Hoşgeldiniz!

Kaput Videoları İzle

Vizontele Filmi Gerçek Oldu 01:35
Vizontele Filmi Gerçek Oldu 3.331 izlenme - 2 yıl önce Vizontele filmindeki ünlü komedyen Şafak Sezer'in " Baba kaputu açmışlar, birde aküyü çalmışlar" repliği Gaziantep'te gerçek oldu. Şanlıurfa Birecik'den tarihi yerleri gezmek için sabah saatlerinde Gaziantep'e gelen iki kardeşe ait otomobilin kaputu açılarak aküsü çalındı.
Sarhoş Sürücünün Polisle Gezintiye Çıkması 01:02
Sarhoş Sürücünün Polisle Gezintiye Çıkması 1.973 izlenme - 8 ay önce Görüntüler Çin'in Xuzhou kentinde kaydedildi. Yol kontrolü yapan polis memurunun dur ihtarına uymayan sarhoş adam aracıyla polis memurunu esir aldı. Bir anda kendisini otomobilin kaputunda bulan polis tam iki kilometre sarhoş sürücüyle yolculuk yaptı.
Prezervatif Nasıl Üretilir? 08:38
Prezervatif Nasıl Üretilir? 2.589 izlenme - 2 yıl önce Prezervatifin nasıl üretildiği ve üretim aşamasında ne gibi testlerden geçtiğini anlatan detaylı bir video. Türkçe versiyonu var mıdır diye baktım bulamadım. Görüntüler zaten yeterince açıklayıcı ne dediğini anlamaya çalışmaya çok da gerek yok.
Prezervatifin Faydaları 02:01
Prezervatifin Faydaları 1.682 izlenme - 3 yıl önce Bir adada yanlız başınıza kalsanız yanınıza alacağınız 3 şey ne olur? Artık bu sorunun tek bir cevabı var: Prezervatif. Matara, emzik, su topu, banyo fıskiyesi, dondurma kapı v.s. yani aklınıza gelebilecek her şeyi yapıyor. Bundan sonra markette prezervatif alan birini gördüğünüzde bir kere daha düşünün. Bir rivayete göre; Bir İsveçli, çakısı ve bir de prezervatif ile dünya fethedilebilirmiş, yaa yaa...
JPM VİDEO 03:48
JPM VİDEO 2.623 izlenme - 3 yıl önce jpm garage bahçelievler cam film araç kaplama
Türk İşi Oto Tamiri 01:22
Türk İşi Oto Tamiri 963 izlenme - 3 yıl önce Bizim insanımızın pratik zekasını ve ilginç sorun çözüm yöntemlerini bilmeyeniniz yoktur arkadaşlar. İşte bu videoda buna bir örnek Türk işi araba tamiri nasıl yapılır görelim.
Volvo S60 Sonax Kaput Koruma ve Cam Filmi Uygulaması 02:59
Volvo S60 Sonax Kaput Koruma ve Cam Filmi Uygulaması 531 izlenme - 2 yıl önce Volvo S60 Sonax Kaput Koruma ve Cam Filmi Uygulaması
Polis Memuru Kaputtayken Kaçmak 01:01
Polis Memuru Kaputtayken Kaçmak 146 izlenme - 1 yıl önce Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde, uygunsuz park yüzünden bir vatandaş ile polis tartıştı. Şahıs, aracıyla sürüklediği polisin yaralanmasına sebep oldu. Olay anı güvenlik kamerasına yansıdı.
Sosyal Mesaj İhtiva Eden Okey Reklamı 00:19
Sosyal Mesaj İhtiva Eden Okey Reklamı 427 izlenme - 2 yıl önce Birsen ilker diye mutlulukla başlayan çocuk isimler yerini, daha sonra yeter, imdat gibi serzenişli kelimeler bırakmıştır.henüz iki basamaklı yaşlarla tanışan bünyeler için reklam çok birşey ifade etmezdi ki, daha sonra fikir anlaşıldı..en az 3 çocuk isteyen başbakanımıza ithafen geliyor.
Kediyi Süspansiyondan Kurtaran Dayılar 08:15
Kediyi Süspansiyondan Kurtaran Dayılar 432 izlenme - 3 yıl önce Rusya'da süspansüyona sıkışan kediyi üşenmeden kurtaran müthiş dayıları izliyoruz.
Polisi Araç Üstünde Götürmek 01:07
Polisi Araç Üstünde Götürmek 146 izlenme - 2 yıl önce Dolmabahçe'de görev yapan trafik polisi, kural ihlali yapan bir otomobili durdurmak istedi. Araç sürücüsü,uyarıya rağmen durmayarak polis memuruna hafifçe çarptı.Çarpmanın etkisiyle kaputun üzerine düşen polis memuru sileceklere tutunurken,alkollü olduğu öne sürülen sürücü gaza bastı.Araç, polis memuru üzerinde olduğu halde 2 km yol gitti.Motor kaputundaki polisle birlikte yoluna devam eden araç aksiyon filmi setindeki gibi görenleri şaşkına çevirdi ve Galata köprüsü girişinde durduruldu.
Araba Kaputunun Altındakı Yılan Şakası 02:04
Araba Kaputunun Altındakı Yılan Şakası 196 izlenme - 2 yıl önce Eşşek Şakası yapan adama arabanın kaputunun altına sahte yılan yerleştiriyor. Zenci abimiz az kaldı kalpten gidiyordu.
