Hoşgeldiniz!

karada

Çamur Zıpzıpı - Tuncel Kurtiz'in Sesiyle 02:48
Çamur Zıpzıpı - Tuncel Kurtiz'in Sesiyle 4.839 izlenme - 1 yıl önce Bu video İngilizce ve altyazısız olarak daha önce siteye yüklenmişti. Tuncel Kurtiz'in seslendirmesiyle çok daha güzel hale gelen bu belgeselin bir kısmını sizlerle yeniden paylaşmak istedim. İyi seyirler.
Niloya - Karada Bir Balık - Yeni Bölüm 05:56
Niloya - Karada Bir Balık - Yeni Bölüm 2.587 izlenme - 11 ay önce Niloya babasıyla denizden dönmektedir. Baba tekneyi karaya bağlar ve ağları toplar. Niloya da bu sırada taş toplar. Gitme vakti geldiğinde Niloya kayalıkların arasına sıkışmış büyük bir balık fark eder. Ama babası balığı göremez. Niloya balığın yardıma ihtiyacı olduğunu düşünür ve tekrardan sahile gitmeleri için ailesini ikna etmeye çalışır. Niloya'nın yeni videolarını buradan izleyebilirsiniz: http://goo.gl/d7Glpm Niloya videolarını takip etmek için tıklayın: http://goo.gl/oEw2mP Niloya, Karada Bir Balık
hem karada hem denizde giden araba 05:25
hem karada hem denizde giden araba 8.107 izlenme - 9 yıl önce hem karada hem denizde giden araba
Taner Olgun 05:03
Taner Olgun 11.513 izlenme - 8 yıl önce taner olgun kaşların karada
süper icat :) 01:30
süper icat :) 5.348 izlenme - 8 yıl önce hem karada hem suda giden araba
Niloya - Cep Civcivi - Yeni Bölüm 05:47
Niloya - Cep Civcivi - Yeni Bölüm 835 izlenme - 11 ay önce Niloya kümesteki hayvanlara yem vermiştir. Ama küçük civcviv doymamıştır. Niloya’nın peşine takılır. Eve kadar gider. Niloya civcivi cebine koymak zorunda kalır. Niloya ve civciv tüm gün güzel bir macera yaşarlar.
Grup Mecaz - Karada 05:00
Grup Mecaz - Karada 2.097 izlenme - 5 yıl önce
Murat Karadağ-Kemal Baş - Sepetçioğlu 04:15
Murat Karadağ-Kemal Baş - Sepetçioğlu 2.370 izlenme - 6 yıl önce sepetçioğlu murat karadağ-kemal baş
hem denizde hem karada giden araba 01:30
hem denizde hem karada giden araba 2.287 izlenme - 8 yıl önce harika icat
Murat Karadağ-Kemal Baş - Fidayda 03:09
Murat Karadağ-Kemal Baş - Fidayda 1.303 izlenme - 6 yıl önce fidayda murat karadağ-kemal baş
Murat Karadağ-Kemal Baş - Cumbullu 02:01
Murat Karadağ-Kemal Baş - Cumbullu 927 izlenme - 6 yıl önce cumbullu murat karadağ-kemal baş
Uçan Araba 03:46
Uçan Araba 543 izlenme - 3 yıl önce Havada Uçar Karada Kaçar
Murat Karadağ-Kemal Baş - Muallim 01:57
Murat Karadağ-Kemal Baş - Muallim 791 izlenme - 6 yıl önce muallim murat karadağ-kemal baş
hem denizde hem karada giden araç 01:30
hem denizde hem karada giden araç 1.282 izlenme - 8 yıl önce bu araç engel tanımıyor nerde olsa gidiyor:)
adamlar yapmış ya@ mehmet ali arslan yayınları 02:32
adamlar yapmış ya@ mehmet ali arslan yayınları 846 izlenme - 6 yıl önce adamlar yapmış ya@ karada ve denizde giden otobüs mehmet ali arslan yayınları
Karada Yaşayan Balık - Mudskipper 04:52
Karada Yaşayan Balık - Mudskipper 355 izlenme - 2 yıl önce Evrim videolarindan fırlamış gibi duran bu balığın adı mudskipper. Solungaçlarını ayak gibi kullanarak yürüyebiliyor. Karada çiftleşiyor, kavga ediyor. Tükürdüklerini merak ederseniz, bildiğiniz çamur. Tünel kazarken ağzında biriktirip dışarı tükürüyor. Şimdi sorma sırası ateistlerde: hadi dindarlar bunu da açıklayın. Attenborough dedemizin muhteşem anlatımı ile...
