Hoşgeldiniz!

karanlık şehir

dark city 1 fragmanı 02:14
dark city 1 fragmanı 1.224 izlenme - 6 yıl önce john murdoch tuhaf bir otel odasında gözünü açar ve vahşice işlenmiş bir dizi cinayetin zanlısı olarak arandığını öğrenir. esas sorun hiçbir şey hatırlamıyor olmasıdır. peşinde sadece polis değil gizemli yabancılar da vardır. murdoch kaçarken bir yandan da kişiliğindeki karmaşık bir sırrı çözmeye uğraşır. ancak bazı sırlar ölümcül olabilir.the crow filminin yönetmeni alex proyas bu defa bilimkurguya yeni bir boyut kazandıran bir gerilim ile karşınızda.
dark city 2 fragmanı 00:31
dark city 2 fragmanı 461 izlenme - 6 yıl önce john murdoch tuhaf bir otel odasında gözünü açar ve vahşice işlenmiş bir dizi cinayetin zanlısı olarak arandığını öğrenir. esas sorun hiçbir şey hatırlamıyor olmasıdır. peşinde sadece polis değil gizemli yabancılar da vardır. murdoch kaçarken bir yandan da kişiliğindeki karmaşık bir sırrı çözmeye uğraşır. ancak bazı sırlar ölümcül olabilir.the crow filminin yönetmeni alex proyas bu defa bilimkurguya yeni bir boyut kazandıran bir gerilim ile karşınızda.
Wolfteam Biaxe Kurt akını modu - Karanlık şehir haritası ve gelen hediye (Wolfteam PvE modu) 09:28
Wolfteam Biaxe Kurt akını modu - Karanlık şehir haritası ve gelen hediye (Wolfteam PvE modu) 142 izlenme - 2 yıl önce Not:yan hesaplarıyla dislike atan arkadaşta kendi çapında takılmaya devam etsin herkez biliyor yan hesap kurup yaptığını boş insan.Onada üzlüyorum aslında Allah akıl fikir versin :) Herkez gibi değil kendim gibi olmaya çalışıyorum yeni işler yeni bişeyler üretmeye çalışıyorum. Biz yavaş yavaş büyüyen büyük bir aileyiz iyiki varsınız.Tüm iyi dilekleriniz için teşşekkürler sizlerin desteği ile allahta izin verirse daha çok video atmaya daha iyi işler yapmaya çalışıcam. iyiki varsınız.
Karanlık Şehir 04:25
Karanlık Şehir 4 izlenme - 2 yıl önce http://www.oyunskor.com/karanliksehir.htm Şehrin karanlık bölgesinde yaşamınız için tehdit unsuru olabilecek tehlikeli insanlar bulunmaktadır. Virus salgılayan bu insanların sizi öldürmelerine izin vermemelisiniz. Silahınız ile kötü amaçlı bu ucubelere ateş edip onları imha edin. Karşınıza çıkan tüm olumsuz etkenleri temizledikten sonra verilen para ile yeni silahlar satın alarak güçlenmelisiniz. Oyunu sadece mouse ile de oynamanız mümkün. Dilerseniz oyuncunuzu daha rahat kontrol etmek için W,a,s ve d tuşlarını kullanabilirsiniz. İyi oyunlar..