Hoşgeldiniz!

Kaplanlar Videoları İzle

Kaplanlar Kavga Ederse 03:59
Kaplanlar Kavga Ederse 77.132 izlenme - 3 yıl önce Başka hayvanlara saldırmalarına aloşık olduğumuz kaplanlar bu kez birbiriyle kavga ediyor.
Uyuyan Kaplanın Müthiş Refleksi 00:53
Uyuyan Kaplanın Müthiş Refleksi 562 izlenme - 2 hafta önce İrlanda'daki Dublin hayvanat bahçesinde uyuyan kaplanı kafesteki diğer kaplan uyandırmaya çalıştığında kaplanın inanılmaz ve ürkütücü makul tepkisi.
86/4 Devre Adana Ceza Evi - (Cezaevi Kaplanları) 06:52
86/4 Devre Adana Ceza Evi - (Cezaevi Kaplanları) 6.788 izlenme - 9 yıl önce bazı seyler vardir ne yaparsaniz yapin unutamazsiniz..iste buda odur..belkide dostlugun kardesligin yaşandigi en iyi yer...
1980'ler İzmir Körfezi 00:52
1980'ler İzmir Körfezi 449 izlenme - 8 ay önce Cüneyt Arkın ve Bahar Öztan'ın 1985 yılında İzmir'de çektiği Kaplanlar filmindeki manzara sahneleri. Geçen sahnelerde fon müziği olarak rahmetli Barış Manço'nun Kol Düğmeleri şarkısı kullanılmış. Körfezden geçen Vaniköy ve hala restoran olarak hizmet veren Efes vapurları geçiş yapmakta.
Psikolojisi Bozulan Kaplanlara İlginç Tedavi 00:39
Psikolojisi Bozulan Kaplanlara İlginç Tedavi 21 izlenme - 3 hafta önce Hindistan'nın Madhya Pradesh eyaletinde yetim kalan üç yavru, oyuncak bir kaplan ile besleniyor. Yavru kaplanların sevimliliği kameraya böyle yansıdı.
Adanaspor 12:10
Adanaspor 1.498 izlenme - 10 yıl önce vahşi kaplanlar grubu
bu kız kaplanlardan korkmuyor ya siz olsaydınız? 03:48
bu kız kaplanlardan korkmuyor ya siz olsaydınız? 1.215 izlenme - 5 yıl önce
Kaplanların Önüne Canlı Canlı Bırakılan Keçi 01:35
Kaplanların Önüne Canlı Canlı Bırakılan Keçi 480 izlenme - 3 yıl önce Çin'de bir hayvanat bahçesinde kaplanların önüne canlı canlı keçi bırakılıyor. Ziyaretçiler ise büyük bir zevkle izliyor.
Kız İsteme Merasimi 05:08
Kız İsteme Merasimi 1.245 izlenme - 6 yıl önce darkorbit kız yakısıklı prens katil
Vahşi Hayvanlar - Aslanlar 03:00
Vahşi Hayvanlar - Aslanlar 190 izlenme - 1 yıl önce -vahşi hayvanlar vahşi hayvanlar belgeseli türkçe vahşi hayvanların insanlara saldırıları Vahşi Doğanın Tehlikeli Hayvanları vahşi hayvanlar belgeseli vahşi hayvanlar alemi vahşi hayvanların avlanması vahşi hayvanların kavgası vahşi hayvanlar dövüşü vahşi hayvanlar kavgası vahşi hayvanların çiftleşmesi
Kaplanlar Kafese Giren Adamı Paramparça Etti 00:38
Kaplanlar Kafese Giren Adamı Paramparça Etti 30 izlenme - 3 ay önce Çin'deki hayvanat bahçesinde büyük dehşet yaşandı. Kaplanların kafesine giren bir adam feci şekilde can verdi. İzleyenlerin önünde gerçekleşen olay saniye saniye cep telefonu ile kayda alındı. Çin'de aç kaplanların olduğu alana giren bir adam, karısı ve çocuklarının gözü önünde feci şekilde can verdi. Adamı parçalayarak öldüren kaplanlar ülke gündemine otururken, yaşanan vahşet dünyada da büyük yankı uyandırdı. Kaplanların biri vuruldu Çin medyası ise, kaplanların yemek yediği sırada adamın kaplanların olduğu bölüme girdiğini ve kaplanlardan birinin saldırı anında güvenlik görevlileri tarafından vurularak etkisiz hale getirdiğini söyledi. İşte sosyal medya gündemine oturan o olay.
