Hoşgeldiniz!

kara mithat

Dinçer Çekmez Anısına 03:26
Dinçer Çekmez Anısına 642 izlenme - 3 yıl önce Bir yeşilçam klasiği, Büyük Usta Kemal Sunal .. Ve herkesin aklında "O KADAR" repliğiyle yer etmiş büyük bir oyuncu Dinçer Çekmez. Şiki Şiki Baba larla ve bir o kadar güzel filmleriyle hatırlayacağımız Dinçer Çekmez' e Allah'tan rahmet diliyoruz.
İnek Şaban'ın Kendinin Bülent Olmadığına İnandıramaması 01:18
İnek Şaban'ın Kendinin Bülent Olmadığına İnandıramaması 467 izlenme - 3 yıl önce 1978 yapımı İnek Şaban filmindeki bu sahne her izlediğimde beni çok güldürmüştür. Şaban'ın kendi kendine seslenmesi, antrenörün beynine tekme yediğini söylemesi, Kara Mithat'ın özellikle ordinaryus istemesi... Hepsi bu sahnenin absürt ve efsane diyaloglardır.
Kara Mithat ile Çek Karalamaca 02:09
Kara Mithat ile Çek Karalamaca 536 izlenme - 2 yıl önce Kara Mithat,Fenerbahçe'nin işlerini halletmektedir.Tabi bu işlerin bir karşılığıda olacak elbette.Nakit paranın taşınması zor olduğundan kulüp başkanına her defasında cüzi bir miktar çek karalatmaktadır...O kadar!!!
Bir Yeşilçam Efsanesi Kara Mithat - O Kaddarr 03:23
Bir Yeşilçam Efsanesi Kara Mithat - O Kaddarr 357 izlenme - 3 yıl önce Dinçer Çekmez, dense belki çoğu kişi tanımaz ancak ''bana Mazlum'u getirin'' diyen adam şeklinde tarif edildiğinde , onu tanımayan kişi muhtemelen bu ülkede yaşamıyor demektir.Gerçek bir usta olan büyük karakter oyuncusu, Dİnçer Çekmez abimize saygılarla.Eğer bunu okuyorsan, bu site senin değerini yaşarken bilen, laubalilikten hoşlanmayan,ciddiyeti seven,disipline hayran insanların sitesidir.