Hoşgeldiniz!

kapmak

 Bufalonun Olmadık Yerine Kafayı Kaptıran Aslan 04:43
Bufalonun Olmadık Yerine Kafayı Kaptıran Aslan 2.085 izlenme - 2 yıl önce Aslanlar bufaloyu avlamış, hamuduyla götürmeye başlamışlar bile ama dişi aslanlardan biri ben bunun sıçtığını bile yerim deyip kafayı göte daldırmış, sonra da böyle bokunda boğulmuş. ta ben bunaldım hamınam. kendimi portakal yerken zarı boğazıma tıkanmış gibi hissettim.
Ayıya Şaka Yapmanın Sonu 00:59
Ayıya Şaka Yapmanın Sonu 420 izlenme - 2 yıl önce Güzel güzel yemek verirken ablamızın aklına gelen kurnazlık feci şekilde bitebilirdi. Neyse ki bu seferlik kurtulmuş olsa da içindeki korku onunla bir ömür kalacaktır.
Sinsi Kumbara 01:16
Sinsi Kumbara 242 izlenme - 1 yıl önce Eskiden buna benzer bir kumbara vardı şimdilerde çogu kişi bilmez benimde vardı bu tip kumbaram Eminönü Mercan'dan almışmıştım, küçük bir kutu bir bozuk parayı koyduğunuz bir hazne vardı parayı oraya koyduğunuzda iki eli ileriye dogru çıkan dracula parayı kumbaraya çekerdi böyle bir sitenin varlığını o zamandan bilseydim saklardım, o kumbarayı küçük çocuklara yem etmezdim şimdilerde nereye sorsam bulamam o kumbaradan youtube'de gezinirken aynı prensibe sahip bir kumbara videosu görünce paylaşmak istedim benim anlattığım kumbara 90'ların ortalarında bayağa bi revaçtaydı, pazarlarda bile rastlamışlıgım vardı neyse iyi seyirler diliyorum.
 Yok Artık Daha Neler Diyeceksiniz! 00:34
Yok Artık Daha Neler Diyeceksiniz! 339 izlenme - 4 yıl önce Havada kapmak dedikleri işte budur!. :)
Venezüella metrosunda yer kapmak 00:21
Venezüella metrosunda yer kapmak 118 izlenme - 3 yıl önce Venezüella metrosunda yer kapmak 29.10.2013 günü nefer26medya kanalına yüklediğim 'Venezüella metrosunda yer kapmak' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Traktörü Gelin Arabası Yapmak 05:07
Traktörü Gelin Arabası Yapmak 65 izlenme - 1 yıl önce Yurdumun insanı varlıktan mı yoksa yokluktan mı böyle birşey yapmış bilinmez gitmiş ama traktörü gelin arabası yapmış ve konvoyda yapan insanımın önünü teyzeler zarf kapmak için kesmeyide ihmal etmiyolar...
Venezüella metrosunda yer kapmak 00:21
Venezüella metrosunda yer kapmak 103 izlenme - 3 yıl önce Venezüella metrosunda yer kapmak
Ağır Çekimde Timsahlar Nasıl Yem Kapar? 00:59
Ağır Çekimde Timsahlar Nasıl Yem Kapar? 80 izlenme - 2 yıl önce Görüntüleri izlerken timsahlara hayran kalacaksınız..
Suriyeli Çocukların Türk Bayrağı Alabilmek İçin Birbirlerini Ezmesi 03:07
Suriyeli Çocukların Türk Bayrağı Alabilmek İçin Birbirlerini Ezmesi 39 izlenme - 1 yıl önce Şanlıurfa'da, Suriyeli çocuklar, dağıtılan Türk bayraklarından alabilmek için birbirleriyle yarıştı. (DHA)
Her Şey Topu Kapmak İçin 01:59
Her Şey Topu Kapmak İçin 25 izlenme - 4 yıl önce Bu köpeğin favori oyunu bu olsa gerek. Çünkü topu kapmak için havuza atlamaktan bile çekinmiyor. Peki sürekli bunu yapmaktan yorulmuş olabilir mi?