Hoşgeldiniz!

karadeniz teknik üniversitesi

Yattara Kolbastı Show 00:32
Yattara Kolbastı Show 12.373 izlenme - 9 yıl önce karadeniz teknik üniversitesi'nde yattara ekiple kolbastı oynadı, performansı büyük alkış aldı
Ahmet Şerif İzgören - Fare Kapanı Yarışması 01:51
Ahmet Şerif İzgören - Fare Kapanı Yarışması 2.293 izlenme - 3 yıl önce Ahmet Şerif İzgören, doğdu İzmir'de 1965 yılında. 1983 yılında, Askeri Lisesi, 1987 yılında mezun oldu Hacettepe Üniversitesi Dilbilim Bölümü. Türk Silahlı Kuvvetleri teğmen rütbesiyle kadar çalıştı. 1991 yılında ordudan istifa etti. Ankara Üniversitesi TÖMER aynı yıl Şehir Şubesi kurulmuş ve bu şube müdürü olarak dört yıl görev yaptı. Bu dönemde, Bursa'nın ilk kültür merkezleri açıldı. Türkiye'nin tek dergisi çevirisi yayınlandı. Tiyatro, müzik, resim, Onaltı kulübün onursal başkanı söyledi. 1995 yılında transfer edildi özel sektör , genel müdür, iki ayrı şirket dedi. AIESEC 1996 yılında Yüksek İstişare Konseyi üyesi olarak hizmet vermiştir. England (Sunley Management Center) ve Türkiye'de zaman yönetimi, finans, liderlik, beden dili, işletme ve yönetim modelleri, satış ve pazarlama, iletişim, kurumsal fonksiyonları, karar alma teknikleri, stres yönetimi, motivasyon, yaratıcılık, liderlik, kıyaslama vb. konularda birçok seminere katıldı ve eğitim aldı. Daha sonra bu alanlarda ülke ve yurtdışı eğitim verdi. Platformunda yurt dışında çeşitli üniversitelerde dahil olmak üzere alanında Liderlik, takım çalışması, yönetim ve iletişim, 500'den fazla seminer var. Birçok Türk ve yabancı şirketlerin eğitim ve danışmanlık hizmetleri sağlamak için bu alanlarda mevcut. İzgören kurum ve oluşturmak için bilinen çalışmak sistemlerde değişiklik meydana getirmek için. 1996 yılından bu yana Academy International / İzgörenAkın Eğitim ve Danışmanlık firmasının kurucusu; Elma Yayınevi'nin (Akademi Artı Yayıncılık A.Ş.), 1999 yılından bu yana Yönetim Kurulu Başkanlığını yürütmektedir. Dahil olmak üzere, iş ve yönetim konularında sekiz ile kişisel gelişim iki kitap üzerine, yayınlandı. Bunlardan on bin üzerinde, dokuz satıldı. Türkiye'de bir uzman alanında çalışan.
hoptek 04:56
hoptek 2.057 izlenme - 9 yıl önce cok süper bi dans göstersi hepinizi beklerim izlemeye
Ktüportal Fıstık Partisi Ktü Karadeniz Teknik Üniv 01:26
Ktüportal Fıstık Partisi Ktü Karadeniz Teknik Üniv 2.101 izlenme - 9 yıl önce 19.03.2009 da ktüportalın biravoo pub club da düzenledigi partiden görüntüler.
Gönenç-Can    Meleğim 04:15
Gönenç-Can Meleğim 1.265 izlenme - 10 yıl önce söz-beste=mustafa gönenç ünver
Fenerbahçe Otobüsü Şoförünün Hayati Tehlikesi Yok 01:33
Fenerbahçe Otobüsü Şoförünün Hayati Tehlikesi Yok 280 izlenme - 3 yıl önce F.Bahçe otobüsüne düzenlenen saldırıda yaralanan şoförle ilgili doktor açıklama yaptı, "Hayati tehlikesi yok. Yüzünde metal parçası var. Ameliyata alacağız." dedi.
Ktü Nevruz Kutlamaları 2009 Ktüportal 00:37
Ktü Nevruz Kutlamaları 2009 Ktüportal 671 izlenme - 9 yıl önce ktüde nevruz kutlamaları 2009 ktüportalın hazırladıgı klip
Karadeniz Teknik Üniversitesi Böte Kulübü - Harlem Shake 00:37
Karadeniz Teknik Üniversitesi Böte Kulübü - Harlem Shake 277 izlenme - 3 yıl önce Harlem Shake çılgınlığına Karadeniz Teknik Üniversitesi öğrenci arkadaşlarımızda katılıyor. 0.19 sn'deki montlu arkadaşımızın adeta kendini harlem shake adamış olup harlem için doğduğunu vurgu yaparak sanatını icra etmekte. Güzel videoyu sizlere sunmaktan gurur kıvanç vs vs duyarım izleyin..
