Hoşgeldiniz!

karanlıkta

Taladro - Karanlıkta Yaşayan Adam 04:19
Taladro - Karanlıkta Yaşayan Adam 94.067 izlenme - 2 yıl önce Taladro - Karanlıkta Yaşayan Adam Şarkı Sözleri: Gökyüzüne yol verdim bu yagmurun çakir sesi, Kendimi avuttum hep bi yila gelir kesin. O kadar gel dedimde neden hala evindesin? Gözaltlarim morsa eger demek hala benimlesin, Karisma sen dur orda bu benim saatlerim, Hep seni yazdim kadin ve buna sanat dedim. Belkide sakliyimdir kalbinde tarat beni, Yinede dönersem sana kendime salak derim. Kullanmak istedim adin yazan her maddeyi, Üstüme toprak atin ölüm kokan bi haldeyim, Aglama sen su an göz bebeklerindeyim, Biraz daha sabret ölümü gözlemekteyim ne dersin? Hala bana gerekli cevap varmi? Bi yanim cennetine muhtaç ölüme ramak kaldi, Sanki tozlu bi yerdesin namusun kirli kadin, Gel artik bu yüzden karanlik yolda kaldim. Tüm yükü atip yine silkele omuzlarimi, Yazin tam ortasinda yagmurum o halde nerene sokiyim umutlarimi? Unutma adimi, Ve oynamaktan vazgeç ne olur su saçma mutlu kadini. [ 2.Verse ] Hüzünden biktim artik, gelse su güzün geri, Yillara meydan okur bagisladigin hüzünlerim , Yeminim , kadinim , her seyim gözüm benim, Sen beni düsünme be bugün çok üzülmedim. Saçimda olusan aklar her mevsimin ürünü , Ben yaptiklarini düsündükçe gözümü kanla bürüdüm . Yillardir sormadigin su güçlü kalbe bak bi , Biraktigindan bu yana canim 4-5 sene büyüdüm. Henüz tam çözemedim aci var bir yerimde , Dönmek için niyet var mi bir tutam yüreginde ? Gelmeye çalistim hep olmadi sevdigim , Sen marmaraydin bense ülkenin en güneyinde . Hangi yapragi yirtsamda sen kokuyo bu takvim hep , Sonbahardan biktim bir ara ilkbahari taklit et. Yesersin sevgi dallarim gerisi kafi ve gelecegine inanmamsa sizofren bi tahmin hep. Bu gece dün gibi seni bu kalbe sunar artik sevmemeyide ögrendim bu en acitan kural , Sende yoksun cigerim sen dolu bir duman seni defalarca aldattim ve hüzün su an kuman. Her günüm bir mahser ayaklarima sirat agliyorsun ne oldu melegim ney bu surat ? Kalbimin en özel evimi feda ettim cenneti çok merak ediyordun gir içinde tur at . [ Nakarat ] Çok bir sey istemedim gönderi ver su hisleri , Kalbimi kir demedim tutkuyla gir istedim . Bir günüm mutluysa bin günüm bir histeri. Bir günde gülümse be severim bil istedim , Senenin bir günü sen gelip de sil izleri , Sen yillarin güzel derdi perisi denizlerin , Tikanir genizlerim severim bil istedim , Bi daha kirletsem ben bir daha temizlerim.
Taladro - Deniz Kızı (2013) 04:33
Taladro - Deniz Kızı (2013) 41.032 izlenme - 9 ay önce Abone Ol: http://goo.gl/lWzrH8 Taladro, Karanlıkta Yaşayan Adam isimli albümünden sonra dinleyicilerine yeni bir çalışma sunuyor. Kaydı Sound Station Productions da alınan şarkının prodüksiyon işlemleri Mehmet Karaçaylı (Miming), alt yapısı ise Semih Bastem'e aittir. Keyifli Dinlemeler..
