Hoşgeldiniz!

karatay

Canan Karatay'ın Şekerini Çıkaran Şişman Hakan (Zahide Yetiş'le 23 Ocak Salı) 00:52
Canan Karatay'ın Şekerini Çıkaran Şişman Hakan (Zahide Yetiş'le 23 Ocak Salı) 11.023 izlenme - 4 hafta önce Yediklerinden pişman olmayan Şişman Adam Hakan bu kez Prof. Dr. Canan Karatay'ın karşısında. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Canan Karatay: Fransız İhtilalinin Sebebi Tuzdu (Gel Konuşalım 19 Şubat Pazartesi) 01:23
Canan Karatay: Fransız İhtilalinin Sebebi Tuzdu (Gel Konuşalım 19 Şubat Pazartesi) 1.619 izlenme - 2 gün önce İç hastalıkları ve kardiyoloji uzmanı Prof. Dr. Canan Karatay, Fransız İhtilali'nin sebebinin halkı tuzsuz bırakmak olduğunu söyledi
Canan Karatay: Modern Tıp Diye Bir Şey Yoktur 01:26
Canan Karatay: Modern Tıp Diye Bir Şey Yoktur 1.516 izlenme - 2 gün önce Deniz Bayramoğlu'nun sunduğu Gündem Özel programına konuk olan İç Hastalıkları ve Kardiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Canan Karatay, modern tıp diye bir şeyin olmadığını söyledi.
Canan Karatay'ın Zorla Zeytin Yedirdiği Sunucuyu Zora Sokması 01:04
Canan Karatay'ın Zorla Zeytin Yedirdiği Sunucuyu Zora Sokması 29.373 izlenme - 4 ay önce Canan Karatay, Öteki Gündem'de Cansu Canan Özgen'e acı zeytin yedirince sunucu yemekte zorlanmış ve rejiye ısrarla reklama diye haykırmış. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Canan Karatay'a Bir Tek Siz Mi Doğrusunuz Diyen Modaratör 01:50
Canan Karatay'a Bir Tek Siz Mi Doğrusunuz Diyen Modaratör 5.455 izlenme - 2 ay önce Prof. Dr. Canan Karatay, Kübra Par'ın sunduğu TV programına katıldı. Sağlık konusunda çok tartışılan açıklamalara imza atan Canan Karatay'a Kübra Par'dan ilginç bir soru geldi. Kübra Par, kolesterol konusunda Karatay'a “Sizi eleştiren doktorların hepsi yanlış, bir tek siz mi doğrusunuz?” sorusunu sordu. Karatay ise Kübra Par'ın sorusuna şu sözlerle cevap verdi: “Ben öyle bir şey söylemiyorum. Yalnız kolesterol yüksekliğinin faydalı olduğunu söylüyorum. Bilimsel olarak da bu gösterilmiş. Kardiyolog Dr. Murat Kınıkoğlu'na da sesleniyorum, esas kalp krizinin sebebi şeker ve trans yağlardır. Bitmedi, lafım bitmedi. Yüksek kolesterollü kadınlar ve erkekler uzun yaşıyor. Kolesterol bütün hücrelerin yapısında vardır. Kalp krizi geçiren kişilerin yarısının kolesterolü düşüktür. Damar tıkanıklığı olmayan hastalarımızın da yarısının kolesterolü yüksektir.”
Cengiz Kayran - Yunus Karatay - Gecem Karanlık 2015 03:51
Cengiz Kayran - Yunus Karatay - Gecem Karanlık 2015 108.212 izlenme - 3 yıl önce Desteklerinden Dolayı Engin Uzuna Ve Sadettin Şavura Sonsuz Teşekürlerimi Sunarım .
Sefa Doğanay’dan Canan Karatay Taklidi 00:34
Sefa Doğanay’dan Canan Karatay Taklidi 1.848 izlenme - 2 hafta önce Sağlıklı yaşam adına verdiği öğütlerle dikkat çeken Canan Karatay bu defa komedyen Sefa Doğanay’ın taklidiyle karşımıza geldi. Doğanay’ın, “Çaya şeker yerine tereyağı koyun” sözleriyle yayınladığı video sosyal medyada büyük beğeni kazandı.
Canan Karatay Cansu Canan'a Zorla Zeytinyağı İçirdi 03:01
Canan Karatay Cansu Canan'a Zorla Zeytinyağı İçirdi 15.230 izlenme - 1 yıl önce Verdiği sağlık tavsiyeleriyle dikkat çeken Prof. Dr. Canan Karatay, katıldığı TV programında sunucuya saf zeytinyağı içirdi.
