Hoşgeldiniz!

Karapinar Videoları İzle

Nazan & Kemal İşbirliği! - Kırgın Çiçekler 57. Bölüm (31 Ekim Pazartesi) 04:54
Nazan & Kemal İşbirliği! - Kırgın Çiçekler 57. Bölüm (31 Ekim Pazartesi) 1.816 izlenme - 7 ay önce Nazan & Kemal İşbirliği! - Kırgın Çiçekler 57. Bölüm (31 Ekim Pazartesi) Kırgın Çiçekler 57. Bölüm "Benim hayatımda bu adamın yeri yok, istemiyorum onu!" Eylül 16'sında bir kız. Bir gecekonduda annesi Mesude, kız kardeşi Büşra ve üvey babası Kemal'le birlikte yaşıyor. Eylül, Kemal'in tacizine uğruyor. Durumu annesine anlatıyor. Annesi düşünüp taşınıp bir çözüm buluyor, Eylül'ü yetimhaneye teslim ediyor. Annesi tarafından yetimhaneye bırakılan Eylül'ü yetimhanenin müdür yardımcısı Feride avutmaya çalışıyor. O geceden itibaren Eylül'ün yetimhane günleri başlar.
Kırgın Çiçekler 67.Bölüm Fragmanı (16 Ocak Pazartesi) 00:45
Kırgın Çiçekler 67.Bölüm Fragmanı (16 Ocak Pazartesi) 732 izlenme - 5 ay önce Kırgın Çiçekler 67. Bölüm "Benim umutlarım vardı, her şey çok güzel olacaktı..." Eylül 16'sında bir kız. Bir gecekonduda annesi Mesude, kız kardeşi Büşra ve üvey babası Kemal'le birlikte yaşıyor. Eylül, Kemal'in tacizine uğruyor. Durumu annesine anlatıyor. Annesi düşünüp taşınıp bir çözüm buluyor, Eylül'ü yetimhaneye teslim ediyor. Annesi tarafından yetimhaneye bırakılan Eylül'ü yetimhanenin müdür yardımcısı Feride avutmaya çalışıyor. O geceden itibaren Eylül'ün yetimhane günleri başlar.
Mustafa Y.doğan (Oğlum Sane Emanet 04:45
Mustafa Y.doğan (Oğlum Sane Emanet 8.922 izlenme - 10 yıl önce OĞLUM SANA EMANET (orjinal klibi)
Vazgec Gönlüm Dizisi 03:14
Vazgec Gönlüm Dizisi 11.643 izlenme - 9 yıl önce sevmek güzel bİsey
Bir Gün Döneceksin Beni Sevceksin Karapinar 03:30
Bir Gün Döneceksin Beni Sevceksin Karapinar 7.216 izlenme - 9 yıl önce sevmek
Kırgın Çiçekler 72.Bölüm Fragmanı (20 Şubat Pazartesi) 00:45
Kırgın Çiçekler 72.Bölüm Fragmanı (20 Şubat Pazartesi) 351 izlenme - 3 ay önce Kırgın Çiçekler 72.Bölüm Fragmanı (20 Şubat Pazartesi) Eylül 16'sında bir kız. Bir gecekonduda annesi Mesude, kız kardeşi Büşra ve üvey babası Kemal'le birlikte yaşıyor. Eylül, Kemal'in tacizine uğruyor. Durumu annesine anlatıyor. Annesi düşünüp taşınıp bir çözüm buluyor, Eylül'ü yetimhaneye teslim ediyor. Annesi tarafından yetimhaneye bırakılan Eylül'ü yetimhanenin müdür yardımcısı Feride avutmaya çalışıyor. O geceden itibaren Eylül'ün yetimhane günleri başlar.
