Hoşgeldiniz!

Karapinar Videoları İzle

Kırgın Çiçekler 67.Bölüm Fragmanı (16 Ocak Pazartesi) 00:45
Kırgın Çiçekler 67.Bölüm Fragmanı (16 Ocak Pazartesi) 536 izlenme - 2 hafta önce Kırgın Çiçekler 67. Bölüm "Benim umutlarım vardı, her şey çok güzel olacaktı..." Eylül 16'sında bir kız. Bir gecekonduda annesi Mesude, kız kardeşi Büşra ve üvey babası Kemal'le birlikte yaşıyor. Eylül, Kemal'in tacizine uğruyor. Durumu annesine anlatıyor. Annesi düşünüp taşınıp bir çözüm buluyor, Eylül'ü yetimhaneye teslim ediyor. Annesi tarafından yetimhaneye bırakılan Eylül'ü yetimhanenin müdür yardımcısı Feride avutmaya çalışıyor. O geceden itibaren Eylül'ün yetimhane günleri başlar.
Kırgın Çiçekler 68.Bölüm Fragmanı (23 Ocak Pazartesi) 00:45
Kırgın Çiçekler 68.Bölüm Fragmanı (23 Ocak Pazartesi) 281 izlenme - 6 gün önce Kırgın Çiçekler 68.Bölüm Fragmanı (23 Ocak Pazartesi) Eylül 16'sında bir kız. Bir gecekonduda annesi Mesude, kız kardeşi Büşra ve üvey babası Kemal'le birlikte yaşıyor. Eylül, Kemal'in tacizine uğruyor. Durumu annesine anlatıyor. Annesi düşünüp taşınıp bir çözüm buluyor, Eylül'ü yetimhaneye teslim ediyor. Annesi tarafından yetimhaneye bırakılan Eylül'ü yetimhanenin müdür yardımcısı Feride avutmaya çalışıyor. O geceden itibaren Eylül'ün yetimhane günleri başlar.
Nazan & Kemal İşbirliği! - Kırgın Çiçekler 57. Bölüm (31 Ekim Pazartesi) 04:54
Nazan & Kemal İşbirliği! - Kırgın Çiçekler 57. Bölüm (31 Ekim Pazartesi) 1.809 izlenme - 3 ay önce Nazan & Kemal İşbirliği! - Kırgın Çiçekler 57. Bölüm (31 Ekim Pazartesi) Kırgın Çiçekler 57. Bölüm "Benim hayatımda bu adamın yeri yok, istemiyorum onu!" Eylül 16'sında bir kız. Bir gecekonduda annesi Mesude, kız kardeşi Büşra ve üvey babası Kemal'le birlikte yaşıyor. Eylül, Kemal'in tacizine uğruyor. Durumu annesine anlatıyor. Annesi düşünüp taşınıp bir çözüm buluyor, Eylül'ü yetimhaneye teslim ediyor. Annesi tarafından yetimhaneye bırakılan Eylül'ü yetimhanenin müdür yardımcısı Feride avutmaya çalışıyor. O geceden itibaren Eylül'ün yetimhane günleri başlar.
Eylül Beni İstemiyor! - Kırgın Çiçekler 66.Bölüm (9 Ocak Pazartesi)  01:19
Eylül Beni İstemiyor! - Kırgın Çiçekler 66.Bölüm (9 Ocak Pazartesi) 310 izlenme - 2 hafta önce Kırgın Çiçekler 66. Bölüm "Eylül'ü seviyorum!" Eylül 16'sında bir kız. Bir gecekonduda annesi Mesude, kız kardeşi Büşra ve üvey babası Kemal'le birlikte yaşıyor. Eylül, Kemal'in tacizine uğruyor. Durumu annesine anlatıyor. Annesi düşünüp taşınıp bir çözüm buluyor, Eylül'ü yetimhaneye teslim ediyor. Annesi tarafından yetimhaneye bırakılan Eylül'ü yetimhanenin müdür yardımcısı Feride avutmaya çalışıyor. O geceden itibaren Eylül'ün yetimhane günleri başlar.
