Hoşgeldiniz!

Karapinar Videoları İzle

Nazan, Defne’yi Kurtarıyor! - Kırgın Çiçekler 70. Bölüm (6 Şubat Pazartesi)  02:37
Nazan, Defne’yi Kurtarıyor! - Kırgın Çiçekler 70. Bölüm (6 Şubat Pazartesi) 630 izlenme - 2 hafta önce Kırgın Çiçekler70.Bölüm Kemal Mesude’yi nereye götürdü? Kemal, Eylül'ü ıssız bir yere getirip, hazırladığı odaya kapatır. Kızlara zorla mektup yazdırarak Atakan'la kaçtığını söyletir. Herkes Eylül'ün gerçekten kaçtığını düşünmektedir. Feride polise haber vererek arama çalışmalarını başlatır. Sadullah, Songül'e oda cezası verir. Zehra, Songül'ün okulunu değiştirmesi için baskı yapar. Mert'in annesi davadan vazgeçmesi için Meral'e para teklif eder. Mesude'nin bir şekilde Eylül'ü kaçırdığını anlatmasından korkan Kemal, Mesude'yi kimsenin bilmediği bir bakım evine yerleştirir. Eylül, Kemal'den kurtulmak için bir çare düşünmek zorundadır.
Kırgın Çiçekler 72.Bölüm Fragmanı (20 Şubat Pazartesi) 00:45
Kırgın Çiçekler 72.Bölüm Fragmanı (20 Şubat Pazartesi) 195 izlenme - 6 gün önce Kırgın Çiçekler 72.Bölüm Fragmanı (20 Şubat Pazartesi) Eylül 16'sında bir kız. Bir gecekonduda annesi Mesude, kız kardeşi Büşra ve üvey babası Kemal'le birlikte yaşıyor. Eylül, Kemal'in tacizine uğruyor. Durumu annesine anlatıyor. Annesi düşünüp taşınıp bir çözüm buluyor, Eylül'ü yetimhaneye teslim ediyor. Annesi tarafından yetimhaneye bırakılan Eylül'ü yetimhanenin müdür yardımcısı Feride avutmaya çalışıyor. O geceden itibaren Eylül'ün yetimhane günleri başlar.
Nazan & Kemal İşbirliği! - Kırgın Çiçekler 57. Bölüm (31 Ekim Pazartesi) 04:54
Nazan & Kemal İşbirliği! - Kırgın Çiçekler 57. Bölüm (31 Ekim Pazartesi) 1.810 izlenme - 4 ay önce Nazan & Kemal İşbirliği! - Kırgın Çiçekler 57. Bölüm (31 Ekim Pazartesi) Kırgın Çiçekler 57. Bölüm "Benim hayatımda bu adamın yeri yok, istemiyorum onu!" Eylül 16'sında bir kız. Bir gecekonduda annesi Mesude, kız kardeşi Büşra ve üvey babası Kemal'le birlikte yaşıyor. Eylül, Kemal'in tacizine uğruyor. Durumu annesine anlatıyor. Annesi düşünüp taşınıp bir çözüm buluyor, Eylül'ü yetimhaneye teslim ediyor. Annesi tarafından yetimhaneye bırakılan Eylül'ü yetimhanenin müdür yardımcısı Feride avutmaya çalışıyor. O geceden itibaren Eylül'ün yetimhane günleri başlar.
Kırgın Çiçekler 67.Bölüm Fragmanı (16 Ocak Pazartesi) 00:45
Kırgın Çiçekler 67.Bölüm Fragmanı (16 Ocak Pazartesi) 691 izlenme - 1 ay önce Kırgın Çiçekler 67. Bölüm "Benim umutlarım vardı, her şey çok güzel olacaktı..." Eylül 16'sında bir kız. Bir gecekonduda annesi Mesude, kız kardeşi Büşra ve üvey babası Kemal'le birlikte yaşıyor. Eylül, Kemal'in tacizine uğruyor. Durumu annesine anlatıyor. Annesi düşünüp taşınıp bir çözüm buluyor, Eylül'ü yetimhaneye teslim ediyor. Annesi tarafından yetimhaneye bırakılan Eylül'ü yetimhanenin müdür yardımcısı Feride avutmaya çalışıyor. O geceden itibaren Eylül'ün yetimhane günleri başlar.