Kırgın Çiçekler 68.Bölüm Fragmanı (23 Ocak Pazartesi) 00:45
Kırgın Çiçekler 68.Bölüm Fragmanı (23 Ocak Pazartesi) 408 izlenme - 4 ay önce Kırgın Çiçekler 68.Bölüm Fragmanı (23 Ocak Pazartesi) Eylül 16'sında bir kız. Bir gecekonduda annesi Mesude, kız kardeşi Büşra ve üvey babası Kemal'le birlikte yaşıyor. Eylül, Kemal'in tacizine uğruyor. Durumu annesine anlatıyor. Annesi düşünüp taşınıp bir çözüm buluyor, Eylül'ü yetimhaneye teslim ediyor. Annesi tarafından yetimhaneye bırakılan Eylül'ü yetimhanenin müdür yardımcısı Feride avutmaya çalışıyor. O geceden itibaren Eylül'ün yetimhane günleri başlar.
Avşar Elleri Neşet Babadan 05:42
Avşar Elleri Neşet Babadan 5.405 izlenme - 10 yıl önce AVŞAR ELLERİ NEŞET ERTAŞ...
Beni Dertden Derde Saldın.... 01:56
Beni Dertden Derde Saldın.... 5.163 izlenme - 9 yıl önce
Feride’nin Yurtta Kına Gecesi! - Kırgın Çiçekler 64. Bölüm (19 Aralık Pazartesi) 07:49
Feride’nin Yurtta Kına Gecesi! - Kırgın Çiçekler 64. Bölüm (19 Aralık Pazartesi) 450 izlenme - 5 ay önce Kırgın Çiçekler 64. Bölüm "Eğer gelirseniz hepsi ölür!" Eylül 16'sında bir kız. Bir gecekonduda annesi Mesude, kız kardeşi Büşra ve üvey babası Kemal'le birlikte yaşıyor. Eylül, Kemal'in tacizine uğruyor. Durumu annesine anlatıyor. Annesi düşünüp taşınıp bir çözüm buluyor, Eylül'ü yetimhaneye teslim ediyor. Annesi tarafından yetimhaneye bırakılan Eylül'ü yetimhanenin müdür yardımcısı Feride avutmaya çalışıyor. O geceden itibaren Eylül'ün yetimhane günleri başlar.
Mert’in Annesi Meral’i İkna Etmeye Çalışıyor! - Kırgın Çiçekler 70. Bölüm (6 Şubat Pazartesi) 02:17
Mert’in Annesi Meral’i İkna Etmeye Çalışıyor! - Kırgın Çiçekler 70. Bölüm (6 Şubat Pazartesi) 312 izlenme - 4 ay önce Kırgın Çiçekler70.Bölüm Kemal Mesude’yi nereye götürdü? Kemal, Eylül'ü ıssız bir yere getirip, hazırladığı odaya kapatır. Kızlara zorla mektup yazdırarak Atakan'la kaçtığını söyletir. Herkes Eylül'ün gerçekten kaçtığını düşünmektedir. Feride polise haber vererek arama çalışmalarını başlatır. Sadullah, Songül'e oda cezası verir. Zehra, Songül'ün okulunu değiştirmesi için baskı yapar. Mert'in annesi davadan vazgeçmesi için Meral'e para teklif eder. Mesude'nin bir şekilde Eylül'ü kaçırdığını anlatmasından korkan Kemal, Mesude'yi kimsenin bilmediği bir bakım evine yerleştirir. Eylül, Kemal'den kurtulmak için bir çare düşünmek zorundadır.
Nazan’ın Mesude’ye Desteği! - Kırgın Çiçekler 70. Bölüm (6 Şubat Pazartesi)  04:20
Nazan’ın Mesude’ye Desteği! - Kırgın Çiçekler 70. Bölüm (6 Şubat Pazartesi) 264 izlenme - 4 ay önce Kırgın Çiçekler70.Bölüm Kemal Mesude’yi nereye götürdü? Kemal, Eylül'ü ıssız bir yere getirip, hazırladığı odaya kapatır. Kızlara zorla mektup yazdırarak Atakan'la kaçtığını söyletir. Herkes Eylül'ün gerçekten kaçtığını düşünmektedir. Feride polise haber vererek arama çalışmalarını başlatır. Sadullah, Songül'e oda cezası verir. Zehra, Songül'ün okulunu değiştirmesi için baskı yapar. Mert'in annesi davadan vazgeçmesi için Meral'e para teklif eder. Mesude'nin bir şekilde Eylül'ü kaçırdığını anlatmasından korkan Kemal, Mesude'yi kimsenin bilmediği bir bakım evine yerleştirir. Eylül, Kemal'den kurtulmak için bir çare düşünmek zorundadır.
