Hoşgeldiniz!

Kara Tahta Videoları İzle

Peki sen bir bardak çay için neler yaparsın Vol3 02:55
Peki sen bir bardak çay için neler yaparsın Vol3 10.467.653 izlenme - 2 yıl önce Çay içmeye gittiğimde başıma ne gelebilir ki?” demeden önce, bunu mutlaka izleyin!
Kara Tahta 01:07
Kara Tahta 4.726 izlenme - 10 yıl önce
Kara Tahta - Tahte-i Siah (2000) 01:15
Kara Tahta - Tahte-i Siah (2000) 1.436 izlenme - 2 yıl önce Yönetmen: Samira Makhmalbaf Said Mohamadi Bahman Ghobadi Behnaz Jafari Rafat ,Moradi 2000 - İran - İtalya - Japonya ortak yapımı. Kara Tahta, Kürtçe olarak çekilmiş bir İran filmi. Cannes Film Festivali'nde jüri büyük ödülü almış olan Kara Tahta filminin DVD'sini Türkçe seslendirmeli olarak bulabilirsiniz. TRT 6 veTRT'nin diğer kanallarında arada yayımlanır. Filmde seksenler İran'ına ait çok şey vardır. Kaçakçı çocuklar, Halepçe'den kaçan Kürtler. Filmdeki gibi sırtlarında kara tahtalarla yola düşen öğretmenler sahiden olmuş. İran devleti kırsala okuma yazmayı öğretmeyi hedeflemiş. Filmdeki evlenme ve boşanma sahneleri süperdir, tavsiye edilir. Filmde ünlü İranlı yönetmen Bahman Ghobadi'de oyuncu olarak yer alıyor.
Kara Tahta Boyası ile Kavanoz Çalışması 06:51
Kara Tahta Boyası ile Kavanoz Çalışması 511 izlenme - 1 yıl önce Cam kavanozların sıkıcılığını bu çalışma ile ortadan kaldırabilirsiniz. Gerekli malzemeler; cam, mdf,ahşap,polyester vb. istediğiniz bir obje, kara tahta boyası,tebeşir, kağıt bant, kavanoz kapağı için akrilik boya. Sosyal medya hesaplarım! https://instagram.com/aycanhayatadair/ https://twitter.com/aycanhayatadair http://www.pinterest.com/aycanhayatadair/ https://www.facebook.com/aycanhayatadair https://plus.google.com/u/0/+aycnozcn/posts http://www.youtube.com/user/aycanhayatadair
Kara Tahta, Kara Saksı, Kara Kutu (Yok Kara Kutu Olmadı O Başka Birşeydi) 00:49
Kara Tahta, Kara Saksı, Kara Kutu (Yok Kara Kutu Olmadı O Başka Birşeydi) 0 izlenme - 5 gün önce