Mert’in Annesi Meral’i İkna Etmeye Çalışıyor! - Kırgın Çiçekler 70. Bölüm (6 Şubat Pazartesi) 02:17
Mert’in Annesi Meral’i İkna Etmeye Çalışıyor! - Kırgın Çiçekler 70. Bölüm (6 Şubat Pazartesi) 232 izlenme - 2 hafta önce Kırgın Çiçekler70.Bölüm Kemal Mesude’yi nereye götürdü? Kemal, Eylül'ü ıssız bir yere getirip, hazırladığı odaya kapatır. Kızlara zorla mektup yazdırarak Atakan'la kaçtığını söyletir. Herkes Eylül'ün gerçekten kaçtığını düşünmektedir. Feride polise haber vererek arama çalışmalarını başlatır. Sadullah, Songül'e oda cezası verir. Zehra, Songül'ün okulunu değiştirmesi için baskı yapar. Mert'in annesi davadan vazgeçmesi için Meral'e para teklif eder. Mesude'nin bir şekilde Eylül'ü kaçırdığını anlatmasından korkan Kemal, Mesude'yi kimsenin bilmediği bir bakım evine yerleştirir. Eylül, Kemal'den kurtulmak için bir çare düşünmek zorundadır.
Nazan’ın Mesude’ye Desteği! - Kırgın Çiçekler 70. Bölüm (6 Şubat Pazartesi)  04:20
Nazan’ın Mesude’ye Desteği! - Kırgın Çiçekler 70. Bölüm (6 Şubat Pazartesi) 204 izlenme - 2 hafta önce Kırgın Çiçekler70.Bölüm Kemal Mesude’yi nereye götürdü? Kemal, Eylül'ü ıssız bir yere getirip, hazırladığı odaya kapatır. Kızlara zorla mektup yazdırarak Atakan'la kaçtığını söyletir. Herkes Eylül'ün gerçekten kaçtığını düşünmektedir. Feride polise haber vererek arama çalışmalarını başlatır. Sadullah, Songül'e oda cezası verir. Zehra, Songül'ün okulunu değiştirmesi için baskı yapar. Mert'in annesi davadan vazgeçmesi için Meral'e para teklif eder. Mesude'nin bir şekilde Eylül'ü kaçırdığını anlatmasından korkan Kemal, Mesude'yi kimsenin bilmediği bir bakım evine yerleştirir. Eylül, Kemal'den kurtulmak için bir çare düşünmek zorundadır.
 Feride ve Çiçekleri Mesude’yi Buluyor! - Kırgın Çiçekler 71. Bölüm (13 Şubat Pazartesi) 03:41
Feride ve Çiçekleri Mesude’yi Buluyor! - Kırgın Çiçekler 71. Bölüm (13 Şubat Pazartesi) 118 izlenme - 6 gün önce Kırgın Çiçekler 71. Bölüm "Ne olur Eylül'e bir şey olmadı deyin..." Eylül 16'sında bir kız. Bir gecekonduda annesi Mesude, kız kardeşi Büşra ve üvey babası Kemal'le birlikte yaşıyor. Eylül, Kemal'in tacizine uğruyor. Durumu annesine anlatıyor. Annesi düşünüp taşınıp bir çözüm buluyor, Eylül'ü yetimhaneye teslim ediyor. Annesi tarafından yetimhaneye bırakılan Eylül'ü yetimhanenin müdür yardımcısı Feride avutmaya çalışıyor. O geceden itibaren Eylül'ün yetimhane günleri başlar.
