl önce Zebra ile Kaplan çiftleşirse..? Zebra ile Kaplan çiftleşirse..?Zebra ile Kaplan çiftleşirse..?Zebra ile Kaplan çiftleşirse..?Zebra ile Kaplan çiftleşirse..?
Kaplanın Vahşi Öküze Saldırdığı An ve Sonrası 01:33
Kaplanın Vahşi Öküze Saldırdığı An ve Sonrası 302.564 izlenme - 4 yıl önce Sinsi sinsi avına yaklaşan kaplan çalıların arasından çıkan vahşi öküze bir anda saldırdı. Öküzü boğazından yakalayan kaplan dakikalarca avının ölmesini bekledi.
Sibirya Kaplanı, Yüreğini Ağzına Getirdi 00:39
Sibirya Kaplanı, Yüreğini Ağzına Getirdi 199.218 izlenme - 4 yıl önce Rusya'da Bir Hayvanat Bahçesinde Sibirya Kaplanının Cam Kafesinin Önünde Fotoğraf Ve Video Çektirmek İsteyen Genç Bir Kadın Kaplan Sürpriziyle Karşılaştı.
Kaplanla Dalga Geçen Adam Göz Göze Gelirse 00:34
Kaplanla Dalga Geçen Adam Göz Göze Gelirse 133.246 izlenme - 4 yıl önce Kaplanla dalga geçen adam görenleri hayrete düşürdü. Ancak pusuya yattığı yerden bir anda atağa kalkan kaplan adamın üzerine atladı.
Çılgın Rus'un Sahilde Kaplan Gezdirmesi 00:40
Çılgın Rus'un Sahilde Kaplan Gezdirmesi 1.931 izlenme - 2 hafta önce Rusya'da bir antrenör, sahile eğittiği kaplanını getirerek yerli turistlerin şaşkın bakışları altında kaplanı kumsalda gezdirmiş.
Kaplanlanın Avladığı Hayvanı Adam Elinden Aldı 03:16
Kaplanlanın Avladığı Hayvanı Adam Elinden Aldı 92.486 izlenme - 3 yıl önce Kaplanlara Saldıran Adam
Kaplana Şaka Yapmak 00:23
Kaplana Şaka Yapmak 5.976 izlenme - 2 ay önce Lewis Hamilton Formula 1'de süre süre yürek yemiş,ölümden pek korkmuyo,görüntüdeki aslana şaka yapışını izlicez
Evde Kaplan Eniği Beslemek 03:07
Evde Kaplan Eniği Beslemek 3.119 izlenme - 1 ay önce Miniminnacık tatlı mı tatlı bir kaplan yavrusu oynayıpduru. Sinir stresinizi alacak bu video ile keyyifli seyirlero.
Kargaların Sürekli Hediyeler Verdiği Küçük Kız 03:21
Kargaların Sürekli Hediyeler Verdiği Küçük Kız 5.252 izlenme - 2 ay önce Kızımız evinin arka bahçesine sürekli kuşlar için yem bırakıyormuş. Bu durum 2 yıl kadar devam edince, kargalarda teşekkür etmek için ona, kendilerince değerli buldukları objeleri hediye etmeye başlamışlar. Küçük kızda gelen hediyeleri atmamış tabi, değer verip saklamaya başlamış. O yüzden yolda bir karga ile karşılaşırsanız, "kışştt kışşt" diyeceğinize, önünüzü ilikleyip selamınızı verin ve yolunuza devam edin. Bir çok insandan daha medeni oldukları kesin.
Kaplanlar Kavga Ederse 03:59
Kaplanlar Kavga Ederse 77.473 izlenme - 4 yıl önce Başka hayvanlara saldırmalarına aloşık olduğumuz kaplanlar bu kez birbiriyle kavga ediyor.
Kaplan Canlı Yem Olarak Verilen Keçiyle Dost Oldu 01:36
Kaplan Canlı Yem Olarak Verilen Keçiyle Dost Oldu 7.286 izlenme - 2 ay önce Amerika'nın batı virginia eyalatinde bir hayvanat bahçesinde kaplan'nın bulunduğu hücreye keçi'yi canlı canlı konuldu. Kaplan'da insanların yaptığı davrınışa karşı ters köşe yapıp keçiyle beraber dost olduklarını görüyoruz iyi seyirler..
