Hoşgeldiniz!

karabük

Karabük Mobese Trafik Kazaları 00:46
Karabük Mobese Trafik Kazaları 50.664 izlenme - 3 yıl önce Karabük'te çeşitli tarihlerde meydana gelen kazalar Mobil Elektronik Sistem Entegrasyonu kameralarınca saniye saniye kaydedildi
güvercİn paçali mardİn percemlİ arap 02:35
güvercİn paçali mardİn percemlİ arap 100.528 izlenme - 8 yıl önce karabük safranbolu __kerim__@live.com
Aşırı Sahtekarlık İçeren Altınlı Lokum Kurası 01:58
Aşırı Sahtekarlık İçeren Altınlı Lokum Kurası 5.825 izlenme - 5 ay önce Adamlar bu küçücük oyunda bile bin türlü hile dalavere numara yapıyorlar toplam 1000 tl civarı ödülü bile kendi adamlarına peşkeş çekiyor. Kimbilir başka ne haltlar yiyorlar allah bin belalarını versin.
Asansöre Görümcem Binicek Sen İn 01:58
Asansöre Görümcem Binicek Sen İn 14.729 izlenme - 1 yıl önce Olay karabükte gerçekleşmiş efendim. Söylenene Türbanlı bir teyze asansöre biniyor ve asansördeki adama "görümcem binicek asansöre sen in" diyor ve asansörde adamla tartışıyor. Asansörden indikten sonra başörtülü teyze olayı uzatmaya d evam ediyor. Ve sonunda Erkek dayanamayıp kadını kedi yavrusu gidi tutup fırtalıyor. Adamın kadını tutması, 1:20'den sonra başlıyor.
Mc Arsız Kürt ile Nefesleri Kesen Arabesk Rap Açılımı 02:11
Mc Arsız Kürt ile Nefesleri Kesen Arabesk Rap Açılımı 1.999 izlenme - 4 ay önce Karabük'ün hızlı gençlerinin Mc Arsız Kürt'ün mahallede ki esnafından sokakda yürüyen dayısına kadar atııkları diski dinleyleim efem.
150 Şehit Tabutu Görenleri Şaşkına Çevirdi 01:37
150 Şehit Tabutu Görenleri Şaşkına Çevirdi 1.524 izlenme - 5 ay önce Karabük Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü, mezunu Cihan Aslan şehitlerle onların aileleri ithafen çekeceği ’Son Nokta’ adlı kısa film için gönüllü üniversiteli arkadaşlarıyla bir araya geldi. Film çekimi için kent meydanına üzeri Türk bayraklarıyla sarılı tabutlar getirildi. Türk bayrağına sarılı 150 tabut, görenlerin dikkatini çekti. Kısa filmde ellerinde otomatik silahlı polis özel harekat kıyafetli gençler ile tabutların başında Türk Cumhuriyetleri ile İslam devletlerinin bayraklarını açan gençler yer aldı. Filmin yönetmenliğini de yapan Cihan Aslan, "Peygamber efendimizin zamanında yaşanan bir hadiseden yola çıkılarak hazırlanmış bir senaryoyu filmde canlandıracağız. İnşallah birlik ve beraberliğimizi tüm dünyaya duyurmak istiyoruz. Birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularımızın pekişmesi mesajımız olacak. Mesajımız filmimizi bitirdiğimizde doğru bir şekilde iletilecektir. Buradaki tabutların sayısı önemli değil. Bizim kıymetlilerimizin vatan evlatlarımızın olduğunu belirteceğiz" dedi.
Off Road Yarışında Çamur Kavgası 01:20
Off Road Yarışında Çamur Kavgası 6.774 izlenme - 3 yıl önce Karabük'te Düzenlenen Off-road Yarışları Sonunda İzleyiciler Arasında Kavga Çıktı. Yumrukların Konuştuğu Kavgada Tarafları, Yarışan Pilotlar Ve Parkur Görevlileri Ayırdı.
alkolün dozu kaçınca... .karabukguncel. 06:18
alkolün dozu kaçınca... .karabukguncel. 12.984 izlenme - 6 yıl önce antalya'da yılbaşı kutlamalarında alkolü fazla kaçıran vatandaşlar ilginç görüntülere neden oldu.