Murat Karadağ-Kemal Baş - Çiftetelli 01:22
Murat Karadağ-Kemal Baş - Çiftetelli 653 izlenme - 6 yıl önce çiftetelli murat karadağ-kemal baş
karada alcak uçuş 05:34
karada alcak uçuş 746 izlenme - 9 yıl önce bu kadar cılgın birilerini daha görmedim ben ya :) resmen ölüme beydan okuyolar :)
Hasan Karadaş 04:15
Hasan Karadaş 481 izlenme - 9 yıl önce mezİreden çiktim
uçak sağ salim indi ama karada kaza yaptı 01:25
uçak sağ salim indi ama karada kaza yaptı 400 izlenme - 6 yıl önce
Havada Karada Traş Yapabilen İsmail 01:42
Havada Karada Traş Yapabilen İsmail 159 izlenme - 3 yıl önce İsmail Ankara'lı futuristik bir genç. Sanata, sanatçıya değer veren, işini aşkına dönüştüren bir emekçi. Müzik, jimnastik ve basketbol İsmail'in en büyük hobileri. İnanılmaz yeteneklerini önce ilgi alanlarıyla sonra da mesleğiyle yoğuran İsmail, kısa sürede dünya medyasının gözünü Sauron misali üzerine çekmeyi başardı.
Murat Karadağ-Kemal Baş - Mevlana 02:12
Murat Karadağ-Kemal Baş - Mevlana 246 izlenme - 6 yıl önce mevlana murat karadağ-kemal baş
Murat Karadağ-Kemal Baş - Çekirge 01:56
Murat Karadağ-Kemal Baş - Çekirge 241 izlenme - 6 yıl önce çekirge murat karadağ-kemal baş
Suda Giden Bisiklet 01:18
Suda Giden Bisiklet 150 izlenme - 3 yıl önce Suda Giden Bisiklet
hovercaf karada suda   çaliŞmasi 00:24
hovercaf karada suda çaliŞmasi 245 izlenme - 8 yıl önce hovercaf suda çaliŞmasi
Karada Yaşayan Balık 04:52
Karada Yaşayan Balık 85 izlenme - 3 yıl önce Karada Yaşayan Balık Gördünüz Mü ? işte Karada Yaşayan Balık Sizi Çok Şaşırtacak !
Berber Savaşları / İkinci Perde 02:58
Berber Savaşları / İkinci Perde 107 izlenme - 3 yıl önce Efenim alkışlarlayaşıyorum'daki iddialı açıklamalarıyla Türkiye ve dünya kamuoyunu sarsan entellektüel berberimiz İsmail'i şurdan tekrar ve tekrar izleyebilirsiniz: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/13107/ Üşenenler için açıklayalım, ne demişti İsmail; "Bana fırsat verseler helikopter merdiveninde "sanatsal şov gösterisi" yapabilirim, imkanım olsa aslan traş ederim, elimden tutsalar ay'da damat traşı yaparım vs". Hep bir ah keşkem tavırları, hep bir gençlerin önünü açın isyanı. Kendisi de bir alkışlarlayaşıyorum müdavimi olan Kayseri'li berber Çetin abimiz, İsmail'i izledikten sonra kolları sıvadı ve macera tutkunu, adrenalin bağımlısı arkadaşı Arif ile işe koyulup, "Öyle paraşüte, böyle ustura" adlı bu videoyu hazırladı. Yapılan misillemeyi soğukkanlılıkla değerlendiren İsmail ise, Cnn İnternational'a verdiği röportajda bu işin altında kalmayacağını, gerekli cevabı sahalarda vereceğini açıkladı.
Çanakkale Türküsü'ne Havada, Karada, Denizde Muhteşem Klip 03:28
Çanakkale Türküsü'ne Havada, Karada, Denizde Muhteşem Klip 75 izlenme - 2 yıl önce Çanakkale Türküsü'ne Havada, Karada, Denizde Muhteşem Klip____@____xclas_____ Zonguldak'ın Ereğli İlçesi'nde 100 amatör bağlamacı, Çanakkale Zaferi'nin 100'üncü yılı nedeniyle Çanakkale Türküsü'ne havada, karada ve denizde klip çekti. Zonguldak'ın Ereğli İlçesi'nde 'Sazdan Adam Grubu' adıyla bir araya gelen 100 amatör bağlamacı, Çanakkale Zaferi'nin 100'üncü yılı nedeniyle Çanakkale türküsüne havada, karada ve denizde klip çekti. MİCHAEL JACKSON İÇİN HAZIRLADIKLARI KLİP BÜYÜK İLGİ GÖRMÜŞTÜ Geçen yıl, dünyaca ünlü şarkıcı Michael Jackson'ın 'They don't care about us' adlı şarkısına, sanatçının ölümünün 5'inci yıldönümü nedeniyle bağlama, darbuka, kemençe, keman eşliğinde klip hazırlayıp sosyal medyada izlenme rekorları kıran grup, bu yıl da Çanakkale türküsü için benzer bir klip yaptı. Sazdan Adam Grubu'nun kurucusu müzisyen Mehmet Ali Ürkmez'in saz ve bağlama kurslarına katılan kursiyerlerle hazırladığı Çanakkale klibi ilgi gördü. Ereğli, Çanakkale, Bolu, Muğla'nın yanında, Rusya, Çin, Hollanda ve ABD'de çekimleri yapılan, havada, karada ve denizde sahnelerin de yer aldığı klipte bağlama, kemençe, darbuka gibi enstrümanlar kullanıldı.
Mehmet Durak - Ey Gidi Karada 04:36
Mehmet Durak - Ey Gidi Karada 130 izlenme - 5 yıl önce
Gopro: Leopard Seal Encounter 01:23
Gopro: Leopard Seal Encounter 68 izlenme - 3 yıl önce Gopro: Leopard Seal Encounter