Hoşgeldiniz!

Karabatak Videoları İzle

Böyle Balıkçılık Yöntemi Görülmedi! 03:04
Böyle Balıkçılık Yöntemi Görülmedi! 5.588 izlenme - 2 yıl önce Hayrete düşüren balıkçılık yöntemi insanların en zor şartlarda bile neler yapabileceğini bir kez daha gözler önüne seriyor. Çin’in en temiz nehirlerinden biri olan Li balıkçıların favori mekanlarından biri. Çinli balıkçılar, avcı olarak kullandıkları karabataklarla ilginç bir yönteme imza atıyor. Görüntülerde insanları hayrete düşüren kısmı ise karabatakları salmadan önce gırtlaklarına bağladıklar ip. Avcılar kuşları salmadan önce karabatakların gırtlaklarını sıkıca bağlıyor. Bu sayede kuşlar yakaladıkları balıkları yutamıyor. Bağladıkları karabatakları nehre bırakan balıkçılar heyecanla avlarının gelmesini bekliyor. Suyun altında adeta avlanmak için birbirleriyle yarışan bu kuşlar avlarıyla birlikte kıyıya geri dönüyor. Balıkçıların bu başarılı yöntemi izleyenleri adeta büyülüyor. Öte yandan balıkçılar bu başarının ardından karabatakları, balıklarla ödüllendirmeyi ise ihmal etmiyor.
SAS Karabatak Takımıyla Balık Avı - Çin 03:04
SAS Karabatak Takımıyla Balık Avı - Çin 2.291 izlenme - 1 yıl önce Unutulmaya yüz tutmuş Çin geleneklerinden biri olan karabataklarla balık tutma, az sayıda balıkçı tarafından günümüzde yaşatılıyormuş. Karabatakların boynuna bağlanan iple, yakaladıkları balığın boğazını genişleterek yutması engelleniyor. Evcilleştirilen bu hayvanların balık yakalama ustalığından/içgüdüsünden faydalanıyor. Avın sonunda Karabataklar ödüllendirilerek motive ediliyor. Kimilerine göreyse bu durum hayvan istismarı. Bir köpeği ya da bir kartalı, şahini avlanma aracı olarak kullanmak gibi. *Belki tv de denk gelmişsinizdir Stan Lee'nin süper insanları diye bir belgesel dizi var. Orda görmüştüm. Fakat onu bulamadım. Altyazı yoktur. Gerekte yok gibi. **Bizim gerçek kesitteki Cesi'yi hatırlattı. "Benim adım Cesi, keserim ötmeyene sesi. Kuşlarım var benim. Salıyorum onları para getiriyorlar bana."
Karabatak ile Balık Avı 02:57
Karabatak ile Balık Avı 458 izlenme - 2 yıl önce Yakaladığı balığı sahibine getiren karabataklar. Çok ilginç bir yöntem geliştiren master fisher amca karabataklara ne fısıldadıysa, avladığı balığı tekneye getiriyor. Her sekizinci balığı yemeyen karabatak balık tutmaktan vazgeçiyormuş.
Marjinal Avcılar 2 03:25
Marjinal Avcılar 2 418 izlenme - 2 yıl önce Çinlilerin geçim derdini aşmak için çeşitli geçim yöntemleri var. Bu sefer balık yakalamak için karabatak kullanıyorlar. Arı larvası bulmak için çekirge kullandıkları video: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/131054/bal-bulmanin-en-zor-yolu
Karabatak Kuşuyla Balık Avlayan Çinliler 03:55
Karabatak Kuşuyla Balık Avlayan Çinliler 359 izlenme - 3 yıl önce http://ailenizinsitesi01.blogspot.com.tr/
Peter Gabriel - The Feeling Begins (Körfez Savaşı theme) 00:49
Peter Gabriel - The Feeling Begins (Körfez Savaşı theme) 457 izlenme - 2 yıl önce Yanan petrol kuyuları, yeşil ekranda uçuşan bombalar, yıkılmış binalar, simultan çeviriler, yıkıntılar içinde ip atlayan kız çocukları ve petrole bulanmış karabatak kuşu... Acı ve hüzünle ile özdeşleşmiş, Star1 televizyonunun 1991 Körfez savaşında kullandığı klipteki müziktir.
Oltaya Takılan Karabatak ve Balık 02:16
Oltaya Takılan Karabatak ve Balık 302 izlenme - 2 yıl önce Oltaya Takılan Karabatak ve Balık İstanbul Arnavutköy sahilinde oltaya takılan karabatak ve ağzındaki balığı kusma anı.
Karabatak İle Balık Avı 02:57
Karabatak İle Balık Avı 187 izlenme - 3 yıl önce Yakaladığı balığı sahibine getiren karabataklar. Çok ilginç bir yöntem geliştiren master fisher amca karabataklara ne fısıldadıysa, avladığı balığı tekneye getiriyor. Her sekizinci balığı yemeyen karabatak balık tutmaktan vazgeçiyormuş.
Senle Güzel 04:45
Senle Güzel 214 izlenme - 5 yıl önce AraSK
Rıfkı karabatak 08:21
Rıfkı karabatak 191 izlenme - 5 yıl önce Opr.Dr.Rıfkı Karabatak MHP il BaşkanlığınaTekrar Aday Oldu
Ercüment - Karabatak 03:22
Ercüment - Karabatak 143 izlenme - 6 yıl önce ercüment - karabatak
Yeniçağa Kemaller Köyü Tavşallar 05:29
Yeniçağa Kemaller Köyü Tavşallar 204 izlenme - 5 yıl önce Murat karabatak hasan alcan Şevket demir
Ercüment - Karabatak (90'ların Nadir Bilinen Şarkılarından) 03:48
Ercüment - Karabatak (90'ların Nadir Bilinen Şarkılarından) 71 izlenme - 2 yıl önce Acaba hatırlayan var mı aranızda bu şarkıyı ? ya da şarkıcıyı hatırlayan ? Ben de pek bilmiyorum ama tek bildiğim 1995 yılında bu şarkının çıkmış olması.Arşivimden çıkan bu şarkıyı sizlere paylaşıp hatırlayan olur düşüncesiyle dinletmek istedim. Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak ve unutulmuş hatta nadir bilinen bu şarkıyı sizlere hatırlatmak istedim. İyi nostaljiler.
Oltaya Takılan Karabatak 02:16
Oltaya Takılan Karabatak 82 izlenme - 2 yıl önce Arnavuköy sahilde oltaya takılan karabağağın ağzındaki balığı kusma sahnesi...
Mogan Gölü Karabataklar ve Ben 01:04
Mogan Gölü Karabataklar ve Ben 106 izlenme - 3 yıl önce Ankara Gölbaşı Mogan gölü ve karabatakları beslemek .Bir yaz günü
Bakmadan Geçmeyin 01:18
Bakmadan Geçmeyin 97 izlenme - 4 yıl önce Bu Video Bodrum Barlar Sokağında Çekilmiştir Personel Arkadaşımız Gülme Krizinde Burger Kıng De Olmuştur Serdar Karabatak
Spor yapan İstanbullulara 'karabatak' sürprizi 01:47
Spor yapan İstanbullulara 'karabatak' sürprizi 21 izlenme - 4 yıl önce Fatih'te, sabah spor için Samatya sahilini seçen İstanbullular, karabatak sürpriziyle karşılaştı. Denizde dinlenen kuşların aniden havalanarak hareket etmesi, seyirlik görüntü oluşturdu.