Kırgın Çiçekler 66. Bölüm Fragmanı (9 Ocak Pazartesi) 00:45
Kırgın Çiçekler 66. Bölüm Fragmanı (9 Ocak Pazartesi) 325 izlenme - 4 hafta önce Kırgın Çiçekler 66. Bölüm Fragmanı (9 Ocak Salı) 9Yayın Tarihi : 9 Ocak 2017 / Pazartesi Yayın Saati : 20.00 Yapımcı: NTC Medya Yönetmen : Serkan Birinci Senaryo: Gül Abus Semerci, Yelda Eroğlu Oyuncular: ÖZGÜR ÇEVİK (TOPRAK),İPEK KARAPINAR (FERİDE) BİRAN DAMLA YILMAZ (EYLÜL) ,MEHMET AYKAÇ (SERKAN) ), VEDA YURTSEVER (NAZAN),SACİDE TAŞANER (NERİMAN) ,ZEYNEP IRGAT (HEDİYE),GÖKÇE AKYILDIZ (SONGÜL), HAZAR MOTAN (CEMRE), ÇAĞLA IRMAK (KADER),ALEYNA SOLAKER (MERAL), ARİF DİREN (GÜNEY), NİL KESER (DEFNE), CANSU FIRINCI (KEMAL ) ,DERYA ARTEMEL (MESUDE), ESMA YILMAZ (BÜŞRA), ZEYNEP PARLA (CANSU), ERDAL BİLİNGEN (TEVFİK) YUNUS EMRE TERZİOĞLU (CENK), DİLARA MÜCAVİROĞLU (ALEYNA) SEDA GÜNGÖR (MERVE) BURAK ASLAN (BURAK) https://www.facebook.com/atv https://twitter.com/atvcomtr https://www.instagram.com/atvturkiye/ https://plus.google.com/1122092242057... https://www.youtube.com/channel/UCUVZ... atv resmi youtube kanalı Abone olun, hiçbir şeyi kaçırmayın!
Songül Kim? - Kırgın Çiçekler 64. Bölüm (19 Aralık Pazartesi) 03:06
Songül Kim? - Kırgın Çiçekler 64. Bölüm (19 Aralık Pazartesi) 345 izlenme - 1 ay önce Kırgın Çiçekler 64. Bölüm "Eğer gelirseniz hepsi ölür!" Eylül 16'sında bir kız. Bir gecekonduda annesi Mesude, kız kardeşi Büşra ve üvey babası Kemal'le birlikte yaşıyor. Eylül, Kemal'in tacizine uğruyor. Durumu annesine anlatıyor. Annesi düşünüp taşınıp bir çözüm buluyor, Eylül'ü yetimhaneye teslim ediyor. Annesi tarafından yetimhaneye bırakılan Eylül'ü yetimhanenin müdür yardımcısı Feride avutmaya çalışıyor. O geceden itibaren Eylül'ün yetimhane günleri başlar.
Tanrım Bizi Azad Et - Eylül'ün Kurtulma Çabaları- Kırgın Çiçekler 66.Bölüm Klip (9 Ocak Pazartesi) 03:14
Tanrım Bizi Azad Et - Eylül'ün Kurtulma Çabaları- Kırgın Çiçekler 66.Bölüm Klip (9 Ocak Pazartesi) 138 izlenme - 2 hafta önce Yorum : Tuna Velibaşoğlu Söz & Müzik : Tuna Velibaşoğlu Aranjör : Tuna Velibaşoğlu Kırgın Çiçekler 66. Bölüm "Eylül'ü seviyorum!" Eylül 16'sında bir kız. Bir gecekonduda annesi Mesude, kız kardeşi Büşra ve üvey babası Kemal'le birlikte yaşıyor. Eylül, Kemal'in tacizine uğruyor. Durumu annesine anlatıyor. Annesi düşünüp taşınıp bir çözüm buluyor, Eylül'ü yetimhaneye teslim ediyor. Annesi tarafından yetimhaneye bırakılan Eylül'ü yetimhanenin müdür yardımcısı Feride avutmaya çalışıyor. O geceden itibaren Eylül'ün yetimhane günleri başlar.
