Hoşgeldiniz!

kaportacı

2. El Alınan Arabanın 2 1 Olduğunun Ortaya Çıkması 03:24
2. El Alınan Arabanın 2 1 Olduğunun Ortaya Çıkması 8.716 izlenme - 12 ay önce Amasya’nın Merzifon ilçesinde yaşayan Hasan Bolat, kaportacıya götürdüğü aracı için "aracınız 2 1" sözünü duyunca hayatının şokunu yaşadı. Geçen yıl bir tanıdığından takas yapıp üstüne para ödeyerek aldığı beyaz renkteki aracının bir süre sonra gittiği kaportacıda ön kısmının 1996 modelken, arka bölümünün kırmızı renkteki 2000 model bir araca ait olduğunu öğrenmesi üzerine inanamayıp soluğu Amasya Küçük Sanayi Sitesi'ndeki kaportacılarda aldı. Burada da aynı yanıtı alan 32 yaşındaki Hasan Bolat, “Bana aracın '2 1' olduğunu söylediler. Yani iki aracı birleştirerek tek otomobil haline getirmişler. Arkasının kırmızı, önünün beyaz olduğunu dile getirdiler. Bir an şoka girdim” dedi. "Biz yandık, başka Hasanlar yanmasın" "Önü 96, arkası 2000 model" dediği aracını satmayı düşünmeyen Bolat, “Biz yandık, başka Hasanlar yanmasın. Amacımız bu. Bu aracın bu şekilde olduğunu tüm Türkiye’ye duyurmam lazım. Çünkü bu bilgiyi paylaşmamak ahlaksızlıktır manasına geliyor” diye konuştu. "Komple ortadan kesip araba ekleme olayı çok sıkıntılı” Aracı inceleyip hayrete düşen kaportacı Samet Yılmaz da ikinci el araç alacaklara seslenerek “Araçlara iyice baktırıp alsınlar. Eski model olsun, yeni model olsun fark etmez. Araç büyük hasar görünce yeniden ekliyorlar. Kazalı olabilir, çamurluk değişebilir, arka havuzu değişebilir ama komple ortadan kesip araba ekleme olayı çok sıkıntılı” şeklinde konuştu.
Oflu Mucidden Yarım Araba 01:21
Oflu Mucidden Yarım Araba 4.308 izlenme - 3 yıl önce Oflu Mucidden Yarım Araba Oflu kaportacı abimiz elindeki imkanların el verdiği kadar kendine bir araç yapmış.
Kaportacıdan Nusret Taklidi 00:35
Kaportacıdan Nusret Taklidi 641 izlenme - 11 ay önce Nusret videolarının sonu gelmiyor. Ama bizi en çok eğlendiren kesinlikle bu son sanatsal çalışma oldu.Şu ana kadar yapılmış bütün Nusr'et videolarını geride bırakacak kadar kendinden söz ettiren video sosyal medyada paylaşım rekorları kırıyor.
Kaportacı Seda Şaşırtıyor 01:09
Kaportacı Seda Şaşırtıyor 1.151 izlenme - 4 yıl önce Seda Söğüt, Maslak Oto Sanayi Sitesi'nde kaporta ustası olarak çalışan 21 yaşında bir genç kız. Mini onarımlar ondan soruluyor, kaportalardaki göçük ve gamzeleri o düzeltiyor; arabalara makyaj yapıyor. Söğüt "Daha çok kadın kaporta ustası olsun," diyor
İğrenç Kaportacı Esprileri Vol 1. 00:06
İğrenç Kaportacı Esprileri Vol 1. 505 izlenme - 2 yıl önce 27.12.2015 günü nefer26medya kanalına yüklediğim "İğrenç Kaportacı Esprileri Vol 1. " başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Kaportacı 00:26
Kaportacı 278 izlenme - 6 yıl önce kaportacı
Kaportacı Avni Usta On Numara İzlemeden Geçmeyin 02:22
Kaportacı Avni Usta On Numara İzlemeden Geçmeyin 382 izlenme - 7 yıl önce
Kaportacı Avni Usta On Numara İzlemeden Geçmeyin 02:22
Kaportacı Avni Usta On Numara İzlemeden Geçmeyin 200 izlenme - 7 yıl önce kaportacı avni usta izleeeeee .....