Bol Parkourlu Safranbolu Tanıtımı 05:22
Bol Parkourlu Safranbolu Tanıtımı 1.822 izlenme - 12 ay önce UNESCO Dünya Miras Listesi’nde yer alan ve gezilip görülmeye değer bir yer olan Safranbolu, parkurcu arkadaşlar tarafından farklı bir şekilde tanıtılmış. Belgesel tadında hazırlanan video bol atlama-zıplama içeriyor.
bartın köçekleri -1- 02:35
bartın köçekleri -1- 19.902 izlenme - 7 yıl önce bir bartın düğünübnden görüntüler
Karabük Üniversitesi - Türkiyem - Doğa İçin Çal 05:51
Karabük Üniversitesi - Türkiyem - Doğa İçin Çal 8.378 izlenme - 3 yıl önce Son zamanların modası "Doğa için Çal" projesinin bir benzerini Karabük Üniversite öğrencileri yapmış. Samimiyeti ve güzelliği ile diğer projeleri aratmamış.
Çeşitli Sanatçılar - Karabük Oyun Havası 01:57
Çeşitli Sanatçılar - Karabük Oyun Havası 11.708 izlenme - 5 yıl önce
Koca8a 03:41
Koca8a 8.317 izlenme - 8 yıl önce şarkısı ve resimler çoq güsel izleyin karabük :D
safran turizm 1 04:32
safran turizm 1 6.548 izlenme - 7 yıl önce travegolar 1
bartın oyun havası muharem furuncu-www.cadde74.com 01:27
bartın oyun havası muharem furuncu-www.cadde74.com 12.464 izlenme - 7 yıl önce bartınlı muharem furuncu oyun havası ama ritim değişik
Bal Kovanlarına Saldıran Ayı İçin Elektrikli Çit Çekti 04:01
Bal Kovanlarına Saldıran Ayı İçin Elektrikli Çit Çekti 4.853 izlenme - 3 yıl önce Karabük’te Halim Akkaya isimli şahıs bağ evinde bulunan bal kovanlarına dadanan aç ayı için güvenlik kameralı ve elektrikli çit kurarak önlem almaya çalışıyor. Karabük'ün Bulak Köyü'ndeki bağ evlerinin bahçesinde bulunan 70 adet bal kovanına ayının saldırması üzerine güvenlik kameraları sistemi üzerinde çalışan Halim Akkaya, çareyi kurduğu güvenlik kamera ve elektrikli çit sistemi kurmakta buldu. Akkaya, Bulak Köyü'ndeki babasının arıcılıkla uğraştığını ve 27 Aralık gecesi ayının bahçeye girerek bal kovanlarındaki artıkları yediklerini tespit ettiklerini söyleyerek, “ Evin çevresine hemen kamera kurarak yaklaşık 150 metre uzaklıkta bulunan evimizden ve işyerimizden 24 saat canlı olarak takibe aldık. Güvenlik kamerası ile 5-6 gün boyunca nöbet tuttuk. 70 arı kovanımız var. Ayı gece 3 gibi geliyor yıktığı kovanı yiyor. Diğer kovanlara yöneldiğinde kuru sıkı tabanca ile havaya ateş açarak korkutmaya çalışıyoruz. Şimdi yeni bir önlem aldık. Kovanların etrafına elektrikli çit çektik. Akım olmadığı için insana ve hayvana zarar vermiyor ama bizim için ciddi bir önlem. Şuan için bir nebze olsa rahat olsak ta 24 saat boyunca takip ediyoruz” dedi. Akkaya, artık ormanlık alanlara kadar dayanan konutlar sonucu yabani hayvanların yiyecek bulmasından dolayı mecburen şehir merkezlerine inmek zorunda kaldığını ifade ederek, “Hayvanlar yiyecek bulamadığından insanların bulunduğu alanlara kadar iniyor. Burası yerleşim yerine 200 metre mesafede” dedi.
Yaralı İşçi - Sedye Berbat Olur Gerek Yok 02:47
Yaralı İşçi - Sedye Berbat Olur Gerek Yok 2.904 izlenme - 1 yıl önce Karabük'te, bir sitenin kanalizasyon giderinde çalıştığı sırada beton kapağın ayağının üzerine düşmesi sonucu yaralanan işçi 59 yaşındaki Recep Pazarlıoğlu, "Sedye berbat olur, gerek yok" diyerek binmek istemedi. Yaralı işçi, ikna edilerek sedyeye bindirildi.
