Hoşgeldiniz!

kar motoru

Kar Motoruyla Ayı Kovalayan Çılgın Ruslar 00:45
Kar Motoruyla Ayı Kovalayan Çılgın Ruslar 28 izlenme - 1 hafta önce Rusya'da bulunan Paramushir adasında kar motoruyla gezintiye çıkan kafadalar karşılarına çıkan ayıyı korkutarak bir süre eğlenmişler. İyice sinirlenen ayı, ani bir manevrayla üzerlerine atlayınca, gençler ne yapacağını şaşırıp olay yerinden topuklamışlar.
Kar Motoru İle Ferrari Yarışırsa 01:56
Kar Motoru İle Ferrari Yarışırsa 744 izlenme - 3 yıl önce Ferrari İle Kar Motoru Kapışırsa İtalya'da Varano de Melegari yarış pistinde kar motorunun Ferrari F430 Spider ve Ferrari 458 Spider karşı yarışını izliyoruz.
Çizgi film 3D - Yap Oyna (Build and Play)  - Jet Ski (Scooter) 02:19
Çizgi film 3D - Yap Oyna (Build and Play) - Jet Ski (Scooter) 1.920 izlenme - 3 yıl önce Çocuklar suda jet ski gösterisi izlemek istermisiniz.Jet skimizin parçalarını toplayalım ve oluşturalım. Artık jet skimiz hazır ise onu denize atıp uzun süre hızlı gezebiliriz. Jet skilerin karda giden türleri vardır onlara da snow ski denir.
kar motoru böyle kullanılır 00:27
kar motoru böyle kullanılır 555 izlenme - 8 yıl önce at gibi kişnetiyo
Kar Motoruyla Nehre Dalmak 00:30
Kar Motoruyla Nehre Dalmak 290 izlenme - 3 yıl önce Teknenin üzerinden kar motoruyla uçarak nehre dalan adrenalin tutkunu gençlerin kameraya yansıyan görüntüleri sizlerle...
Kar Motoru İle Ferrari Yarışırıyor 01:56
Kar Motoru İle Ferrari Yarışırıyor 185 izlenme - 3 yıl önce Kar Motoru İle Ferrari Yarışırıyor İtalya Varano de Melegari yarış pistindeki Ferrari ile Kar motorunun muhteşem yarışını izleyeceksiniz. 11.08.2015 günü exixiz kanalına yüklediğim 'Kar Motoru İle Ferrari Yarışırıyor' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Kar Motoruna Yanlış Yerden Binen Adam 01:25
Kar Motoruna Yanlış Yerden Binen Adam 201 izlenme - 3 yıl önce "Kar Motruna Yanlış Yerden Giren Adam" mı yazsaydım acaba? Rusya olmasa ne yapardık Allahım?I.Petro (Namı diğer Deli Petro bu Rusları kuzey savanlarında güneye indirdi de,hiç düşünmedi mi bunlar alışamaz o dünyaya diye?Bilmem.
Kar Motoruyla 30 Metreden Aşağı Düştü 00:22
Kar Motoruyla 30 Metreden Aşağı Düştü 176 izlenme - 4 yıl önce Akıllara durgunluk veren olay... Çılgın adam kar motoruyla uçurumdan yaklaşık 30 metre yüksekten aşağı bakın nasıl atladı.
Kar Motoruyla Tavşan Sürüsü Kovalamak 00:36
Kar Motoruyla Tavşan Sürüsü Kovalamak 197 izlenme - 4 yıl önce Kar Motoruyla Tavşan Sürüsü Kovalamak 16.01.2014 günü exixiz kanalına yüklediğim 'Kar Motoruyla Tavşan Sürüsü Kovalamak' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Kar Motoru ve Paraşütü Birleştirerek Uçan Adam 04:35
Kar Motoru ve Paraşütü Birleştirerek Uçan Adam 118 izlenme - 3 yıl önce İsveç'in Riksgränsen kayak merkezinde kar motoruna paraşüt ekleyerek hem karda hızlıca yol alan hem de boşlukta motor ile uçan adamın değişik fantazisine tanık oluyoruz.
