Hoşgeldiniz!

Karabük Üniversitesi Videoları

Karabük Üniversitesi - Türkiyem - Doğa İçin Çal 05:51
Karabük Üniversitesi - Türkiyem - Doğa İçin Çal 8.604 izlenme - 4 yıl önce Son zamanların modası "Doğa için Çal" projesinin bir benzerini Karabük Üniversite öğrencileri yapmış. Samimiyeti ve güzelliği ile diğer projeleri aratmamış.
Ölürüm Türkiyem - Türkiye İçin Çal (Karabük Üniversitesi) 05:51
Ölürüm Türkiyem - Türkiye İçin Çal (Karabük Üniversitesi) 3.034 izlenme - 4 yıl önce Biz Karabük Üniversiteliler Türkiye İçin Söyledik - Ölürüm Türkiyem Karabük Üniversitesi öğrencileri tarafından hazırlanmış çok güzel bir video
Karabük Üniversitesi, Türkiye İçin Söylüyor 05:51
Karabük Üniversitesi, Türkiye İçin Söylüyor 1.363 izlenme - 4 yıl önce Karabük üniversitesi,TÜRKİYE için söylüyor.. Paylaşmayan kalmasın Facebook Karaman Video
Karabük Üniversitesi - Türkiyem 05:51
Karabük Üniversitesi - Türkiyem 1.328 izlenme - 4 yıl önce Karabük Üniversitesi - Türkiyem
Dünyaca Söylenir, Türkümüz Bizim - Karabük Üniversitesi 07:05
Dünyaca Söylenir, Türkümüz Bizim - Karabük Üniversitesi 1.408 izlenme - 3 yıl önce Karabük Üniversitesi, sözleri Bekir Sıtkı Erdoğan'a, müziği ise Mustafa Yıldızdoğan'a ait bu güzel türküyü yorumlamışlar ve Soma'daki şehitlere armağan etmişler. İyi iş çıkarmışlar. Helal olsun.
Karabük Üniversitesi 38:40
Karabük Üniversitesi 999 izlenme - 6 yıl önce karabük üniversitesi
2'nci Olan Engelli Enes, 1'inci Olamadığı İçin Ağladı 03:45
2'nci Olan Engelli Enes, 1'inci Olamadığı İçin Ağladı 27 izlenme - 1 ay önce Karabük Üniversitesi'nde düzenlenen Özel Olimpiyatlar Bölge Oyunlarında 50 metre koşusunda 2'nci olan 16 yaşındaki Enes Güvenç, 1'inci olmadığı için gözyaşı döktü.
fare yakalayan kedi robot betem ( bölüm4 ) 02:07
fare yakalayan kedi robot betem ( bölüm4 ) 2.434 izlenme - 9 yıl önce ...İşte farelerin yeni kabusu... karabük üniversitesi bilgisayar öğretmenliği 4. sınıf öğrencilerinden iki kız fare yakalayan robot yaptılar... robotun adı : betem (betül yücel - emel koçak)
Karabük Üniversitesinin Tamamlanan Ay Yıldız Stadyumu 02:11
Karabük Üniversitesinin Tamamlanan Ay Yıldız Stadyumu 473 izlenme - 2 yıl önce Karabük Üniversitesi bünyesinde yapılan 25.000 kişilik Ay Yıldız stadın yapımı 948 günde tamamlandı. Yönetime ve yapımı üstlenen firmaya anlamlı yapı için teşekkür ederiz. Türkiye'de ilk olan bu stadın yapılış aşamalarını ve alınan güzel sonucu izliyoruz efenim.
13. Matematik Sempozyumu Karabük Üniversitesi - Karabük 00:57
13. Matematik Sempozyumu Karabük Üniversitesi - Karabük 471 izlenme - 3 yıl önce TRT Haber 13. Matematik Sempozyumu
Biz Karabük Üniversitesi - Ölürüm Türkiyem 05:51
Biz Karabük Üniversitesi - Ölürüm Türkiyem 587 izlenme - 4 yıl önce Https://www.facebook.com/37bizeheryerkastamonu37
Karabük Üniversitesi - Türkiyem - Doğa İçin Çal 05:51
Karabük Üniversitesi - Türkiyem - Doğa İçin Çal 249 izlenme - 2 yıl önce Son zamanların modası "Doğa için Çal" projesinin bir benzerini Karabük Üniversite öğrencileri yapmış. Samimiyeti ve güzelliği ile diğer projeleri aratmamış.
