Hoşgeldiniz!

kara şövalye

Kara Şövalye Fragmanı HD 02:30
Kara Şövalye Fragmanı HD 122.711 izlenme - 5 yıl önce 'The Dark Knight' da, Batman suça karşı savaşını daha da ileriye götürüyor: Teğmen Jim Gordon ve Bölge Savcısı Harvey Dent’in yardımlarıyla, Batman, şehir sokaklarını sarmış olan suç örgütlerinden geriye kalanları temizlemeye girişir. Bu ortaklığın etkili olduğu açıktır, ama ekip kısa süre sonra kendilerini, Joker olarak bilinen ve Gotham şehri sakinlerini daha önce de dehşete boğmuş olan suç dehasının yarattığı karmaşanın ortasında bulurlar. Vizyon Tarihi: 28 Temmuz 2008
Kara Şövalye 02:30
Kara Şövalye 6.150 izlenme - 10 yıl önce Kara Şövalye fragman
Batman: Kara Şövalye - Sorgu Sahnesi (Joker) 03:26
Batman: Kara Şövalye - Sorgu Sahnesi (Joker) 2.860 izlenme - 2 yıl önce Christopher Nolan'ın yönettiği başrollerinde Christian Bale, Michael Caine, Heath Ledger, Morgan Freeman, Gary Oldman gibi usta oyuncuların bulunduğu 2008 yapımı The Dark Knight (Kara Şövalye) filminin önemli sahnelerinden Batman ve Joker'in sorgu sahnesi.(Heath Ledger, film gösterime girmeden hayatını kaybetmiştir.Ayrıca oynadığı Joker rolü için 2008 yılında En Yardımcı İyi Erkek Oyuncu dalında Oscar ödülü kazanmış ama maalesef görememiştir.)
black knight 02:15
black knight 4.830 izlenme - 7 yıl önce tarihte geriye gitmek ister miydiniz?nhızlı konuşan sokak adamı jamal walker'ın martin lawrence büyük planları vardır fakat şu an orta çağ'a ait eserlerin sunulduğu bir parkta geleceği olmayan bir iş yapmaktadır. işyerindeki bir kaza sonucu jamal geçmişe gider ve kendini 14. yüzyıl'ın ingiltere'sinde bulur. burası parlayan zırhlarla dolaşan şövalyeler ve kötü ruhlu bir kralın hüküm sürdüğü bir dünyadır.norta çağ hiçbir zaman eskisi gibi olamayacaktır özelikle de jamal bezgin bir şövalyeye
Joker'in Yüzündeki Yara İçin Anlattığı Hikaye 01:34
Joker'in Yüzündeki Yara İçin Anlattığı Hikaye 1.949 izlenme - 2 yıl önce Christopher Nolan'ın yönettiği başrollerinde Christian Bale, Michael Caine, Heath Ledger, Morgan Freeman, Gary Oldman gibi usta oyuncuların bulunduğu 2008 yapımı The Dark Knight (Kara Şövalye) filminin önemli sahnelerinden biri olan bu sahne yüzündeki yara için birden fazla açıklama yapan Joker'in açıklamalarından biri eşi için yaptığı fedakarlık, diğeri alkolik babasının sarhoşluğudur.Bu Sahnede ise eşi için yaptığı fedakarlık hikayesini anlatıyor.İyi seyirler.
kara Şövalye vizyon 2008 02:07
kara Şövalye vizyon 2008 2.437 izlenme - 10 yıl önce genç aktör heath ledger'ın hayata veda etmeden önce çektiği son film kara Şövalye. filmin yönetmen koltuğunda akıl defteri, insomnia, batman başlıyor'a da imzasını atan christopher nolan oturuyor. yaz sezonunun en eddialı yapımlarından.
The Fatih Terim Rises 01:05
The Fatih Terim Rises 1.309 izlenme - 3 yıl önce Yine bobiler ve yine kaliteli bir monte daha. Kara Şövalye Yükseliyor filmindeki Bane'in nutuk sahnesine Fatih Terim ingilizcesi montelenince gayet komik olmuş, efenim.
Kara Şövalye Yükseliyor (Türkçe Altyazılı Fragman) 01:59
Kara Şövalye Yükseliyor (Türkçe Altyazılı Fragman) 1.241 izlenme - 6 yıl önce Kara Şövalye Yükseliyor (Türkçe Altyazılı Fragman)
Kara Şövalye Yükseliyor Kamera Arkası - Sinemaskop 14:18
Kara Şövalye Yükseliyor Kamera Arkası - Sinemaskop 1.584 izlenme - 5 yıl önce Cansu BİZİM'in hazırlayıp sunduğu Sinemaskop programında bugün Kara Şövalye Yükseliyor filminin kamera arkası görüntülerinden oluşan özel program. Cansu Bizim'in Hazırlayıp Sunduğu Sinemaskop Programı Cuma Saat 23:00, Cumartesi Saat 16:00,Pazar 13:30 Pazartesi Saat 17:15 'te Kanal 35 Ekranlarında.filmlere Ait En Güncel Bilgiler, Fragmanlar, Videolar, Fotoğraflar, Replikler, Röportaj, Vizyondakiler, Pek Yakında, Kamera Arkası, Soundtrack, Dvd Ve Eleştiriler Kısaca Sinema Dünyasında Üretilen Her Şey Sinemaskop'ta... **** Program Sonunda Sorumuza Dogru Cevabı Veren İlk İzleyicimize Haftanın Filminin Dvd'sini, İkinci İzleyicimize Cınemaximum'dan 2 Kişilik Sinema Bileti Hediye Ediyoruz...**
Kara Şövalye Yükseliyor Film Fragman (2012) 01:59
Kara Şövalye Yükseliyor Film Fragman (2012) 714 izlenme - 6 yıl önce Kara Şövalye Yükseliyor Film Fragman (2012) (AltYazılı)
the dark knight fragmanı 21 00:51
the dark knight fragmanı 21 877 izlenme - 7 yıl önce 'the dark knight' da batman suça karşı savaşını daha da ileriye götürüyor teğmen jim gordon ve bölge savcısı harvey dentin yardımlarıyla batman şehir sokaklarını sarmış olan suç örgütlerinden geriye kalanları temizlemeye girişir. bu ortaklığın etkili olduğu açıktır ama ekip kısa süre sonra kendilerini joker olarak bilinen ve gotham şehri sakinlerini daha önce de dehşete boğmuş olan suç dehasının yarattığı karmaşanın ortasında bulurlar.
