Hoşgeldiniz!

karamürsel

Suya Atlayıp Hayat Kurtaran Belediye Başkanı 01:07
Suya Atlayıp Hayat Kurtaran Belediye Başkanı 4.766 izlenme - 5 ay önce Kocaeli’nin Karamürsel ilçesinde denizde fenalaşan dalgıcı, suya atlayan Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım Kurtardı. Kocaeli’nin Karamürsel ilçesinde 1 Mart Üsküdar Faciası sebebiyle anma töreni düzenlendi. Törene Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım ve Karamürselbey Eğitim Merkezi Komutanı Deniz Kurmay Albay Ayhan Gedik'de katıldı. Bu sırada deniz altına iki dalgıç çelenk bırakmak istedi. Ancak dalgıçlardan birisi denizin içinde fenalaştı. Bayan dalgıç Şenay Ertorun’un fenalaştığını fark eden Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, hemen kravatını çıkartarak denize atladı. Başkanın denize atlaması, iskelede bulunan herkesi şaşkına çevirdi. Yüzerek dalgıcın yanına ulaşan başkan İsmail Yıldırım, fenalaşan dalgıcı kıyıya çıkarttı. Başkanın hareketi törene katılanlardan alkış topladı. Başkan Yıldırım’a kıyıya çıkınca hemen battaniye verildi. Dalgıç ise tedavi altına alındı. Tüm bu anlar kameralara saniye saniye yansıdı.
Hande Yener - Ay Ay Ay Ay 04:08
Hande Yener - Ay Ay Ay Ay 56.269 izlenme - 4 yıl önce Karamürsel Konserinden Kapanış Şarkısı ....
karamürsel de kaza 2 yaralı 01:33
karamürsel de kaza 2 yaralı 1.938 izlenme - 6 yıl önce karamürsel de meydana gelen kazada 2 kişi yaralandı
Dalgıcı Boğulmaktan Kurtaran Başkan Konuştu 04:04
Dalgıcı Boğulmaktan Kurtaran Başkan Konuştu 307 izlenme - 5 ay önce Kocaeli’nin Karamürsel ilçesinde denizde fenalaşan dalgıcı suya atayarak kurtaran belediye başkanı İsmail Yıldırım konuştu. Başkan Yıldırım kendisinin de dalgıç olduğunu belirterek, “O an neler hissettiğini hemen anlayarak suya atladım” dedi. 1 Mart 1958 yılında Karamürsel’den aldığı yolcularla birlikte İzmit Körfezinde fırtınaya kapılarak batan Üsküdar Vapurunda çoğu öğrenci 300’den fazla kişi hayatını kaybetti. Olayın üzerinden geçen 59 sene acıları hiç hafifletmedi. Bu sabahta hayatını kaybedenler için Karamürsel Belediyesi tarafından anma töreni düzenlendi. İskelede yapılan tören sırasında dalgıçlar denizin dibine çelenk bırakmak istedi. Ancak bu sırada tek yıldız dalgıçlardan Şenay Ertorun denizin altında bir anda fenalaşarak su üstüne çıktı. Denizin üstünde yardım isteyen dalgıcı, kalabalık arasında fark eden Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, hemen denize atladı. Başkan Yıldırım kurtardığı dalgıcı kıyıya çıkarttı. Su yutan dalgıç Karamürsel Devlet Hastanesine kaldırıldı. Dalgıcın taburcu olduğu öğrenildi. Denize atlayan başkan Yıldırım o anları anlattı. 1 Mart faciasının Karamürsel için önemli olduğunu belirten Başkan Yıldırım, “İzmit’e eğitime giden Karamürselli evlatlarımızı kaybettiğimiz ve içimizde yara olan bu olayı anmak için toplandık. Burada, iskelede onların ruhuna atfen bir tören düzenledik. Karamürsel Su Altı Derneğimizden arkadaşlar dalıyorlar ve denizin altından çelenk çıkartıyorlar. Bende bu derneğin kurucu üyesiyim. Program başladı. Orada bir arkadaşımız heyecandan olacak süratle su üzerine çıktı. Kendisi yardım çağrısında bulundu. Kalabalık arasında herkes şaşkın ama ben bu işi biliyorum. Ne hissettiğini en iyi bilenlerdenim. Bize de görev düştü. Çok basit bir olaydır. Elbiseyi şişiren bir BC vardır. Onu şişirseydi kendisi çok rahat kurtulacaktı. O anın psikolojisi, baskısı ile bunu yapamadı. Bu işle uğraşanlar bilir. Suyun içinde bir anda bütün hakimiyeti kaybederseniz. Yardım ihtiyacı doğması ve bu işi bilen birisi olarak olaya birebir müdahale ettim. Sevindiren olay kötü bir şey olmadı” dedi. ‘Suyun altına giden dalgıçların partnersiz hareket etmemesi lazım’ diyen Yıldırım, “O elbise aslında batmaz. Tören esnasında çokta derin olamayan bir ortamda herhalde partner dalgıcı gözden kaçırdı. O da bir an önce su üstüne çıktı. Ayakları ile devamlı su üzerinde kalmaya çalışıyor. Su yutma ihtimali çok fazla. Olaya en yakın kişi bendim. Bunu birebir yaşadığım için ben müdahale ettim. Ben etmesem de bir çok kişi suya atlardı” diye konuştu.