Taladro Kan 2 02:46
Taladro Kan 2 79.010 izlenme - 3 yıl önce Taladro Kan 2
Taladro - Karanlıkta Yaşayan Adam 04:19
Taladro - Karanlıkta Yaşayan Adam 16.002 izlenme - 9 ay önce Taladro'nun yeni albümüne de ismini veren " Karanlıkta Yaşayan Adam" şarkısı sizlerle. Beat : Afil Azur Mix- Mastering: Taladro Sözler: Gökyüzüne yol verdim bu yağmurun çakır sesi, Kendimi avuttum hep bi yıla gelir kesin. O kadar gel dedimde neden hala evindesin? Gözaltlarım morsa eğer demek hala benimlesin, Karışma sen dur orda bu benim saatlerim, Hep seni yazdım kadın ve buna sanat dedim. Belkide saklıyımdır kalbinde tarat beni, Yinede dönersem sana kendime salak derim. Kullanmak istedim adın yazan her maddeyi, Üstüme toprak atın ölüm kokan bi haldeyim, Ağlama sen şu an göz bebeklerindeyim, Biraz daha sabret ölümü gözlemekteyim ne dersin? Hala bana gerekli cevap varmı? Bi yanım cennetine muhtaç ölüme ramak kaldı, Sanki tozlu bi yerdesin namusun kirli kadın , Gel artık bu yüzden karanlık yolda kaldım. Tüm yükü atıp yine silkele omuzlarımı, Yazın tam ortasında yağmurum O halde nerene sokiyim umutlarımı? Unutma adımı ! Ve oynamaktan vazgeç ne olur şu saçma mutlu kadını. Hüzünden bıktım artık, gelse şu güzün geri, Yıllara meydan okur bağışladığın hüzünlerim , Yeminim , kadınım , her şeyim gözüm benim, Sen beni düşünme be bugün çok üzülmedim. Saçımda oluşan aklar her mevsimin ürünü , Ben yaptıklarını düşündükçe gözümü kanla bürüdüm . Yıllardır sormadığın şu güçlü kalbe bak bi , Bıraktığından bu yana canım 4-5 sene büyüdüm. Henüz tam çözemedim acı var bir yerimde , Dönmek için niyet varmı bi tutam yüreğinde ? Gelmeye çalıştım hep olmadı sevdiğim , Sen marmaraydın bense ülkenin en güneyinde . Hangi yaprağı yırtsamda sen kokuyo bu takvim hep , Sonbahardan bıktım bir ara ilkbaharı taklit et. Yeşersin sevgi dallarım gerisi kafi ve Geleceğine inanmamsa şizofren bi tahmin hep. Bu gece dün gibi seni bu kalbe sunar Artık sevmemeyide öğrendim bu en acıtan kural , Sende yoksun ciğerim sen dolu bi duman seni Defalarca aldattım ve hüzün şu an kuman. Hergünüm bi mahşer ayaklarıma sırat Ağlıyosun ne oldu meleğim ney bu surat ? Kalbimin en özel evimi feda ettim Cenneti çok merak ediyordun gir içinde tur at . Çok bir şey istemedim gönderi ver şu hisleri , Kalbimi kır demedim tutkuyla gir istedim . Bir günüm mutluysa bin günüm bir histeri. Bir günde gülümse be severim bil istedim , Senenin bir günü sen gelip de sil izleri , Sen yılların güzel derdi perisi denizlerin , Tıkanır genizlerim severim bil istedim , Bi daha kirlet sen ben bir daha temizlerim. Çok bir şey istemedim gönderi ver şu hisleri , Kalbimi kır demedim tutkuyla gir istedim . Bir günüm mutluysa bin günüm bir histeri. Bir günde gülümse be severim bil istedim , Senenin bir günü sen gelip de sil izleri , Sen yılların güzel derdi perisi denizlerin , Tıkanır genizlerim severim bil istedim , Bi daha kirlet sen ben bir daha temizlerim.
