Hoşgeldiniz!

Kar Küresi Videoları İzle

İpten Kar Küresi Yapmak 01:50
İpten Kar Küresi Yapmak 4.242 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/ipten-kar-kuresi-yapmak Yılbaşı toplarını siz de hazırlayabilir ve ağacınızı süsleyebilirsiniz. İpten kar küresi yapmak hiç de zor değil. İpin şekil alması için balon etrafında doluyorsunuz ve tutkallı suya batırıp sevdiğiniz renkteki simleri üzerine döküyorsunuz. İşte bu kadar basit ve yeni bir yılbaşı ağacı süsüne sahip oluyorsunuz. İzlemek için buyurun videomuza!
Kavanozdan Kar Küresi 00:55
Kavanozdan Kar Küresi 622 izlenme - 1 yıl önce Eski eşyaları değerlendirmenin pratik yollarını sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Kış ayının sembolü kar ile şahane bir kar küresi yaptık. Hem de kavanozdan!
Kar Küresi Yapımı | Kendin Yap 02:36
Kar Küresi Yapımı | Kendin Yap 147 izlenme - 1 yıl önce Yılbaşı yaklaşırken arkadaşlarınıza, ailenize ne hediye alsam diye düşünüyorsanız bu video tam size göre. Evde kendiniz pratik bir şekilde hazırlayacağınız kar küreleri ile onlari sevindirebilirsiniz.
Sarelle Cam Kavanozundan Kar Küresi Yapımı 03:28
Sarelle Cam Kavanozundan Kar Küresi Yapımı 179 izlenme - 2 yıl önce Bu videoda kar küresi nasıl yapılır onu anlatıyorum. Kanalıma Abone Olmayı Unutmayınız. http://www.youtube.com/channel/UCxkYe... Diğer Kanalım https://www.youtube.com/channel/UCI0z... Sosyal Medya Hesaplarım https://www.facebook.com/resmiemcey https://www.twitter.com/resmiemcey https://www.instagram.com/resmiemcey
Kar Küresinin Üzerine Erimiş Bakır Dökülürse Ne Olur? 03:53
Kar Küresinin Üzerine Erimiş Bakır Dökülürse Ne Olur? 18 izlenme - 1 yıl önce Yılbaşlarının vazgeçilmezi kar küresinin üzerine erimiş bakır dökülürse ne olur? sorusunun cevabını hep birlikte izliyoruz.