Hoşgeldiniz!

kar fırtınası

Film Sahnelerini Aratmayan Ürkütücü Kar Fırtınası 03:25
Film Sahnelerini Aratmayan Ürkütücü Kar Fırtınası 2.584 izlenme - 5 ay önce Rusya'da saniyesi saniyesine kaydedilen bu görüntüler Hollywood sahnelerini aratmayan kar fırtınasını adeta göz gözü görmedi.. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Vadiden Gelen Çığın Yarattığı Kar Fırtınası 00:59
Vadiden Gelen Çığın Yarattığı Kar Fırtınası 3.164 izlenme - 7 ay önce Pakistan'da bulunan Rakaposhi Dağında bir kar fırtınası öncesi çığın yavaşça Nagar Vadisinden ilerlemesi amatör kameralara böyle yansımış.
Maçı İptal Ettiren Kar Fırtınası 00:35
Maçı İptal Ettiren Kar Fırtınası 494 izlenme - 1 yıl önce İzlanda da oynanan bir maçta sert hava koşulları maça damga vurdu... İzlanda yerel saati ile başlayan kar fırtınasında göz gözü görmedi. Ülke genelinde güvenlik birimleri dışarda olanları uyararak en yakın sığınma yerlerine gitmesi konusunda uyardı.
Kar Fırtınasıyla Oluşan Buz Evi 00:59
Kar Fırtınasıyla Oluşan Buz Evi 136 izlenme - 1 yıl önce ABD'nin New York kentinde bulunan Ontario Gölü kıyısındaki bir ev, kar fırtınası sebebiyle buzla kaplandı. Ontario Gölü'nden 25 metre uzaklıktaki ev yalnızca 5 günde bu hale geldi.
ABD'de Kar Fırtınası Alarmı 01:10
ABD'de Kar Fırtınası Alarmı 351 izlenme - 4 yıl önce Amerika Birleşik Devletleri'nin kuzeydoğu kesimlerini etkisi altına alan kar fırtınası ve soğuk hava hayatı olumsuz etkilemeye başladı. Yetkililer 2014'ün ilk soğuk hava sisteminin gelecek hafta ortasına kadar etkili olacağını belirtiyor. Geniş bir alanda etkili olması beklenen sistem nedeniyle ülke genelinde yaklaşık 2 bin uçak seferi iptal edildi. Uzmanlar New York ve New England eyaletlerinde şiddetli tipi beklerken, rüzgarın hızının 70 kilometreyi geçebileceği belirtiliyor. Massachussets Valisi Deval Patrick, "Biz bugün ve yarın bütün eyaleti etkileyecek ciddi ve önemli bir kar fırtınası bekliyoruz. Fırtınaya bağlı tehlikeler ise kar, sert rüzgarlar, aşırı dondurucu soğuk ve sahil kesiminde olası su baskınlarıdır." şeklinde açıklamada bulundu. Yetkililer kar kalınlığının yer yer 35 santimetreyi bulabileceğini belirtirken, kar temizleme ekipleri de hazır durumda bekletiliyor.