Taladro - Karanlıkta Yaşayan Adam (Albüm Tanıtım) 01:33
Taladro - Karanlıkta Yaşayan Adam (Albüm Tanıtım) 14.139 izlenme - 9 ay önce Taladro'nun yeni albümü "Karanlıkta Yaşayan Adam" çok yakında sizlerle olacak. Albüme ismini veren "Karanlıkta Yaşayan Adam" şarkısının bir bölümünü dinleyicilerine sunan Taladro, albümün sinyallerini verdi. Keyifli izlemeler. Facebook Fan Page: https://www.facebook.com/TaladroAE
ahmet kaya karanlıkta 05:03
ahmet kaya karanlıkta 57.584 izlenme - 8 yıl önce esliden karanlıktan korkardım yağmurdan ürperirdim şimdi karanlık arkadasım yağmur ise gözyaşımın oldu..
Taladro - Bilirsin 03:24
Taladro - Bilirsin 7.968 izlenme - 9 ay önce Taladro'nun "Karanlıkta Yaşayan Adam" albümünden "Bilirsin" parçası sizlerle. Keyifli dinlemeler. Beat: Afil Azur Mix,Mastering - Taladro Bi belli et şu kalbe döneceğini umutlandır, O kadar zaman geçti az da olsa yaramı sardım, Ufak bi kavga dedim üstüne düşmedim pek, Bilirsin, bi kaç güne gelir sandım.. Şu anda derin sancı, eminim sende de çok, Bu oda karanlık ve siyah kaplı pencere yok, Bi anda bitmemiz gülüm emin ol bencede şok, Aşkın göz yaşını silmek için mendili yok. Şu anda farklı kafa, çalansa aynı piano, Ben defol git demedim aksine git diyen o, Huzurun katli adı, yaşanan durum buysa, Ne acı, ne hüzün, aksine bitmeyen o. Yüzümü kazıp kat ve kat içinden hüzün deştim, Bu hangi sevgi gülüm, üstünden hüzün geçti, O zaman beden kadar, şu deli kalpte gençti, Ya kal ya git be artık, yeter lan garipleştim. Yardım edin ne olur gözlerimde hala hüzün, Yardım edin ne olur, bu kalbe yok mu çözüm ? Hala yaslı hala puslu hala yaşlı gözüm, Bana yardım edin, şu aşka yok mu çözüm ? (x2) Sessizliğe aldanıp ben, yenildim ilk haftası, Hala bilmiyorsun bıraktığın şu adam nasıl, Kendini ne yağmur, ne nehir, ne okyanus sanma, Eskidendi o bak, şu vakit bi damlasın. Tam da gözlerinde hayalinin uyanması, En fazla koyan buydu midemin bulanması, Sen aşkı yanlış anladın hep, Asıl aşk her aklına geldiğinde gözlerinin sulanması. Ve artık mutlu ol sen tüm dertleri araladım, Ayrıca bi müjdem var baş harfini karaladım, İstediğin gibi her şey, sadece bi şey kaldı ölmedim, Fakat, bir ömrü yarıladım. Ona da gelir sıra, gözleri sarıladım, Sevsemde gitmeyi bilmektir kızım asıl adım, Ben artık gidiyorum bi hoşçakalı çok görme, Zaten senden, bir ömür yetecek doz aşıladım Yardım edin ne olur gözlerimde hala hüzün, Yardım edin ne olur, bu kalbe yok mu çözüm ? Hala yaslı hala puslu hala yaşlı gözüm, Bana yardım edin, şu aşka yok mu çözüm ? (x2)
Karanlıkta Yaşayan Adam ( Albüm Tanıtım ) 06:13
