Hoşgeldiniz!

karaoğlan

Ravi İncigöz - Şeker (Dilek & Hülya Karaoğlan) 03:42
Ravi İncigöz - Şeker (Dilek & Hülya Karaoğlan) 130.307 izlenme - 3 yıl önce Dilek & Hülya Karaoğlan İşaret Dili Ravi İncigöz Şeker
Karaoğlan Filmi İlk Fragmanı 01:49
Karaoğlan Filmi İlk Fragmanı 25.226 izlenme - 4 yıl önce Moğollar, Türklerin huzur dolu yurdu Anadolu kapılarına dayanmışlardır. Türk-Moğol savaşı çıkmak üzeredir. Bütün dünyayı ateşe veren Moğol istilasından korunmanın tek yolu Türk devletleri arasında birlik oluşturmaktır. Altın Orda Devleti de bu birliğe katılmak istemektedir. Bu birliği gerçekleştirmenin tek yolu, Çise Hatun’un Altın Orda’ya gelin gitmesidir. Ancak başlarında Camoka’nın olduğu Moğollar, bu birliği engellemek için Çise Hatun’u yok etmeye kararlıdırlar. Ancak Camoka’nın işi o kadar da kolay değildir. Karşısında efsane kahraman Karaoğlan vardır. Anadolu’dan başlayıp Kafkas dağlarında uzanacak heyecan ve tehlike dolu yolculuk, on binlerce kişilik üç dev ordunun kıran kırana savaşına yol açar. Anadolu’nun kaderi Karaoğlan’ın elindedir. Ele avuca sığmayan güzeller güzeli Bayırgülü, Asya’nın en iyi kılıç kullanan adamı Baybora, büyük savaşçı Balaban ve Karaoğlan’ın akıl hocası Çalık, bu büyük destanın kader ortaklarıdır. Vizyon Tarihi 11 Ocak 2013
Karaoğlan Türküsü 04:40
Karaoğlan Türküsü 590 izlenme - 3 ay önce Bülent Ecevit için söylenmiş Karaoğlan Türküsü, Selda Bağcan söylüyor.
atanamayan matematikçi -  nimet abla - gökhan kara 03:10
atanamayan matematikçi - nimet abla - gökhan kara 19.099 izlenme - 7 yıl önce atanamayan matematikçi - nimet abla - söz:gökhan karaoğlan , gitar ve söyleyen : gökhan karaoğlan .tüm öğretmen arkadaşlarıma kpss de başarılar diliyorum buşarkıyı onlara ithaf ediyorum.
Karaoğlan Fragman (2013) 'Official Trailer' 01:20
Karaoğlan Fragman (2013) 'Official Trailer' 2.789 izlenme - 4 yıl önce Karaoğlan Fragman (2013) 'Official Trailer'
Karaoğlan Geliyor - Cengizhan'ın Türküsü 02:02
Karaoğlan Geliyor - Cengizhan'ın Türküsü 1.450 izlenme - 1 yıl önce Sözlerinde Cengiz Han'ın hazinelerinin yerinin gizli olduğu bilmeceli türkü... Karaoğlan Geliyor (Cengiz Han'ın hazineleri) filminde kilit noktadır.
Karaoğlan Geliyor Cengizhan'ın Hazineleri (1972) 01:20:57
Karaoğlan Geliyor Cengizhan'ın Hazineleri (1972) 784 izlenme - 1 yıl önce Karaoğlan Geliyor Cengizhan'ın Hazineleri - 1972 Karaoğlan, 1972 yılında Mehmet Arslan tarafından yönetilen Türk filmidir. Cengiz Han ölüme yaklaştığını anlayınca hazinesini ailesi birbirine düşmesin diye mezara bile birlikte gizli bir yere gömdürür. 40 yiğit gizli mezarına gidince birbirini oklayıp öldürecektir. Bu işi en güvendiği iki adamına verir. Cengiz Han ölüp alay yola çıkınca adamlarından birisi öbürüne ihanet eder ve yenilir. İhanetinin bedelini koluyla öder. İntikamını almak için rakibinin obasını basar. Lakin Karaoğlan kurtulur ve hancı çift tarafından bulunup büyütülür.