Sonax BMW 520d Kil Sonax Clay Çizik Giderme ve Parlatma Uygulaması 03:00
Sonax BMW 520d Kil Sonax Clay Çizik Giderme ve Parlatma Uygulaması 253 izlenme - 2 yıl önce
the wisesquare -ı- mitsubishi eclipse gsx 00:31
the wisesquare -ı- mitsubishi eclipse gsx 354 izlenme - 7 yıl önce
Land Rover'ın Görünmez Kaputu 00:53
Land Rover'ın Görünmez Kaputu 163 izlenme - 2 yıl önce Adamlar zorlu arazide önünü daha iyi görebilmek için böyle bişey yapmışlar. Kaputun üzerinde yeni teknoloji bir ekran var ve tamponun altında da bir kamera. Gayet mantıklı olmuş.
Arabayı Yazlığa Çevirip Giden Hırsız 02:20
Arabayı Yazlığa Çevirip Giden Hırsız 105 izlenme - 2 yıl önce Ankara’da hırsızlar bir öğretmenin evinin kapısını önünde duran otomobilin dört kapısını, plakalarını ve kaputunu çaldılar. Kanal D Ana haber bülteninde yayınlanan bu garip hırsızlığa bir anlam veremeyen 62 yaşındaki emekli öğretmen Orhan Ozan olan biten karşısında şaşkınlığını gizleyemedi.
Duygusal Abazan Olmak 2 (Acı Son İçerir) 00:59
Duygusal Abazan Olmak 2 (Acı Son İçerir) 141 izlenme - 2 yıl önce http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/86572/duygusal-abazan-olmak bu kesitte, hiçbir kadının sevmeyeceği duygusal hayvan abimizin, gönlünü kaptırdığı kadını elde etmek için araba çalmayı bile göze aldığını izlemiştik. Bu uğurda sokaklara düşen abimizin yaşadığı dramı izliyoruz...
Kaputun Üzerinde 5 Kilometre Yol Yaptı 01:30
Kaputun Üzerinde 5 Kilometre Yol Yaptı 29 izlenme - 7 ay önce Bartın'da otomobilin kaputunun üzerinde müzik eşliğinde tehlikeli yolculuk kameralara yansıdı.
Parmak Kopartan Kaput Şakası 02:08
Parmak Kopartan Kaput Şakası 121 izlenme - 3 yıl önce Arabasının bozulduğunu söyleyip yardım isteyen şakacılardan biri kaputun düşmesiyle parmağını kopartıyor. Yardıma gelen şakazedeler korkudan ne yapacaklarını bilemiyor. Parmak kopartan kaput şakası sizlerle...
Yolda Giderken Arabanın Kaputu Açılırsa 01:00
Yolda Giderken Arabanın Kaputu Açılırsa 114 izlenme - 4 yıl önce Yolda Giderken Arabanın Kaputu Açılırsa
Araba Kaputları Üzerinde Yumurta Pişirme Şakası Yapan Çılgın Adam 03:30
Araba Kaputları Üzerinde Yumurta Pişirme Şakası Yapan Çılgın Adam 51 izlenme - 2 yıl önce Şaka olmasa dünyanın en dövülesi adamı olmaması içten bile değil. Peki ya sizin arabanıza biri böyle bir şey yapsa nasıl tepki verirdiniz?
Beldibi&bozburun Genclık 08:35
Beldibi&bozburun Genclık 133 izlenme - 9 yıl önce bozburunlu kardeslerm vala helal olsun yedık ıctık herkes kaput ben bole eglnmdm hıc yaaaa
Kaputa Parmağını Sıkıştırdı, Koparttı Ama... 02:16
Kaputa Parmağını Sıkıştırdı, Koparttı Ama... 51 izlenme - 4 yıl önce Kaputa parmağını sıkıştıran adam yürekleri ağızlara getiren bir şaka yaptı.
Çılgın Rus Sürücü Polisi Kaputta Böyle Sürükledi! 00:31
Çılgın Rus Sürücü Polisi Kaputta Böyle Sürükledi! 89 izlenme - 4 yıl önce Çılgın Rus Sürücü Polisi Kaputta Böyle Sürükledi!
Arabistan'da Arabada Mesajlaşmak 01:51
Arabistan'da Arabada Mesajlaşmak 66 izlenme - 2 yıl önce Suudi Arabistanda çekilmiş olan görüntülerdeki şahsın hareketlerindeki rahatlık oldukça rahatsız edici yahu, sürücü yaya geçidinden mi aldı bunu kaporta üstüne acaba diye düşünmeden edemiyor insan.
 Garip Volkswagen Motor Testi! 00:20
Garip Volkswagen Motor Testi! 30 izlenme - 3 yıl önce Spoiler vermek istemiyorum artık daha fazla. Videonun anasayfadaki önizlemesinden okuyup da videoya girmeyenler çok. O yüzden saçma sapan bir başlıkla gönderdim videoyu.
Bartın'da Kaputun Üstünde Yolculuk Yapan Genç 00:37
Bartın'da Kaputun Üstünde Yolculuk Yapan Genç 1 izlenme - 7 ay önce Bartın'da bir kişinin otomobilin motor kaputunun üstündeki tehlikeli yolculuğu kameralara yansıdı.Bu görüntüler yürekleri ağza getirdi.