Cemre İle Eylül Birbirine Giriyor! - Kırgın Çiçekler 66.Bölüm (9 Ocak Pazartesi)   01:52
Cemre İle Eylül Birbirine Giriyor! - Kırgın Çiçekler 66.Bölüm (9 Ocak Pazartesi) 134 izlenme - 2 hafta önce Kırgın Çiçekler 66. Bölüm "Eylül'ü seviyorum!" Eylül 16'sında bir kız. Bir gecekonduda annesi Mesude, kız kardeşi Büşra ve üvey babası Kemal'le birlikte yaşıyor. Eylül, Kemal'in tacizine uğruyor. Durumu annesine anlatıyor. Annesi düşünüp taşınıp bir çözüm buluyor, Eylül'ü yetimhaneye teslim ediyor. Annesi tarafından yetimhaneye bırakılan Eylül'ü yetimhanenin müdür yardımcısı Feride avutmaya çalışıyor. O geceden itibaren Eylül'ün yetimhane günleri başlar.
Feride’nin Yurtta Kına Gecesi! - Kırgın Çiçekler 64. Bölüm (19 Aralık Pazartesi) 07:49
Feride’nin Yurtta Kına Gecesi! - Kırgın Çiçekler 64. Bölüm (19 Aralık Pazartesi) 302 izlenme - 1 ay önce Kırgın Çiçekler 64. Bölüm "Eğer gelirseniz hepsi ölür!" Eylül 16'sında bir kız. Bir gecekonduda annesi Mesude, kız kardeşi Büşra ve üvey babası Kemal'le birlikte yaşıyor. Eylül, Kemal'in tacizine uğruyor. Durumu annesine anlatıyor. Annesi düşünüp taşınıp bir çözüm buluyor, Eylül'ü yetimhaneye teslim ediyor. Annesi tarafından yetimhaneye bırakılan Eylül'ü yetimhanenin müdür yardımcısı Feride avutmaya çalışıyor. O geceden itibaren Eylül'ün yetimhane günleri başlar.
Atakan’dan Hoşlanıyor Musun? - Kırgın Çiçekler 66.Bölüm (9 Ocak Pazartesi)   01:33
Atakan’dan Hoşlanıyor Musun? - Kırgın Çiçekler 66.Bölüm (9 Ocak Pazartesi) 115 izlenme - 2 hafta önce Kırgın Çiçekler 66. Bölüm "Eylül'ü seviyorum!" Eylül 16'sında bir kız. Bir gecekonduda annesi Mesude, kız kardeşi Büşra ve üvey babası Kemal'le birlikte yaşıyor. Eylül, Kemal'in tacizine uğruyor. Durumu annesine anlatıyor. Annesi düşünüp taşınıp bir çözüm buluyor, Eylül'ü yetimhaneye teslim ediyor. Annesi tarafından yetimhaneye bırakılan Eylül'ü yetimhanenin müdür yardımcısı Feride avutmaya çalışıyor. O geceden itibaren Eylül'ün yetimhane günleri başlar.
Bırak Beni İstemiyorum! - Kırgın Çiçekler 66.Bölüm (9 Ocak Pazartesi)  01:35
Bırak Beni İstemiyorum! - Kırgın Çiçekler 66.Bölüm (9 Ocak Pazartesi) 108 izlenme - 2 hafta önce Kırgın Çiçekler 66. Bölüm "Eylül'ü seviyorum!" Eylül 16'sında bir kız. Bir gecekonduda annesi Mesude, kız kardeşi Büşra ve üvey babası Kemal'le birlikte yaşıyor. Eylül, Kemal'in tacizine uğruyor. Durumu annesine anlatıyor. Annesi düşünüp taşınıp bir çözüm buluyor, Eylül'ü yetimhaneye teslim ediyor. Annesi tarafından yetimhaneye bırakılan Eylül'ü yetimhanenin müdür yardımcısı Feride avutmaya çalışıyor. O geceden itibaren Eylül'ün yetimhane günleri başlar.