Tek Zıplama ile Eti Arkadaşından Kaçıran Zalım Kaplan 00:23
Tek Zıplama ile Eti Arkadaşından Kaçıran Zalım Kaplan 5.164 izlenme - 2 ay önce Ziyaretçilerin attığı eti arkadaşına kaptırmamak için zıplayıp kapan aç gözlü kaplanı izliyoruz arkadaşlar.
Yıldız Kaplan 01:30
Yıldız Kaplan 149.155 izlenme - 11 yıl önce
Kaplanı Madara Eden Ördek 00:50
Kaplanı Madara Eden Ördek 7.429 izlenme - 6 ay önce Kaplanla ördeğin ilginç mücadelesi herkesi şaşkına çevirdi. Kaplanın havuzuna giren ördek kaplanı adeta madara etmiş.
Yüzde 100 Gerçek! Aslan ve Kaplan Kavgası! 00:46
Yüzde 100 Gerçek! Aslan ve Kaplan Kavgası! 45.155 izlenme - 4 yıl önce Aslan ve kaplanın tehlikeli kavgası... Tabii burada belirtmemiz gerekiyor ki, ikisi de yavru ve çok tatlılar.
Yıldız Kaplan'dan Süper Frikik .göğüs Ucuna Dikkat 00:09
Yıldız Kaplan'dan Süper Frikik .göğüs Ucuna Dikkat 148.159 izlenme - 9 yıl önce yıldız kaplan'dan süper frikik .göğüs ucuna dikkat www.supernovatr.com
Kaplan Ve İnsan Boks Maçı Yaparsa 00:59
Kaplan Ve İnsan Boks Maçı Yaparsa 46.959 izlenme - 3 yıl önce bu cesur arkadaşımız kaplanla boğuşmayı kabul ediyor ancak zararlı çıkan taraf kendisi.
Kaplanların Önüne Canlı Canlı Bırakılan Keçi 01:35
Kaplanların Önüne Canlı Canlı Bırakılan Keçi 71.069 izlenme - 3 yıl önce çinde bir hayvanat bahçesinde kaplanların önüne canlı canlı keçi bırakılıyor. işin ilginç tarafı oraya ziyarete gelenlerde bunu zevkle izliyor...
Aslan ve Kaplan karışımı bi hayvan 01:58
Aslan ve Kaplan karışımı bi hayvan 146.482 izlenme - 11 yıl önce acayip büyük maşallah adamı yermi ki :D
Vahşi Kediyle Oynayan Kız 00:56
Vahşi Kediyle Oynayan Kız 47.942 izlenme - 3 yıl önce Daha önceden kedisine canlı fare verirken gördüğümüz kızın tayt giyerek kanepede serval türü, Afrika'dan getirttiği yaban kedisiyle oynaşmasını izliyoruz.
aslan ve kaplan kavgası 03:55
aslan ve kaplan kavgası 72.931 izlenme - 7 yıl önce sonuç mu?
Herşeyin Çocukken Güzel Olması 02:04
Herşeyin Çocukken Güzel Olması 2.383 izlenme - 2 ay önce Üç aslan, bir kaplan ve bir Sırtan yavrusunun huzur içinde yaşadıkları ortam (belki şimdilik)İlerde büyüdüklerinde durum ne olur bilinmez. Ancak bu şekilde büyüyen hayvanların dostluklarının baki olduğuna dair onlarca video var, örneğin; https://www.youtube.com/watch?v=fWviAjowmmc Çocuk olmanın masumluğu ile birbirlerine zarar vermeden oynuyorlar.
Kaplana Kafa Tutan  Aslan 03:38
Kaplana Kafa Tutan Aslan 42.822 izlenme - 4 yıl önce Hayvanat bahçesindeki aslan ve kaplana kafa tutan bulldog köpeği izleyenleri şaşkına çevirdi.
kangal ve kaplan 00:58
kangal ve kaplan 46.717 izlenme - 6 yıl önce
Tuvalet Çeşmesinden Kana Kana Su İçen Kaplan 00:17
Tuvalet Çeşmesinden Kana Kana Su İçen Kaplan 6.930 izlenme - 6 ay önce Allahsızlar zavallı kaplana bir yudum su vermemişler. Gariban tuvalet çeşmesinden kana kana su içiyor be.
