Hoşgeldiniz!

karaburun

İzmir'de 6.2'lik Deprem Kamerada 01:22
İzmir'de 6.2'lik Deprem Kamerada 231 izlenme - 1 ay önce İzmir’de 6.2 büyüklüğünde meydana gelen depremin ardından vatandaşlar sokaklara döküldü. Edinilen bilgiye göre deprem, Karaburun ilçesi açıklarında meydana geldi. Şuan bölgede herhangi can ve mal kaybı olup olmadığı ise bilinmiyor. 6.2’lik deprem İstanbul’da da hissedildi.
Besmele İle Yemin Törenine Başlayan Milletvekili 01:16
Besmele İle Yemin Törenine Başlayan Milletvekili 4.324 izlenme - 2 yıl önce AK Parti Bursa Milletvekili Bennur Karaburun Meclisteki yemine besmele ile başladı.
asya clup hotel 00:45
asya clup hotel 10.534 izlenme - 8 yıl önce asya hotel filmi
İzmir Depreminden Sonra Karaburun'da Ufak Çaplı Tsunami  02:28
İzmir Depreminden Sonra Karaburun'da Ufak Çaplı Tsunami 78 izlenme - 1 ay önce İzmir Karaburun merkezli 6.2 büyüklüğündeki depremden hemen sonra, ilçede vatandaşların çektiği görüntülerde, deniz suyundaki büyük hareketlilik de ortaya çıktı. Depremden kısa süre sonra artçılar sürdüğü sırada kıyıdan deniz suyunun bir nehir akıntısı hızında çekilmesi, ardından yavaş yavaş eski seviyesine gelişi yeraldı. Uzmanlar bunun küçük bir tsunami olduğunu söylüyor
Karaburun Palamut Avı 00:38
Karaburun Palamut Avı 1.754 izlenme - 8 yıl önce karaburun palamut avı
Türkiye'nin Terkedilmiş Yerleri 04:09
Türkiye'nin Terkedilmiş Yerleri 332 izlenme - 2 yıl önce Türkiyenin terk edilmiş yerleri, köyleri, hüzün ve keder. Sandima Köyü – Yalıkavak, Bodrum Yalıkavak’a tepeden bakan yarı yıkık evleriyle hüzünlü bir havaya sahip bir köydür Sandima. Kayaköy – Fethiye, Yamaca doğru hiçbiri diğerinin önünü kapatmayacak şekilde kurulmuş, yaklaşık 3.500 haneden oluşan eski Rum köyü. 1923 mübadelesinde son rumlar burayı terkederek Yunanistan’a göç etmişler. Savaşan Köyü – Halfeti, Fırat Nehri’nin sularına gömülmesiyle, köy halkının 30 km. ötedeki bir bölgeye yerleştirldiği hüzün dolu Savaşan Köyü. Zaz (İzbırak) Köyü – Midyat, Midyat Kul Dağı üzerinde, diğer terkedilmiş köylerden biri Zaz Köyü. Dereköy – Gökçeada, Rumların yaşadığı, bir zamanlar balkanların en büyük köylerinden birisi olan ve halkının mübadeleden sonra Yunanistan’a göç ettiği Dereköy. Çökene Köyü – Bursa, Köyden şehire göçün en iyi örneklerinden Çökene Köyü. Sazak Köyü – Karaburun İzmir, Bir başka terkedilmiş Rum Köyü’dür Sazak. Tahmin ettiğiniz gibi onlarda mübadele döneminde terketmişlerdir köylerini. Ve daha burada paylaşamayacağım, terör yüzünden yakılan, yıkılan kısacası zorla boşaltılan yaklaşık 4.500 hayalet köy vardır ülkemizin doğusunda.
karaburun türk halk müziği konseri 03:21
karaburun türk halk müziği konseri 313 izlenme - 6 yıl önce konser
Askerlik Anılarım 12:10
Askerlik Anılarım 823 izlenme - 8 yıl önce 2008/2 volkan izmir karaburun
Badembükünde Bir Garip Eğlence.. 04:47
Badembükünde Bir Garip Eğlence.. 1.318 izlenme - 9 yıl önce yer: badembuku / sakız oyuncular : onurbaba,afro,salo,ka,camur,se bu videoyu izlerken onur baba’mızı saygı ile selamlıyoruz..
Yeşil Doğa   25 Aralık 2016 Pazar 33:35
Yeşil Doğa 25 Aralık 2016 Pazar 82 izlenme - 7 ay önce Güven İslamoğlu Karaburun yarımadasında bir rota yaptı, Kösedere Köyünde öküz köftesi, Mordoğan'da mezattan balık alıp yedi. Sarpıncık Fenerini, badembükü koyunu ve Mordoğan’ı ekrana taşıdı.
