Hoşgeldiniz!

Kar Fırtınası Videoları İzle

Maçı İptal Ettiren Kar Fırtınası 00:35
Maçı İptal Ettiren Kar Fırtınası 457 izlenme - 4 hafta önce İzlanda da oynanan bir maçta sert hava koşulları maça damga vurdu... İzlanda yerel saati ile başlayan kar fırtınasında göz gözü görmedi. Ülke genelinde güvenlik birimleri dışarda olanları uyararak en yakın sığınma yerlerine gitmesi konusunda uyardı.
Kar Fırtınasıyla Oluşan Buz Evi 00:59
Kar Fırtınasıyla Oluşan Buz Evi 129 izlenme - 1 ay önce ABD'nin New York kentinde bulunan Ontario Gölü kıyısındaki bir ev, kar fırtınası sebebiyle buzla kaplandı. Ontario Gölü'nden 25 metre uzaklıktaki ev yalnızca 5 günde bu hale geldi.
Buz Fırtınasına Teslim Olan Araba 00:52
Buz Fırtınasına Teslim Olan Araba 225 izlenme - 1 yıl önce New York'taki şiddetli kış bazı bölgelerde sert geçiyor. Tabiat Ana'nın son kurbanı ise park halindeki bu araba oldu. Erie Gölü, aracın park ettiği sırada havanın normal sıcaklıklarda olduğu ve buz fırtınasının başlamasıyla kısa sürede dondu.
ABD'de Kar Fırtınası Alarmı 01:10
ABD'de Kar Fırtınası Alarmı 334 izlenme - 3 yıl önce Amerika Birleşik Devletleri'nin kuzeydoğu kesimlerini etkisi altına alan kar fırtınası ve soğuk hava hayatı olumsuz etkilemeye başladı. Yetkililer 2014'ün ilk soğuk hava sisteminin gelecek hafta ortasına kadar etkili olacağını belirtiyor. Geniş bir alanda etkili olması beklenen sistem nedeniyle ülke genelinde yaklaşık 2 bin uçak seferi iptal edildi. Uzmanlar New York ve New England eyaletlerinde şiddetli tipi beklerken, rüzgarın hızının 70 kilometreyi geçebileceği belirtiliyor. Massachussets Valisi Deval Patrick, "Biz bugün ve yarın bütün eyaleti etkileyecek ciddi ve önemli bir kar fırtınası bekliyoruz. Fırtınaya bağlı tehlikeler ise kar, sert rüzgarlar, aşırı dondurucu soğuk ve sahil kesiminde olası su baskınlarıdır." şeklinde açıklamada bulundu. Yetkililer kar kalınlığının yer yer 35 santimetreyi bulabileceğini belirtirken, kar temizleme ekipleri de hazır durumda bekletiliyor.
League Of Legends - Kar Fırtınası Sivir 00:49
League Of Legends - Kar Fırtınası Sivir 259 izlenme - 3 yıl önce League of Legends - Kar Fırtınası Sivir
Abdyi Vuran Kar Fırtınası Böyle Görüntülendi! 03:33
Abdyi Vuran Kar Fırtınası Böyle Görüntülendi! 81 izlenme - 2 yıl önce eğlenceli videolar, komik videolar, enteresan videolar, komedi videoları, kamera şakaları, ilginç videolar,dehşet videolar, dehşet verici videolar,inanılmaz görüntüler, inanılmaz videolar, çok ilginç görüntüler, kesinlikle izlenmesi, kesinlikle izleyin,kesinlikle izlenmeli,kesinlikle izlenmesi gereken videolar
Kar Fırtınası Böyle Görüntülendi 02:32
Kar Fırtınası Böyle Görüntülendi 43 izlenme - 1 yıl önce Van'da etkili olan kar yağışı sonrası yüksek kesimlere tipi ve fırtına hakim olurken, fırtınanın oluşturduğu esinti adeta şelaleyi andırdı.
AnBe TV Short Movie 05:39
AnBe TV Short Movie 49 izlenme - 2 yıl önce Anıl Basturan ve Berk Basturan tarafından çekilen bu kısa film, New York'u etkisi altına alan yoğun kar yağışı ile ilgilidir. Teşekkür: Video yapım aşamasında kendilerine katkılarından dolayı Cem Basturan'a teşekkür ediyoruz. Açıklama: Bu kısa film kesinlikle bir politik mesaj vermemekte olup, tamamen bir kısa komedi filmidir. İyi seyirler, ANBE TV
İzlanda'yı kar fırtınası vurdu 00:20
İzlanda'yı kar fırtınası vurdu 7 izlenme - 1 yıl önce İzlanda'da yılın ilk kar fırtınası hayatı olumsuz etkiledi. Reykjavik ve çevresinde etkili olan fırtına ve aşırı kar yağışı nedeniyle trafik alt üst oldu, eğitim aksadı. Yolda mahsur kalanların imdadına kurtarma ekipleri koştu. Halka gerekmedikçe sokağa çıkmamaları yönünde uyarılar yapıldı. Ülkenin güneybatısındaki kentlerde toplu ulaşım seferleri ve bazı uçuşlar iptal edildi. ==Snow storm in Reykjavik this morning , drive carefully . @StormHour #weather #nature #Iceland @theWeatherboy rt pic.… İLGILI HABERLER: http://tr.euronews.com/2015/12/01/izl... euronews: Avrupa'nın en çok izlenen haber kanalı. Üye ol! http://www.youtube.com/subscription_c... euronews şimdi 13 ayrı dilde: https://www.youtube.com/user/euronews... Türkçe: Web sayfası: http://tr.euronews.com/ Facebook: https://www.facebook.com/euronews.tr Twitter: http://twitter.com/euronews_tr
Ahmet Rıfat Albuz : Japonyada Kar Fırtınası 9 Ölü 01:04
Ahmet Rıfat Albuz : Japonyada Kar Fırtınası 9 Ölü 36 izlenme - 4 yıl önce Dünya Gündemindeki Alternatif Haber Dosyaları Ahmet Rıfat Albuz'un Hazırlayıp Sunduğu Atlas'ta.