Hoşgeldiniz!

kara ekmek fragman

Kara Ekmek - 2.Sezon 1.Teaser 00:45
Kara Ekmek - 2.Sezon 1.Teaser 11.562 izlenme - 3 yıl önce Kara Ekmek Yeni Sezonda Sürprizlerle Dolu.Kara Ekmek İzleyicilerinin Soruları Yeni Sezon Bölümlerinde Yanıt Bulacak..Eylül'de ATV'de Sizlerle Sakın Kaçırmayın.. Tanıtımları ve Bölümleri Takip Edebilirsiniz. http://www.izlesene.com/karaekmek
Kara Ekmek - 33.Bölüm 1.Tanıtım 00:30
Kara Ekmek - 33.Bölüm 1.Tanıtım 2.028 izlenme - 2 yıl önce Biten Bir Hayat, Yeniden Başlar mı? Asiye yoksul bir mahallede gaddar üvey annesi ve zorba babasıyla yaşamaya çalışan genç bir kızdır. Hayat yeterince üstüne gelmiyormuş gibi bir de sevgilisinden hamile kalır. Ancak sevgilisi onunla evlenmeyi şiddetle reddeder. Asiye de birikmiş öfkesini oğlana salladığı bıçakla alır. Artık Asiye için zaten nefret ettiği mahallesinden kaçmaktan başka çare kalmamıştır. Gerçek hayatından firarında kardeşi Mine de Asiye'yi yalnız bırakmaz. Ceplerinde para olmayan iki kız kardeş mecburen otostop yaparlar. Bindikleri araba ülkenin sayılı zenginlerinden birinin torununa aittir. Çıktıkları yol, onları düşündüklerinden bambaşka bir yere götürecek ve dört kişinin kaderini sonsuza dek değiştirecektir. Şimdi Asiye bütün hırslarının ve arzularının da ötesinde bir yaşamın eşiğindedir.
Kara Ekmek - 32.Bölüm 1.Tanıtım 00:30
Kara Ekmek - 32.Bölüm 1.Tanıtım 1.999 izlenme - 2 yıl önce Çetin, Berkant'ın tehdidiyle, Asiye'ye evlenmek istemediğini söyler. Bu durum iki sevgili arasındaki bağı kopma noktasına getirir. Asiye yalıyı terk ederken, Çetin büyük pişmanlık yaşar. Taylan'ın yaşananları öğrenmesi, beraberinde bambaşka bir duyguyu getirir... O Asiye'nin tekrar yalıya dönmesini isterken, Çetin ise sevgilisini yeniden kazanmanın yollarını aramaktadır. Taylan Ömer'in kaçırılmasıyla kendisini büyük bir çıkmazın içinde bulur... Ömer'i kim neden kaçırmıştır? Hale ise Taylan'la bitmiş olan evliliğini kurtarmanın çabasındadır... Mine'nin Asiye'yle yaşadığı gerilim beklenmedik bir işbirliğinin habercisidir. Hale ve Mine arasındaki yakınlaşma Çetin'in dikkatinden kaçmaz. Hale'nin öğrendikleri ile Çetin ve Asiye iyice köşeye sıkışır. Mahalle tarafındaysa sular durulmamaktadır. Pervin, Celal belasından kurtulmak için evi satılığa çıkarırken, Salim bu duruma tepkisiz kalmaz. İkili arasındaki gerilim mahallede yayılan dedikoduyla, beraberinde büyük bir kavgayı getirir.
Kara Ekmek - 34.Bölüm 2.Tanıtım 00:29
Kara Ekmek - 34.Bölüm 2.Tanıtım 1.332 izlenme - 2 yıl önce Çiçek'in Asiye'nin gerçek çocuğu olamadığını öğrenen Taylan ve Çetin, bu olayın peşine düşerler. Düğümü Aslan ve Fatma'nın çözeceğini düşünmektedirler. Fakat olaylar Taylan'ı beklenmedik bir tehlikeyle karşı karşıya bırakır. Salim'lerin eve kiracı olarak yerleşmesi, Pervin'i delirtir. İnatlaşmayla başlayan büyük kavga, yerini feci bir sona bırakır. Salim'in dünyası adeta başına yıkılmıştır. Ekmek teknesinden olmuş, tefeciyle karşı karşıya kalmıştır. Yaşadıklarına rağmen umudunu kaybetmeyen Mine, babasına destek olma çabasındadır. Aslan yaptığı sürpriz bir hamleyle Mine'nin kalbini kazanır. İkilinin yakınlaşması Pervin'in dikkatinden kaçmaz... Çevirdiği entrikayla olayların fitilini ateşler. Asiye ve Çetin, içinde bulundukları durumun gizemini çözmeye çalışmaktadırlar. Ansızın gelen biri, kuşkularını bambaşka bir noktaya çevirir. Hiç tanımadıkları bu kişi, ikisinin de hayatını alt üst edecektir.