Kırgın Çiçekler 66. Bölüm Fragmanı (9 Ocak Pazartesi) 00:45
Kırgın Çiçekler 66. Bölüm Fragmanı (9 Ocak Pazartesi) 361 izlenme - 5 ay önce Kırgın Çiçekler 66. Bölüm Fragmanı (9 Ocak Salı) 9Yayın Tarihi : 9 Ocak 2017 / Pazartesi Yayın Saati : 20.00 Yapımcı: NTC Medya Yönetmen : Serkan Birinci Senaryo: Gül Abus Semerci, Yelda Eroğlu Oyuncular: ÖZGÜR ÇEVİK (TOPRAK),İPEK KARAPINAR (FERİDE) BİRAN DAMLA YILMAZ (EYLÜL) ,MEHMET AYKAÇ (SERKAN) ), VEDA YURTSEVER (NAZAN),SACİDE TAŞANER (NERİMAN) ,ZEYNEP IRGAT (HEDİYE),GÖKÇE AKYILDIZ (SONGÜL), HAZAR MOTAN (CEMRE), ÇAĞLA IRMAK (KADER),ALEYNA SOLAKER (MERAL), ARİF DİREN (GÜNEY), NİL KESER (DEFNE), CANSU FIRINCI (KEMAL ) ,DERYA ARTEMEL (MESUDE), ESMA YILMAZ (BÜŞRA), ZEYNEP PARLA (CANSU), ERDAL BİLİNGEN (TEVFİK) YUNUS EMRE TERZİOĞLU (CENK), DİLARA MÜCAVİROĞLU (ALEYNA) SEDA GÜNGÖR (MERVE) BURAK ASLAN (BURAK) https://www.facebook.com/atv https://twitter.com/atvcomtr https://www.instagram.com/atvturkiye/ https://plus.google.com/1122092242057... https://www.youtube.com/channel/UCUVZ... atv resmi youtube kanalı Abone olun, hiçbir şeyi kaçırmayın!
Genc Kızın Askı (Karapinar....) 03:28
Genc Kızın Askı (Karapinar....) 7.099 izlenme - 9 yıl önce
Kayseri 04:42
Kayseri 3.960 izlenme - 10 yıl önce KAYSERİNİN EŞSİZ GÖRÜNTÜLERİ,Mustafa Yıldızdoğandan Bizim Memleket Eşliğinde...İyi seyirler...
Tanrım Bizi Azad Et - Eylül'ün Kurtulma Çabaları- Kırgın Çiçekler 66.Bölüm Klip (9 Ocak Pazartesi) 03:14
Tanrım Bizi Azad Et - Eylül'ün Kurtulma Çabaları- Kırgın Çiçekler 66.Bölüm Klip (9 Ocak Pazartesi) 306 izlenme - 5 ay önce Yorum : Tuna Velibaşoğlu Söz & Müzik : Tuna Velibaşoğlu Aranjör : Tuna Velibaşoğlu Kırgın Çiçekler 66. Bölüm "Eylül'ü seviyorum!" Eylül 16'sında bir kız. Bir gecekonduda annesi Mesude, kız kardeşi Büşra ve üvey babası Kemal'le birlikte yaşıyor. Eylül, Kemal'in tacizine uğruyor. Durumu annesine anlatıyor. Annesi düşünüp taşınıp bir çözüm buluyor, Eylül'ü yetimhaneye teslim ediyor. Annesi tarafından yetimhaneye bırakılan Eylül'ü yetimhanenin müdür yardımcısı Feride avutmaya çalışıyor. O geceden itibaren Eylül'ün yetimhane günleri başlar.