Kırgın Çiçekler 68.Bölüm Fragmanı (23 Ocak Pazartesi) 00:45
Kırgın Çiçekler 68.Bölüm Fragmanı (23 Ocak Pazartesi) 397 izlenme - 1 ay önce Kırgın Çiçekler 68.Bölüm Fragmanı (23 Ocak Pazartesi) Eylül 16'sında bir kız. Bir gecekonduda annesi Mesude, kız kardeşi Büşra ve üvey babası Kemal'le birlikte yaşıyor. Eylül, Kemal'in tacizine uğruyor. Durumu annesine anlatıyor. Annesi düşünüp taşınıp bir çözüm buluyor, Eylül'ü yetimhaneye teslim ediyor. Annesi tarafından yetimhaneye bırakılan Eylül'ü yetimhanenin müdür yardımcısı Feride avutmaya çalışıyor. O geceden itibaren Eylül'ün yetimhane günleri başlar.
Defne, Merve’yi Tehdit Ediyor! - Kırgın Çiçekler 70. Bölüm (6 Şubat Pazartesi) 01:34
Defne, Merve’yi Tehdit Ediyor! - Kırgın Çiçekler 70. Bölüm (6 Şubat Pazartesi) 130 izlenme - 2 hafta önce Kırgın Çiçekler70.Bölüm Kemal Mesude’yi nereye götürdü? Kemal, Eylül'ü ıssız bir yere getirip, hazırladığı odaya kapatır. Kızlara zorla mektup yazdırarak Atakan'la kaçtığını söyletir. Herkes Eylül'ün gerçekten kaçtığını düşünmektedir. Feride polise haber vererek arama çalışmalarını başlatır. Sadullah, Songül'e oda cezası verir. Zehra, Songül'ün okulunu değiştirmesi için baskı yapar. Mert'in annesi davadan vazgeçmesi için Meral'e para teklif eder. Mesude'nin bir şekilde Eylül'ü kaçırdığını anlatmasından korkan Kemal, Mesude'yi kimsenin bilmediği bir bakım evine yerleştirir. Eylül, Kemal'den kurtulmak için bir çare düşünmek zorundadır.
Cemre & Serkan Yakınlaşması! - Kırgın Çiçekler 70. Bölüm (6 Şubat Pazartesi) 02:22
Cemre & Serkan Yakınlaşması! - Kırgın Çiçekler 70. Bölüm (6 Şubat Pazartesi) 123 izlenme - 2 hafta önce Kırgın Çiçekler70.Bölüm Kemal Mesude’yi nereye götürdü? Kemal, Eylül'ü ıssız bir yere getirip, hazırladığı odaya kapatır. Kızlara zorla mektup yazdırarak Atakan'la kaçtığını söyletir. Herkes Eylül'ün gerçekten kaçtığını düşünmektedir. Feride polise haber vererek arama çalışmalarını başlatır. Sadullah, Songül'e oda cezası verir. Zehra, Songül'ün okulunu değiştirmesi için baskı yapar. Mert'in annesi davadan vazgeçmesi için Meral'e para teklif eder. Mesude'nin bir şekilde Eylül'ü kaçırdığını anlatmasından korkan Kemal, Mesude'yi kimsenin bilmediği bir bakım evine yerleştirir. Eylül, Kemal'den kurtulmak için bir çare düşünmek zorundadır.
