Hoşgeldiniz!

kara kazan

Kara Kazan - The Black Cauldron (1985) 01:16:47
Kara Kazan - The Black Cauldron (1985) 2.124 izlenme - 2 yıl önce Yapım: 1985 - ABD, Tür: Animasyon, Aile, Çizgi, Fantastik, Gizem, Macera Süre: 80 dakika Yönetmen: Richard Rich, Ted Berman, Oyuncular: John Hurt, Freddie Jones, Nigel Hawthorne, Susan Sheridan, Grant Bardsley, Seslendirenler: John Hurt, John Huston, Phil Fondacaro, Brandon Call, Grant Bardsley, Senaryo: David Jones, Richard Rich, Lloyd Alexander, Ted Berman, Vance Gerry, Peter Young, Yapımcı:Joe Hale, Ron W. Miller Filmin Özeti: Disney’in animasyon klasiği Kara Kazan, ekranı sihir ve mucizelerle kaplayacak.Bu eğlence dolu, çığır açan ve aksiyonun bitmek bilmediği kahramanlık hikayesi, renkli karakterleriyle dolup taşıyor. Prydain’in mistik dünyasında, yenilmez bir savaşçı olan Taran, gelecekte kötü Boynuzlu Krala karşı kendisini yeni bir yaşam arayışı içinde bulur. Taran gizemli Kara Kazanı önce bulan kişi olmak zorundadır.
black cauldron 01:04
black cauldron 728 izlenme - 7 yıl önce prydainin mistik dünyasında yenilmez bir savaşçı olan taran gelecekte kötü boynuzlu krala karşı kendisini yeni bir yaşam arayışı içinde bulur. taran gizemli kara kazanı önce bulan kişi olmak zorundadır.
Nur Ertürk - Kara Kazan Ateşte 03:06
Nur Ertürk - Kara Kazan Ateşte 324 izlenme - 6 yıl önce
the black cauldron fragmanı 2 01:26
the black cauldron fragmanı 2 266 izlenme - 6 yıl önce disneyin animasyon klasiği kara kazan ekranı sihir ve mucizelerle kaplayacak.bu eğlence dolu çığır açan ve aksiyonun bitmek bilmediği kahramanlık hikayesi renkli karakterleriyle dolup taşıyor. prydainin mistik dünyasında yenilmez bir savaşçı olan taran gelecekte kötü boynuzlu krala karşı kendisini yeni bir yaşam arayışı içinde bulur. taran gizemli kara kazanı önce bulan kişi olmak zorundadır.
the black cauldron 01:04
the black cauldron 238 izlenme - 7 yıl önce disneyin animasyon klasiği kara kazan ekranı sihir ve mucizelerle kaplayacak.bu eğlence dolu çığır açan ve aksiyonun bitmek bilmediği kahramanlık hikayesi renkli karakterleriyle dolup taşıyor. prydainin mistik dünyasında yenilmez bir savaşçı olan taran gelecekte kötü boynuzlu krala karşı kendisini yeni bir yaşam arayışı içinde bulur. taran gizemli kara kazanı önce bulan kişi olmak zorundadır.
the black cauldron fragmanı 1 01:23
the black cauldron fragmanı 1 180 izlenme - 6 yıl önce disneyin animasyon klasiği kara kazan ekranı sihir ve mucizelerle kaplayacak.bu eğlence dolu çığır açan ve aksiyonun bitmek bilmediği kahramanlık hikayesi renkli karakterleriyle dolup taşıyor. prydainin mistik dünyasında yenilmez bir savaşçı olan taran gelecekte kötü boynuzlu krala karşı kendisini yeni bir yaşam arayışı içinde bulur. taran gizemli kara kazanı önce bulan kişi olmak zorundadır.
the black cauldron fragmanı 4 01:04
the black cauldron fragmanı 4 118 izlenme - 6 yıl önce disneyin animasyon klasiği kara kazan ekranı sihir ve mucizelerle kaplayacak.bu eğlence dolu çığır açan ve aksiyonun bitmek bilmediği kahramanlık hikayesi renkli karakterleriyle dolup taşıyor. prydainin mistik dünyasında yenilmez bir savaşçı olan taran gelecekte kötü boynuzlu krala karşı kendisini yeni bir yaşam arayışı içinde bulur. taran gizemli kara kazanı önce bulan kişi olmak zorundadır.
the black cauldron fragmanı 5 01:41
the black cauldron fragmanı 5 85 izlenme - 6 yıl önce disneyin animasyon klasiği kara kazan ekranı sihir ve mucizelerle kaplayacak.bu eğlence dolu çığır açan ve aksiyonun bitmek bilmediği kahramanlık hikayesi renkli karakterleriyle dolup taşıyor. prydainin mistik dünyasında yenilmez bir savaşçı olan taran gelecekte kötü boynuzlu krala karşı kendisini yeni bir yaşam arayışı içinde bulur. taran gizemli kara kazanı önce bulan kişi olmak zorundadır.
the black cauldron fragmanı 7 01:23
the black cauldron fragmanı 7 74 izlenme - 6 yıl önce disneyin animasyon klasiği kara kazan ekranı sihir ve mucizelerle kaplayacak.bu eğlence dolu çığır açan ve aksiyonun bitmek bilmediği kahramanlık hikayesi renkli karakterleriyle dolup taşıyor. prydainin mistik dünyasında yenilmez bir savaşçı olan taran gelecekte kötü boynuzlu krala karşı kendisini yeni bir yaşam arayışı içinde bulur. taran gizemli kara kazanı önce bulan kişi olmak zorundadır.
the black cauldron fragmanı 6 01:26
the black cauldron fragmanı 6 53 izlenme - 6 yıl önce disneyin animasyon klasiği kara kazan ekranı sihir ve mucizelerle kaplayacak.bu eğlence dolu çığır açan ve aksiyonun bitmek bilmediği kahramanlık hikayesi renkli karakterleriyle dolup taşıyor. prydainin mistik dünyasında yenilmez bir savaşçı olan taran gelecekte kötü boynuzlu krala karşı kendisini yeni bir yaşam arayışı içinde bulur. taran gizemli kara kazanı önce bulan kişi olmak zorundadır.
the black cauldron fragmanı 3 01:41
the black cauldron fragmanı 3 49 izlenme - 6 yıl önce disneyin animasyon klasiği kara kazan ekranı sihir ve mucizelerle kaplayacak.bu eğlence dolu çığır açan ve aksiyonun bitmek bilmediği kahramanlık hikayesi renkli karakterleriyle dolup taşıyor. prydainin mistik dünyasında yenilmez bir savaşçı olan taran gelecekte kötü boynuzlu krala karşı kendisini yeni bir yaşam arayışı içinde bulur. taran gizemli kara kazanı önce bulan kişi olmak zorundadır.