Eylül Artık Çok Güçlü! - Kırgın Çiçekler 64. Bölüm (19 Aralık Pazartesi)   04:26
Eylül Artık Çok Güçlü! - Kırgın Çiçekler 64. Bölüm (19 Aralık Pazartesi) 238 izlenme - 1 ay önce Kırgın Çiçekler 64. Bölüm "Eğer gelirseniz hepsi ölür!" Eylül 16'sında bir kız. Bir gecekonduda annesi Mesude, kız kardeşi Büşra ve üvey babası Kemal'le birlikte yaşıyor. Eylül, Kemal'in tacizine uğruyor. Durumu annesine anlatıyor. Annesi düşünüp taşınıp bir çözüm buluyor, Eylül'ü yetimhaneye teslim ediyor. Annesi tarafından yetimhaneye bırakılan Eylül'ü yetimhanenin müdür yardımcısı Feride avutmaya çalışıyor. O geceden itibaren Eylül'ün yetimhane günleri başlar.
Kemal, Eylül’e Saldırıyor! - Kırgın Çiçekler 65. Bölüm (26 Aralık Pazartesi) 03:02
Kemal, Eylül’e Saldırıyor! - Kırgın Çiçekler 65. Bölüm (26 Aralık Pazartesi) 183 izlenme - 4 hafta önce Kırgın Çiçekler 65. Bölüm "Ben babamla yeni bir hayat kuruyorum derken, sen kendine yeni bir yuva mı kuruyorsun?" Eylül 16'sında bir kız. Bir gecekonduda annesi Mesude, kız kardeşi Büşra ve üvey babası Kemal'le birlikte yaşıyor. Eylül, Kemal'in tacizine uğruyor. Durumu annesine anlatıyor. Annesi düşünüp taşınıp bir çözüm buluyor, Eylül'ü yetimhaneye teslim ediyor. Annesi tarafından yetimhaneye bırakılan Eylül'ü yetimhanenin müdür yardımcısı Feride avutmaya çalışıyor. O geceden itibaren Eylül'ün yetimhane günleri başlar.
Mesude Felç Oluyor! - Kırgın Çiçekler 64. Bölüm (19 Aralık Pazartesi) 02:36
Mesude Felç Oluyor! - Kırgın Çiçekler 64. Bölüm (19 Aralık Pazartesi) 221 izlenme - 1 ay önce Kırgın Çiçekler 64. Bölüm "Eğer gelirseniz hepsi ölür!" Eylül 16'sında bir kız. Bir gecekonduda annesi Mesude, kız kardeşi Büşra ve üvey babası Kemal'le birlikte yaşıyor. Eylül, Kemal'in tacizine uğruyor. Durumu annesine anlatıyor. Annesi düşünüp taşınıp bir çözüm buluyor, Eylül'ü yetimhaneye teslim ediyor. Annesi tarafından yetimhaneye bırakılan Eylül'ü yetimhanenin müdür yardımcısı Feride avutmaya çalışıyor. O geceden itibaren Eylül'ün yetimhane günleri başlar.
Kırgın Çiçekler 65. Bölüm Fragmanı (26 Aralık Pazartesi) 00:45
Kırgın Çiçekler 65. Bölüm Fragmanı (26 Aralık Pazartesi) 210 izlenme - 1 ay önce Kırgın Çiçekler 65. Bölüm "Ben babamla yeni bir hayat kuruyorum derken, sen kendine yeni bir yuva mı kuruyorsun?" Eylül 16'sında bir kız. Bir gecekonduda annesi Mesude, kız kardeşi Büşra ve üvey babası Kemal'le birlikte yaşıyor. Eylül, Kemal'in tacizine uğruyor. Durumu annesine anlatıyor. Annesi düşünüp taşınıp bir çözüm buluyor, Eylül'ü yetimhaneye teslim ediyor. Annesi tarafından yetimhaneye bırakılan Eylül'ü yetimhanenin müdür yardımcısı Feride avutmaya çalışıyor. O geceden itibaren Eylül'ün yetimhane günleri başlar.
Kızlar Kurtuluyor! - Kırgın Çiçekler 64. Bölüm (19 Aralık Pazartesi) 03:18
Kızlar Kurtuluyor! - Kırgın Çiçekler 64. Bölüm (19 Aralık Pazartesi) 194 izlenme - 1 ay önce Kırgın Çiçekler 64. Bölüm "Eğer gelirseniz hepsi ölür!" Eylül 16'sında bir kız. Bir gecekonduda annesi Mesude, kız kardeşi Büşra ve üvey babası Kemal'le birlikte yaşıyor. Eylül, Kemal'in tacizine uğruyor. Durumu annesine anlatıyor. Annesi düşünüp taşınıp bir çözüm buluyor, Eylül'ü yetimhaneye teslim ediyor. Annesi tarafından yetimhaneye bırakılan Eylül'ü yetimhanenin müdür yardımcısı Feride avutmaya çalışıyor. O geceden itibaren Eylül'ün yetimhane günleri başlar.
