Hoşgeldiniz!

kapmak

 Bufalonun Olmadık Yerine Kafayı Kaptıran Aslan 04:43
Bufalonun Olmadık Yerine Kafayı Kaptıran Aslan 2.115 izlenme - 4 yıl önce Aslanlar bufaloyu avlamış, hamuduyla götürmeye başlamışlar bile ama dişi aslanlardan biri ben bunun sıçtığını bile yerim deyip kafayı göte daldırmış, sonra da böyle bokunda boğulmuş. ta ben bunaldım hamınam. kendimi portakal yerken zarı boğazıma tıkanmış gibi hissettim.
Ayıya Şaka Yapmanın Sonu 00:59
Ayıya Şaka Yapmanın Sonu 683 izlenme - 3 yıl önce Güzel güzel yemek verirken ablamızın aklına gelen kurnazlık feci şekilde bitebilirdi. Neyse ki bu seferlik kurtulmuş olsa da içindeki korku onunla bir ömür kalacaktır.
Trende Yer Kapmak Uğruna 00:36
Trende Yer Kapmak Uğruna 948 izlenme - 9 yıl önce :d
Sinsi Kumbara 01:16
Sinsi Kumbara 371 izlenme - 3 yıl önce Eskiden buna benzer bir kumbara vardı şimdilerde çogu kişi bilmez benimde vardı bu tip kumbaram Eminönü Mercan'dan almışmıştım, küçük bir kutu bir bozuk parayı koyduğunuz bir hazne vardı parayı oraya koyduğunuzda iki eli ileriye dogru çıkan dracula parayı kumbaraya çekerdi böyle bir sitenin varlığını o zamandan bilseydim saklardım, o kumbarayı küçük çocuklara yem etmezdim şimdilerde nereye sorsam bulamam o kumbaradan youtube'de gezinirken aynı prensibe sahip bir kumbara videosu görünce paylaşmak istedim benim anlattığım kumbara 90'ların ortalarında bayağa bi revaçtaydı, pazarlarda bile rastlamışlıgım vardı neyse iyi seyirler diliyorum.
 Yok Artık Daha Neler Diyeceksiniz! 00:34
Yok Artık Daha Neler Diyeceksiniz! 340 izlenme - 5 yıl önce Havada kapmak dedikleri işte budur!. :)
Venezüella metrosunda yer kapmak 00:21
Venezüella metrosunda yer kapmak 104 izlenme - 4 yıl önce Venezüella metrosunda yer kapmak
Traktörü Gelin Arabası Yapmak 05:07
Traktörü Gelin Arabası Yapmak 67 izlenme - 3 yıl önce Yurdumun insanı varlıktan mı yoksa yokluktan mı böyle birşey yapmış bilinmez gitmiş ama traktörü gelin arabası yapmış ve konvoyda yapan insanımın önünü teyzeler zarf kapmak için kesmeyide ihmal etmiyolar...
Ağır Çekimde Timsahlar Nasıl Yem Kapar? 00:59
Ağır Çekimde Timsahlar Nasıl Yem Kapar? 80 izlenme - 3 yıl önce Görüntüleri izlerken timsahlara hayran kalacaksınız..
Suriyeli Çocukların Türk Bayrağı Alabilmek İçin Birbirlerini Ezmesi 03:07
Suriyeli Çocukların Türk Bayrağı Alabilmek İçin Birbirlerini Ezmesi 63 izlenme - 2 yıl önce Şanlıurfa'da, Suriyeli çocuklar, dağıtılan Türk bayraklarından alabilmek için birbirleriyle yarıştı. (DHA)
Zlatan İbrahimovic'ten Alkışı Kapmak 00:26
Zlatan İbrahimovic'ten Alkışı Kapmak 5 izlenme - 6 ay önce Zlatan İbrahimovic karşısında Tobiasfreestyle yapan genç yetenek İbrahimovic'ten alkışları kapıyor