Hoşgeldiniz!

kaplan

Zebra ile Kaplan çiftleşirse..? 00:31
Zebra ile Kaplan çiftleşirse..? 840.128 izlenme - 5 yıl önce Zebra ile Kaplan çiftleşirse..? Zebra ile Kaplan çiftleşirse..?Zebra ile Kaplan çiftleşirse..?Zebra ile Kaplan çiftleşirse..?Zebra ile Kaplan çiftleşirse..?
Kaplanla Karşılaşınca Ölü Taklidi Yaptılar 04:18
Kaplanla Karşılaşınca Ölü Taklidi Yaptılar 22.002 izlenme - 4 hafta önce Hindistanda Bulunan Tadoba Ulusal Parkında motosikletle giden adamlar bir anda kaplanla burun buruna gelince hareketsiz kalıp büyük bir şans eseri araçla oradan geçmekte olan kişiler tarafından kurtarılmış.
Kaplanın Vahşi Öküze Saldırdığı An ve Sonrası 01:33
Kaplanın Vahşi Öküze Saldırdığı An ve Sonrası 309.039 izlenme - 4 yıl önce Sinsi sinsi avına yaklaşan kaplan çalıların arasından çıkan vahşi öküze bir anda saldırdı. Öküzü boğazından yakalayan kaplan dakikalarca avının ölmesini bekledi.
Türkmen Çoban Köpeği Alabay, Kaplana Karşı! 00:46
Türkmen Çoban Köpeği Alabay, Kaplana Karşı! 7.541 izlenme - 1 ay önce Dev ırk olarak bilinen Alabay cinsi köpek ile kaplanın karşılaşması sosyal medyada büyük ilgi görüyor. Kaplanın yavru olduğunu ve evcilleştirmek için gördüğü eğitimde çoban köpeğiyle bir arada bulunduğunu belirtmek isterim.
Sibirya Kaplanı, Yüreğini Ağzına Getirdi 00:39
Sibirya Kaplanı, Yüreğini Ağzına Getirdi 199.345 izlenme - 4 yıl önce Rusya'da Bir Hayvanat Bahçesinde Sibirya Kaplanının Cam Kafesinin Önünde Fotoğraf Ve Video Çektirmek İsteyen Genç Bir Kadın Kaplan Sürpriziyle Karşılaştı.
Sirkte Ata Saldıran Kaplanlar 02:12
Sirkte Ata Saldıran Kaplanlar 4.886 izlenme - 1 ay önce Kaplanlar ata saldırdı. Çin'deki bir sirkte meydana gelen olayda, gösteri sırasında 2 kaplan ata saldırdı. Görevliler hayvanı uzun süren uğraşlar sonucu kurtarabildi. Onlarca kişinin gözü önünde gerçekleşen olay amatör kameraya böyle yansıdı.
Kaplanla Dalga Geçen Adam Göz Göze Gelirse 00:34
Kaplanla Dalga Geçen Adam Göz Göze Gelirse 133.467 izlenme - 4 yıl önce Kaplanla dalga geçen adam görenleri hayrete düşürdü. Ancak pusuya yattığı yerden bir anda atağa kalkan kaplan adamın üzerine atladı.
Kaplanlanın Avladığı Hayvanı Adam Elinden Aldı 03:16
Kaplanlanın Avladığı Hayvanı Adam Elinden Aldı 95.845 izlenme - 4 yıl önce Kaplanlara Saldıran Adam
Ev Kedisinin Aslana Dayılanması 01:31
Ev Kedisinin Aslana Dayılanması 6.336 izlenme - 2 ay önce Sahibinin gazına gelen Baggie isimli kedi o hızla aslana kafa tutmaya gidiyor. Arada tellerin oluşunun da etkisiyle gazın etkisi sürekli artarak devam ediyor. Bir gün tellerin olmadığı bir alanda karşı karşıya gelmeseler bari. Kategori 18'e dönebilir.
Kaplanlar Kavga Ederse 03:59
Kaplanlar Kavga Ederse 78.093 izlenme - 4 yıl önce Başka hayvanlara saldırmalarına aloşık olduğumuz kaplanlar bu kez birbiriyle kavga ediyor.