Kırgın Çiçekler 70. Bölüm Fragmanı (6 Şubat Pazartesi) 00:45
Kırgın Çiçekler 70. Bölüm Fragmanı (6 Şubat Pazartesi) 173 izlenme - 3 hafta önce Yayın Tarihi : 6 Şubat 2017 / Pazartesi Yayın Saati : 20.00 Yapımcı: NTC Medya Yönetmen : Serkan Birinci Senaryo: Gül Abus Semerci, Yelda Eroğlu Oyuncular: ÖZGÜR ÇEVİK (TOPRAK),İPEK KARAPINAR (FERİDE) BİRAN DAMLA YILMAZ (EYLÜL) ,MEHMET AYKAÇ (SERKAN) ), VEDA YURTSEVER (NAZAN),SACİDE TAŞANER (NERİMAN) ,ZEYNEP IRGAT (HEDİYE),GÖKÇE AKYILDIZ (SONGÜL), HAZAR MOTAN (CEMRE), ÇAĞLA IRMAK (KADER),ALEYNA SOLAKER (MERAL), ARİF DİREN (GÜNEY), NİL KESER (DEFNE), CANSU FIRINCI (KEMAL ) ,DERYA ARTEMEL (MESUDE), ESMA YILMAZ (BÜŞRA), ZEYNEP PARLA (CANSU), ERDAL BİLİNGEN (TEVFİK) YUNUS EMRE TERZİOĞLU (CENK), DİLARA MÜCAVİROĞLU (ALEYNA) SEDA GÜNGÖR (MERVE) BURAK ASLAN (BURAK) https://www.facebook.com/atv https://twitter.com/atvcomtr https://www.instagram.com/atvturkiye/ https://plus.google.com/1122092242057... https://www.youtube.com/channel/UCUVZ... atv resmi youtube kanalı Abone olun, hiçbir şeyi kaçırmayın!
Kırgın Çiçekler 66. Bölüm Fragmanı (9 Ocak Pazartesi) 00:45
Kırgın Çiçekler 66. Bölüm Fragmanı (9 Ocak Pazartesi) 351 izlenme - 2 ay önce Kırgın Çiçekler 66. Bölüm Fragmanı (9 Ocak Salı) 9Yayın Tarihi : 9 Ocak 2017 / Pazartesi Yayın Saati : 20.00 Yapımcı: NTC Medya Yönetmen : Serkan Birinci Senaryo: Gül Abus Semerci, Yelda Eroğlu Oyuncular: ÖZGÜR ÇEVİK (TOPRAK),İPEK KARAPINAR (FERİDE) BİRAN DAMLA YILMAZ (EYLÜL) ,MEHMET AYKAÇ (SERKAN) ), VEDA YURTSEVER (NAZAN),SACİDE TAŞANER (NERİMAN) ,ZEYNEP IRGAT (HEDİYE),GÖKÇE AKYILDIZ (SONGÜL), HAZAR MOTAN (CEMRE), ÇAĞLA IRMAK (KADER),ALEYNA SOLAKER (MERAL), ARİF DİREN (GÜNEY), NİL KESER (DEFNE), CANSU FIRINCI (KEMAL ) ,DERYA ARTEMEL (MESUDE), ESMA YILMAZ (BÜŞRA), ZEYNEP PARLA (CANSU), ERDAL BİLİNGEN (TEVFİK) YUNUS EMRE TERZİOĞLU (CENK), DİLARA MÜCAVİROĞLU (ALEYNA) SEDA GÜNGÖR (MERVE) BURAK ASLAN (BURAK) https://www.facebook.com/atv https://twitter.com/atvcomtr https://www.instagram.com/atvturkiye/ https://plus.google.com/1122092242057... https://www.youtube.com/channel/UCUVZ... atv resmi youtube kanalı Abone olun, hiçbir şeyi kaçırmayın!
Eylül İle İlişkim Artık Bitti! - Kırgın Çiçekler 70. Bölüm (6 Şubat Pazartesi) 01:21
Eylül İle İlişkim Artık Bitti! - Kırgın Çiçekler 70. Bölüm (6 Şubat Pazartesi) 99 izlenme - 2 hafta önce Kırgın Çiçekler70.Bölüm Kemal Mesude’yi nereye götürdü? Kemal, Eylül'ü ıssız bir yere getirip, hazırladığı odaya kapatır. Kızlara zorla mektup yazdırarak Atakan'la kaçtığını söyletir. Herkes Eylül'ün gerçekten kaçtığını düşünmektedir. Feride polise haber vererek arama çalışmalarını başlatır. Sadullah, Songül'e oda cezası verir. Zehra, Songül'ün okulunu değiştirmesi için baskı yapar. Mert'in annesi davadan vazgeçmesi için Meral'e para teklif eder. Mesude'nin bir şekilde Eylül'ü kaçırdığını anlatmasından korkan Kemal, Mesude'yi kimsenin bilmediği bir bakım evine yerleştirir. Eylül, Kemal'den kurtulmak için bir çare düşünmek zorundadır.