Cemre & Serkan Yakınlaşması! - Kırgın Çiçekler 70. Bölüm (6 Şubat Pazartesi) 02:22
Cemre & Serkan Yakınlaşması! - Kırgın Çiçekler 70. Bölüm (6 Şubat Pazartesi) 241 izlenme - 4 ay önce Kırgın Çiçekler70.Bölüm Kemal Mesude’yi nereye götürdü? Kemal, Eylül'ü ıssız bir yere getirip, hazırladığı odaya kapatır. Kızlara zorla mektup yazdırarak Atakan'la kaçtığını söyletir. Herkes Eylül'ün gerçekten kaçtığını düşünmektedir. Feride polise haber vererek arama çalışmalarını başlatır. Sadullah, Songül'e oda cezası verir. Zehra, Songül'ün okulunu değiştirmesi için baskı yapar. Mert'in annesi davadan vazgeçmesi için Meral'e para teklif eder. Mesude'nin bir şekilde Eylül'ü kaçırdığını anlatmasından korkan Kemal, Mesude'yi kimsenin bilmediği bir bakım evine yerleştirir. Eylül, Kemal'den kurtulmak için bir çare düşünmek zorundadır.
Nasıl Kıydın Askıma Sonuma İmza Atdın........ 06:13
Nasıl Kıydın Askıma Sonuma İmza Atdın........ 4.483 izlenme - 8 yıl önce
Eylül Artık Çok Güçlü! - Kırgın Çiçekler 64. Bölüm (19 Aralık Pazartesi)   04:26
Eylül Artık Çok Güçlü! - Kırgın Çiçekler 64. Bölüm (19 Aralık Pazartesi) 328 izlenme - 5 ay önce Kırgın Çiçekler 64. Bölüm "Eğer gelirseniz hepsi ölür!" Eylül 16'sında bir kız. Bir gecekonduda annesi Mesude, kız kardeşi Büşra ve üvey babası Kemal'le birlikte yaşıyor. Eylül, Kemal'in tacizine uğruyor. Durumu annesine anlatıyor. Annesi düşünüp taşınıp bir çözüm buluyor, Eylül'ü yetimhaneye teslim ediyor. Annesi tarafından yetimhaneye bırakılan Eylül'ü yetimhanenin müdür yardımcısı Feride avutmaya çalışıyor. O geceden itibaren Eylül'ün yetimhane günleri başlar.
Gulay- İstambul Aglıyor....... 04:46
Gulay- İstambul Aglıyor....... 4.367 izlenme - 8 yıl önce
 Kırgın Çiçekler Baloda! - Kırgın Çiçekler 57. Bölüm (31 Ekim Pazartesi) 06:02
Kırgın Çiçekler Baloda! - Kırgın Çiçekler 57. Bölüm (31 Ekim Pazartesi) 420 izlenme - 7 ay önce Kırgın Çiçekler Baloda! - Kırgın Çiçekler 57. Bölüm (31 Ekim Pazartesi) Kırgın Çiçekler 57. Bölüm "Benim hayatımda bu adamın yeri yok, istemiyorum onu!" Eylül 16'sında bir kız. Bir gecekonduda annesi Mesude, kız kardeşi Büşra ve üvey babası Kemal'le birlikte yaşıyor. Eylül, Kemal'in tacizine uğruyor. Durumu annesine anlatıyor. Annesi düşünüp taşınıp bir çözüm buluyor, Eylül'ü yetimhaneye teslim ediyor. Annesi tarafından yetimhaneye bırakılan Eylül'ü yetimhanenin müdür yardımcısı Feride avutmaya çalışıyor. O geceden itibaren Eylül'ün yetimhane günleri başlar.
Mesude Felç Oluyor! - Kırgın Çiçekler 64. Bölüm (19 Aralık Pazartesi) 02:36
Mesude Felç Oluyor! - Kırgın Çiçekler 64. Bölüm (19 Aralık Pazartesi) 303 izlenme - 5 ay önce Kırgın Çiçekler 64. Bölüm "Eğer gelirseniz hepsi ölür!" Eylül 16'sında bir kız. Bir gecekonduda annesi Mesude, kız kardeşi Büşra ve üvey babası Kemal'le birlikte yaşıyor. Eylül, Kemal'in tacizine uğruyor. Durumu annesine anlatıyor. Annesi düşünüp taşınıp bir çözüm buluyor, Eylül'ü yetimhaneye teslim ediyor. Annesi tarafından yetimhaneye bırakılan Eylül'ü yetimhanenin müdür yardımcısı Feride avutmaya çalışıyor. O geceden itibaren Eylül'ün yetimhane günleri başlar.