Karanlıkta Yaşayan Adam ( Albüm Tanıtım ) 8.609 izlenme - 9 ay önce Taladro'nun "Karanlıkta Yaşayan Adam" albümü satışa çıktı. 9 parçadan oluşan albümü satın almak için aşağıda ki şehir yetkililerine mesaj atmanız yeterlidir. Ayrıca kendi şehrinde satış yetkilisi olmayan dinleyicilerimiz https://www.facebook.com/anl.arslaan?fref=ts bu linke mesaj atabilirler Albümü satın almak isteyenler ! "Karanlıkta Yaşayan Adam" albümünü satın almak isteyen arkadaşlar aşağıda belirlemiş olduğumuz şehirlerden temin edebilirler. Şimdilik belirlenen ve artacak olan şehir satışları için "Anıl ARSLAN 0538 038 21 37" ulaşmanız gerekli. Albüm ön satışla sizlere sunulacak ve son satış 20 Mayıs günü olcak. 20 Mayıs'tan sonra kesinlikle albüm satışı yapılmayacaktır. Alınan sipariş kadar basılacak ve aşağıda belirtilen yetkililere ücreti verdikten sonra sizlere ad ve soyad imzalı şekilde gelecektir. Destek veren ve emeğe saygı duyan herkese şimdiden hayırlı olsun.. Albüm satışı olacak bazı şehirlerin yetkilileri ANKARA:https://www.facebook.com/kubra.urcun.1?ref=ts&fref=ts ,www.facebook.com/KeyfMusic ÇANAKKALE:https://www.facebook.com/furkangdc İSTABUL:https://www.facebook.com/y.emre2011?fref=ts,https://www.facebook.com/Syma19o7?fref=ts https://www.facebook.com/onuraLkac.katre MARDİN:https://www.facebook.com/senseirobin?fref=ts ADANA:www.facebook.com/tarikerdeve,https://www.facebook.com/hlk.akt OSMANİYE:https://www.facebook.com/turkerahmett ESKİŞEHİR:https://www.facebook.com/sefa.tascii?fref=ts GAZİANTEP:https://www.facebook.com/silaaciraa?fref=ts BİTLİS:https://www.facebook.com/hakanemir.cam AFYON:https://www.facebook.com/buse.gul.39 KAYSERİ:https://www.facebook.com/jjj31 BİLECİK:https://www.facebook.com/YamuukPrens ANTALYA:https://www.facebook.com/okanhanc,https://www.facebook.com/EnginDirgen.7 MERSİN:https://www.facebook.com/oerisen2?fref=ts İZMİR:https://www.facebook.com/KraLBenim35?fref=ts SAMSUN:https://www.facebook.com/hiphopyasamaktr AYDIN:https://www.facebook.com/eatsleepinci TEKİRDAĞ:https://www.facebook.com/alihan.bhcvn BURDUR:https://www.facebook.com/muslumtee DİYARBAKIR:https://www.facebook.com/esgeecc KONYA:https://www.facebook.com/Spactus BURSA:https://www.facebook.com/hkkhn MANİSA:https://www.facebook.com/Splash45 ZONGULDAK:https://www.facebook.com/abdulahulu KOCAELİ:https://www.facebook.com/s3rhaat AMASYA:https://www.facebook.com/emregrgc0 ERZURUM:https://www.facebook.com/ribonstick KIRŞEHİR:https://www.facebook.com/gzm.ulsy KÜTAHYA:https://www.facebook.com/sinan.bakis1 KOCAELİ:https://www.facebook.com/s3rhaat MALATYA:https://www.facebook.com/sinemhsrc HATAY:https://www.facebook.com/asil.idealist Not: Albümü kendi şehrinde satmak ve yetkili olmak isteyen destekçiler, https://www.facebook.com/anl.arslaan?fref=ts bu linke mesaj atmalıdırlar.