Songül Kim? - Kırgın Çiçekler 64. Bölüm (19 Aralık Pazartesi) 03:06
Songül Kim? - Kırgın Çiçekler 64. Bölüm (19 Aralık Pazartesi) 372 izlenme - 2 ay önce Kırgın Çiçekler 64. Bölüm "Eğer gelirseniz hepsi ölür!" Eylül 16'sında bir kız. Bir gecekonduda annesi Mesude, kız kardeşi Büşra ve üvey babası Kemal'le birlikte yaşıyor. Eylül, Kemal'in tacizine uğruyor. Durumu annesine anlatıyor. Annesi düşünüp taşınıp bir çözüm buluyor, Eylül'ü yetimhaneye teslim ediyor. Annesi tarafından yetimhaneye bırakılan Eylül'ü yetimhanenin müdür yardımcısı Feride avutmaya çalışıyor. O geceden itibaren Eylül'ün yetimhane günleri başlar.
Feride’nin Yurtta Kına Gecesi! - Kırgın Çiçekler 64. Bölüm (19 Aralık Pazartesi) 07:49
Feride’nin Yurtta Kına Gecesi! - Kırgın Çiçekler 64. Bölüm (19 Aralık Pazartesi) 357 izlenme - 2 ay önce Kırgın Çiçekler 64. Bölüm "Eğer gelirseniz hepsi ölür!" Eylül 16'sında bir kız. Bir gecekonduda annesi Mesude, kız kardeşi Büşra ve üvey babası Kemal'le birlikte yaşıyor. Eylül, Kemal'in tacizine uğruyor. Durumu annesine anlatıyor. Annesi düşünüp taşınıp bir çözüm buluyor, Eylül'ü yetimhaneye teslim ediyor. Annesi tarafından yetimhaneye bırakılan Eylül'ü yetimhanenin müdür yardımcısı Feride avutmaya çalışıyor. O geceden itibaren Eylül'ün yetimhane günleri başlar.
Tanrım Bizi Azad Et - Eylül'ün Kurtulma Çabaları- Kırgın Çiçekler 66.Bölüm Klip (9 Ocak Pazartesi) 03:14
Tanrım Bizi Azad Et - Eylül'ün Kurtulma Çabaları- Kırgın Çiçekler 66.Bölüm Klip (9 Ocak Pazartesi) 239 izlenme - 1 ay önce Yorum : Tuna Velibaşoğlu Söz & Müzik : Tuna Velibaşoğlu Aranjör : Tuna Velibaşoğlu Kırgın Çiçekler 66. Bölüm "Eylül'ü seviyorum!" Eylül 16'sında bir kız. Bir gecekonduda annesi Mesude, kız kardeşi Büşra ve üvey babası Kemal'le birlikte yaşıyor. Eylül, Kemal'in tacizine uğruyor. Durumu annesine anlatıyor. Annesi düşünüp taşınıp bir çözüm buluyor, Eylül'ü yetimhaneye teslim ediyor. Annesi tarafından yetimhaneye bırakılan Eylül'ü yetimhanenin müdür yardımcısı Feride avutmaya çalışıyor. O geceden itibaren Eylül'ün yetimhane günleri başlar.