Songül Kim? - Kırgın Çiçekler 64. Bölüm (19 Aralık Pazartesi) 03:06
Songül Kim? - Kırgın Çiçekler 64. Bölüm (19 Aralık Pazartesi) 297 izlenme - 5 ay önce Kırgın Çiçekler 64. Bölüm "Eğer gelirseniz hepsi ölür!" Eylül 16'sında bir kız. Bir gecekonduda annesi Mesude, kız kardeşi Büşra ve üvey babası Kemal'le birlikte yaşıyor. Eylül, Kemal'in tacizine uğruyor. Durumu annesine anlatıyor. Annesi düşünüp taşınıp bir çözüm buluyor, Eylül'ü yetimhaneye teslim ediyor. Annesi tarafından yetimhaneye bırakılan Eylül'ü yetimhanenin müdür yardımcısı Feride avutmaya çalışıyor. O geceden itibaren Eylül'ün yetimhane günleri başlar.
Kader ile Cemre, Eylül İçin Kavga Ediyor! - Kırgın Çiçekler 70. Bölüm (6 Şubat Pazartesi) 01:57
Kader ile Cemre, Eylül İçin Kavga Ediyor! - Kırgın Çiçekler 70. Bölüm (6 Şubat Pazartesi) 191 izlenme - 4 ay önce Kırgın Çiçekler70.Bölüm Kemal Mesude’yi nereye götürdü? Kemal, Eylül'ü ıssız bir yere getirip, hazırladığı odaya kapatır. Kızlara zorla mektup yazdırarak Atakan'la kaçtığını söyletir. Herkes Eylül'ün gerçekten kaçtığını düşünmektedir. Feride polise haber vererek arama çalışmalarını başlatır. Sadullah, Songül'e oda cezası verir. Zehra, Songül'ün okulunu değiştirmesi için baskı yapar. Mert'in annesi davadan vazgeçmesi için Meral'e para teklif eder. Mesude'nin bir şekilde Eylül'ü kaçırdığını anlatmasından korkan Kemal, Mesude'yi kimsenin bilmediği bir bakım evine yerleştirir. Eylül, Kemal'den kurtulmak için bir çare düşünmek zorundadır.
Kırgın Çiçekler 70. Bölüm Fragmanı (6 Şubat Pazartesi) 00:45
Kırgın Çiçekler 70. Bölüm Fragmanı (6 Şubat Pazartesi) 181 izlenme - 4 ay önce Yayın Tarihi : 6 Şubat 2017 / Pazartesi Yayın Saati : 20.00 Yapımcı: NTC Medya Yönetmen : Serkan Birinci Senaryo: Gül Abus Semerci, Yelda Eroğlu Oyuncular: ÖZGÜR ÇEVİK (TOPRAK),İPEK KARAPINAR (FERİDE) BİRAN DAMLA YILMAZ (EYLÜL) ,MEHMET AYKAÇ (SERKAN) ), VEDA YURTSEVER (NAZAN),SACİDE TAŞANER (NERİMAN) ,ZEYNEP IRGAT (HEDİYE),GÖKÇE AKYILDIZ (SONGÜL), HAZAR MOTAN (CEMRE), ÇAĞLA IRMAK (KADER),ALEYNA SOLAKER (MERAL), ARİF DİREN (GÜNEY), NİL KESER (DEFNE), CANSU FIRINCI (KEMAL ) ,DERYA ARTEMEL (MESUDE), ESMA YILMAZ (BÜŞRA), ZEYNEP PARLA (CANSU), ERDAL BİLİNGEN (TEVFİK) YUNUS EMRE TERZİOĞLU (CENK), DİLARA MÜCAVİROĞLU (ALEYNA) SEDA GÜNGÖR (MERVE) BURAK ASLAN (BURAK) https://www.facebook.com/atv https://twitter.com/atvcomtr https://www.instagram.com/atvturkiye/ https://plus.google.com/1122092242057... https://www.youtube.com/channel/UCUVZ... atv resmi youtube kanalı Abone olun, hiçbir şeyi kaçırmayın!