Kar Motoruyla Şehrin Altını Üstüne Getiren Levi LaVallee 04:37
Kar Motoruyla Şehrin Altını Üstüne Getiren Levi LaVallee 77 izlenme - 2 yıl önce Serbest stil kar motoru yarışmalarında boy gösteren profesyonel sürücüLevi LaVallee'i uzun süredir ortalıkta gözükmüyordu. Minnesota'da ortaya çıkan Levi kullandığı kar motoru ile sokakların altını üstüne getirerek bu konuda ne kadar iyi olduğunu bir kez daha bizlere gösterdi.
Kayakta Gelinen Son Nokta 00:11
Kayakta Gelinen Son Nokta 149 izlenme - 3 yıl önce Kış şartları her geçen yıl daha da zorlu olmakta. Bunda en büyük pay tabii ki Kate Upton. Eee şartlar zorlaştıkça kafalarda uçuyor tabi. Bu videodaki ecnebi abimiz arkadan traktör önden kayak kırması bişiler binmekte.
Kar Motoruyla Yerçekimi Testi 00:45
Kar Motoruyla Yerçekimi Testi 129 izlenme - 4 yıl önce Kar motoruyla alabildiğine dik bir tepeye tırmanıp, yerçekimine yenilen sporcu 19.03.2014 günü gagarino kanalına yüklediğim 'Kar Motoruyla Yerçekimi Testi' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
DEHŞETTT 01:08
DEHŞETTT 136 izlenme - 5 yıl önce Kar Motoru Cg 125
Kar Motoru 00:18
Kar Motoru 169 izlenme - 10 yıl önce
kar motorunda şov 00:28
kar motorunda şov 161 izlenme - 8 yıl önce
Kar Motoruyla Geyiğe Çarptı 01:02
Kar Motoruyla Geyiğe Çarptı 93 izlenme - 4 yıl önce Kar Motoruyla Geyiğe Çarptı 17.01.2014 günü exixiz kanalına yüklediğim 'Kar Motoruyla Geyiğe Çarptı' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Daniel Bodin Kar Motoruyla Çift Takla Atarak Rekor Kırdı 00:47
Daniel Bodin Kar Motoruyla Çift Takla Atarak Rekor Kırdı 28 izlenme - 1 yıl önce 200 kg ağırlığında bir kar motorunu takla attırmak hiç de kolay bir iş değil. Ancak Daniel Bodin, bir kar motoruyla tam iki kere takla atarak bu alanda rekora imza attı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Uludağ’da Snowboardcu Genç İnsanların Hayatını Böyle Kurtardı 00:47
Uludağ’da Snowboardcu Genç İnsanların Hayatını Böyle Kurtardı 19 izlenme - 1 yıl önce Uludağ’da snowboardcu gencin insanları kurtardığı an Uludağ’da muhtemel kar motoru faciası, bir snowboardcunun dikkati sayesinde kıl payı atlatıldı.
Kepçeyle Hasta Taşıyan Kaymakam Kar Motoru Aldı 02:40
Kepçeyle Hasta Taşıyan Kaymakam Kar Motoru Aldı 4 izlenme - 3 ay önce Kepçeyle hasta taşıyan kaymakam kar motoru aldı Varto Kaymakamı Mehmet Nuri Çetin: "Artık ulaşılamayan yerlere kar motoru ile ulaşılacak"MUŞ - Muş'un Varto Kaymakamı ve Belediye Başkanı Vekili Mehmet Nuri çetin, kar yağışının en yoğun yaşandığı ilçede hastaların daha hızlı hastaneye...
Kar Motoruyla İki Kez Geriye Takla Atan Çılgın Adam 00:37
Kar Motoruyla İki Kez Geriye Takla Atan Çılgın Adam 14 izlenme - 1 yıl önce İsveçli profesyonel sporcu Daniel Bodin'in kar aracıyla yapabileceklerinin sınırı yok! Kariyerini kar üzerinde yaptıklarıyla kuran Bodin'in son gösterisi ise dudak uçuklatan cinsten. Çılgın adam aracıyla geriye iki kez takla attı.
Kar Motoru Yarışı 01:55
Kar Motoru Yarışı 23 izlenme - 3 yıl önce http://www.oyunskor.com/karmotoruyarisi.htm Kar motoru oyunu ile ilgili açıklama hazırlanıyor. Oyuna Başla butonuna basarak oyunu oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.