Canan Karatay: Bunları Yerseniz Düz Duvara Tırmanırsınız 00:25
Canan Karatay: Bunları Yerseniz Düz Duvara Tırmanırsınız 2.994 izlenme - 3 ay önce Canan Karatay, Turp yanında beyaz peynir ve 30-40 zeytin yerseniz bakın nasıl düz duvarlara tırmanıyorsunuz gençler için söylüyorum !
İncir Ve Üzüme Prezervatif Konulmayacak - Canan Karatay 00:22
İncir Ve Üzüme Prezervatif Konulmayacak - Canan Karatay 16.092 izlenme - 1 yıl önce Ünlü kardiyolog Prof. Dr. Canan Karatay, tatlı ihtiyacını gideren besinlerden bahsettiği sırada incir ve üzümün prezervatifsiz olması gerektiğini söyledi. Her ne kadar 'Preservative' kelimesi kelime manası olarak 'koruyucu'yu kapsasa da Karatay Hoca'nın 'ulan yanlış bir şey söyledim' ifadesi görülmeye değer.
Baklava Ustası Nadir Güllü’nün Canan Karatay'a Baklava Yemeyin Tepkisi 02:56
Baklava Ustası Nadir Güllü’nün Canan Karatay'a Baklava Yemeyin Tepkisi 6.852 izlenme - 9 ay önce Ramazan ayının yaklaştığı şu günlerde,ünlü baklavacı Nadir Güllü, Prof. Dr. Canan Karatay'ın "Baklava yemeyin" sözlerine tepki göstererek, " Bilinçli konuşsunlar, her ağza gelen konuşulmaz." dedi.
Sefa Doğanay'dan Canan Karatay Taklidi 00:34
Sefa Doğanay'dan Canan Karatay Taklidi 516 izlenme - 2 hafta önce Katıldığı Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasında birçok ünlünün taklidini yaparak birinci olan Sefa Doğanay bu kez Canan Karatay için bir video çekti. Doğanay'ın, "Çaya şeker yerine tereyağı koyun" sözleriyle yayınladığı video sosyal medyayı kırdı geçirdi.
Ekmek Yemeyin Diyen Canan Karatay Lahmacun Yedi (5 Şubat Cuma) 00:46
Ekmek Yemeyin Diyen Canan Karatay Lahmacun Yedi (5 Şubat Cuma) 9.929 izlenme - 2 yıl önce "Ekmek yemeyin" önerisiyle gündeme gelen Prof. Dr. Canan Karatay'ın sosyal medyada paylaşılan bir fotoğrafıyla ekmek yediği iddia edildi. Diyetisyenin editörü kendisinin ekmek değil, lahmacun yediğini söyledi. Hürriyet'in haberine göre, Mersin Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen ‘Yaşam Boyu Sağlıklı ve Dengeli Beslenme Semineri’ kapsamında Mersin’e giden Prof. Dr. Canan Karatay'ın ekmek yerken görüntüleri sosyal paylaşım sitesi Facebook'ta "Mersin" sayfasında yayınlandı. Sayfanın birkaç saat önce paylaştığı fotoğraf kısa sürede onlarca yorum yapıldı. Okuyucuların fotoğrafa "Canan hoca Mersin lezzetlerine dayanamadı" gibi yorumlar yaptığı görüldü.
Canan Karatay'ın Ezber Bozan Tavsiyesi 01:53
Canan Karatay'ın Ezber Bozan Tavsiyesi 2.746 izlenme - 6 ay önce Bodrum’da imza günü düzenleyen Prof. Dr. Canan Karatay Kurban Bayramında ne kadar et bulursanız o kadar et yiyin diyerek ezber bozan açıklamalarda bulundu.
Canan Karatay: Protein Tozu Protein Değildir 01:59
Canan Karatay: Protein Tozu Protein Değildir 7.093 izlenme - 1 yıl önce Canan Karatay Atv kahvaltı haberinde özellikle sporcuların kullandığı protein tozunu üzerine açıklamalarda bulundu
Canan Karatay - Seks Kilo Verdirir mi? 02:01
Canan Karatay - Seks Kilo Verdirir mi? 14.325 izlenme - 2 yıl önce Cüneyt Özdemir'in programına katılan diyet kitapları yazarı Canan Karatay seksin performansa göre zayıflattığını söylüyor.