Yıldız Kaplan 01:30
Yıldız Kaplan 149.639 izlenme - 11 yıl önce
V8 Motor Gibi Kükreyen Kaplan 01:00
V8 Motor Gibi Kükreyen Kaplan 5.014 izlenme - 3 ay önce Kedigillerin özelliği eti görünce çıldırırlar. Bu da en güzel örneklerinden biri. Özellikle ses sistemi iyi olanlar sesi fulleyip dinlesin mübarek dj gibi öttürüyo valla..
Kaplanın Dişini Uyuşturmadan Çekmek 00:54
Kaplanın Dişini Uyuşturmadan Çekmek 4.266 izlenme - 3 ay önce En sakin sessiz adamı canavara çeviren diş ağrısı koskoca kaplanı kediye çevirmiş. Demek ki ters etki yapıyor. Bu abimiz de ne tür bir cesarete sahipse kerpetenle çat diye dişini çekiyor hayvanın. Dişini çektikten sonra kaplanın hareketleri yine kendine hayran bırakıyor arkadaş.
Yıldız Kaplan'dan Süper Frikik .göğüs Ucuna Dikkat 00:09
Yıldız Kaplan'dan Süper Frikik .göğüs Ucuna Dikkat 148.704 izlenme - 9 yıl önce yıldız kaplan'dan süper frikik .göğüs ucuna dikkat www.supernovatr.com
Yüzde 100 Gerçek! Aslan ve Kaplan Kavgası! 00:46
Yüzde 100 Gerçek! Aslan ve Kaplan Kavgası! 46.309 izlenme - 5 yıl önce Aslan ve kaplanın tehlikeli kavgası... Tabii burada belirtmemiz gerekiyor ki, ikisi de yavru ve çok tatlılar.
Hayvanat Bahçesinde Kolunu Kaplana Kaptıran Dikkatsiz Ziyaretçi 01:09
Hayvanat Bahçesinde Kolunu Kaplana Kaptıran Dikkatsiz Ziyaretçi 568 izlenme - 1 hafta önce Çin'de bulunan hayvanat bahçesinde dikkatsiz ziyaretçi, kaplanın kafesine kolunu sokunca vahşi hayvana yakalanmaktan kurtulamadı.
Kaplanı Beslerken Elini Kaptıran Adam 00:54
Kaplanı Beslerken Elini Kaptıran Adam 5.904 izlenme - 3 ay önce Çin'de kaplanı beslemeye çalışırken elini kaptırıp baygınlık geçiren adam görevlilerin yetişmesiyle kurtulmuş.
Üç Kaplanın Hakkından Gelen Kuş 03:35
Üç Kaplanın Hakkından Gelen Kuş 4.384 izlenme - 4 ay önce Çin'de bir hayvanat bahçesinde yolunu şaşırıp kaplanların olduğu bölüme giren kuş, güçlü kaplanlara yem olmamış onların hakkından gelmiş. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Aslan ve Kaplan karışımı bi hayvan 01:58
Aslan ve Kaplan karışımı bi hayvan 146.752 izlenme - 11 yıl önce acayip büyük maşallah adamı yermi ki :D
Kaplan Ve İnsan Boks Maçı Yaparsa 00:59
Kaplan Ve İnsan Boks Maçı Yaparsa 49.148 izlenme - 4 yıl önce bu cesur arkadaşımız kaplanla boğuşmayı kabul ediyor ancak zararlı çıkan taraf kendisi.
Sirkte Kafesinden Kaçan Kaplanın Seyirciye Saldırması 00:37
Sirkte Kafesinden Kaçan Kaplanın Seyirciye Saldırması 3.547 izlenme - 3 ay önce Çin'de yapılan sirk gösterisinde kafesinden kaçan kaplan seyircilere saldırarak iki çocuğu ısırıp yaralamış.
