Hoşgeldiniz!

kar banyosu

Operasyondaki Güvenlik Güçlerine En İlginç Destek  01:25
Operasyondaki Güvenlik Güçlerine En İlginç Destek 3.140 izlenme - 2 yıl önce Sakarya’nın Hendek ilçesinde yaşayan Ramazan Metin Sürekçioğlu adlı vatandaş, doğu ve güneydoğuda kış şartlarında terör örgütüne karşı mücadele veren güvenlik kuvvetleri ve Bayırbucak’ta Esed ile Rusya’ya karşı soğukta mücadele eden Türkmenler için kışın ortasında kar banyosu yaparak desteğini gösterdi. Hendek’te yaşayan ve renkli bir kişiliğe sahip olan Sürekçioğlu, terör örgütüyle mücadele eden emniyet güçleri ile Bayırbucak’taki Türkmenlerin, hem terör örgütleriyle hem de zorlu kış şartlarıyla mücadele ettiğini ifade ederek, kendisinin de bir vatansever olarak en azından onların bu soğukta yaşadıklarını hissedebilmek amacıyla kar banyosu yaptığını söyledi. Lapa lapa yağan kara ve çevreden geçenlerin şaşkın bakışlarına aldırmadan yarı çıplak halde karın içine dalarak karda adeta yüzen ve banyo yapan Sürekçioğlu, “Şuanda doğuda ve güneydoğuda bu zor şartlar altında görev yapan güvenlik kuvvetlerimizin, ayrıca Bayırbucak’ta mücadele eden Türkmen kardeşlerimizin yaşadıklarını hissedebilmek adına, bir nebze de olsa destek olabilmek adına böyle bir eylemde bulundum. İnsanlar üşüyebileceğimi, hasta olabileceğimi düşünüyor ama inanıyorum ki, içinde sevgi olmayan, vatan sevgisi olmayan her birey, en sıcak ortamda bile üşür. Bu yüzden ‘her şey vatan için’ diyorum” şeklinde konuştu.
Evde Kar Banyosu Yapan Adam 02:48
Evde Kar Banyosu Yapan Adam 152 izlenme - 1 yıl önce Youtuberlık günden güne fenomenlik haline geldi.Görüntülerdeki adamda bir youtuber,konuya gelince kar toplayarak evinde kar banyosu yapmayı amaçlıyor
Sular Donunca Kar Banyosu Yapan Muhtar 01:04
Sular Donunca Kar Banyosu Yapan Muhtar 92 izlenme - 1 yıl önce Saruhanlı'nın Tirkeş Mahalle Muhtarı Bilal Arslan mahallesinde suların donması üzerine karın cazibesine dayanamayarak soyunup karla banyo yaptı.
Kar Banyosu - Aydın Aydın 07:24
Kar Banyosu - Aydın Aydın 180 izlenme - 3 yıl önce Kızağı çeken abimiz ve şöfor koltuğunda oturan türkücümüz eşliğinde dağın doruklarına ulaşan soğuğa aldırmayan insanları görüyorur. Türküler ve kahvaltı da cabası !!
kar kaplanları erciyes'te kar banyosu yaptı 03:10
kar kaplanları erciyes'te kar banyosu yaptı 173 izlenme - 6 yıl önce kar kaplanları erciyes'te kar banyosu yaptıkayseri cihan - kayseri erciyes dağı'nda yağan mevsimin ilk karı kar kaplanları'nı sevindirdi. kar kaplanları sabahın erken saatlerinde önce spor yaptıkları erciyes dağı'nda daha sonra kar banyosu yaptı.herkes için spor federasyonu his'na bağlı erciyes kar kaplanları derneği ve spor kulübü üyeleri mevsimin ilk kar banyosunu yapmak için erciyes'te bir araya geldi.çeşitli meslek gruplarına ait 25 kişinin bulunduğu erciyes kar kaplanları sabahın erke
Kayseri Kar Kaplanları 01:18
Kayseri Kar Kaplanları 202 izlenme - 5 yıl önce Kayseri Kar Kaplanları...
Eksi 5 Derecede Kar Banyosu Yaptı 00:22
Eksi 5 Derecede Kar Banyosu Yaptı 14 izlenme - 1 yıl önce Kış turizminin gözde merkezlerinden Uludağ’da bir dağcının eksi 5 derecede çıplak yaptığı kar banyosu sosyal medyada tıklanma rekoru kırıyor. Dağcının üzerini çıkarıp kara balıklama dalması ise görüntüyü izlerken bile titretiyor.