Ecevit'e Yazar Kasa Fırlatan Esnaf İle Yıllar Sonra Röportaj 01:46
Ecevit'e Yazar Kasa Fırlatan Esnaf İle Yıllar Sonra Röportaj 1.574 izlenme - 1 yıl önce Hemen hepimizin hatırladığı 2001 krizinden akıllarda en çok kalan olaylardan birisi de kasa fırlatma olayıydı. İHA muhabirleri yıllar sonra o adamı bulmuş ve röportaj yapmışlar. Umuyorum bu videodan sonra bu konu üzerinden rahmetli Karaoğlan'a saldıranlar bi nebze daha akıllarını başlarını toplayabilirler.
Bülent Ecevit - Adam Olmak 01:03
Bülent Ecevit - Adam Olmak 2.286 izlenme - 3 yıl önce Bizi Takip Edin https://twitter.com/MustafaOnline https://www.facebook.com/mustafayilmaz9 https://www.facebook.com/mustafayilmazofficial
Karaoğlan Fragman 11 Ocak 2013'te Sinemalarda.. 01:18
Karaoğlan Fragman 11 Ocak 2013'te Sinemalarda.. 3.232 izlenme - 4 yıl önce 1238 yılında Camoka’nın önderliğindeki Moğollar'ın ordusu Anadolu kapılarına dayanmıştır. Bu büyük istilaya karşı harekete geçen Türk devletleri bir birlik oluşturmaya ve beraber savaşa girmeye karar verirler. İlk adımda Çise Hatun'un Altın Orda devletine gelin olarak verilmesi kararlaştırılır. Bu planı öğrenen Moğollar, birliğin oluşmasını en baştan engellemek için Çise Hatun’u öldürmeye karar verirler. Fakat güzeller güzeli Çise Hatun Türk fedaisi Karaoğlan’ın koruması altındadır. Şimdi Anadolu topraklarının kaderi Karaoğlan’a ve onun çevresindekilere bağlıdır... Karaoğlan çizgi romanlarının günümüz teknikleriyle yeniden sinemaya uyarlanmış hali olan filmin yönetmenliğini Kudret Sabancı üstlenirken, oyuncu kadrosunda Volkan Keskin, Hakan Karahan, Özlem Yılmaz, Müge Boz ve Hasan Yalnızoğlu gibi isimler yer alıyor.
Karaoğlan Bülent Ecevit'in Ölüm Yıldönümü 03:00
Karaoğlan Bülent Ecevit'in Ölüm Yıldönümü 1.277 izlenme - 1 yıl önce Bugün yani 5 Kasım Bülent Ecevit'in aramızdan ayrılışının 9. yıl dönümü. Saygı, sevgi ve rahmetle anıyoruz.
Performa 24 - M50 Helikopter, Ankara Karaoğlan,  Meseleci06 01:29
Performa 24 - M50 Helikopter, Ankara Karaoğlan, Meseleci06 1.889 izlenme - 2 yıl önce Ankara Kazan Biz Kepçe 4. Bölüm En Güzel Sahnesi.