Tolga Yakalı - Karanlıkta 03:30
Tolga Yakalı - Karanlıkta 5.328 izlenme - 9 ay önce Tolga Yakalı'ın, Seyhan Müzik Record etiketiyle yayınlanan "Karanlıkta" albümünde yer alan "Karanlıkta" isimli şarkısı, video klibiyle netd'de. Facebook Sayfamız: http://www.facebook.com/netdmuzik
ahmet kaya -karanlıkta 04:56
ahmet kaya -karanlıkta 27.847 izlenme - 6 yıl önce ahmet kaya -karanlıkta
Murat İnce - Karanlıkta Kalmışım Anne 04:04
Murat İnce - Karanlıkta Kalmışım Anne 21.128 izlenme - 4 yıl önce
anemi senden sonra 2009 04:17
anemi senden sonra 2009 44.929 izlenme - 7 yıl önce uzun ve soguk bir kış oldu yol bir fırtına sessizce duyuldu artık birçok şeyi daha net anlıyorum
Ahmet Kaya - Karanlıkta 04:59
Ahmet Kaya - Karanlıkta 18.355 izlenme - 4 yıl önce
Taladro - Karanlıkta Yaşayan Adam 04:19
Taladro - Karanlıkta Yaşayan Adam 11.053 izlenme - 3 yıl önce Taladro - Karanlıkta Yaşayan Adam sözleri [ 1.Verse ] Gökyüzüne yol verdim bu yağmurun çakır sesi, Kendimi avuttum hep bi yıla gelir kesin. O kadar gel dedimde neden hala evindesin? Gözaltlarım morsa eğer demek hala benimlesin, Karışma sen dur orda bu benim saatlerim, Hep seni yazdım kadın ve buna sanat dedim. Belkide saklıyımdır kalbinde tarat beni, Yinede dönersem sana kendime salak derim. Kullanmak istedim adın yazan her maddeyi, Üstüme toprak atın ölüm kokan bi haldeyim, Ağlama sen şu an göz bebeklerindeyim, Biraz daha sabret ölümü gözlemekteyim ne dersin? Hala bana gerekli cevap varmı? Bi yanım cennetine muhtaç ölüme ramak kaldı, Sanki tozlu bi yerdesin namusun kirli kadın, Gel artık bu yüzden karanlık yolda kaldım. Tüm yükü atıp yine silkele omuzlarımı, Yazın tam ortasında yağmurum o halde nerene sokiyim umutlarımı? Unutma adımı, Ve oynamaktan vazgeç ne olur şu saçma mutlu kadını. [ 2.Verse ] [ kaynak: http://sarki.alternatifim.com/goster.asp?ac=208081 ] Hüzünden bıktım artık, gelse şu güzün geri, Yıllara meydan okur bağışladığın hüzünlerim , Yeminim , kadınım , her şeyim gözüm benim, Sen beni düşünme be bugün çok üzülmedim. Saçımda oluşan aklar her mevsimin ürünü , Ben yaptıklarını düşündükçe gözümü kanla bürüdüm . Yıllardır sormadığın şu güçlü kalbe bak bi , Bıraktığından bu yana canım 4-5 sene büyüdüm. Henüz tam çözemedim acı var bir yerimde , Dönmek için niyet var mı bir tutam yüreğinde ? Gelmeye çalıştım hep olmadı sevdiğim , Sen marmaraydın bense ülkenin en güneyinde . Hangi yaprağı yırtsamda sen kokuyo bu takvim hep , Sonbahardan bıktım bir ara ilkbaharı taklit et. Yeşersin sevgi dallarım gerisi kafi ve geleceğine inanmamsa şizofren bi tahmin hep. Bu gece dün gibi seni bu kalbe sunar artık sevmemeyide öğrendim bu en acıtan kural , Sende yoksun ciğerim sen dolu bir duman seni defalarca aldattım ve hüzün şu an kuman. Her günüm bir mahşer ayaklarıma sırat ağlıyorsun ne oldu meleğim ney bu surat ? Kalbimin en özel evimi feda ettim cenneti çok merak ediyordun gir içinde tur at . [ Nakarat ] Çok bir şey istemedim gönderi ver şu hisleri , Kalbimi kır demedim tutkuyla gir istedim . Bir günüm mutluysa bin günüm bir histeri. Bir günde gülümse be severim bil istedim , Senenin bir günü sen gelip de sil izleri , Sen yılların güzel derdi perisi denizlerin , Tıkanır genizlerim severim bil istedim , Bi daha kirletsem ben bir daha temizlerim.
murat ince karalıkta kalmışım anne 04:10
murat ince karalıkta kalmışım anne 38.278 izlenme - 7 yıl önce ahh annemm!!!