Kara Ekmek - 34.Bölüm 1.Tanıtım 00:30
Kara Ekmek - 34.Bölüm 1.Tanıtım 819 izlenme - 2 yıl önce Asiye ve Çetin balayına gitme hazırlığındadır. Tam bu sırada kutlama hediyesi olarak gelen mezar taşı adeta bomba etkisi yaratır. Üzerinde ölüm tarihi olarak, evlendikleri gün yazmaktadır. Asiye ve Çetin'in korkuları gittikçe büyürken, Selen'in yaşadığını bile düşünmeye başlarlar. Yaklaşmakta olan tehlike artık bütün Belenoğlu ailesini tehdit etmektedir. Çiçek'in Asiye'nin gerçek çocuğu olamadığını öğrenen Taylan ve Çetin, bu olayın peşine düşerler. Düğümü Aslan ve Fatma'nın çözeceğini düşünmektedirler. Fakat olaylar Taylan'ı beklenmedik bir tehlikeyle karşı karşıya bırakır. Salim'lerin eve kiracı olarak yerleşmesi, Pervin'i delirtir. İnatlaşmayla başlayan büyük kavga, yerini feci bir sona bırakır. Salim'in dünyası adeta başına yıkılmıştır. Ekmek teknesinden olmuş, tefeciyle karşı karşıya kalmıştır. Yaşadıklarına rağmen umudunu kaybetmeyen Mine, babasına destek olma çabasındadır. Aslan yaptığı sürpriz bir hamleyle Mine'nin kalbini kazanır. İkilinin yakınlaşması Pervin'in dikkatinden kaçmaz... Çevirdiği entrikayla olayların fitilini ateşler. Asiye ve Çetin, içinde bulundukları durumun gizemini çözmeye çalışmaktadırlar. Ansızın gelen biri, kuşkularını bambaşka bir noktaya çevirir. Hiç tanımadıkları bu kişi, ikisinin de hayatını alt üst edecektir.
Kara Ekmek 37 Bölüm Final Fragmanı atv 00:30
Kara Ekmek 37 Bölüm Final Fragmanı atv 66 izlenme - 2 yıl önce Kara Ekmek Final Fragmani Biten Bir Hayat Yeniden Baslar Mi?
Kara Ekmek 30. Bölüm Fragmanı 00:30
Kara Ekmek 30. Bölüm Fragmanı 98 izlenme - 2 yıl önce Atv ekranlarının en çok izlenen dizilerinden Kara Ekmek 29. Bölümü ile ekranlara gelecek. Kara Ekmek 30. bölümü ile 6 kasım 2015 cuma günü akşamı saat 20:00'da atv ekranlarında olacak. Kendisini öldürmek isteyenlerden kaçan Taylan hastaneden sessizce kaçmıştır. Taylan bir karar vermelidir ya saklanacak ya da ortaya çıkacaktır. Dayısının ölmediğini öğrenen Çetin Taylan'la tartışır. Bu tartışma Asiye ve Çetin ilişkisini de çok etkileyecektir. Asiye bebeğinin öldüğünü düşünerek Aslan'a silahı çeker fakat duydukları karşısında hareketsiz kalır. Taylan'ın öldüğünü sanan Ömer Belenoğlu aile reisliğini için harekete geçer. Kara Ekmek dizisi her Cuma - 20.00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.
Kara Ekmek 36 Bölüm Fragmanı 2 atv 00:30
Kara Ekmek 36 Bölüm Fragmanı 2 atv 20 izlenme - 2 yıl önce Kara Ekmek 36. bolum fragmani (2)