Feride ile Toprak’ın Nikahı! - Kırgın Çiçekler 64. Bölüm (19 Aralık Pazartesi)  05:38
Feride ile Toprak’ın Nikahı! - Kırgın Çiçekler 64. Bölüm (19 Aralık Pazartesi) 189 izlenme - 1 ay önce Kırgın Çiçekler 64. Bölüm "Eğer gelirseniz hepsi ölür!" Eylül 16'sında bir kız. Bir gecekonduda annesi Mesude, kız kardeşi Büşra ve üvey babası Kemal'le birlikte yaşıyor. Eylül, Kemal'in tacizine uğruyor. Durumu annesine anlatıyor. Annesi düşünüp taşınıp bir çözüm buluyor, Eylül'ü yetimhaneye teslim ediyor. Annesi tarafından yetimhaneye bırakılan Eylül'ü yetimhanenin müdür yardımcısı Feride avutmaya çalışıyor. O geceden itibaren Eylül'ün yetimhane günleri başlar.
Kemal’in Yaptı Mesude! - Kırgın Çiçekler 66.Bölüm (9 Ocak Pazartesi)  04:30
Kemal’in Yaptı Mesude! - Kırgın Çiçekler 66.Bölüm (9 Ocak Pazartesi) 80 izlenme - 2 hafta önce Kırgın Çiçekler 66. Bölüm "Eylül'ü seviyorum!" Eylül 16'sında bir kız. Bir gecekonduda annesi Mesude, kız kardeşi Büşra ve üvey babası Kemal'le birlikte yaşıyor. Eylül, Kemal'in tacizine uğruyor. Durumu annesine anlatıyor. Annesi düşünüp taşınıp bir çözüm buluyor, Eylül'ü yetimhaneye teslim ediyor. Annesi tarafından yetimhaneye bırakılan Eylül'ü yetimhanenin müdür yardımcısı Feride avutmaya çalışıyor. O geceden itibaren Eylül'ün yetimhane günleri başlar.
Eylül, Kemal’in Elinden Kurtuluyor! - Kırgın Çiçekler 66.Bölüm (9 Ocak Pazartesi) 02:54
Eylül, Kemal’in Elinden Kurtuluyor! - Kırgın Çiçekler 66.Bölüm (9 Ocak Pazartesi) 75 izlenme - 2 hafta önce Kırgın Çiçekler 66. Bölüm "Eylül'ü seviyorum!" Eylül 16'sında bir kız. Bir gecekonduda annesi Mesude, kız kardeşi Büşra ve üvey babası Kemal'le birlikte yaşıyor. Eylül, Kemal'in tacizine uğruyor. Durumu annesine anlatıyor. Annesi düşünüp taşınıp bir çözüm buluyor, Eylül'ü yetimhaneye teslim ediyor. Annesi tarafından yetimhaneye bırakılan Eylül'ü yetimhanenin müdür yardımcısı Feride avutmaya çalışıyor. O geceden itibaren Eylül'ün yetimhane günleri başlar.
 Kırgın Çiçekler Baloda! - Kırgın Çiçekler 57. Bölüm (31 Ekim Pazartesi) 06:02
Kırgın Çiçekler Baloda! - Kırgın Çiçekler 57. Bölüm (31 Ekim Pazartesi) 384 izlenme - 3 ay önce Kırgın Çiçekler Baloda! - Kırgın Çiçekler 57. Bölüm (31 Ekim Pazartesi) Kırgın Çiçekler 57. Bölüm "Benim hayatımda bu adamın yeri yok, istemiyorum onu!" Eylül 16'sında bir kız. Bir gecekonduda annesi Mesude, kız kardeşi Büşra ve üvey babası Kemal'le birlikte yaşıyor. Eylül, Kemal'in tacizine uğruyor. Durumu annesine anlatıyor. Annesi düşünüp taşınıp bir çözüm buluyor, Eylül'ü yetimhaneye teslim ediyor. Annesi tarafından yetimhaneye bırakılan Eylül'ü yetimhanenin müdür yardımcısı Feride avutmaya çalışıyor. O geceden itibaren Eylül'ün yetimhane günleri başlar.