...:::adem akar  yakmaya geldim:::...super damar m 08:08
...:::adem akar yakmaya geldim:::...super damar m 16.760 izlenme - 8 yıl önce hep damar full damar bu gece bu şehri yakmaya geldim
...:::ibrahim bala ((gönül ağlasın)):::...işte bu 04:59
...:::ibrahim bala ((gönül ağlasın)):::...işte bu 16.471 izlenme - 8 yıl önce ağlasında deli gönül ağlasın çoşsun deli sular gibi çağlasın kaybetmiş gül endamlı yarini ağlasında karaları bağlasınn!!!!!!
kamil koç karabük-safranbolu-eflani-azdavay 07:04
kamil koç karabük-safranbolu-eflani-azdavay 6.190 izlenme - 6 yıl önce kamil koç otobüsleri karabük safranbolu-eflani-selalmaz-pınarbaşı-azdavay
pinhani beni al 02:12
pinhani beni al 16.813 izlenme - 8 yıl önce pinhani beni al şarkısını öylesine bi çalalım dedik :) burak gündüz
Nikotin - Nostalji (Markaj) 02:48
Nikotin - Nostalji (Markaj) 2.044 izlenme - 2 yıl önce Nikotin ''MARKAJ'' albümünün altıncı parçası Nostalji keyifli dinlemeler. Kayıt: Creative Records Tüm hakları saklıdır.
Ölürüm Türkiyem - Türkiye İçin Çal (Karabük Üniversitesi) 05:51
Ölürüm Türkiyem - Türkiye İçin Çal (Karabük Üniversitesi) 2.947 izlenme - 3 yıl önce Biz Karabük Üniversiteliler Türkiye İçin Söyledik - Ölürüm Türkiyem Karabük Üniversitesi öğrencileri tarafından hazırlanmış çok güzel bir video
Karabük,eskipazar,yazikavak Köyü 10:09
Karabük,eskipazar,yazikavak Köyü 5.494 izlenme - 7 yıl önce kemane,karabük,eskİpazar,yazikavak
Yeniceli Ayıboğan Dayının Ayıyla Dövüşme Hikayesi 04:07
Yeniceli Ayıboğan Dayının Ayıyla Dövüşme Hikayesi 2.204 izlenme - 1 yıl önce Yeniceli dayımızın rahatlığına hayran olmamak elde değil. Spiker hanım dumura uğramışken, dayını sanki sivri sinek ısırmış gibi ayıyla olan macerasını anlatması ayıboğan olmanın karizmasını ortaya koymaktadır.
Otostop İle Türkiye Turu  (Marmara, Ege ) 08:56
Otostop İle Türkiye Turu (Marmara, Ege ) 1.866 izlenme - 1 yıl önce Bir hafta süren, Karabükden yola çıkıp Bolu, (Abant) Düzce, Sakarya, İzmit, Bursa, (Gölyazı) Balıkesir, (Edremit) Çanakkale, İzmir, Aydın ( Kuşadası)'da son bulan gezimize ait video ve fotoğraflar.
Karabük'ün Kız ve Erkeklerini Birbirine Düşüren Arsız Bela 04:36
Karabük'ün Kız ve Erkeklerini Birbirine Düşüren Arsız Bela 1.039 izlenme - 1 yıl önce Arsız Bela ve yaveri Eren Karagül isimli apaçinin konserdeki kızlı erkeklı grubu birbirine düşürdüğü video. Şehirde iç savaş çıkaracak amına koduklarım.
Karabükspor-Mavi Ateşledi 04:01
Karabükspor-Mavi Ateşledi 5.444 izlenme - 7 yıl önce karabükspor iskenderun d.ç spor sezon açılısı mavı ates mesale show
Çeşitli Sanatçılar - Karabük Oyun Havası 01:58
Çeşitli Sanatçılar - Karabük Oyun Havası 2.031 izlenme - 2 yıl önce Albüm: Bartın Ulus Karabük Oyun Havaları 2 Senin Müziğin İzlesene'de! NetD Müzik Kanalına Hemen Abone Ol, En Yeni ve En Hit Klipleri HD İzle! http://www.izlesene.com/netdmuzik
karabük - eskipazar 07:37
karabük - eskipazar 4.796 izlenme - 7 yıl önce karabük-eskipazar,karadeniz il ve ilçeleri,08ayhanca06.blogcu.com