Feride ile Toprak’ın Nikahı! - Kırgın Çiçekler 64. Bölüm (19 Aralık Pazartesi)  05:38
Feride ile Toprak’ın Nikahı! - Kırgın Çiçekler 64. Bölüm (19 Aralık Pazartesi) 243 izlenme - 5 ay önce Kırgın Çiçekler 64. Bölüm "Eğer gelirseniz hepsi ölür!" Eylül 16'sında bir kız. Bir gecekonduda annesi Mesude, kız kardeşi Büşra ve üvey babası Kemal'le birlikte yaşıyor. Eylül, Kemal'in tacizine uğruyor. Durumu annesine anlatıyor. Annesi düşünüp taşınıp bir çözüm buluyor, Eylül'ü yetimhaneye teslim ediyor. Annesi tarafından yetimhaneye bırakılan Eylül'ü yetimhanenin müdür yardımcısı Feride avutmaya çalışıyor. O geceden itibaren Eylül'ün yetimhane günleri başlar.
Kırgın Çiçekler 59. Bölüm Fragmanı (14 Kasım Pazartesi) 00:45
Kırgın Çiçekler 59. Bölüm Fragmanı (14 Kasım Pazartesi) 292 izlenme - 7 ay önce Kırgın Çiçekler 59. Bölüm Fragmanı (14 Kasım Pazartesi) Kırgın Çiçekler 59. Bölüm Fragmanı Yayınlandı.Kırgın Çiçekler yeni bölümü ile 14 Kasım Pazartesi günü ekranlarda olacak
Kızlar Kurtuluyor! - Kırgın Çiçekler 64. Bölüm (19 Aralık Pazartesi) 03:18
Kızlar Kurtuluyor! - Kırgın Çiçekler 64. Bölüm (19 Aralık Pazartesi) 232 izlenme - 5 ay önce Kırgın Çiçekler 64. Bölüm "Eğer gelirseniz hepsi ölür!" Eylül 16'sında bir kız. Bir gecekonduda annesi Mesude, kız kardeşi Büşra ve üvey babası Kemal'le birlikte yaşıyor. Eylül, Kemal'in tacizine uğruyor. Durumu annesine anlatıyor. Annesi düşünüp taşınıp bir çözüm buluyor, Eylül'ü yetimhaneye teslim ediyor. Annesi tarafından yetimhaneye bırakılan Eylül'ü yetimhanenin müdür yardımcısı Feride avutmaya çalışıyor. O geceden itibaren Eylül'ün yetimhane günleri başlar.
Kırgın Çiçekler 65. Bölüm Fragmanı (26 Aralık Pazartesi) 00:45
Kırgın Çiçekler 65. Bölüm Fragmanı (26 Aralık Pazartesi) 220 izlenme - 5 ay önce Kırgın Çiçekler 65. Bölüm "Ben babamla yeni bir hayat kuruyorum derken, sen kendine yeni bir yuva mı kuruyorsun?" Eylül 16'sında bir kız. Bir gecekonduda annesi Mesude, kız kardeşi Büşra ve üvey babası Kemal'le birlikte yaşıyor. Eylül, Kemal'in tacizine uğruyor. Durumu annesine anlatıyor. Annesi düşünüp taşınıp bir çözüm buluyor, Eylül'ü yetimhaneye teslim ediyor. Annesi tarafından yetimhaneye bırakılan Eylül'ü yetimhanenin müdür yardımcısı Feride avutmaya çalışıyor. O geceden itibaren Eylül'ün yetimhane günleri başlar.
Kırgın Çiçekler 58. Bölüm Fragmanı (7 Kasım Pazartesi) 00:45
Kırgın Çiçekler 58. Bölüm Fragmanı (7 Kasım Pazartesi) 283 izlenme - 7 ay önce Kırgın Çiçekler 58. Bölüm Fragmanı (7 Kasım Pazartesi) Yetiştirme yurdunda büyüyen genç kızların hayat hikayesini anlatacak olan Kırgın Çiçekler'in başrollerinde İpek Karapınar ve Özgür Çevik bulunuyor.