Hoşgeldiniz!

karadeniz damar

Karadeniz Damar Demedim Mi Ben Sana 04:43
Karadeniz Damar Demedim Mi Ben Sana 63.685 izlenme - 11 yıl önce eski aşklar
karadeniz damar türküsü dereboyu kestane dökülür dane dane 03:53
karadeniz damar türküsü dereboyu kestane dökülür dane dane 11.620 izlenme - 11 yıl önce büyük aşk
Gönül Hani Ben Tek Aşkındım 04:59
Gönül Hani Ben Tek Aşkındım 23.626 izlenme - 14 yıl önce damara devam
Mehmet Akyildiz Sanamı Yanmış 04:00
Mehmet Akyildiz Sanamı Yanmış 16.892 izlenme - 13 yıl önce bu adamı dinleyin başka sanatcıya gerek yok
Recebim Süper Damar Şarkı 04:47
Recebim Süper Damar Şarkı 5.801 izlenme - 8 yıl önce Recebim Süper Şarkı Mutlaka Dinle
Karadeniz Müzikleri Özel Seçme Damar 02:29:46
Karadeniz Müzikleri Özel Seçme Damar 4.904 izlenme - 8 yıl önce Karadeniz Müzikleri Özel Seçme Damar (arm İstanbul) en İyi Karadeniz Şarkılarını Burdan Dinleyebilirsiniz
Mehmet Akyildiz Ben Gibi Derli Bulunmaz 04:38
Mehmet Akyildiz Ben Gibi Derli Bulunmaz 9.898 izlenme - 13 yıl önce harika bir yorum daha
Mehmet Akyildiz Kader Sildi Anlımdan 04:57
Mehmet Akyildiz Kader Sildi Anlımdan 8.941 izlenme - 13 yıl önce süperrr
Hülya Polat - Ne Oldi Bitanem Niye Değiştun 04:38
Hülya Polat - Ne Oldi Bitanem Niye Değiştun 2.023 izlenme - 8 yıl önce Niye Değiştin..? Hani bensiz nefes alamıyordun Beni düşünmeden duramıyordun Her tükenen güne bir çizgi atıp Sende benim gibi gün sayıyordun Ne oldu bitanem niye değiştin Beni toprak gibi çiğnedin geçtin Ben tek seni sevdim kuşum diyordun Muradımız yakın bekle diyordun Başka aşklar bize haramdır gülüm Birbirimiz için varız diyordun Tövbe ettim tövbemi tutamadım Kara gözlüm seni unutamadım Biliyorum yasak bana bu sevda Gel gör ki gönlüme anlatamadım Tövbe ettim tövbemi tutamadım Kara gözlüm seni unutamadım Biliyorum yasak bana bu sevda Gel gör ki gönlüme anlatamadım..
İsmail Türüt - Haram Olasın Haram 05:32
İsmail Türüt - Haram Olasın Haram 1.788 izlenme - 8 yıl önce Şarkı Sözleri : Ben seni alamadım Param yok idi param Seni benden alana Haram olasın haram Haram olasın haram Ellerini tutana .. Gözlerine bakana Yatağında yatana Haram olasın haram .. Yanarım ateşine Deli olmuşum deli Ellerini tutanın Eli kırılsın eli .. Gözlerine bakana Saçlarını tutana Yatağında yatana Haram olasın haram ..
Recebim - Sen Seversin Eller Alır 06:15
Recebim - Sen Seversin Eller Alır 1.167 izlenme - 8 yıl önce Hani beni seviyordun Hiç ayrılmak yok diyordun Şimdi ne oldu birtanem Çok büyük konuşuyordun Aşkın gerçek acı yüzü Değişmez hep aynı kalır Kaderin bir cilvesidir Sen seversin eller alır Ben değil sen yanlış yaptın Gittin beni kime sattın Hala inanamıyorum Bunu bana nasıl yaptın Aşkın gerçek acı yüzü Değişmez hep aynı kalır Kaderin bir cilvesidir Sen seversin eller alır Allah'ından bulacaksın Benden kötü olacaksın Gece uyuyamayacak Nefes alamayacaksın Aşkın gerçek acı yüzü Değişmez hep aynı kalır Kaderin bir cilvesidir Sen seversin eller alır..
Dinledim Ağladım Kardaşım Yaa Off Off Karadenizden Gelen Ses 04:24
Dinledim Ağladım Kardaşım Yaa Off Off Karadenizden Gelen Ses 517 izlenme - 7 yıl önce DİNLEDİM AĞLADIM kardaşım yaa off off... - Karadenizden GELEN SES Abone Olmayı Unutmayın. https://www.izlesene.com/video/cengiz-kurtoglu-ela-gozlerin-neden-aglamis/9103992