Karaoğlan Dizisi 03:32
Karaoğlan Dizisi 2.129 izlenme - 4 yıl önce Karaoğlan Dizisi
antalya tekteker mustafa ön tekersiz tekteker kara 00:47
antalya tekteker mustafa ön tekersiz tekteker kara 6.893 izlenme - 9 yıl önce antalya tekteker mustafa ön tekersiz tekteker show
Selda Bağcan - Karaoğlan 04:02
Selda Bağcan - Karaoğlan 558 izlenme - 1 yıl önce Selda Bağcan'ın Ecevit için seslendirdiği ve ona bu yolla temennilerini ilettiği Karaoğlan türküsü sevgili gardaşım, canım karaoğlan bizim yüzümüze güleceksen gel asık surat, göbeklerden usandık adamca bakmayı bileceksen gel hey dost, hey dost, hey dost bileceksen gel bilirsin ki bizim köyün yolu yok hökümete uğrayacak kolu yok bizim derdimizin sağı-solu yok açlığa bir çare bulacaksan gel hey dost, hey dost, hey dost bulacaksan gel "rey" dediniz, "oy" dediniz, "al!" dedik yüzyıllardır gözü bağlı yalvardık tarla tarla diken yolduk, bel kırdık yoksulluğa tırpan çalacaksan gel hey dost, hey dost, hey dost çalacaksan gel hiç benzeme sen de evvel gelene çünkü karnımız tok böyle yalana bir sözüm yok milletini sevene yani halka kurban olacaksan gel hey dost, hey dost, hey dost olacaksan gel karaoğlan halkıyla beraber olur haksızın hakkından haklılar gelir millet verdiğini geri de alır kara bahta ak gün salacaksan gel hey dost, hey dost, hey dost salacaksan gel
fatma şahin gözün aydın sevin gayrı 03:22
fatma şahin gözün aydın sevin gayrı 2.914 izlenme - 7 yıl önce
İlk Seçim Şarkısı - Chp (1973) 02:02
İlk Seçim Şarkısı - Chp (1973) 854 izlenme - 2 yıl önce Türkiye´de ilk seçim şarkıları 1973 yerel seçimlerinde ortaya çıktı. Ecevit, Şenay´ın seslendirdiği 'Hayat bayram olsa' ve 'Sev kardeşim' şarkılarını kullanıyordu.
karaoğlan bülent ecevit 05:21
karaoğlan bülent ecevit 1.878 izlenme - 6 yıl önce hazırlayan bülent yılmaz
Bülent Ecevit - Adam Olmak 01:02
Bülent Ecevit - Adam Olmak 537 izlenme - 1 yıl önce 5 Kasım 2006'da hayata veda eden Türk Halkı nın Karaoğlan'ı Bülent Ecevit'in kendi sesinden bir şiiridir. Bu vesileyle de anmış olalım. Mekanı cennet olsun.
Karaoğlan Dizisi 03:32
Karaoğlan Dizisi 642 izlenme - 2 yıl önce 2002 yılında Kanal D, ekranlarında yayınlan tarihi dizi. Bu dizi ayrıca Türkiye'de bir ilktir ve bu tarzda yapılmış ilk ve tek dönem dizisidir. Reyting kurbanı olmuştur ve 9 bölümde yayından kaldırılmıştır. Karaoğlan Dizisi Oyuncular : Kaan Urgancıoğlu, Tuba Ünsal, Serdar Gökhan, Özlem Tekin, Sümer Tilmaç, Haldun Boysan, Evrim Solmaz, İpek Tanrıyar, Hasan Yalnızoğlu, İştar Gökseven, Nihat Nikerel, Şevval Sam
Bülent Ecevit Belgeseli 31:03
Bülent Ecevit Belgeseli 469 izlenme - 1 yıl önce 28 mayıs 1925'de doğan, 5 kasım 2006'da aramızdan ayrılan, Eski başbakanlardan Bülent Ecevit'in belgeseli. Cumhuriyet Halk Partisi ve Demokratik Sol Parti'nin genel başkanlığını da yapmış olan Bülent Ecevit'i halk 'Karaoğlan' ve 'Halkçı Ecevit' diye tanıyor ve seviyordu.
antalya tekteker mustafa ön tekersiz tekteker kara 00:59
antalya tekteker mustafa ön tekersiz tekteker kara 3.924 izlenme - 9 yıl önce antalya tekteker mustafa ön tekersiz tekteker show karaoğlan parkı!!!
antalya karaalioğlu parkı tekteker mustafa, yuvarl 01:25
antalya karaalioğlu parkı tekteker mustafa, yuvarl 3.798 izlenme - 9 yıl önce antalya tekteker mustafa
Bülent Ecevit - Halk İktidarına Doğru (1977) 12:23
Bülent Ecevit - Halk İktidarına Doğru (1977) 519 izlenme - 1 yıl önce CHP Genel Başkanı Bülent Ecevit'in 1977 seçim gezi ve çalışmaları... CHP bu seçimde sandıktan A oy oranıyla birinci parti çıkmıştır.