Karaburun Arsa 04:34
Karaburun Arsa 276 izlenme - 4 yıl önce Karaburun Arsa
Karadeniz  Karaburun,da Palumut Avına Çıkarken 01:05
Karadeniz Karaburun,da Palumut Avına Çıkarken 591 izlenme - 8 yıl önce palamut avına çıkıyoruz rasgele
Ahmet Selçuk İlkan 04:11
Ahmet Selçuk İlkan 607 izlenme - 8 yıl önce ayrılıktan geliyorum
clup hotel asya dalış kulübü 02:11
clup hotel asya dalış kulübü 581 izlenme - 8 yıl önce İzmir karaburun clup hotel asya dalış kulübü tarafından çekilen deniz altı görüntüleri
İstanbul Karaburun 01:30
İstanbul Karaburun 147 izlenme - 3 yıl önce
rıdvanyıldırım-karaburun balıkdostları 26:38
rıdvanyıldırım-karaburun balıkdostları 276 izlenme - 7 yıl önce rıdvan yıldırım atçek avı
Müren Avı 01:15
Müren Avı 313 izlenme - 8 yıl önce karaburunda bir gece yuvasında oltayla müren avlarken
sivriburun 00:14
sivriburun 292 izlenme - 8 yıl önce karaburundan bir balık
Karaburun 4. Kırkım Şenliği 02:18
Karaburun 4. Kırkım Şenliği 72 izlenme - 3 yıl önce İzmir'de Karaburun 4. Kırkım Şenliği Düzenlendi.
Karaburun Sefası!!! 01:45
Karaburun Sefası!!! 109 izlenme - 7 yıl önce aydın bey ve karaburun sefamız
Bennur Karaburun Kimdir ? 10:25
Bennur Karaburun Kimdir ? 10 izlenme - 8 ay önce Bennur Karaburun kimdir ? Engelli Bennur Karaburun'un 2 yıl önce Bursa'da yağmur altında ıslanırken bir arkadaşının şemsiye tutmasının fotoğrafının çekilmesi, kendisine Meclis'in yolunu açtı. Bennur Karaburun kimdir ? 2 yıl evvel İHA muhabiri Zafer Peker, sağanak yağmur altında tekerli sandalyedeki engellinin ıslanmaması için şemsiyesini tutan bir kişinin fotoğrafını çekti. "İnsanlık ölmedi" başlığıyla yayınlanan fotoğraf, yerel ve ulusal birçok gazetede geniş yer buldu. Fotoğraftan etkilenen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, trafik kazası sonucu tekerlekle sandalyeye mahkum olan Bennur Karaburun'u arayarak sohbet etti. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik de genç kadını evinde ziyaret etti. İki dil bilen Karaburun, bu yıl Bursa'dan AK Parti'nin 9. sıra milletvekili adayı oldu. İşte o fotoğrafın hikayesi: Yağmur sebebiyle meydana gelen kazalar ve seller arasından o günün en anlamlı fotoğraf karesi Bursa'dan gelmişti. Sabah saatlerinde yağan yağmurda engelli Bennur Karaburun'un ıslanmaması için şemsiyesini tutan üniversiteli Samet Ateş'in tavrı herkesin takdirini kazandı. Bir trafik kazasında ayakları felç olan Karaburun ile birlikte otobüse yetişmeye çalıştığını belirten Ateş, şunları anlattı: "O gün arkadaşımın tekerlekli sandalyesinde bir problem vardı. Kent Meydanı'ndaki otobüs durağına gitmemiz gerekiyordu. Yolda trafik vardı. Birden yağmur da başladı. Arkamızdan yaşlı bir hanımefendi yetişti. Bize 'Şemsiyemi size vermek istiyorum' dedi. Ben de 'Siz ne yapacaksınız' dedim. Kendisi evine geldiğini, bizim ıslanmamızı istemediğini söyledi. Bana değil de o hanımefendiye teşekkür etmemiz lazım. Arkadaşım ıslandığı zaman çok çabuk kasılabiliyor. Ben orada kendimi düşünmedim. Arkadaşım daha önemliydi. Fotoğrafın çekildiğinden haberim yoktu." Fotoğrafı internet sitelerinde ve gazetede gördüğünde çok şaşırdığını ifade eden Ateş, "Arkadaşım Bursa'daydı. Ben Kütahya'da okuyordum. Haberi bir gün sonra gördüm. Hiçbir insanın garantisi yok. Herkes bir engelli adayı. Bence ülkemizde engelliler için her insanın yapacağı birçok şey var" diye konuştu.
Bennur Karaburun - 10 Mayıs 2016 17:32
Bennur Karaburun - 10 Mayıs 2016 2 izlenme - 8 ay önce Bennur Karaburun - 10 Mayıs 2016 / MHP Grup Önerisi ( Engelli Vatandaşlar) Hk. Ak Parti Bursa Milletvekili Bennur Karaburun'un Genel Kurul'da görüşülmekte olan MHP Grup Önerisi ''Engelli Vatandaşların Kamusal Hizmetlerden Tam Olarak ...