Güney Vuruluyor! – Dayan Güney! - Kırgın Çiçekler 64. Bölüm (19 Aralık Pazartesi) 04:02
Güney Vuruluyor! – Dayan Güney! - Kırgın Çiçekler 64. Bölüm (19 Aralık Pazartesi) 166 izlenme - 1 ay önce Kırgın Çiçekler 64. Bölüm "Eğer gelirseniz hepsi ölür!" Eylül 16'sında bir kız. Bir gecekonduda annesi Mesude, kız kardeşi Büşra ve üvey babası Kemal'le birlikte yaşıyor. Eylül, Kemal'in tacizine uğruyor. Durumu annesine anlatıyor. Annesi düşünüp taşınıp bir çözüm buluyor, Eylül'ü yetimhaneye teslim ediyor. Annesi tarafından yetimhaneye bırakılan Eylül'ü yetimhanenin müdür yardımcısı Feride avutmaya çalışıyor. O geceden itibaren Eylül'ün yetimhane günleri başlar.
Güney Lütfen Ölme! - Kırgın Çiçekler 64. Bölüm (19 Aralık Pazartesi) 02:10
Güney Lütfen Ölme! - Kırgın Çiçekler 64. Bölüm (19 Aralık Pazartesi) 159 izlenme - 1 ay önce Kırgın Çiçekler 64. Bölüm "Eğer gelirseniz hepsi ölür!" Eylül 16'sında bir kız. Bir gecekonduda annesi Mesude, kız kardeşi Büşra ve üvey babası Kemal'le birlikte yaşıyor. Eylül, Kemal'in tacizine uğruyor. Durumu annesine anlatıyor. Annesi düşünüp taşınıp bir çözüm buluyor, Eylül'ü yetimhaneye teslim ediyor. Annesi tarafından yetimhaneye bırakılan Eylül'ü yetimhanenin müdür yardımcısı Feride avutmaya çalışıyor. O geceden itibaren Eylül'ün yetimhane günleri başlar.
Babasını Kıskanan Songül’e Güney Destek Oluyor!- Kırgın Çiçekler 66.Bölüm (9 Ocak Pazartesi)   00:55
Babasını Kıskanan Songül’e Güney Destek Oluyor!- Kırgın Çiçekler 66.Bölüm (9 Ocak Pazartesi) 69 izlenme - 2 hafta önce Kırgın Çiçekler 66. Bölüm "Eylül'ü seviyorum!" Eylül 16'sında bir kız. Bir gecekonduda annesi Mesude, kız kardeşi Büşra ve üvey babası Kemal'le birlikte yaşıyor. Eylül, Kemal'in tacizine uğruyor. Durumu annesine anlatıyor. Annesi düşünüp taşınıp bir çözüm buluyor, Eylül'ü yetimhaneye teslim ediyor. Annesi tarafından yetimhaneye bırakılan Eylül'ü yetimhanenin müdür yardımcısı Feride avutmaya çalışıyor. O geceden itibaren Eylül'ün yetimhane günleri başlar.
Eylül ile Serkan Tartışıyor! - Kırgın Çiçekler 64. Bölüm (19 Aralık Pazartesi) 03:19
Eylül ile Serkan Tartışıyor! - Kırgın Çiçekler 64. Bölüm (19 Aralık Pazartesi) 154 izlenme - 1 ay önce Kırgın Çiçekler 64. Bölüm "Eğer gelirseniz hepsi ölür!" Eylül 16'sında bir kız. Bir gecekonduda annesi Mesude, kız kardeşi Büşra ve üvey babası Kemal'le birlikte yaşıyor. Eylül, Kemal'in tacizine uğruyor. Durumu annesine anlatıyor. Annesi düşünüp taşınıp bir çözüm buluyor, Eylül'ü yetimhaneye teslim ediyor. Annesi tarafından yetimhaneye bırakılan Eylül'ü yetimhanenin müdür yardımcısı Feride avutmaya çalışıyor. O geceden itibaren Eylül'ün yetimhane günleri başlar.