Feride Ve Çiçekleri Kemal’e Saldırıyor! - Kırgın Çiçekler 70. Bölüm (6 Şubat Pazartesi) 02:45
Feride Ve Çiçekleri Kemal’e Saldırıyor! - Kırgın Çiçekler 70. Bölüm (6 Şubat Pazartesi) 89 izlenme - 2 hafta önce Kırgın Çiçekler70.Bölüm Kemal Mesude’yi nereye götürdü? Kemal, Eylül'ü ıssız bir yere getirip, hazırladığı odaya kapatır. Kızlara zorla mektup yazdırarak Atakan'la kaçtığını söyletir. Herkes Eylül'ün gerçekten kaçtığını düşünmektedir. Feride polise haber vererek arama çalışmalarını başlatır. Sadullah, Songül'e oda cezası verir. Zehra, Songül'ün okulunu değiştirmesi için baskı yapar. Mert'in annesi davadan vazgeçmesi için Meral'e para teklif eder. Mesude'nin bir şekilde Eylül'ü kaçırdığını anlatmasından korkan Kemal, Mesude'yi kimsenin bilmediği bir bakım evine yerleştirir. Eylül, Kemal'den kurtulmak için bir çare düşünmek zorundadır.
Kemal, Veliahttını Arıyor! - Kırgın Çiçekler 71. Bölüm (13 Şubat Pazartesi) 03:03
Kemal, Veliahttını Arıyor! - Kırgın Çiçekler 71. Bölüm (13 Şubat Pazartesi) 43 izlenme - 6 gün önce ırgın Çiçekler 71. Bölüm "Ne olur Eylül'e bir şey olmadı deyin..." Eylül 16'sında bir kız. Bir gecekonduda annesi Mesude, kız kardeşi Büşra ve üvey babası Kemal'le birlikte yaşıyor. Eylül, Kemal'in tacizine uğruyor. Durumu annesine anlatıyor. Annesi düşünüp taşınıp bir çözüm buluyor, Eylül'ü yetimhaneye teslim ediyor. Annesi tarafından yetimhaneye bırakılan Eylül'ü yetimhanenin müdür yardımcısı Feride avutmaya çalışıyor. O geceden itibaren Eylül'ün yetimhane günleri başlar.
Cemre İle Eylül Birbirine Giriyor! - Kırgın Çiçekler 66.Bölüm (9 Ocak Pazartesi)   01:52
Cemre İle Eylül Birbirine Giriyor! - Kırgın Çiçekler 66.Bölüm (9 Ocak Pazartesi) 196 izlenme - 1 ay önce Kırgın Çiçekler 66. Bölüm "Eylül'ü seviyorum!" Eylül 16'sında bir kız. Bir gecekonduda annesi Mesude, kız kardeşi Büşra ve üvey babası Kemal'le birlikte yaşıyor. Eylül, Kemal'in tacizine uğruyor. Durumu annesine anlatıyor. Annesi düşünüp taşınıp bir çözüm buluyor, Eylül'ü yetimhaneye teslim ediyor. Annesi tarafından yetimhaneye bırakılan Eylül'ü yetimhanenin müdür yardımcısı Feride avutmaya çalışıyor. O geceden itibaren Eylül'ün yetimhane günleri başlar.
Atakan’dan Hoşlanıyor Musun? - Kırgın Çiçekler 66.Bölüm (9 Ocak Pazartesi)   01:33
Atakan’dan Hoşlanıyor Musun? - Kırgın Çiçekler 66.Bölüm (9 Ocak Pazartesi) 187 izlenme - 1 ay önce Kırgın Çiçekler 66. Bölüm "Eylül'ü seviyorum!" Eylül 16'sında bir kız. Bir gecekonduda annesi Mesude, kız kardeşi Büşra ve üvey babası Kemal'le birlikte yaşıyor. Eylül, Kemal'in tacizine uğruyor. Durumu annesine anlatıyor. Annesi düşünüp taşınıp bir çözüm buluyor, Eylül'ü yetimhaneye teslim ediyor. Annesi tarafından yetimhaneye bırakılan Eylül'ü yetimhanenin müdür yardımcısı Feride avutmaya çalışıyor. O geceden itibaren Eylül'ün yetimhane günleri başlar.
