Hoşgeldiniz!

kararsızlık

Bekleme Odası'ndaki Çay Muhabbeti 00:42
Bekleme Odası'ndaki Çay Muhabbeti 531 izlenme - 2 yıl önce Demirkubuz eğer gerçek hayatta da böyleyse, yakınlarına Allah'tan sabır diliyorum. Videoyu, Bekleme Odası filmindeki ard arda gelen 3 ayrı sahneyi birleştirerek oluşturdum. İyi seyirler.
Çocuklara Masallar - Kararsızlık 04:23
Çocuklara Masallar - Kararsızlık 56 izlenme - 2 yıl önce Masallar Hakkında Kısa Özet Bilgi İlk anlatanı bilinmeyen ve ağızdan ağıza sürüp gelen, olağanüstü, düş ürünü olaylarla örülü anlatım türü. Masallar, olağanüstü olabildikleri gibi gerçekçi de olabilir, yani gerçek kişilere, gerçek olaylara dayandıkları izlenimini veren masallar da vardır. Ama her iki masal çeşidinde de düş ürünü, uydurma oluş, ana niteliktir. Bu ise biçimde, anlatımda belirginleşir. Sözgelimi, destancının tersine masalcı, dinleyenleri anlatılanlara inandırmak savında değildir. Ne de hikâyeci gibi anlatılanlara gerçek süsü vermek ister. Daha masalın başındaki tekerlemeyle dinleyici masala hazırlanır. Olayın uydurmalığına dikkati çekilir. Anlatımsa kısa ve yoğundur. Olaylar önemlerine göre sıralanarak aktarılır ve miş'li geçmiş, şimdiki zaman ya da geniş zamanın rivayeti kullanılır. Masallar, konularına göre şu ana çeşitlere ayrılır: 1) Hayvan masalları; 2) Asıl masallar, ol
Geliyor muyuz, Gidiyor muyuz - Big Trouble (2002) 00:59
Geliyor muyuz, Gidiyor muyuz - Big Trouble (2002) 69 izlenme - 3 yıl önce Bir nükleer bomba ve 2 rehine ile birlikte bahamalara kaçmak isteyen kahramanlarımız havaalanına geldiklerinde büyük bir muamma içinde bulurlar kendilerini. Ne zaman havaalanlarında "Gelen yolcu", "Giden yolcu" tabelalarını görsem, aklıma hep bu sahne gelir.