Kırgın Çiçekler'de Ortalık Karışıyor! - Kırgın Çiçekler 64. Bölüm (19 Aralık Pazartesi) 02:44
Kırgın Çiçekler'de Ortalık Karışıyor! - Kırgın Çiçekler 64. Bölüm (19 Aralık Pazartesi) 154 izlenme - 1 ay önce Kırgın Çiçekler 64. Bölüm "Eğer gelirseniz hepsi ölür!" Eylül 16'sında bir kız. Bir gecekonduda annesi Mesude, kız kardeşi Büşra ve üvey babası Kemal'le birlikte yaşıyor. Eylül, Kemal'in tacizine uğruyor. Durumu annesine anlatıyor. Annesi düşünüp taşınıp bir çözüm buluyor, Eylül'ü yetimhaneye teslim ediyor. Annesi tarafından yetimhaneye bırakılan Eylül'ü yetimhanenin müdür yardımcısı Feride avutmaya çalışıyor. O geceden itibaren Eylül'ün yetimhane günleri başlar.
Nazan, Kızını Taciz Eden Kemal’i Dövüyor! - Kırgın Çiçekler 64. Bölüm (19 Aralık Pazartesi) 01:11
Nazan, Kızını Taciz Eden Kemal’i Dövüyor! - Kırgın Çiçekler 64. Bölüm (19 Aralık Pazartesi) 147 izlenme - 1 ay önce Kırgın Çiçekler 64. Bölüm "Eğer gelirseniz hepsi ölür!" Eylül 16'sında bir kız. Bir gecekonduda annesi Mesude, kız kardeşi Büşra ve üvey babası Kemal'le birlikte yaşıyor. Eylül, Kemal'in tacizine uğruyor. Durumu annesine anlatıyor. Annesi düşünüp taşınıp bir çözüm buluyor, Eylül'ü yetimhaneye teslim ediyor. Annesi tarafından yetimhaneye bırakılan Eylül'ü yetimhanenin müdür yardımcısı Feride avutmaya çalışıyor. O geceden itibaren Eylül'ün yetimhane günleri başlar.
Mustafa Y.doğan (Oğlum Sane Emanet 04:45
Mustafa Y.doğan (Oğlum Sane Emanet 8.921 izlenme - 10 yıl önce OĞLUM SANA EMANET (orjinal klibi)
Songül’ü Bırak Beni Al! - Kırgın Çiçekler 64. Bölüm (19 Aralık Pazartesi) 02:41
Songül’ü Bırak Beni Al! - Kırgın Çiçekler 64. Bölüm (19 Aralık Pazartesi) 137 izlenme - 1 ay önce Kırgın Çiçekler 64. Bölüm "Eğer gelirseniz hepsi ölür!" Eylül 16'sında bir kız. Bir gecekonduda annesi Mesude, kız kardeşi Büşra ve üvey babası Kemal'le birlikte yaşıyor. Eylül, Kemal'in tacizine uğruyor. Durumu annesine anlatıyor. Annesi düşünüp taşınıp bir çözüm buluyor, Eylül'ü yetimhaneye teslim ediyor. Annesi tarafından yetimhaneye bırakılan Eylül'ü yetimhanenin müdür yardımcısı Feride avutmaya çalışıyor. O geceden itibaren Eylül'ün yetimhane günleri başlar.
Kırgın Çiçekler 59. Bölüm Fragmanı (14 Kasım Pazartesi) 00:45
Kırgın Çiçekler 59. Bölüm Fragmanı (14 Kasım Pazartesi) 290 izlenme - 2 ay önce Kırgın Çiçekler 59. Bölüm Fragmanı (14 Kasım Pazartesi) Kırgın Çiçekler 59. Bölüm Fragmanı Yayınlandı.Kırgın Çiçekler yeni bölümü ile 14 Kasım Pazartesi günü ekranlarda olacak
Vazgec Gönlüm Dizisi 03:14
Vazgec Gönlüm Dizisi 11.423 izlenme - 9 yıl önce sevmek güzel bİsey