Kar Fırtınası - Larva Çizgi Film | Larva Tam Bölüm 35:19
Kar Fırtınası - Larva Çizgi Film | Larva Tam Bölüm 33 izlenme - 3 ay önce ? SEZON 1 - Fırtına Drenajı? Kırmızı ve Sarı, fırtına boşaltması altında yaşayan iki garip Larva, dış dünyadan yeraltı evrene düşen birçok sürprizle karşılaşır. Bu iki kıvrımlı arkadaş için, her şey eğlenmek için iyi bir mazeret. Kırmızı ve Sarı'nın bakış açısıyla dünyayı görün ve dünyanın böyle küçük arkadaşlar için tehlikeli ve heyecan verici bir yer olduğunu deneyin. ? SEZON 2 - KONUT? Yukarıdaki dünyayı keşfetmek için istekli olan Kırmızı ve Sarı çöp eski bir evde büyük şehirde yüksek katlı binalar arasında sıkışmış. Yeni evlerini keşfetmek ve yeni canlılarla tanışmak, komik ikiliye daha fazla gülmek demektir. Bazen kavga ederler. Bazen birlikte kendilerini belada buluyorlar. İki sevimli ve komik larva hikayesi. ? SEZON 3 - YENİ YORK? Şimdi New York City. Şehri keşfederken Red and Yellow'un inanılmaz yeteneklerini izleyin. Daha büyük ölçekli yepyeni bir macera! New York'taki iki küçük Larva'nın heyecanlı hayat hikayesi. ? KARAKTERLER ? ? Sarı ? Sarı, karanlık, şaşkın şaşkın sarı renkte bir larva ve bir de antenli. Sarı daima Kırmızı tarafından istismar edilir, ancak bu asla dostluğunu tehlikeye atmaz. Her ne kadar genellikle Red'e itaat ederse de, aklını yiyecek önünde kaybeder. ? Kırmızı? Kırmızı, çoğunlukla ateşli ve açgözlü kırmızı renkli larvandır. Özelliği Bruce Lee gibi bağırıyor ve tekmeliyor. Her zaman sarıyı gösteriyor ve Sarı kötüye kullanıyor, fakat sık sık kendine zarar vermeyi bırakıyor. ? Mor mu? Violet büyük boy bir hayalet sümüktür. Bazen alt yarıları yere gömülmüş olarak gösterilir. Tehdit edildiğinde, bütün vücudu ve kükrüklerini ortaya çıkarır. ? Brown mu? Brown kılık toplayan salak bir gübre böceği. Ona göre, poop yemeğidir ya da hazinesi. Diğer böceklerin kıymetli kıçına dokunduğunda nefret ediyor. Sağ yanağında uzun saç telleri var. ? Siyah ? Siyah, büyük gücü olan ve genellikle bir kozaya (ki bu da yumruk torba olarak kullandığı) atan bir boynuzlu atlas böceği. Agresif ve onunla karışık olduğunu düşündüğü kişileri döver. "Merhaba, Siyah" da böcek zırhı takan bir sümüklü olduğu ortaya çıktı. ? Gökkuşağı mu? Gökkuşağı kırmızı ve yeşil kabuklu bir salyangoz. Kabuğunun içindeyken, hareketi yavaş ama bunun altında, kas gibi insana benzeyen bir vücuda sahiptir ve insanlar gibi işlev yapabilir. ? Pembe mi? Pembe iki anteni olan pembe bir larva. Tek tekrarlayan kadın karakter. Sarıyı sever ama Kırmızı onu sever. Sevimli, güzel yüzünün arkasında büyük bir güç gizliyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Buz Fırtınasına Teslim Olan Araba 00:52
Buz Fırtınasına Teslim Olan Araba 234 izlenme - 2 yıl önce New York'taki şiddetli kış bazı bölgelerde sert geçiyor. Tabiat Ana'nın son kurbanı ise park halindeki bu araba oldu. Erie Gölü, aracın park ettiği sırada havanın normal sıcaklıklarda olduğu ve buz fırtınasının başlamasıyla kısa sürede dondu.
League Of Legends - Kar Fırtınası Sivir 00:49
League Of Legends - Kar Fırtınası Sivir 264 izlenme - 4 yıl önce League of Legends - Kar Fırtınası Sivir
Abdyi Vuran Kar Fırtınası Böyle Görüntülendi! 03:33
Abdyi Vuran Kar Fırtınası Böyle Görüntülendi! 102 izlenme - 3 yıl önce eğlenceli videolar, komik videolar, enteresan videolar, komedi videoları, kamera şakaları, ilginç videolar,dehşet videolar, dehşet verici videolar,inanılmaz görüntüler, inanılmaz videolar, çok ilginç görüntüler, kesinlikle izlenmesi, kesinlikle izleyin,kesinlikle izlenmeli,kesinlikle izlenmesi gereken videolar