Karaoğlan: Camokan'ın İntikamı - Kartal Tibet (1966 - 70 dk) 01:10:02
Karaoğlan: Camokan'ın İntikamı - Kartal Tibet (1966 - 70 dk) 992 izlenme - 1 yıl önce Yönetmen : Suat Yalaz Senaryo : Suat Yalaz Yapımcı : Suat Yalaz Müzik : Nedim Otyam Görüntü Yönetmeni : Mustafa Yılmaz Eser : Suat Yalaz Tür : Epik, Tarihi Ülke : Türkiye Oyuncular: Kartal Tibet, Figen Say, Danyal Topatan, Yavuz Selekman, Recep Filiz, Elif İnci, T. Fikret Uçak, Selahattin Geçgel, Sabahat Işık Karaoğlan'la sevdiği kızın babasının katili olan Camoka'nın mücadele öyküsü.
Bülent Ecevit - Robot 00:44
Bülent Ecevit - Robot 495 izlenme - 1 yıl önce Bülent Ecevit'in 1940 yılında, 15 yaşındayken yazdığı robot isimli şiiri. Robotların sadece ütopik bir dünyanın parçası olup, bilim kurgu kitaplarının hayal dünyalarında resmedildiği o dönemde yazdığı bu şiir büyük bir yankı uyandırmıştır. Fazlasıyla ilgi uyandıran, dikkat çekici bir şiirdir. Ellerim dallar gibi açılır bazen Allah’a. Ki Allah’tır veren bu güçsüz ellerimi benim. Senin ellerinden güçlü ellerim ki ben verdim, Onlar kapalıdır Allah’a. Bir parça demirden ibaretsin Allah’a göre. Sana verdiğim bir ömürdür, Ki yaşamadan sürüyorsun sen onu. Sana bu ömrü verenler senden çabuk ölür. Çeliğin çürümesi kadar uzaktır bir robotun sonu. Allah, Allah olduğu için yarattı beni. Ben Allah olamıyorum ne kadar yaratsam. Ve tapmıyor bana benim yarattığım adam, Beni yaratana ben nasıl tapıyorsam.
Karaoğlan Fragmanı 01:43
Karaoğlan Fragmanı 1.361 izlenme - 4 yıl önce 11Ocak'ta Sinemalar'da... 238 yılında Camoka’nın önderliğindeki Moğollar'ın ordusu Anadolu kapılarına dayanmıştır. Bu büyük istilaya karşı harekete geçen Türk devletleri bir birlik oluşturmaya ve beraber savaşa girmeye karar verirler. İlk adımda Çise Hatun'un Altın Orda devletine gelin olarak verilmesi kararlaştırılır. Bu planı öğrenen Moğollar, birliğin oluşmasını en baştan engellemek için Çise Hatun’u öldürmeye karar verirler. Fakat güzeller güzeli Çise Hatun Türk fedaisi Karaoğlan’ın koruması altındadır. Şimdi Anadolu topraklarının kaderi Karaoğlan’a ve onun çevresindekilere bağlıdır...
Antalya Tekteker Mustafa Karaoğlan Parkı Tekteker 01:51
Antalya Tekteker Mustafa Karaoğlan Parkı Tekteker 2.751 izlenme - 9 yıl önce antalya tekteker mustafa
nimet abla - kpss - gökhan karaoğlan 03:10
nimet abla - kpss - gökhan karaoğlan 1.735 izlenme - 7 yıl önce atanamayan öğretmenler biraz olsun sesimizi duyuralım. matematik öğretmeni : gökhan karaoğlan
Karaoğlan 00:20
Karaoğlan 555 izlenme - 4 yıl önce Karaoğlan geliyor! Karaoğlan, 11 Ocak'ta sinemalarda!