Hoşgeldiniz!

Karacaahmet Videoları

Necip Fazıl Kısakürek - Karacaahmet Şiiri 02:33
Necip Fazıl Kısakürek - Karacaahmet Şiiri 5.742 izlenme - 3 yıl önce Üstad Necip Fazıl In Muhteşem Şiiri Karacaahmet. Ölümün Aslında Müslüman İçin Bir Son Değil Başlangıç Olduğunu Bilenlere..
Samsun Ağırlama Semahı 01:14
Samsun Ağırlama Semahı 14.026 izlenme - 8 yıl önce karacaahmet sultan semah ekibi samsun ağırlama semahı semah çalışması
Karacaahmet Semah Çalışması 04:14
Karacaahmet Semah Çalışması 4.814 izlenme - 9 yıl önce karacaahmet semah çalışması samsun ve tokat semahı
İsmet Turan - Urfa Semahı 03:38
İsmet Turan - Urfa Semahı 4.574 izlenme - 9 yıl önce İsmet turan - urfa semahı
Karacaahmet Semah Çalışması 00:54
Karacaahmet Semah Çalışması 3.299 izlenme - 9 yıl önce karacaahmet semah çalışması şiran semahı
Elif Dedim_ramazan Öztürk 04:45
Elif Dedim_ramazan Öztürk 5.697 izlenme - 8 yıl önce Ramazan ÖZTÜRK
Haberin Yok  Ey Yar 03:08
Haberin Yok Ey Yar 2.221 izlenme - 8 yıl önce ramazan öztürk
Mezarlık 00:27
Mezarlık 1.017 izlenme - 9 yıl önce mezarlıkta oten horozlar
Karacaahmet Kasabası 06:22
Karacaahmet Kasabası 352 izlenme - 5 yıl önce mustafa öztürk
Balıklama Atlayış 04:17
Balıklama Atlayış 1.270 izlenme - 9 yıl önce arkadaşlar evinizde lütfen denemeyin:d karacaahmetli gençlik istanbul plajlarında:p
Karacaahmet 04:10
Karacaahmet 459 izlenme - 9 yıl önce karacaahmet şiiriyle akdağmadeni lisesi rehber öğretmen edebiyatçı erkan yenişan'a teşekkürler
Urfa Sana Kusmuş Ercude Okumus 02:59
Urfa Sana Kusmuş Ercude Okumus 226 izlenme - 7 yıl önce karacahmet uskudar tatlıses ercu
Erdoğan Anne ve Babasının Kabrini Ziyaret Etti 01:35
Erdoğan Anne ve Babasının Kabrini Ziyaret Etti 36 izlenme - 9 ay önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, babası Ahmet ve annesi Tenzile Erdoğan’ın Karacaahmet Mezarlığı’ndaki kabrini ziyaret etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan, saat 15. 00 sıralarında Huber Köşkü’nden ayrılarak babası Ahmet ve annesi Tenzile Erdoğan’ın Karacaahmet Mezarlığı’ndaki kabrine geldi.
Karacaahmet'te Küpe Takmak Mı? İzle Birdaha D 00:15
Karacaahmet'te Küpe Takmak Mı? İzle Birdaha D 193 izlenme - 7 yıl önce bizdekide böyle işte :)
karacaahmet 00:34
karacaahmet 170 izlenme - 7 yıl önce şampiyon takım
Ramazan Ateş - Karacaahmet 02:59
Ramazan Ateş - Karacaahmet 88 izlenme - 4 yıl önce Karacamet Şiiri,necip Fazıl Kısakürek Şiirleri,ramazan Ateş Şiirleri
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Anlamlı Ziyaret 01:37
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Anlamlı Ziyaret 23 izlenme - 9 ay önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Babalar Günü'nde anne ve babasının Karacaahmet'te bulunan mezarlarını ziyaret etti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Babalar Günü'nde annesi Tenzile Erdoğan ve Babası Ahmet Erdoğan'ın mezarlarını ziyaret etti. Karacaahmet mezarlığında yaklaşık 15 dakika mezarlıkta kalan Erdoğan, anne ve babası için dua etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan, yoğun güvenlik önemlerinin alındığı ziyaretin ardından buradan ayrılarak Kısıklı'da bulunan evine geçti.