Eylül Artık Çok Güçlü! - Kırgın Çiçekler 64. Bölüm (19 Aralık Pazartesi)   04:26
Eylül Artık Çok Güçlü! - Kırgın Çiçekler 64. Bölüm (19 Aralık Pazartesi) 271 izlenme - 2 ay önce Kırgın Çiçekler 64. Bölüm "Eğer gelirseniz hepsi ölür!" Eylül 16'sında bir kız. Bir gecekonduda annesi Mesude, kız kardeşi Büşra ve üvey babası Kemal'le birlikte yaşıyor. Eylül, Kemal'in tacizine uğruyor. Durumu annesine anlatıyor. Annesi düşünüp taşınıp bir çözüm buluyor, Eylül'ü yetimhaneye teslim ediyor. Annesi tarafından yetimhaneye bırakılan Eylül'ü yetimhanenin müdür yardımcısı Feride avutmaya çalışıyor. O geceden itibaren Eylül'ün yetimhane günleri başlar.
Mesude Felç Oluyor! - Kırgın Çiçekler 64. Bölüm (19 Aralık Pazartesi) 02:36
Mesude Felç Oluyor! - Kırgın Çiçekler 64. Bölüm (19 Aralık Pazartesi) 253 izlenme - 2 ay önce Kırgın Çiçekler 64. Bölüm "Eğer gelirseniz hepsi ölür!" Eylül 16'sında bir kız. Bir gecekonduda annesi Mesude, kız kardeşi Büşra ve üvey babası Kemal'le birlikte yaşıyor. Eylül, Kemal'in tacizine uğruyor. Durumu annesine anlatıyor. Annesi düşünüp taşınıp bir çözüm buluyor, Eylül'ü yetimhaneye teslim ediyor. Annesi tarafından yetimhaneye bırakılan Eylül'ü yetimhanenin müdür yardımcısı Feride avutmaya çalışıyor. O geceden itibaren Eylül'ün yetimhane günleri başlar.
Mustafa Y.doğan (Oğlum Sane Emanet 04:45
Mustafa Y.doğan (Oğlum Sane Emanet 8.921 izlenme - 10 yıl önce OĞLUM SANA EMANET (orjinal klibi)
Arkadaşları, Eylül'e Sesleniyor! - Kırgın Çiçekler 71. Bölüm (13 Şubat Pazartesi) 01:43
Arkadaşları, Eylül'e Sesleniyor! - Kırgın Çiçekler 71. Bölüm (13 Şubat Pazartesi) 36 izlenme - 6 gün önce Kırgın Çiçekler 71. Bölüm "Ne olur Eylül'e bir şey olmadı deyin..." Eylül 16'sında bir kız. Bir gecekonduda annesi Mesude, kız kardeşi Büşra ve üvey babası Kemal'le birlikte yaşıyor. Eylül, Kemal'in tacizine uğruyor. Durumu annesine anlatıyor. Annesi düşünüp taşınıp bir çözüm buluyor, Eylül'ü yetimhaneye teslim ediyor. Annesi tarafından yetimhaneye bırakılan Eylül'ü yetimhanenin müdür yardımcısı Feride avutmaya çalışıyor. O geceden itibaren Eylül'ün yetimhane günleri başlar.
Kemal’in Yaptı Mesude! - Kırgın Çiçekler 66.Bölüm (9 Ocak Pazartesi)  04:30
Kemal’in Yaptı Mesude! - Kırgın Çiçekler 66.Bölüm (9 Ocak Pazartesi) 158 izlenme - 1 ay önce Kırgın Çiçekler 66. Bölüm "Eylül'ü seviyorum!" Eylül 16'sında bir kız. Bir gecekonduda annesi Mesude, kız kardeşi Büşra ve üvey babası Kemal'le birlikte yaşıyor. Eylül, Kemal'in tacizine uğruyor. Durumu annesine anlatıyor. Annesi düşünüp taşınıp bir çözüm buluyor, Eylül'ü yetimhaneye teslim ediyor. Annesi tarafından yetimhaneye bırakılan Eylül'ü yetimhanenin müdür yardımcısı Feride avutmaya çalışıyor. O geceden itibaren Eylül'ün yetimhane günleri başlar.