Kaplanların Önüne Canlı Canlı Bırakılan Keçi 01:35
Kaplanların Önüne Canlı Canlı Bırakılan Keçi 75.327 izlenme - 3 yıl önce çinde bir hayvanat bahçesinde kaplanların önüne canlı canlı keçi bırakılıyor. işin ilginç tarafı oraya ziyarete gelenlerde bunu zevkle izliyor...
aslan ve kaplan kavgası 03:55
aslan ve kaplan kavgası 73.728 izlenme - 8 yıl önce sonuç mu?
Vahşi Kediyle Oynayan Kız 00:56
Vahşi Kediyle Oynayan Kız 50.828 izlenme - 3 yıl önce Daha önceden kedisine canlı fare verirken gördüğümüz kızın tayt giyerek kanepede serval türü, Afrika'dan getirttiği yaban kedisiyle oynaşmasını izliyoruz.
kangal ve kaplan 00:58
kangal ve kaplan 47.585 izlenme - 7 yıl önce
Kaplana Kafa Tutan  Aslan 03:38
Kaplana Kafa Tutan Aslan 42.904 izlenme - 4 yıl önce Hayvanat bahçesindeki aslan ve kaplana kafa tutan bulldog köpeği izleyenleri şaşkına çevirdi.
Özgür Kaplan & Gökhan Doğanay - Yar Bana Mı 04:45
Özgür Kaplan & Gökhan Doğanay - Yar Bana Mı 1.778 izlenme - 1 ay önce Özgür Kaplan & Gökhan Doğanay - Yar Bana Mı (Yepyeni Video Klip) 2018 Şarkı Sözleri. Yokluğunda bu hasretini kırdı kalemibi bu ayrılık sensizlik çok üşüyorum Dört bir yanım kan revan içinde yaralıyım dermanım yok sen vardın benim için Yar bana mı yar bana mı bu acılar hep bana mı sen yaralı ben yaralı
aslan ve kaplan kavgası 03:12
aslan ve kaplan kavgası 65.203 izlenme - 9 yıl önce aslan ve kaplan kavgası
Vahşi Kaplan Adama Böyle Saldırdı 02:26
Vahşi Kaplan Adama Böyle Saldırdı 31.927 izlenme - 3 yıl önce Hindistan’da Delhi hayvanat bahçesinde kaplanlar için ayrılmış olan bölgeye kaza ile düşen genç adam beyaz kaplan ‘Vijay’ tarafından saniyeler içinde parçalandı. Yerel kaynaklara göre 12:30’da gerçekleşen tüyler ürpertici olay Hindistan’ın Delhi kentinde gerçekleşti. Görgü tanıklarının ifadesine göre ‘Vijay’ adındaki beyaz kaplanın parçaladığı genç adam hendekten kayarak kaplanın yemlendiği alana girdi. Yetişkin beyaz kaplan olayın hemen farkına vardı ve 15 dakika etrafında dolaşarak sessizce kurbanını izledi. Görgü tanıkları ve yetkililer, kurbanın, ziyaretçilerle kaplanın alanını ayıran duvara yaslanırken aniden yuvarlanarak, kaplanın yemlendiği alana düştüğünü ve Vijay’ın bölgesine bir insanın girdiğini hemen fark ettiğini söyledi. Kaplanı neyin kışkırttığına yönelik açıklama yapan görgü tanığı, herkesin olayı görünce bağırdığını ve kaplanın dikkatini dağıtmak amacıyla kaplana taş attığını söyledi. Başka bir görgü tanığına göre ise kaplan, olayı izleyenlerin çığlıkları arasında genç adamı pençesiyle kavradı ve dişlerinin arasına alarak yerde sürükledi. 20’li yaşlarda olduğu tahmin edilen genç adam olay yerinde can verdi. Yerel kaynaklara göre hayvanat bahçesi yetkilisi Riyaz A Khan, olayda görevlinin genç adamı 2-3 kere uyardığını fakat genç adamın buna rağmen, duvardan zıpladığını söyleyerek kurbanın sarhoş olabileceğini iddia etti.
Kaplanı Madara Eden Ördek 00:50
Kaplanı Madara Eden Ördek 8.654 izlenme - 1 yıl önce Kaplanla ördeğin ilginç mücadelesi herkesi şaşkına çevirdi. Kaplanın havuzuna giren ördek kaplanı adeta madara etmiş.