Kara Şövalye Yükseliyor 02:16
Kara Şövalye Yükseliyor 466 izlenme - 6 yıl önce Kara Şövalye Yükseliyor
Batman Kara Şövalye Yükseliyor Fragman 00:33
Batman Kara Şövalye Yükseliyor Fragman 563 izlenme - 6 yıl önce Kara Şövalye Yükseliyor filminin televizyonlarda yer alan reklamı.
black knight fragmanı 2 01:21
black knight fragmanı 2 416 izlenme - 7 yıl önce tarihte geriye gitmek ister miydiniz?nhızlı konuşan sokak adamı jamal walker'ın martin lawrence büyük planları vardır fakat şu an orta çağ'a ait eserlerin sunulduğu bir parkta geleceği olmayan bir iş yapmaktadır. işyerindeki bir kaza sonucu jamal geçmişe gider ve kendini 14. yüzyıl'ın ingiltere'sinde bulur. burası parlayan zırhlarla dolaşan şövalyeler ve kötü ruhlu bir kralın hüküm sürdüğü bir dünyadır.norta çağ hiçbir zaman eskisi gibi olamayacaktır özelikle de jamal bezgin bir şövalyeye ya
Aziz Yıldırım  Yükseliyor 01:28
Aziz Yıldırım Yükseliyor 194 izlenme - 2 yıl önce Fenerbahçe'nin 19. Şampiyonluk kutlamalarında Alex tezahüratı yapan taraftarlara sinirlenen Aziz Yıldırım'ın konuşması, Kara Şövalye Yükseliyor filmindeki meşhur stadyum sahnesine uyarlanmış.
black knight fragmanı 1 02:15
black knight fragmanı 1 345 izlenme - 7 yıl önce tarihte geriye gitmek ister miydiniz?nhızlı konuşan sokak adamı jamal walker'ın martin lawrence büyük planları vardır fakat şu an orta çağ'a ait eserlerin sunulduğu bir parkta geleceği olmayan bir iş yapmaktadır. işyerindeki bir kaza sonucu jamal geçmişe gider ve kendini 14. yüzyıl'ın ingiltere'sinde bulur. burası parlayan zırhlarla dolaşan şövalyeler ve kötü ruhlu bir kralın hüküm sürdüğü bir dünyadır.norta çağ hiçbir zaman eskisi gibi olamayacaktır özelikle de jamal bezgin bir şövalyeye ya
Senin Favori Kedi Kadının Kim? 02:16
Senin Favori Kedi Kadının Kim? 117 izlenme - 3 yıl önce Sinemanın unutulmaz karanterkerinden kedin kadının 7 farklı oyuncuyla canlandırılan 7 farklı hayatı bizim için bir arada.Batmanin azılı düşmanıyken gün geçtikce dostu olduğuda burada farkedeceğiz.
Kara Şövalye - The Dark Knight 02:30
Kara Şövalye - The Dark Knight 186 izlenme - 5 yıl önce Film Özeti The Dark Knight'da, Batman suça karşı savaşını daha da ileriye götürüyor: Teğmen Jim Gordon ve Bölge Savcısı Harvey Dent’in yardımlarıyla, Batman, şehir sokaklarını sarmış olan suç örgütlerinden geriye kalanları temizlemeye girişir. Bu ortaklığın etkili olduğu açıktır, ama ekip kısa süre sonra kendilerini, Joker olarak bilinen ve Gotham şehri sakinlerini daha önce de dehşete boğmuş olan suç dehasının yarattığı karmaşanın ortasında bulurlar.
Gerçeğe Çağrı Kamera Arkası - Sinemaskop 12:56
Gerçeğe Çağrı Kamera Arkası - Sinemaskop 158 izlenme - 5 yıl önce Cansu BİZİM'in hazırlayıp sunduğu Sinemaskop programında bugün Gerçeğe Çağrı filminin kamera arkası görüntülerinden oluşan özel sinema programı. Cansu Bizim'in Hazırlayıp Sunduğu Sinemaskop Programı Cuma Saat 23:00, Cumartesi Saat 16:15, Pazartesi Saat 17:15 'te Kanal 35 Ekranlarında.filmlere Ait En Güncel Bilgiler, Fragmanlar, Videolar, Fotoğraflar, Replikler, Röportaj, Vizyondakiler, Pek Yakında, Kamera Arkası, Soundtrack, Dvd Ve Eleştiriler Kısaca Sinema Dünyasında Üretilen Her Şey Sinemaskop'ta... **** Program Sonunda Sorumuza Dogru Cevabı Veren İlk İzleyicimize Haftanın Filminin Dvd'sini, İkinci İzleyicimize Cınemaximum'dan 2 Kişilik Sinema Bileti Hediye Ediyoruz...****
batman kara 02:54
batman kara 104 izlenme - 7 yıl önce hhh