Vazgec Gönlüm Dizisi 03:14
Vazgec Gönlüm Dizisi 11.501 izlenme - 9 yıl önce sevmek güzel bİsey
 Kırgın Çiçekler Baloda! - Kırgın Çiçekler 57. Bölüm (31 Ekim Pazartesi) 06:02
Kırgın Çiçekler Baloda! - Kırgın Çiçekler 57. Bölüm (31 Ekim Pazartesi) 393 izlenme - 4 ay önce Kırgın Çiçekler Baloda! - Kırgın Çiçekler 57. Bölüm (31 Ekim Pazartesi) Kırgın Çiçekler 57. Bölüm "Benim hayatımda bu adamın yeri yok, istemiyorum onu!" Eylül 16'sında bir kız. Bir gecekonduda annesi Mesude, kız kardeşi Büşra ve üvey babası Kemal'le birlikte yaşıyor. Eylül, Kemal'in tacizine uğruyor. Durumu annesine anlatıyor. Annesi düşünüp taşınıp bir çözüm buluyor, Eylül'ü yetimhaneye teslim ediyor. Annesi tarafından yetimhaneye bırakılan Eylül'ü yetimhanenin müdür yardımcısı Feride avutmaya çalışıyor. O geceden itibaren Eylül'ün yetimhane günleri başlar.
Bir Gün Döneceksin Beni Sevceksin Karapinar 03:30
Bir Gün Döneceksin Beni Sevceksin Karapinar 7.211 izlenme - 8 yıl önce sevmek
Feride ile Toprak’ın Nikahı! - Kırgın Çiçekler 64. Bölüm (19 Aralık Pazartesi)  05:38
Feride ile Toprak’ın Nikahı! - Kırgın Çiçekler 64. Bölüm (19 Aralık Pazartesi) 216 izlenme - 2 ay önce Kırgın Çiçekler 64. Bölüm "Eğer gelirseniz hepsi ölür!" Eylül 16'sında bir kız. Bir gecekonduda annesi Mesude, kız kardeşi Büşra ve üvey babası Kemal'le birlikte yaşıyor. Eylül, Kemal'in tacizine uğruyor. Durumu annesine anlatıyor. Annesi düşünüp taşınıp bir çözüm buluyor, Eylül'ü yetimhaneye teslim ediyor. Annesi tarafından yetimhaneye bırakılan Eylül'ü yetimhanenin müdür yardımcısı Feride avutmaya çalışıyor. O geceden itibaren Eylül'ün yetimhane günleri başlar.
Kırgın Çiçekler 65. Bölüm Fragmanı (26 Aralık Pazartesi) 00:45
Kırgın Çiçekler 65. Bölüm Fragmanı (26 Aralık Pazartesi) 215 izlenme - 2 ay önce Kırgın Çiçekler 65. Bölüm "Ben babamla yeni bir hayat kuruyorum derken, sen kendine yeni bir yuva mı kuruyorsun?" Eylül 16'sında bir kız. Bir gecekonduda annesi Mesude, kız kardeşi Büşra ve üvey babası Kemal'le birlikte yaşıyor. Eylül, Kemal'in tacizine uğruyor. Durumu annesine anlatıyor. Annesi düşünüp taşınıp bir çözüm buluyor, Eylül'ü yetimhaneye teslim ediyor. Annesi tarafından yetimhaneye bırakılan Eylül'ü yetimhanenin müdür yardımcısı Feride avutmaya çalışıyor. O geceden itibaren Eylül'ün yetimhane günleri başlar.