Ben Sende Tutuklu Kaldım - Ramazan Öztürk 04:18
Ben Sende Tutuklu Kaldım - Ramazan Öztürk 89 izlenme - 4 yıl önce Ne yazabilirim ki dinlemek ve duyguları dile dökmek zor Birde Vefasızın Birisini Sevdiyseniz...
burdasın 02:02
burdasın 176 izlenme - 8 yıl önce karacaahmetliden video esintisi
şampiyon karacaahmet 00:47
şampiyon karacaahmet 98 izlenme - 7 yıl önce üsküdarın gururu
karacaahmet 00:50
karacaahmet 96 izlenme - 7 yıl önce şampiyon
karacaahmet 08:10
karacaahmet 92 izlenme - 7 yıl önce şampiyon
Fenerbahçe'de Hale Kocabaş Hayatını Kaybetti 02:22
Fenerbahçe'de Hale Kocabaş Hayatını Kaybetti 60 izlenme - 3 yıl önce Fenerbahçe TV'de program yapan ve camianın sevilen isimlerinden hale Kocabaş, beyin kanaması geçirerek hayatını kaybetti.
Ramazan Öztürk - Kaderimin Oyunu 05:18
Ramazan Öztürk - Kaderimin Oyunu 57 izlenme - 4 yıl önce Karacaahmet Sevdalısı
Karacaahmet-ADNAN ZEKİ BIYIK (Necip Fazıl Şiiri) 03:46
Karacaahmet-ADNAN ZEKİ BIYIK (Necip Fazıl Şiiri) 13 izlenme - 2 yıl önce Karacaahmet-ADNAN ZEKİ BIYIK (Necip Fazıl Şiiri)
Fenerbahçe'de Hale Kocabaş Hayatını Kaybetti 02:22
Fenerbahçe'de Hale Kocabaş Hayatını Kaybetti 26 izlenme - 3 yıl önce Fenerbahçe TV'de program yapan ve camianın sevilen isimlerinden hale Kocabaş, beyin kanaması geçirerek hayatını kaybetti.
Karacaahmet Sultan Türbesi 00:32
Karacaahmet Sultan Türbesi 0 izlenme - 3 ay önce Karacaahmet Sultan Türbesi, İhsaniye, Afyonkarahisar
Afyonkarahisar 28:32
Afyonkarahisar 0 izlenme - 3 ay önce Afyonkarahisar merkeze Şubat, 2013'ten yaklaşık bir buçuk yıl sonra geçiş yolumuz üzerinde olmasından dolayı, son anda verdiğimiz kararla uğradık. İlk önce Sultandağı ilçesinde bulunan Sahipata (İsaklı) kervansarayına uğradık; ancak restorasyon çalışmaları vardı. Çalışanlara kolay gelsin dedikten sonra bir kaç fotoğraf çektik. Hemen yakının da bulunan 1914 yılında yapılan Çarşı Camii'de dikkatimizi çekti., bir iki fotoğrafta burada çektikten sonra ilçeden ayrıldık ve Afyonkarahisar merkeze doğru yola devam ettik. Kocatepe'ye gitmek için zamanımız yoktu. Ancak Ulu Camii, Mehmet ve Ahmet Efendiler, Mevlevi (Türbe) Camii ve kale civarını tekrar gezip, daha önce cep telefonuyla fotoğraflarını çektiğimiz yerlerin fotoğraflarını bu sefer fotoğraf makinesiyle tekrar çektik. Bu sefer, ilk gezimizde dikkatimizden kaçan ya da zaman darlığından uğrayamadığımız, çok sayıda tarihi camii ve türbeyi ziyaret etme imkanımız oldu. Yukarı Pazar Camii, Çarşı Camii, Adeyze Camii, Yeni Camii, Keçe Pazarı Camii, Arapmescid Camii, Kurra Camii, Zülali ve Celali Camii, Otpazarı Camii, Fele Zâde Süleyman Çavuş Türbesi, Arasta Camii, Akmescid Camii ve Kadın Analar Türbesi'ni ziyaret ettik. Afyonkarahisar'ın çarşısının bulunduğu dükkanların çoğu eski yapılardan oluşuyor. Zaten camilerin çoğu da bu bölgede (kalenin alt tarafları) bulunmaktadır. Çarşıda bıçakçıların çokluğu dikkatimi çekti. Pazar günü olmasından dolayı, dükkanların çoğu kapalıydı. Sucuk, Lokum, Kaymak, helva vb. gıda maddeleri satan esnaflar, merkeze daha yakın yerlerde bulunmaktadır. Biz de karınca kararınca alışveriş yaptık. Aldıklarımızdan çok memnun kaldığımız söyleyebilirim. Gerçi, şehir merkezine girmeden de lokum, sucuk, kaymak, vb. gıda maddelerini satan esnaflara ulaşabilirsiniz. Afyonkarahisar'dan geçen şehirler arası yolların hemen hemen çoğu yerinde bu dükkanlar ulaşabilirsiniz. Afyonkarahisar'a iler ki zamanlarda tekrar gelmek istiyoruz. Özellikle Kocatepe'yi ve şehir dışındaki şehitlikleri ziyaret etmek istiyoruz.