fare yakalayan kedi robot betem ( bölüm1 ) 02:41
fare yakalayan kedi robot betem ( bölüm1 ) 1.657 izlenme - 9 yıl önce ...İşte farelerin yeni kabusu... karabük üniversitesi bilgisayar öğretmenliği 4. sınıf öğrencilerinden iki kız fare yakalayan robot yaptılar... robotun adı : betem (betül yücel - emel koçak)
fare yakalayan kedi robot betem ( bölüm3 ) 05:03
fare yakalayan kedi robot betem ( bölüm3 ) 1.470 izlenme - 9 yıl önce ...İşte farelerin yeni kabusu... karabük üniversitesi bilgisayar öğretmenliği 4. sınıf öğrencilerinden iki kız fare yakalayan robot yaptılar... robotun adı : betem (betül yücel - emel koçak)
Kadın Mehteran Takımı Kurmak - Karabük Üniversitesi 01:27
Kadın Mehteran Takımı Kurmak - Karabük Üniversitesi 292 izlenme - 2 yıl önce Karabük Üniversitesinde 2010 yılında kurulan kadın mehteran takımı Türkiye'de bir ilk teşkil ediyor. Mehteran tamam da yanda duran heybetli, pos bıyıklı abilerin rolünü üstlenen hanım kızlarımıza, gözümüzün alışması biraz uzun sürecek gibi.
fare yakalayan kedi robot betem ( bölüm2 ) 03:03
fare yakalayan kedi robot betem ( bölüm2 ) 1.154 izlenme - 9 yıl önce ...İşte farelerin yeni kabusu... karabük üniversitesi bilgisayar öğretmenliği 4. sınıf öğrencilerinden iki kız fare yakalayan robot yaptılar... robotun adı : betem (betül yücel - emel koçak)
Kbü'de 2. Geleneksel Yaya Okçuluğu Müsabakaları Yapıldı 02:52
Kbü'de 2. Geleneksel Yaya Okçuluğu Müsabakaları Yapıldı 2 izlenme - 23 saat önce - KBÜ'de 2. Geleneksel Yaya Okçuluğu müsabakaları yapıldı . Karabük Üniversitesi Geleneksel Sporlar Kulübü tarafından "2. Geleneksel Yaya Okçuluğu Müsabakaları" düzenlendi.
Karabük Üniversitesi Türk Dili Ve Edebiyat Bölümü  İbrahim Soytürk 09:03
Karabük Üniversitesi Türk Dili Ve Edebiyat Bölümü İbrahim Soytürk 235 izlenme - 5 yıl önce
İşte Bizim Gönüllülerimiz... 01:47
İşte Bizim Gönüllülerimiz... 154 izlenme - 2 yıl önce Karabük Üniversitesi LÖSEV Gönüllüleri, "Kampüste LÖSEV" projesi kapsamında gerçekleştirdikleri LSV Dükkan stant çalışmasını klip haline getirerek LÖSEV'e olan sevgilerini ekranlarımıza taşıdılar...
Matematıkcıler Derneği 06:36
Matematıkcıler Derneği 241 izlenme - 3 yıl önce Matematikçiler Derneğinin Tanıtım Videosu
Karabük Üniversitesi Buluşması Akşam Ola 08:17
Karabük Üniversitesi Buluşması Akşam Ola 216 izlenme - 6 yıl önce http//www.facebook.com/djgokhan06ankarahttp//ww.dj-gokhan.netmsn&mail dj-gokhan@dj-gokhan.net
Türkiye'nin İlk 02:07
Türkiye'nin İlk "Ay Yıldızlı" Stadı 153 izlenme - 3 yıl önce Karabük Üniversitesi bir ilki daha gerçekleştirdi. Hafriyat çalışmalarına 2011 yılı Ekim ayında başlanan dünyanın ilk ve tek ay-yıldızlı stadyumu tamamlandı ve merakla beklenen hilal ile yıldız gün yüzüne çıktı. Karabük Üniversitesi bir ilki daha gerçekleştirdi. Hafriyat çalışmalarına 2011 yılı Ekim ayında başlanan dünyanın ilk ve tek ay-yıldızlı stadyumu tamamlandı ve merakla beklenen hilal ile yıldız gün yüzüne çıktı. Yapımından bitimine kadar kayıt altına alınan ay-yıldızlı stat, 22 bin 753 saatte tamamlandı. 24 saat boyunca çalışmaların kayda alındığı ve 1 milyon 365 bin 219 dakikada tamamlanan stat, 2 dakikalık görüntü ile tanıtıldı. Diyarbakır’da bayrak indirme provokasyonuna karşı ülke genelinde yapılan tepkiye Karabük Üniversitesi de anlamlı bir görüntü ile destek verdi. Karabük Üniversitesi tarafından hızlandırılmış montaj eşliğinde yayınlanan ay-yıldızlı stadın görüntüsü duygu dolu anlar yaşattı. 