Beyhan Deniz Sarıkamış Türküsü.. 06:43
Beyhan Deniz Sarıkamış Türküsü.. 5.683 izlenme - 8 yıl önce flash tv deki her cevhere bir altın adlı yetenek yarışması.karamürsel i ahmet şafak ın sarıkamış türküsüyle temsil eden beyhan deniz demirlerin tüylerinizi diken diken edecek müthiş yorumu..
karamürsel'de kaza 2 yaralı 01:33
karamürsel'de kaza 2 yaralı 3.016 izlenme - 6 yıl önce karamürsel de akşam üzeri meydana gelen kazada 2 kişi yaralandıhaberkaramursel.net
Bady Apatay 00:18
Bady Apatay 1.241 izlenme - 9 yıl önce bady
cevo 00:11
cevo 1.270 izlenme - 8 yıl önce
Beyhan Deniz Demirler Anlatamam Görmen Lazım 04:09
Beyhan Deniz Demirler Anlatamam Görmen Lazım 2.215 izlenme - 7 yıl önce güzel bir düğün gecesi..genç çiftlere bir ömür boyu mtluluklar dileriz...
Beyhan Deniz Fidayda Türküsü 03:59
Beyhan Deniz Fidayda Türküsü 1.794 izlenme - 7 yıl önce güzel bir Ankara TÜRKÜSÜ eseri....yorumlarınızı bekliyoruz..
Dereköy Ün Hayatları Tamamiyle İçki Olan Sözde Öğr 04:22
Dereköy Ün Hayatları Tamamiyle İçki Olan Sözde Öğr 2.185 izlenme - 9 yıl önce müslüm gürses kaç kadeh kırıldı adlı sevilen şarkısına klip çekti..klipte su ürünlerinin alkolik öğrencileri rol aldı..
Yüreğinle Gel Beyhan Deniz 04:12
Yüreğinle Gel Beyhan Deniz 1.027 izlenme - 8 yıl önce ahmet Şafak ağabeyimizin çok anlamlı ve değerli bu eserini bizde acizane yorumladık..beğeneceğinizi umarım..ahmet Şafak ağabeyime ve videomu izleyen herkese saygılar...allah a emanet olun....
Dj Tiesto 02:34
Dj Tiesto 469 izlenme - 7 yıl önce
Beyhan Deniz Çal Kemancı 03:45
Beyhan Deniz Çal Kemancı 785 izlenme - 7 yıl önce ali kınık in mükemmel eserİ..çal kemanci...
Karamürsel Çılgınları 03:10
Karamürsel Çılgınları 501 izlenme - 8 yıl önce yatak dövüşü :))
Beyhan Deniz Demirler Telli Turnam 04:23
Beyhan Deniz Demirler Telli Turnam 774 izlenme - 7 yıl önce harika bir Musa Eroğlu türküsü..düğün akşamı...
Erkanın Eğlencesi 03:22
Erkanın Eğlencesi 430 izlenme - 8 yıl önce erkanın asker eğlencesii !!!
Bosnaklar Karapınar 00:05
Bosnaklar Karapınar 422 izlenme - 9 yıl önce bosnak kahvesi
Seafight Savaş 01:34
Seafight Savaş 360 izlenme - 8 yıl önce çnk-dalga
Karamürsel Kocaeli Güzergah 25:25
Karamürsel Kocaeli Güzergah 262 izlenme - 5 yıl önce Karamürsel Kocaeli Güzergah
İstiklal Marşı'nı Okuyan Minik Kız Duygulanarak Ağladı 02:40
İstiklal Marşı'nı Okuyan Minik Kız Duygulanarak Ağladı 138 izlenme - 2 yıl önce Kocaeli'nin Karamürsel ilçesinde, bir kreşin düzenlediği yıl sonu etkinliğinde İstiklal Marşı'nı okuyan minik kız gözyaşlarına boğuldu.
Bosnaklar3 00:21
Bosnaklar3 319 izlenme - 9 yıl önce bosnak,karamursel,karapınar,
Aksa Akrilik Yangını 01:49
Aksa Akrilik Yangını 279 izlenme - 4 yıl önce Yalova- Karamürsel karayolunun 13'üncü kilometresinde bulunan Aksa Akrilik Kimya Sanayi tesislerinde henüz bilinmeyen nedenle başlayan yangın
Akçat 03:02
Akçat 462 izlenme - 9 yıl önce akçat
Karamürselli Tufan 02:06
Karamürselli Tufan 215 izlenme - 9 yıl önce yok böyle bir dans stili =) karşınızda kayserinin bağrından kopmuş namı değer rİco tufan :)
Top Camba Lığı 01:37
Top Camba Lığı 208 izlenme - 9 yıl önce hepsi gerçek daha neler var neler
Karamürselli 00:53
Karamürselli 145 izlenme - 8 yıl önce
Bosnaklar2 00:25
Bosnaklar2 149 izlenme - 9 yıl önce bosnaklar
Al Arabasını Bmw Sanıyo 00:39
Al Arabasını Bmw Sanıyo 130 izlenme - 8 yıl önce karamürsel 100.yıl e.m.l kaynak bölümü örencisi mucit in mallığı
teck don.. xd 00:19
teck don.. xd 92 izlenme - 8 yıl önce