Hoşgeldiniz!

karabükte

Karabükte Ayı Paniği ve Panikleyen Vatandaş 01:40
Karabükte Ayı Paniği ve Panikleyen Vatandaş 597 izlenme - 3 yıl önce Kanımca karnı acıktığından dolayı şöyle bir şehri gezmeye karar veren "sevimli ayı yogi" Karabük halkını korkutuyor ve aynı zamanda da üzüyor. Üzerinden bu şoku atlatamadığı konuşmasından da apaçık belli olan Karabük'lü genç 'Kardeş ne diyon sen'e rakip olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.
Karabük'te Orman Yangını 07:39
Karabük'te Orman Yangını 116 izlenme - 5 yıl önce Bulak'taki Orman Yangını
Sarai Sierra Cinayet Şüphelisi Karabükte Aranıyor 00:28
Sarai Sierra Cinayet Şüphelisi Karabükte Aranıyor 149 izlenme - 5 yıl önce İstanbul'da öldürülen Amerikalı Sarai Sierra'nın cinayet şüphelisi Z.T., Karabük'te arandı. Polis, İstanbul'da kayboluşunun 12'nci gününde Cankurtaran'daki sur kalıntıları içinde cesedi bulunan ABD'li turist Sarai Sierra'nın (33) katil zanlısı olduğu iddia edilen 'Laz Ziya' lakaplı kağıt toplayıcısı Ziya T.'nin (46) yakınları yaşananları İHA'ya anlattı. İstanbul'dan gelen özel tim ekibi Yenice, Karabük ve Safranbolu'da bulunan ağabeyleri ve ablası ise yakınlarının evlerinde Ziya T. ile ilgili bilgiler toplayarak kullandığı bazı eşyaları toplanarak adli tıpa gönderildi. Yaşanan olayla ilgili kapılarını İHA'ya açan Ziya T'nin abisi İbrahim T. , suçlamalara bir şey demediklerini ve suçlamaları kabul etmiyoruz diyemeyeceğini ancak dengesiz olduğunu söyledi. Kardeşinin sadece bugün değil 15 yıldır dengesiz yaşadığını söyleyen İbrahim T. , " Biz inanamıyoruz yada inanmak istemiyoruz. Ablama ben 100 lira verdim ona versin diye sonra diğer ağabeyside vermiş. Bizde yapmaz diyoruz ama Polis bize delillerin olduğunu söyledi. Evde yaşamıyor dışarıda yaşıyor. Burada ben ona ev tuttum dayadım döşemdim ama sokaklarda yaşamayı seviyor. Polis bize bu olayı anlattığında biz inanamadık yapacak bir şey yok. Polislere yardımcı olduk. Yerini bilmiyoruz. İki üç senede bir geliyor. Telefon kullanmaz bir şey kullanmaz. Arandığını bilse teslim olur, gelir. Arandığını bilmez bence. Böyle bir şey yapacağına inanamıyoruz. En son 6-7 gün önce gelip iki üç gün kalıp Hatay tarafına gideceğini söylemiş. Onun normalde bir şeye ihtiyacı yoktu, çalışıyordu maaşı bile vardı. 3 yıl önce çekip gitti Herkese inanır, saftır" dedi.
Karabük'te Yolcu Otobüsü Devrildi 5 Ölü, 52 Yaralı 02:46
Karabük'te Yolcu Otobüsü Devrildi 5 Ölü, 52 Yaralı 89 izlenme - 5 yıl önce Karabük'ün Eskipazar İlçesi'nde, bariyerlere çarpan otobüsün devrilmesi sonucu 5 kişi öldü, 52 kişi yaralandı.