Taladro - Portre (2014) 02:40
Taladro - Portre (2014) 3.229 izlenme - 9 ay önce Abone Ol: http://goo.gl/ENuc3o Taladro'dan yeni şarkı "Portre" sizlerle. Beat: Afil Azur Mix & Mastering: Mehmet Karaçaylı (Miming) Şarkı Sözleri: kadere yenildiğim ilk set gel, zarar da olsan beni pislet 3. ayı tam aramamanın beni dokunmadan hisset aylar geriye döndürürken baş ağrımı bozuyor bu işin bitiş şekli asabımı çekerler azabını bu dünya adaletsiz iteler hesabını ölmek mi bu da yoksa beni boğmak mı bir yürek su da paslı bir merceğin derinlerinde tutar beni aşka sevda da dahil, düşmeye korku da.. yenmek de dahil, suya hasret bir martı da beni düşlerinde karşıla.. gelemiyorsan, depremler yolla bana bu aşka fayda etmez artçılar.. açık bir intihar çabalarım da koskoca bir hiç daha yokluğun ayrı güzel ölme ama, sonbahar değil daha seni ağlarken de yazarım.. gülerken hatta susarken de yazarım çizerim de yeter ki gülümse alıp o portreyi gözaltlarıma asarım seni saklıyorlar benden ama bilmiyorlar kalp daha da canlı bedenden bir yakamoz akşamı gelecem elbet, süzüleceğim yanaklarından ayrılınca bedenden gitme, gitme o güne dek sıkıver gözlerimin vidalarını, ağlama müsaade etme buna, daha değil yağmasın yağmur, yokluğun kafi.. dönmeni beklemek sonuçta her adımım bir emek en zoru bu mu? mutluyken mutluluklar dilemek.. artık gelmeyeceğine inandım inandığına inanmamak zor aşkım anlıyorum, yoruldun hayli zaten beni de bir hayli zor aştın peh, nasıl bir masaldık dünyaya sığamazken nasıl da azaldık yüreğin zayıflamış yoksa arardın hem ne ara sarardık? kilo mu verdin ne.. zayıflamış kalbinin kıvrımları kopmadım senden kopmam da beklemeyin kalbimi sıyırmamı
Taladro - Karanlıkta Yaşayan Adam 04:19
Taladro - Karanlıkta Yaşayan Adam 6.302 izlenme - 2 yıl önce Taladro - Karanlıkta Yaşayan Adam Şarkı Sözleri: [ 1.Verse ] Gökyüzüne yol verdim bu yagmurun çakir sesi, Kendimi avuttum hep bi yila gelir kesin. O kadar gel dedimde neden hala evindesin? Gözaltlarim morsa eger demek hala benimlesin, Karisma sen dur orda bu benim saatlerim, Hep seni yazdim kadin ve buna sanat dedim. Belkide sakliyimdir kalbinde tarat beni, Yinede dönersem sana kendime salak derim. Kullanmak istedim adin yazan her maddeyi, Üstüme toprak atin ölüm kokan bi haldeyim, Aglama sen su an göz bebeklerindeyim, Biraz daha sabret ölümü gözlemekteyim ne dersin? Hala bana gerekli cevap varmi? Bi yanim cennetine muhtaç ölüme ramak kaldi, Sanki tozlu bi yerdesin namusun kirli kadin, Gel artik bu yüzden karanlik yolda kaldim. Tüm yükü atip yine silkele omuzlarimi, Yazin tam ortasinda yagmurum o halde nerene sokiyim umutlarimi? Unutma adimi, Ve oynamaktan vazgeç ne olur su saçma mutlu kadini. [ 2.Verse ] Hüzünden biktim artik, gelse su