Hayvanat Bahçesinde Aç Aslana Fare Vermek 00:41
Hayvanat Bahçesinde Aç Aslana Fare Vermek 11.721 izlenme - 1 yıl önce Oha bu nasıl görüntü bir de çekiyolar,yazık fareye canlı canlı aslana veriyolar galiba ne olcak Avrupa ülkesi olmalı tam neresi bilmiyom Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Vahşi Kaplan Adama Böyle Saldırdı 02:26
Vahşi Kaplan Adama Böyle Saldırdı 31.825 izlenme - 3 yıl önce Hindistan’da Delhi hayvanat bahçesinde kaplanlar için ayrılmış olan bölgeye kaza ile düşen genç adam beyaz kaplan ‘Vijay’ tarafından saniyeler içinde parçalandı. Yerel kaynaklara göre 12:30’da gerçekleşen tüyler ürpertici olay Hindistan’ın Delhi kentinde gerçekleşti. Görgü tanıklarının ifadesine göre ‘Vijay’ adındaki beyaz kaplanın parçaladığı genç adam hendekten kayarak kaplanın yemlendiği alana girdi. Yetişkin beyaz kaplan olayın hemen farkına vardı ve 15 dakika etrafında dolaşarak sessizce kurbanını izledi. Görgü tanıkları ve yetkililer, kurbanın, ziyaretçilerle kaplanın alanını ayıran duvara yaslanırken aniden yuvarlanarak, kaplanın yemlendiği alana düştüğünü ve Vijay’ın bölgesine bir insanın girdiğini hemen fark ettiğini söyledi. Kaplanı neyin kışkırttığına yönelik açıklama yapan görgü tanığı, herkesin olayı görünce bağırdığını ve kaplanın dikkatini dağıtmak amacıyla kaplana taş attığını söyledi. Başka bir görgü tanığına göre ise kaplan, olayı izleyenlerin çığlıkları arasında genç adamı pençesiyle kavradı ve dişlerinin arasına alarak yerde sürükledi. 20’li yaşlarda olduğu tahmin edilen genç adam olay yerinde can verdi. Yerel kaynaklara göre hayvanat bahçesi yetkilisi Riyaz A Khan, olayda görevlinin genç adamı 2-3 kere uyardığını fakat genç adamın buna rağmen, duvardan zıpladığını söyleyerek kurbanın sarhoş olabileceğini iddia etti.
aslan ve kaplan kavgası 03:12
aslan ve kaplan kavgası 64.432 izlenme - 8 yıl önce aslan ve kaplan kavgası
Vahşi Kaplan Hint Genci Böyle Öldürdü 01:56
Vahşi Kaplan Hint Genci Böyle Öldürdü 29.834 izlenme - 3 yıl önce Hindistan'ın başkenti Yeni Delhi'deki bir hayvanat bahçesinde kaplan saldırısına uğrayan bir genç hayatını kaybetti. Hayvanat Bahçesi Müdürü Riaz Ahmet Han, gencin, beyaz kaplanın tutulduğu bölgenin çevresindeki korkuluğa tırmanarak içeriye atladığını, hayvanın bunun üzerine saldırıya geçtiğini söyledi. Han, kaplanın genci sürükleyerek götürdüğünü ve yardım ulaştırıldığında artık çok geç olduğunu ifade etti. Görgü tanıkları, kaplanın genci 10-15 dakika içinde öldürdüğünü söyledi. Müdür, görevlilerin, genci olaydan önce defalarca bölgeye çok yaklaşmaması konusunda uyardığını belirtti. Görgü tanıkları ayrıca, kaplanın bulunduğu bölümü çevreleyen parmaklıkların yüksekliğinin yetersiz olduğunu ve gencin bu yüzden düşmüş olabileceğini belirtti. Gencin kimliği ve kaplanın akıbeti konusunda açıklama yapılmadı.
Çin'de Canlı ineği Kaplanlara Yem Ettiler 01:26
Çin'de Canlı ineği Kaplanlara Yem Ettiler 13.350 izlenme - 1 yıl önce Çin'de canlı ineği kaplanlara yem ettiler Çinliler inek ve tavukları, turistleri eğlendirmesi için canlı canlı kaplanlara yem etti. Çin'in Harbin kenti yakınlarındaki Sibirya Kaplanları Orman Parkı, her gün kaplanların yemek ziyafetine tanık olmak isteyen binlerce turisti ağırlıyor.