Hoşgeldiniz!

kar fırtınası

Maçı İptal Ettiren Kar Fırtınası 00:35
Maçı İptal Ettiren Kar Fırtınası 473 izlenme - 4 ay önce İzlanda da oynanan bir maçta sert hava koşulları maça damga vurdu... İzlanda yerel saati ile başlayan kar fırtınasında göz gözü görmedi. Ülke genelinde güvenlik birimleri dışarda olanları uyararak en yakın sığınma yerlerine gitmesi konusunda uyardı.
Oggy ve Hamam Böcekleri - İğrenç Kar Fırtınası 06:54
Oggy ve Hamam Böcekleri - İğrenç Kar Fırtınası 289 izlenme - 3 ay önce Bir kar fırtınası Oggy'nin mahallesine çarptı ve yerel halk, dolaşmak için tünelleri kazmaya mecburdu. Roaches, bir kardan adamda saklanıp Oggy'yi canlı olduğuna inanmaya karar verir.
Kar Fırtınasıyla Oluşan Buz Evi 00:59
Kar Fırtınasıyla Oluşan Buz Evi 129 izlenme - 4 ay önce ABD'nin New York kentinde bulunan Ontario Gölü kıyısındaki bir ev, kar fırtınası sebebiyle buzla kaplandı. Ontario Gölü'nden 25 metre uzaklıktaki ev yalnızca 5 günde bu hale geldi.
Buz Fırtınasına Teslim Olan Araba 00:52
Buz Fırtınasına Teslim Olan Araba 226 izlenme - 2 yıl önce New York'taki şiddetli kış bazı bölgelerde sert geçiyor. Tabiat Ana'nın son kurbanı ise park halindeki bu araba oldu. Erie Gölü, aracın park ettiği sırada havanın normal sıcaklıklarda olduğu ve buz fırtınasının başlamasıyla kısa sürede dondu.
ABD'de Kar Fırtınası Alarmı 01:10
ABD'de Kar Fırtınası Alarmı 336 izlenme - 4 yıl önce Amerika Birleşik Devletleri'nin kuzeydoğu kesimlerini etkisi altına alan kar fırtınası ve soğuk hava hayatı olumsuz etkilemeye başladı. Yetkililer 2014'ün ilk soğuk hava sisteminin gelecek hafta ortasına kadar etkili olacağını belirtiyor. Geniş bir alanda etkili olması beklenen sistem nedeniyle ülke genelinde yaklaşık 2 bin uçak seferi iptal edildi. Uzmanlar New York ve New England eyaletlerinde şiddetli tipi beklerken, rüzgarın hızının 70 kilometreyi geçebileceği belirtiliyor. Massachussets Valisi Deval Patrick, "Biz bugün ve yarın bütün eyaleti etkileyecek ciddi ve önemli bir kar fırtınası bekliyoruz. Fırtınaya bağlı tehlikeler ise kar, sert rüzgarlar, aşırı dondurucu soğuk ve sahil kesiminde olası su baskınlarıdır." şeklinde açıklamada bulundu. Yetkililer kar kalınlığının yer yer 35 santimetreyi bulabileceğini belirtirken, kar temizleme ekipleri de hazır durumda bekletiliyor.
League Of Legends - Kar Fırtınası Sivir 00:49
League Of Legends - Kar Fırtınası Sivir 261 izlenme - 3 yıl önce League of Legends - Kar Fırtınası Sivir
Abdyi Vuran Kar Fırtınası Böyle Görüntülendi! 03:33
Abdyi Vuran Kar Fırtınası Böyle Görüntülendi! 86 izlenme - 3 yıl önce eğlenceli videolar, komik videolar, enteresan videolar, komedi videoları, kamera şakaları, ilginç videolar,dehşet videolar, dehşet verici videolar,inanılmaz görüntüler, inanılmaz videolar, çok ilginç görüntüler, kesinlikle izlenmesi, kesinlikle izleyin,kesinlikle izlenmeli,kesinlikle izlenmesi gereken videolar