güzün geri, Yillara meydan okur bagisladigin hüzünlerim , Yeminim , kadinim , her seyim gözüm benim, Sen beni düsünme be bugün çok üzülmedim. Saçimda olusan aklar her mevsimin ürünü , Ben yaptiklarini düsündükçe gözümü kanla bürüdüm . Yillardir sormadigin su güçlü kalbe bak bi , Biraktigindan bu yana canim 4-5 sene büyüdüm. Henüz tam çözemedim aci var bir yerimde , Dönmek için niyet var mi bir tutam yüreginde ? Gelmeye çalistim hep olmadi sevdigim , Sen marmaraydin bense ülkenin en güneyinde . Hangi yapragi yirtsamda sen kokuyo bu takvim hep , Sonbahardan biktim bir ara ilkbahari taklit et. Yesersin sevgi dallarim gerisi kafi ve gelecegine inanmamsa sizofren bi tahmin hep. Bu gece dün gibi seni bu kalbe sunar artik sevmemeyide ögrendim bu en acitan kural , Sende yoksun cigerim sen dolu bir duman seni defalarca aldattim ve hüzün su an kuman. Her günüm bir mahser ayaklarima sirat agliyorsun ne oldu melegim ney bu surat ? Kalbimin en özel evimi feda ettim cenneti çok merak ediyordun gir içinde tur at . [ Nakarat ] Çok bir sey istemedim gönderi ver su hisleri , Kalbimi kir demedim tutkuyla gir istedim . Bir günüm mutluysa bin günüm bir histeri. Bir günde gülümse be severim bil istedim , Senenin bir günü sen gelip de sil izleri , Sen yillarin güzel derdi perisi denizlerin , Tikanir genizlerim severim bil istedim , Bi daha kirletsem ben bir daha temizlerim.
murat ince - karanlıkta kalmışım anne 04:19
murat ince - karanlıkta kalmışım anne 15.578 izlenme - 6 yıl önce bu klip anneler gününde tüm annelere ve annesini kaybetmişlere hitaben yapılmıştır. ayhanca bakışlar 08ayhanca06blogcucom
Deniz Tekin - Karanlıkta - (cover) 05:29
Deniz Tekin - Karanlıkta - (cover) 1.877 izlenme - 1 yıl önce Deniz Tekin - Karanlıkta şarkı sözleri; Akşam olur karanlıklar çökende Devriyeler adım adım gezende Kar kaplamış solmuş güller görende Sarılıp dallarını öpesim gelir Sanki gökten kar yerine kan yağıyor Kar altında üşümüş bir çocuk ağlıyor Yaşlı gözleriyle bana bakıyor Akan göz yaşını içesim gelir İşte böyle karanlıklar içinde Devriyeler adım adım gezende Yar uykuda ben yine penceremde Doğacak güneşi göresim gelir
murat İnce  karanlıkta kalmışım anne ( emrah oktav 04:05
murat İnce karanlıkta kalmışım anne ( emrah oktav 14.057 izlenme - 7 yıl önce murat İnce den eşsiz güzellikte bir Şiir daha murat İnce karanlıkta kalmışım anne
dancer ın the dark 1 fragmanı 02:33
dancer ın the dark 1 fragmanı 9.047 izlenme - 5 yıl önce selma jezkova 10 yaşındaki oğlu gene ile birer çek göçmeni olarak bir karavanda yaşamaktadırlar. bir fabrikada çalışmakta olan selma kalıtsal bir hastalık nedeniyle görme yetisini yavaş yavaş kaybetmektedir. en büyük amacı gerekli parayı biriktirip oğlunu ameliyat ettirerek aynı akibete uğramasına engel olmaktır. bu arada akşamları arkadaşı kathy ile 'the sound of music' müzikalinin amatör bir sahnelemesi için prova yapmaktadırlar. ne var ki olaylar onun istediği biçimde gelişmez komşusu ve ev