25 BİN OTURMA KAPASİTELİ Kuruluşundan bugüne yeni açılımlarla rekabet gücünü arttırma arzusu içerisinde olan Karabük Üniversitesi, akademik birimi ile tüm öğrenci kulüplerinin ofislerini içerisinde bulunduran Hasan Doğan Beden Eğitimi ve spor Yüksekokulu ve Stadyumu ile Türkiye’nin parlayan yıldızı olmaya devam ediyor. Öğrenci odaklı Karabük Üniversitesi, öğrencilerine her türlü ortamı sunmak, sporun merkezi olmak arzusuyla spora büyük yatırımlar yapıyor. Hasan Doğan Beden Eğitimi Spor Yüksekokulu ve Stadyumu; 8 adet derslik, 60 adet ofis, 4 adet laboratuvar, 6 adet antrenman salonu, 2 adet ilk yardım salonu, 2 adet masaj odası, 2 adet ekipman odası, 2 adet kafeterya, 4’er adet sporcu, hakem, takım soyunma odası, 17 bin 832 metrekare yeşil alan ve koşu pisti, şeref tribünü, maraton tribünü, şeref basın tribünü, maraton basın tribünü, güney kale arkası ve kuzey kale arkası tribünleriyle toplamda 25 bin oturma kapasitesi ve 40 bin 652 metrekare yüz ölçümlü olarak tamamlandı. UYSAL: "PROJEYİ GERÇEKLEŞTİRMENİN MUTLULUĞUNU YAŞIYORUZ" Böyle bir projeyi gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirten Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Burhanettin Uysal, "Stat 32 ayda tamamlandı. Bu da 22 bin 753 saatlik bir çalışma aslında. Bunu da dakikaya böldüğümüzde 1 milyon 365 bin 219 ediyor. Biz Karabük Üniversiteliler olarak bir ilki daha gerçekleştiriyor olmaktan mutluluk duyuyoruz. Stadyumlar genelde birbirine benzer, farklılıkları ise temelde kapasiteleridir. Öyle bir stadyum projelendirdik ki içerdiği mekanlar, işlevselliği ve çevresiyle birlikte ülkemizdeki stadyumlardan en dikkat çekici ve fark edilebilir olanıdır. Karabük Üniversitesi’nin vizyonu ile yapılan ay-yıldızlı stadyumu, 7 gün 24 saat hizmet verecek şekilde tasarlayarak; ülkemizde ve dünyada benzeri olmayan bu projeyi hayata geçirdik. Adeta parlayan bir mücevher gibi ulusal değerlerimizin temel simgesi olan hilal ve yıldız stadyumumuzu kucaklayarak daima parıldamasını sağlayacağız" dedi.
karabuk unıversty - 3. bahar şenlikleri dj gokhan 00:56
karabuk unıversty - 3. bahar şenlikleri dj gokhan 216 izlenme - 7 yıl önce WEB SiTE [[[www.dj-gokhan.net]]] iletişim&msn [[djgokhan@dj-gokhan.net]]] Dj Gökhan - DJ GOKHAN 06 ANKARA STYLE REMİXER Discjokey-Gokhan.Net.
Dj Gokhan @ Karabük Üniversitesi Bahar Şenlikleri ' 11 05:22
Dj Gokhan @ Karabük Üniversitesi Bahar Şenlikleri ' 11 165 izlenme - 6 yıl önce .......................kop kop parti........2011.............. dj gokhan 06 ankara style @ karabük üniversitesi bahar şenlikleri '11http//www.facebook.com/djgokhan06ankara[[[www.dj-gokhan.net]]]
Dünyaca Söylenir, Türkümüz Bizim - Karabük Üniversitesi 07:05
Dünyaca Söylenir, Türkümüz Bizim - Karabük Üniversitesi 60 izlenme - 2 yıl önce Karabük Üniversitesi, sözleri Bekir Sıtkı Erdoğan'a, müziği ise Mustafa Yıldızdoğan'a ait bu güzel türküyü yorumlamışlar ve Soma'daki şehitlere armağan etmişler. İyi iş çıkarmışlar. Helal olsun.
Fidana Adam Gibi Büyüyeceksin Demek - İdris Güllüce 00:23
Fidana Adam Gibi Büyüyeceksin Demek - İdris Güllüce 104 izlenme - 2 yıl önce Çevre ve şehircilik bakanı İdris Güllüce Karabük Üniversitesi'nde fidan dikme etkinliğinde diktiği fidanla konuştu. Bitkilerle konuştuğunu ifade eden Güllüce fidana adam gibi büyümesini söyledi.
Karabük Üniversitesi İktisat Bölümü Teknoloji Röportajı 05:28
Karabük Üniversitesi İktisat Bölümü Teknoloji Röportajı 112 izlenme - 4 yıl önce Karabük Üniversitesi İktisat Bölümü Teknoloji Röportajı
Özel Olimpiyatlar 2017 Bölge Oyunları 01:46
Özel Olimpiyatlar 2017 Bölge Oyunları 3 izlenme - 1 ay önce Karabük Üniversitesinin (KBÜ) ev sahipliğinde, Özel Olimpiyatlar Türkiye'nin iş birliğinde düzenlenen Özel Olimpiyatlar 2017 Bölge Oyunları gerçekleştirildi.
Karabük'ün En Büyük Bayrağı Göklere Çekildi 02:25
Karabük'ün En Büyük Bayrağı Göklere Çekildi 82 izlenme - 3 yıl önce Karabük Üniversitesi Tarafından, 100 Kilo Ağırlığında Ve 337,5 Metrekare Büyüklüğündeki Dev Türk Bayrağı, 9 Bin Öğrencinin Katılımıyla Göndere Çekildi.
B-6 Sınıfı 16:33
B-6 Sınıfı 144 izlenme - 7 yıl önce 2009-2010 dönemi karabük üniversitesi hazırlık b-6 sınıfı