Hoşgeldiniz!

Kar Zinciri Videoları İzle

Kar Zinciri Nasıl Takılır? 01:43
Kar Zinciri Nasıl Takılır? 1.475 izlenme - 3 yıl önce Olası bir kar yağışı durumunda en dikkat edilmesi gereken noktalardan biri trafik. Siz kışa hazır olabilirsiniz peki ya arabanız kışa hazır mı? Bu videomuzda "Kar zinciri nasıl takılır?" sorusuna cevap veriyoruz ve kar zinciri takmanın pratik yolunu paylaşıyoruz sizinle. İşte detaylar... http://migrostv.migros.com.tr/
Kış-kar zinciri nasıl takılır? //  ototest.tv 03:47
Kış-kar zinciri nasıl takılır? // ototest.tv 1.572 izlenme - 3 yıl önce Devamı ve diğer videolar: http://www.ototest.tv
Ayakkabı Kar Zinciri 00:35
Ayakkabı Kar Zinciri 1.283 izlenme - 9 yıl önce ivrindi ayakkabı kar zinciri
Binek Araçlar için Kar Zinciri - ŞDL Zincir 01:51
Binek Araçlar için Kar Zinciri - ŞDL Zincir 433 izlenme - 2 yıl önce Binek araçlar için tasarlanmış kar zincirleri kış günlerindeki güvenliğinizi sağlamaktadır. Sizde patinaj zincirlerini araçlarınıza takın ve zor şartlarda arabalarınızı sorunsuz şekilde kullanın.
Kar Zinciri Takarken Neye Dikkat Etmeliyiz? 01:43
Kar Zinciri Takarken Neye Dikkat Etmeliyiz? 462 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/kar-zinciri-takarken-nelere-dikkat-etmeliyiz/ Kış aylarında buzlanma ve kar sebebiyle olası kazaları önlemek için yapmanız gerekenleri As Otomotiv’den Fuat Yılmaz açıkladı. Zincir nasıl takılır; zincir takarken dikkat etmeniz gereken şeyler nelerdir? Tüm cevaplar videomuzda.
İvrindi Ayakkabı Kar Zinciri 00:35
İvrindi Ayakkabı Kar Zinciri 571 izlenme - 9 yıl önce ivrindi ayakkabı kar zinciri
İş Makinası için Kar Zinciri ŞDL Zincir 02:52
İş Makinası için Kar Zinciri ŞDL Zincir 107 izlenme - 2 yıl önce İş makinası için kar zincirleri, zorlu kış şartlarında çalışmalarınızı hızlı şekilde devam ettirmenizi sağlar. İş verimliliğini artıran paninaj zincirleri her sektörde rahatlıkla kullanılabilir. http://sdl.com.tr/urun/177/Is-Makinasi---Traktor
Kar Zinciri Ne Zaman Takılır? 00:40
Kar Zinciri Ne Zaman Takılır? 19 izlenme - 2 yıl önce Kar zinciri, sert kış şartlarında kar lastiklerinin yeterli çekişi sağlamadığı durumlarda kullanılır. Örneğin kar buzla kaplı dik bir yokuşta kar zincirine gerek duyulur.
Kış Lastiklerine Kar Zinciri Takılması Gerekir Mi? 00:32
Kış Lastiklerine Kar Zinciri Takılması Gerekir Mi? 12 izlenme - 2 yıl önce Kış lastiklerine kar zinciri takılması çoğu zaman gerekmez. Kış şartlarının çok ağırlaştığı durumlarda, buzlanmanın fazla olduğu yerlerde gerek duyulabilir. Zincir kullanımı yerine kar lastiği tercih etmek daha doğru olur.
Hangi Araçlarda Kar Zinciri Kullanılması Gerekir? 00:36
Hangi Araçlarda Kar Zinciri Kullanılması Gerekir? 4 izlenme - 2 yıl önce Tüm araçlarda kar zinciri kullanımı gerekebilir. Uzun yola çıkan araçlarda kış lastiği olsa da kar zinciri bulundurulması faydalı olur.