Hannâs Karanlıkta Saklanan 2015 HD 01:45
Hannâs Karanlıkta Saklanan 2015 HD 1.154 izlenme - 11 ay önce Hannas Karanlıkta Saklanan 2015 korku filminin 720p HD kalitede izleyebilirsiniz.. Yerli korku filmlerin adresi; Timur Kaygusuz ve http://hdfilmevreni.com/hannas-karanlikta-saklanan-full-izle.html farkıyla sizlerle. . . Hannas Karanlıkta Saklanan,Hannas Karanlıkta Saklanan izle,Hannas Karanlıkta Saklanan Full izle,Hannas,Hannas izle,Hannas Full izle
Ahmet Kaya - Karanlıkta 05:03
Ahmet Kaya - Karanlıkta 5.209 izlenme - 4 yıl önce Ahmet Kaya Karanlıkta
Ahmet Kaya - Karanlıkta 04:45
Ahmet Kaya - Karanlıkta 3.290 izlenme - 2 yıl önce http://www.ilkbakis.com/
Taladro'dan Konser Haberleri 00:28
Taladro'dan Konser Haberleri 1.016 izlenme - 9 ay önce Hepsi ve daha fazlası için, https://www.facebook.com/TaladroAE 14.08.2015 günü taladroofficial kanalına yüklediğim 'Taladro'dan Konser Haberleri' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/taladro kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Zeynep Ft. Murat İnce - Karanlıkta Kalmışım Anne 04:09
Zeynep Ft. Murat İnce - Karanlıkta Kalmışım Anne 2.102 izlenme - 2 yıl önce Zeynep Ft. Murat İnce - Karanlıkta Kalmışım Anne / By Sefer___
Ahmet Kaya - Karanlıkta 05:02
Ahmet Kaya - Karanlıkta 717 izlenme - 6 ay önce Ahmet Kaya - Karanlıkta Şarkı Sözleri: Akşam olur karanlıklar çökende Devriyeler adım adım gezende Kar kaplamış solmuş güller görende Sarılıp dallarını öpesim gelir Sanki gökten kar yerine kan yağıyor Kar altında üşümüş bir çocuk ağlıyor Yaşlı gözleriyle bana bakıyor Akan göz yaşını içesim gelir İşte böyle karanlıklar içinde Devriyeler adım adım gezende Yar uykuda ben yine penceremde Doğacak güneşi göresim gelir
ahmet kaya karanlıkta 04:59
ahmet kaya karanlıkta 2.574 izlenme - 5 yıl önce ahmet kaya karanlıkta parçası
karanlıkta kalmıŞım anne Şiir 06:12
karanlıkta kalmıŞım anne Şiir 2.088 izlenme - 6 yıl önce mustafa mert ercan - karanlıkta kalmıŞım anne Şiir
Ahmet Kaya - Karanlıkta 04:45
Ahmet Kaya - Karanlıkta 238 izlenme - 6 ay önce Ahmet Kaya - Karanlıkta Şarkı Sözleri: Akşam olur karanlıklar çökende ) 2 Devriyeler adım adım gezende ) Kar kaplamış solmuş güller görende ) 2 Sarılıp dallarını öpesim gelir ) Sanki gökten kar yerine kan yağıyor ) 2 Kar altında üşümüş bir çocuk ağlıyor ) Yaşlı gözleriyle bana bakıyor ) 2 Akan göz yaşını içesim gelir ) İşte böyle karanlıklar içinde ) 2 Devriyeler adım adım gezende ) Yar uykuda ben yine penceremde ) 2 Doğacak güneşi göresim gelir )