Amasya Küçük Sanayi Sitesinden, Kaportacı,aliçoban 01:35
Amasya Küçük Sanayi Sitesinden, Kaportacı,aliçoban 335 izlenme - 8 yıl önce amasya küçük sanayi sitesinden, kaportacı,aliçoban,ustadan,seçmeler
Çılgın Kaportacı 01:01
Çılgın Kaportacı 76 izlenme - 3 yıl önce çılgın kaportacı :D
Hurda Alıyor, Ultra Lüks Yapıyor 01:15
Hurda Alıyor, Ultra Lüks Yapıyor 89 izlenme - 4 yıl önce Bursa'da Bir Kaparto Ustası Hem Emek Hem De Para Harcayarak Bir Hurdayı Lüks Otomobile Çevirdi. Ortaya Çıkan Eser Karşısında Herkes Şaşırıyor. Burası Onun "k...
Nejat Yavaşoğulları - Kaportacı 03:38
Nejat Yavaşoğulları - Kaportacı 93 izlenme - 6 yıl önce
Kastamonu'da Kaportacı Çırağı, Kazara Silahla Vuruldu 01:04
Kastamonu'da Kaportacı Çırağı, Kazara Silahla Vuruldu 15 izlenme - 7 ay önce Kastamonu'da kaportacı çırağı, kazara silahla vurulduKASTAMONU - Kastamonu'nun İnebolu ilçesinde kaportacı çırağı, koltuklarını söktükleri araçta bulunan silahın patlaması sonucu yaralandı.
Günlük en az 2000 lira kazanıyorlar 02:16
Günlük en az 2000 lira kazanıyorlar 3 izlenme - 4 hafta önce Temmuz ayında İstanbul ve çevre illeri şiddetli yağmur ve dolu vurmuş, 300 bine yakın araç hasar görmüştü. Dolu mağduru otomobillere Türkiye´deki ustalar yetişemediğinden yurtdışından ithal ustalar getirilmişti. Türkiye'de de kazancın yüksekliğini duyan, kariyer değiştirmeye başlamış. Yeni göçük ustaları arasında taksici de var, fitness eğitmeni de var. 3 ile 5 ay arasında süren eğitimlerden sonra, küçük hasarların tamirine, boyasız onarıma başlayabiliyorlar. Halihazırda göçük ustalığı eğitimleri ücretli olarak veriliyor ama Türkiye Otomotiv Bakım Dernekleri Federasyonu'nun İŞKUR'la işbirliği yakın. CNN TÜRK Muhabiri Sinem Yöndem ve Kameraman Halil Kahraman'ın haberi.
Kaportacı, Hurdacı, Işsiz Gençleri Şampiyon Yaptı 05:19
Kaportacı, Hurdacı, Işsiz Gençleri Şampiyon Yaptı 13 izlenme - 1 yıl önce 1990'lı yıllarda Türkiye'nin Bulgaristan'ın elinden adeta kaptığı Türk sporcular arasında yer alan eski dünya ve Avrupa şampiyonu Ekrem Celil, Antalya'da bedensel engelli, kaportacı, hurdacı ve işsiz gençlerden halter sporuna yeni şampiyonlar yetiştiriyor.
Bulutsuzluk Özlemi - Kaportacı 03:35
Bulutsuzluk Özlemi - Kaportacı 35 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Güneşimden Kaç Çıkış Tarihi: 17.04.1992 Türkçe Rock Şarkı Sözleri: Sabah erken kalkar, Kahvaltısız çıkar. Mavi kartı cebinde, Takılır körüklüye. Dükkan kepengi gacırdar, Simidi ilen çay içer. Tulumunu giyer yağlı yağlı. Usta gelir 'N'aber lan?' der. Çekiç sesleri, Çekiç sesleri... Vurur, vurur, vurur Vurur kaportaya. Yaşı yaklaşık onyedi, Başında kavak yeli. Daracık daracık sokaklarda Kızlar misket yuvarlar. Kırık aynada saçını tarar o, Günler uzayınca rahatlar. Saat altıdan sonra Onundur artık sokaklar. Çekiç sesleri, Çekiç sesleri... Vurur, vurur, vurur Vurur kaportaya.