Hoşgeldiniz!

Karakulak Videoları İzle

vahşi yaşamın ikinci en hızlı  avcısı - karakulak 02:24
vahşi yaşamın ikinci en hızlı avcısı - karakulak 7.718 izlenme - 6 yıl önce
'Karakulak' GPS'li tasma ile izlenmeye başlandı 01:42
'Karakulak' GPS'li tasma ile izlenmeye başlandı 89 izlenme - 4 ay önce Türkiye'de sınırlı bir yayılış alanına sahip olan ve nesli tehlike altında bulunan yabani bir kedi türü olan karakulak geçtiğimiz Ocak ayında Antalya?da tespit edilerek, Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) Genel Müdürlüğü tarafından koruma altına alındı. Ayrıca Türkiye'de ilk kez GPS?li tasma ile izlenmeye başlanan karakulaktan elde edilen örnekler DNA ve Hücre Bankasına alındı.
Karakulak'ın İştahla Yemek Yemesi 01:18
Karakulak'ın İştahla Yemek Yemesi 240 izlenme - 2 yıl önce İngilizce'de ve Bilimsel Sınıflandırmada Caracal olarak bilinen bu yakışıklı kedi türü aslında bize pek de uzak olan bir canlı değil anadolunun yerlisi genelde Antalya'dan Hakkari'ye kadar olan sınırda bulunuyor yani türkiyenin yerlisi .Türkiyedeki bu kedi bunun gibi dünyanın bir çok yerinde bulunan bir canlı Orta Asya, Kuzey Afrika youtubedeki videolara göre Rusların sıklıkla evlerinde beslediği bir tür, kolayca evcilleştirilebiliyor aşırı da büyük değil ve bir aileye kolayca alışabiliyor ama burada yemeğini yerken sanki biraz asabi gibi, iştahsızlığa ilaç gibi gelecek bir ziyafet videosu sizlerle.
Yusuf Karakulak 01:58
Yusuf Karakulak 416 izlenme - 5 yıl önce
İlk Kez Doğal Yaşamla Tanışan 6 Haftalık Yavru Karakulaklar 01:10
İlk Kez Doğal Yaşamla Tanışan 6 Haftalık Yavru Karakulaklar 71 izlenme - 2 yıl önce The Oregon Hayvanat Bahçesi'nin yeni misafirleri ilk kez doğal yaşamla buluştu. Şimdilik çok sevimli olabilirler fakat gelecekte çok can yakacakları kesin.
Ömer Karakulak 03:41
Ömer Karakulak 298 izlenme - 9 yıl önce ömer karakulak..
Gözlerim Aglıyor 01:31
Gözlerim Aglıyor 142 izlenme - 6 yıl önce
Efe Gitar Çalıyor 01:08
Efe Gitar Çalıyor 96 izlenme - 5 yıl önce efe karakulaktan, Tarkan aşk gitti bizden. 29.Sn'dn izleee :D