Hoşgeldiniz!

kara harekatı

son operasyon görüntüleri 01:10
son operasyon görüntüleri 8.761 izlenme - 10 yıl önce mediaya dagıtılan son fotograflar.
asker 05:16
asker 2.079 izlenme - 10 yıl önce kara harekatı resımlerı
ıraka kara harekatı başlamıştır 06:18
ıraka kara harekatı başlamıştır 969 izlenme - 10 yıl önce
ALLAH Daima Üstün Ve Hakimdir Evlat 04:14
ALLAH Daima Üstün Ve Hakimdir Evlat 137 izlenme - 3 yıl önce ALLAH Var Sorun Yok Şekerim Şeyho İsLam Music Dünya İslam Karışım Hiphop Rap Dünya Devrimi İmza Şeyho İsLam Şeyho İslam Tv%ALLAH Daima Üstün Ve Hakimdir Evlat Mp3 (5.83 Mb)
İsrail Gazze Şeridi'ne Böyle Girdi 01:20
İsrail Gazze Şeridi'ne Böyle Girdi 124 izlenme - 4 yıl önce İsrail ordusu 11 Filistinlinin hayatını kaybettiği kara operasyonuna ilişkin ilk görüntüleri yayınladı.
İsrailli Askerlerin Gözünden Gazze'ye Kara Harekatı 01:02
İsrailli Askerlerin Gözünden Gazze'ye Kara Harekatı 76 izlenme - 4 yıl önce İsrailli Askerlerin Gözünden Gazze'ye Kara Harekatı
İsrail Gazze'ye Karadan Saldırıyor 01:30
İsrail Gazze'ye Karadan Saldırıyor 61 izlenme - 4 yıl önce İsrail, 10 gündür devam eden hava bombardımanının ardından Gazze’de kara operasyonuna başladı. Bugün yerel saat ile 10.00-15.00 arasında Birleşmiş Milletler’in (BM) önerisi üzerine uygulanan beş saatlik ateşkesin hemen ardından hava saldırılarına da devam edildi. Bu ateşkesin insani yardımların bölgeye ulaştırılması ve Gazzelilerin temel ihtiyaçlarını karşılayabilmesi için kabul edildiği belirtilmişti. Sonrasında devam eden saldırılarda 3 Filistinli çocuk daha hayatını kaybetti. 11. gününe giren ve ‘Koruyucu Hat’ adı verilen, İsrail’in Gazze’ye yönelik operasyonlarında ölen Filistinlilerin sayısı 233’e çıktı. Kara operasyonunun başlamasının ardından bölgeden gelen ilk haberlere göre İsrail askerleri Gazze’de bir rehabilitasyon ve yaşlı bakım hastanesine topçu ateşiyle saldırdı. Aynı hastanenin daha önce de İsrail’in saldırılarına maruz kaldığı aktarıldı. Olayda can kaybı yaşanmadı. İsrail Savunma Bakanlığı, Gazze Şeridi’nden İsrail’e sızmaya çalışan 13 Hamas üyesinin ordu tarafından öldürüldüğünü açıkladı ve olayın görüntülerini basına dağıttı. Yapılan resmi açıklamada Hamas üyelerinin İsrail’e sızmak için kullandıkları sınırdaki tünellerin yok edilmesi için kara operasyonu kararı alındığı öne sürüldü. Perşembe günü uygulanan ateşkes ilanından bir kaç saat önce İsrail Başbakanı Benyamin Netanyahu nüfusu 100 binin üzerindeki kentlerin boşaltılması uyarısını yaparak kara operasyonunun sinyallerini vermişti. Bu doğrultuda binlerce İsrailli yedek asker göreve çağrılmıştı.