Halı Sahaya Girip Fenerbahçe Formasını Çıkarttırmak 00:48
Halı Sahaya Girip Fenerbahçe Formasını Çıkarttırmak 187 izlenme - 2 yıl önce Evet arkadaşlar olay KTÜ'de gerçekleşiyor arkadaş muhtemelen Trabzonda olduğunu unutup yanlışlıkla fenerbahçe forması giyiyor ve sonuç...
Harlem Shake - Karadeniz Teknik Üniversitesi 00:29
Harlem Shake - Karadeniz Teknik Üniversitesi 249 izlenme - 5 yıl önce HARLEM SHAKE - Karadeniz Teknik Üniversitesi
falcının ktüportal.com hakkında kehanetleri 02:20
falcının ktüportal.com hakkında kehanetleri 397 izlenme - 9 yıl önce falcının ktüportal hakkındaki kehanetlerini izlediniz mi ? http://www.ktuportal.com ktüportal İçin civil army tarafından yapılan parça çok yakında yayında olacak...
Ktü Nevruz Kutlamalarında Yabancı Misafirlerle Ktü 00:53
Ktü Nevruz Kutlamalarında Yabancı Misafirlerle Ktü 296 izlenme - 9 yıl önce ktüportal diyen misafirlerimiz :)
Fenerbahçe Otobüsü Şoförü Ufuk Kıran, Taburcu Edildi 02:12
Fenerbahçe Otobüsü Şoförü Ufuk Kıran, Taburcu Edildi 85 izlenme - 3 yıl önce Fenerbahçe otobüsüne yönelik saldırıda yaralanan şoför Ufuk Kıran, tedavi gördüğü hastaneden taburcu edildi.
Trabzonspor Kulübü Başkan Yardımcısı ve Basın Sözcüsü Yakup Aslan 01:04
Trabzonspor Kulübü Başkan Yardımcısı ve Basın Sözcüsü Yakup Aslan 66 izlenme - 3 yıl önce Trabzonspor Kulübü Başkan Yardımcısı ve Basın Sözcüsü Yakup Aslan, Fenerbahçe otobüsüne yapılan silahlı saldırıda yaralanan otobüs şoförü Ufuk Kıran'ı hastanede ziyaret etti.
261003-Ktü Fatih Eğitim Sınıf Öğretmenliği 05:00
261003-Ktü Fatih Eğitim Sınıf Öğretmenliği 68 izlenme - 6 yıl önce 261003-KTÜ Fatih Eğitim Sınıf Öğretmenliği
Hastane Açıkladı: Şoförün Yüzünde Mermi İzi Var 03:11
Hastane Açıkladı: Şoförün Yüzünde Mermi İzi Var 61 izlenme - 3 yıl önce Fenerbahçe takım otobüsüne yapılan silahlı saldırıda yaralanan otobüs şoförü Ufuk Kıran'ın sağlık durumuyla ilgili, tedavi gördüğü hastaneden açıklama yapıldı.
Kitap Tanıtımı 10:38
Kitap Tanıtımı 130 izlenme - 9 yıl önce karadeniz teknik üniversitesinin kitap faciası ve yolsuzluğu
Erdoğan: 06:46
Erdoğan: 42 izlenme - 3 yıl önce Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, valilik ziyareti sonrası Karadeniz Teknik Üniversitesi Akademik Yılı açılış törenine katıldı.
Trabzon Valisi: Saldırı Silahlı Olarak Yapıldı 01:21
Trabzon Valisi: Saldırı Silahlı Olarak Yapıldı 45 izlenme - 3 yıl önce Trabzon Valisi Abdil Celil Öz, Fenerbahçe'nin uğradığı saldırıyla ilgili "Şoförün şakağının altında metal parçası var. Tüfekle atılan bir tür mermi gibi gözüküyor." dedi.
Meclis Başkanı Kahraman: 05:43
Meclis Başkanı Kahraman: " Adalet Terazisi Sapasağlam Elde Olmalıdır" 3 izlenme - 3 ay önce Meclis Başkanı Kahraman: "Adalet terazisi sapasağlam elde olmalıdır" Meclis Başkanı İsmail Kahraman: "Muhteşem bir adalet sistemimiz vardı" "Üniversiteler özgür olmalıdır"TRABZON - Meclis Başkanı İsmail Kahraman, Karadeniz Teknik Üniversitesi'nde açıklamalarda bulundu.
Doktordan Açıklama: Fenerbahçe Otobüsü Şoförünün Durumu İyi 01:56
Doktordan Açıklama: Fenerbahçe Otobüsü Şoförünün Durumu İyi 24 izlenme - 3 yıl önce Doktor Özlü, yaralanan şoförün iyi olduğunu duyurdu, "Hayati fonksiyonları yerinde. Şu an cerrahi müdahale gerekmiyor. Metal parçalarını emniyete teslim ettik." dedi.
Karadeniz Teknik Üniversitesi At Kafası :D 00:09
Karadeniz Teknik Üniversitesi At Kafası :D 5 izlenme - 1 yıl önce
Keplerini 28 Yıl Sonra Atabildiler 02:22
Keplerini 28 Yıl Sonra Atabildiler 21 izlenme - 3 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Öğrencilerden detay-Öğretim üyelerinden detay-Röportajlar-Kep töreni Keplerini 28 yıl sonra atabildiler- Karadeniz Teknik Üniversitesi'nden 1987 yılında mezun olan, ancak o yıllarda yaşanan olaylar nedeniyle mezuniyet töreni düzenleyemeyen 56 mühendis, Muğla'nın Bodrum ilçesindeki törende kep attı Bir grup mühendis, mezun olduktan ancak 28 yıl sonra diploma ve kep töreni düzenledi.
Karadeniz Teknik Üniversitesi 2014 - 2015 Akademik Yıl Açılış Töreni 42:02
Karadeniz Teknik Üniversitesi 2014 - 2015 Akademik Yıl Açılış Töreni 19 izlenme - 3 yıl önce Karadeniz Teknik Üniversitesi 2014 - 2015 Akademik Yıl Açılış Töreni'nde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, son yıllarda üniversitelerin, aslî vazifeleriyle gündeme gelmesi için yoğun çaba harcandığını belirterek, “Üniversiteler çatışma haberleri, yasaklar, kısıtlamalar ve ikna odalarıyla gündeme geliyordu. Özgürlüğün alabildiğine yaygın ve güvenli olması gereken üniversiteler, özgürlüğü kısıtlayan kurumlar olarak gündemi meşgul ediyordu. Ancak artık başörtüsü, sakal ve bıyıkla değil, eğitim ve bilimle meşgul olan üniversitelerimiz var. Bütün bunlar yeni Türkiye'nin ilk adımlarıdır" dedi.
Tekrar) 01:40
Tekrar)"Karadeniz Esintisi" Sergisi 20 izlenme - 3 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - "Karadeniz esintisi" sergisinden görüntüler - Ressam Ekrem Kutlu ile röportaj Paris'te "Karadeniz esintisi" sergisi- Fransa'nın başkenti Paris'te Trabzonlu ressam Kutlu'nun resim sergisi sanatseverlerle buluştu Trabzonlu ressam Ekrem Kutlu'nun resim sergisi Fransa'nın başkenti Paris'te açıldı.
Vali Yazıcı ve Emniyet Müdürü Çakıcı, Ufuk Kıran'ı Evinde Ziyaret Etti 03:30
Vali Yazıcı ve Emniyet Müdürü Çakıcı, Ufuk Kıran'ı Evinde Ziyaret Etti 14 izlenme - 3 yıl önce - Rize Valisi Ersin Yazıcı- Rize Emniyet Müdürü Adem Çakıcı- Ufuk Kıran Fenerbahçe otobüsüne yapılan silahlı saldırı- Rize Valisi Ersin Yazıcı ile Emniyet Müdürü Adem Çakıcı, sarı-lacivertli kafileyi taşıyan otobüse yapılan silahlı saldırıda yaralanan otobüs şoförü Ufuk Kıran'ı evinde ziyaret etti Rize Valisi Ersin Yazıcı ile Emniyet Müdürü Adem Çakıcı, sarı-lacivertli kafileyi taşıyan otobüse yapılan silahlı saldırıda yaralanan otobüs şoförü Ufuk Kıran'ı ziyaret etti.
Karadeniz Esintisi 01:40
Karadeniz Esintisi" Sergisi 12 izlenme - 3 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - "Karadeniz esintisi" sergisinden görüntüler- Ressam Ekrem Kutlu ile röportaj Paris'te "Karadeniz esintisi" sergisi- Fransa'nın başkenti Paris'te Trabzonlu ressam Kutlu'nun resim sergisi sanatseverlerle buluştu Trabzonlu ressam Ekrem Kutlu'nun resim sergisi Fransa'nın başkenti Paris'te açıldı.
Ufuk Kıran, Evinin Önünde Kurban Kesilerek Karşılandı 01:20
Ufuk Kıran, Evinin Önünde Kurban Kesilerek Karşılandı 6 izlenme - 3 yıl önce - Saldırıda yaralanan otobüs şoförü Ufuk Kıran, Rize'deki evinin önünde kurban kesilerek karşılandı Fenerbahçe otobüsüne yapılan silahlı saldırıda yaralanan şoför Ufuk Kıran, tedavi gördüğü hastaneden taburcu edildikten sonra getirildiği evinin önünde kurban kesilerek karşılandı.