maymun ve kaplanlar 03:08
maymun ve kaplanlar 1.133 izlenme - 8 yıl önce bu maymunlarla kİmse baŞa çikamaz ya
Kaplanlar 02:01
Kaplanlar 224 izlenme - 3 yıl önce
Kaplanlara Kafa Tuttu 00:39
Kaplanlara Kafa Tuttu 97 izlenme - 2 yıl önce Çin'de bi hayvanat bahçesinde kaydedilen bu görüntüler herkesi şaşırttı. Yanlışlıkla kaplanların kafesine giren turna önce büyük panik yaşadı. Ardından kimsenin beklemediği bir hareketle kaplanlara kafa tuttu.
Trabzonspor 03:37
Trabzonspor 425 izlenme - 9 yıl önce trabzonspor dan alıntı
Görenler İnanamadı Kaplanların Arasına Daldı  01:10
Görenler İnanamadı Kaplanların Arasına Daldı 71 izlenme - 1 yıl önce Kaplanların bulunduğu merkeze canlı kuş getiren ve kuşları kaplanlara yem eden çalışanın cesareti görülmeye değer. Adam onca kaplanın arasında içinde bulunduğu aracın kapısını açıyor ve dışarı çıkarak onları besliyor.
Köpüklü Banyo Sefası Yapan Kaplanlar 03:19
Köpüklü Banyo Sefası Yapan Kaplanlar 35 izlenme - 1 yıl önce Boomer ve Slade isimli iki sevimli kaplan yavrusu kendileri için hazırlanan banyoda doyasıya yıkanmanın keyfini bir kere tattılar. Eee artık bundan sonra eğlenceli köpüklü banyo vakitleri başlasın!!! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kaplanlar 02:59
Kaplanlar 150 izlenme - 8 yıl önce kaplanlar
Kaplanlarla Böyle Boğuştu 00:13
Kaplanlarla Böyle Boğuştu 35 izlenme - 2 yıl önce Kaplanlarla Böyle Boğuştu Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
süper malatya 09:16
süper malatya 145 izlenme - 7 yıl önce kaplanlar
Tıpkı İnsanlar Gibi Kaplanlar da Uykuları Bölününce Aksi Olabiliyor 00:53
Tıpkı İnsanlar Gibi Kaplanlar da Uykuları Bölününce Aksi Olabiliyor 22 izlenme - 1 yıl önce Düşüncesiz arkadaşa sahip olmak sadece insanlara özgü bir şey değil. Mışıl mışıl uyuyan bu kaplan da aynı dertten muzdarip. Gün ortasında uyku sefası çeken kaplan küçük bir çocuk onu izlerken arkadaşı tarafından uyandırılınca bir anda asabileşti. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
b0z0[kap] 05:09
b0z0[kap] 73 izlenme - 6 yıl önce b0z0[kap] vru eski haritasına baskın
Kaplanlar için St Patrick Günü! 02:05
Kaplanlar için St Patrick Günü! 41 izlenme - 3 yıl önce Kiss me I'm a tiger! ... St. Patrick's Day at Big Cat Rescue! Watch tigers, Andre, Arthur and Amanda have fun destroying their rainbow, pot of gold and special pint of Guin-HISS!
Doğal Yaşam Parkında Bir Kadın Kaplanların Kurbanı Oldu 00:47
Doğal Yaşam Parkında Bir Kadın Kaplanların Kurbanı Oldu 6 izlenme - 9 ay önce Çin'in başkenti Pekin'deki bir doğal yaşam parkında, kaplanların saldırısına uğrayan kadın öldü. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler