Hoşgeldiniz!

kaptırmak

Arda Turan'ı Ter Stegen'in Kurtardığı An 00:16
Arda Turan'ı Ter Stegen'in Kurtardığı An 21.613 izlenme - 5 ay önce Tarihi Barcelona-PSG maçının son dakikasında milli efsane futbolcumuz Paşalı Arda Turan son dakikada topu rakibe kaptırmıştı ki, yan topta ileriye çıkan kaleci Ter Stegen topu aldı ve sikkonun hatasını telafi etti ve pozisyonun devamında barça golü attı, turu aldı. Herşey de bir hayır vardır.
Kendini Sohbete Kaptırıp Mikrofonu Karıştırmak 00:42
Kendini Sohbete Kaptırıp Mikrofonu Karıştırmak 744 izlenme - 3 yıl önce Süleyman Doğan Hocam kendisini sohbete öyle kaptırmış ki elinde ne olduğunu bile unutmuş. Ne diyelim hoş bir seda olarak kalsın. İşine kendisini öyle kaptırmış ki diğer elindeki kabağı bile unutmuş.
Yemeğini Tavuklara Kaptıran Küçük Çocuk 01:24
Yemeğini Tavuklara Kaptıran Küçük Çocuk 319 izlenme - 2 yıl önce Yemeği için tavuklarla mücadele eden küçük çocuk. Önünde duran yemeğini birden gelip tavuklar istila ediyor ve 2'li mücadele başlıyor. Ve sonunda yemeğini tavuklara kaptırıyor..
Balıklara Yem Vereyim Derken Kolu Balığa Kaptırmak 00:46
Balıklara Yem Vereyim Derken Kolu Balığa Kaptırmak 901 izlenme - 3 yıl önce Efenim, olay basit kahramanımız balıklarla fazla haşır neşir olunca kolu kaptırıyor gerçi balık dediğin hamsidir, lüferdir böyle balık mı olur lan. Ürpererek izliyoruz efenim.
Yavru Tavşanı Doğaya Salayım Derken Şahine Kaptırmak 00:49
Yavru Tavşanı Doğaya Salayım Derken Şahine Kaptırmak 683 izlenme - 3 yıl önce yavru tavşanı artık doğayamı yoksa bahçeye mi salmak istediyse abla koyvermiş çayır çimene ama pusuda bekleyen alıcı kuş çevikliğini konuşturmuş. ufaklık için oldukça travmatik bir durum olabilir.
kendini kaptırmak buna denir 00:26
kendini kaptırmak buna denir 608 izlenme - 6 yıl önce
 Avı Başka Avcıya Kaptırmak 01:50
Avı Başka Avcıya Kaptırmak 139 izlenme - 3 yıl önce 08.04.2014 günü nefer26medya kanalına yüklediğim ' Avı Başka Avcıya Kaptırmak ' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Oyun Konsoluna Kendini Kaptıran Dedeler Güldürdü 00:21
Oyun Konsoluna Kendini Kaptıran Dedeler Güldürdü 136 izlenme - 3 yıl önce Akrabasıyla konsolda oyun oynayan dede, adeta gerçekmiş gibi hareketlerde bulunuyor. Evdeki bir kişi tarafından çekilip sosyal medyada paylaşılan videoda, yaşlı dedenin heyecanı ortaya komik görüntüler çıkarıyor.
Polisin Silahını Çalan Işid Eylemcisi - İzmir 01:14
Polisin Silahını Çalan Işid Eylemcisi - İzmir 168 izlenme - 3 yıl önce İzmir’de IŞİD’in saldırılarını protesto eden gruptaki bir kişi, arkasından yaklaştığı polisin silahını alarak korku saçtı. İzmir Konak Meydanında Kobani’deki IŞİD saldırılarını protesto etmek için toplanan kalabalık bir grup, basın açıklamasının ardından 2 saat oturma eylemi yaptı. Polisin eyleme izin verdiği gruptaki birkaç kişinin polise hakaret etmesiyle gerginlik yaşandı.(İHA)
Şarkıya Kendini Kaptırmak 00:06
Şarkıya Kendini Kaptırmak 84 izlenme - 3 yıl önce Şarkıya kendini kaptırmak - fazla kaptırınca beyin gitti
Olaya Kendini Kaptırmak 00:06
Olaya Kendini Kaptırmak 115 izlenme - 3 yıl önce Olaya kendini kaptırmak
PES Oynarken Kendini Fazla Kaptıran Gençler - Küfür İçerir 01:54
PES Oynarken Kendini Fazla Kaptıran Gençler - Küfür İçerir 152 izlenme - 3 yıl önce Rast gele rastladığım bir video daha.. İzleyince biraz tırsmadım değil başroldeki arkadaştan.. Neyse izliyoruz.
Timsaha Yiyecek Verirken Kolunu Kaptırdı 01:02
Timsaha Yiyecek Verirken Kolunu Kaptırdı 9 izlenme - 3 ay önce Timsah besleyicisi timsahlara yem verirken timsaha kolunu kaptırdı.
Sürünerek Eve Girmek 00:06
Sürünerek Eve Girmek 139 izlenme - 3 yıl önce Unutulan Telefonu almak için eve sürünerek girmek, ya da bu anahtar da olabilir ki şu hayatta hemen hemen herkesin başına gelmiş bir unutmadır ve fakat bu kendini bilmez gibi sürünerek eve girmek resmen ibneliktir zira sürünmek demek domalmak demektir ki domalmak demek de siktirmeye yer aramakla eşdeğerdir...
Nedir Senin Bu Çilen Şerif Abi? 01:19
Nedir Senin Bu Çilen Şerif Abi? 66 izlenme - 3 yıl önce Daha önce telefondaki bir ablanın yoğun makineli tüfek ateşi altında soğuk terler dökerken tanıştığımız Şerif abimizin bu programında ise bir beyamca stüdyoya dalarak 75 milyona mesajı çakıyor.Sadece sözlü değil boydan boya yazılı anlatımda söz konusu.Ha ben paralarını yeşil sermayeye kaptıranlara acıyor muyum?Zerre kadar acımıyorum ama o başka bi videonun konusu.
Dizi ve filmlere kendini kaptırmak insana yakışmıyor 02:19
Dizi ve filmlere kendini kaptırmak insana yakışmıyor 12 izlenme - 1 yıl önce Dizi ve filmlere kendini kaptırmak insana yakışmıyor.
Handless Millioner[Elsiz Milyoner] Para İçin Elinizi Kaybetmeye Hazır Olun 08:37
Handless Millioner[Elsiz Milyoner] Para İçin Elinizi Kaybetmeye Hazır Olun 7 izlenme - 2 yıl önce Bu kadar mı güzel anlatılır duygular Oyun Linki: • http://www.newgrounds.com/portal/view/582285 Oyunları Ucuza Almak İçin: • https//www.g2a.com/r/yabancioyuncu Takipte Kalmak İçin: • twitter https://twitter.com/YabanciOyuncu • facebook https://www.facebook.com/cekinmeyingelin • google plus https://plus.google.com/u/0/+MrKashyk • twitch http://www.twitch.tv/yabancioyuncu • youtube https://www.youtube.com/channel/UChFiy3vBTdbFLiziqZCxmug