Canan Karatay: Hurma İsrail'den Geliyor Sakın Yemeyin 03:04
Canan Karatay: Hurma İsrail'den Geliyor Sakın Yemeyin 3.686 izlenme - 9 ay önce Prof. Dr. Canan Karatay, iftar sofralarının vazgeçilmezi olan hurmayla oruç açılmasına sert tepki gösterip, "Zeytinle açılacak oruç. Hurma İsrail'den geliyor. Aklınızı başınıza alın." dedi. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Canan Karatay: Hiç Kimse Yememeli! 01:45
Canan Karatay: Hiç Kimse Yememeli! 2.099 izlenme - 7 ay önce Patates kızartması en sevilen yiyeceklerden. Ketçap, mayonez ve hardalla lezzeti daha da artıyor. Ancak Profesör Canan Karatay'dan bir uyarı var. Karatay'a göre çocuk ya da yetişkin, hiç kimse patates kızartması yememel
Canan Karatay'ın İkizi İle Tanışması 03:46
Canan Karatay'ın İkizi İle Tanışması 3.745 izlenme - 11 ay önce Prof. Dr. Canan Karatay, kendisine ikizi kadar benzeyen Leyla Saraç’la karşılaşınca önce şok oldu sonra çok mutlu olduğunu dile getirdi. Uzun süre konuşan ikilinin sağlık sohbeti ise renkli görüntüler oluşturdu.
Gebelikte Şeker Yüklemesi Tehlikeli Mi? Canan Karatay Cevapladı 01:27
Gebelikte Şeker Yüklemesi Tehlikeli Mi? Canan Karatay Cevapladı 86 izlenme - 2 gün önce Deniz Bayramoğlu'nun sunduğu Gündem Özel programına konuk olan İç Hastalıkları ve Kardiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Canan Karatay, gebelikte yapılan şeker yüklemesinin risklerini anlattı. Karatay, "Gebelikte yapılan şeker yüklemesi son 20-30 yıl içinde çıkan bir şey. Diyelim ki korumak ve teşhis amacıyla yapıldı. Üç aylık çocuk doğduktan sonra şeker komasına girmeye başladı. Çocuklar kalp delikleriyle doluyorlar. Bağırsakları gelişmemiş olarak doğuyorlar. İki gözü kör olarak doğuyorlar. Şekeri yüksek olan anneye şeker yüklemesi yapılınca, çocuğun da insülini yükseliyor" dedi.
Şişman Hakan ile Canan Karatay'ın Karşı Karşıya Gelmesi (Zahide Yetiş'le 23 Ocak Salı) 12:46
Şişman Hakan ile Canan Karatay'ın Karşı Karşıya Gelmesi (Zahide Yetiş'le 23 Ocak Salı) 448 izlenme - 4 hafta önce Yediklerinden pişman olmayan Şişman Adam Hakan,Zahide Yetiş'in programında bu kez Prof. Dr. Canan Karatay'ın karşısına çıktı
Canan Karatay'dan Sunucuya: Oh Olsun Sana 01:29
Canan Karatay'dan Sunucuya: Oh Olsun Sana 9.329 izlenme - 2 yıl önce Habertürk TV' de Öteki Gündem programına konuk olan Prof. Dr. Canan Karatay, sunucu Cansu Canan Özgen'in kendi rahatsızlığıyla ilgili sorusuna çatarak yanıt verdi.
Sefa Doğanay'dan Canan Karatay Taklidi  03:35
Sefa Doğanay'dan Canan Karatay Taklidi 9.523 izlenme - 3 yıl önce Sefa Doğanay'dan Canan Karatay taklidi Komedyen Sefa Doğanay, Canan Karatay'ın taklidini muhteşem yapıyor.
Taşeron İşçiler Canan Karatay'a Ekmek Verdi 01:14
Taşeron İşçiler Canan Karatay'a Ekmek Verdi 79 izlenme - 3 gün önce Bu yıl 12.'ncisi düzenlenen Ankara Kitap Fuarı'nda taşeron işçiler yayınevleri ve yazarları ziyaret ederek kadro mücadelelerini anlattı.
Tuz Neden Önemlidir? Canan Karatay Cevapladı 02:18
Tuz Neden Önemlidir? Canan Karatay Cevapladı 53 izlenme - 2 gün önce Deniz Bayramoğlu'nun sunduğu Gündem Özel programına konuk olan İç Hastalıkları ve Kardiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Canan Karatay, tuzun öneminden bahsetti. Karatay, "80'den fazla işlenmemiş, kirlenmemiş mineraller ve elementler var. Bu mineral ve elementler, vücuda dengeli bir şekilde girmezse hücreler çalışamıyor" dedi.
Canan Karatay'ı Arayan Arı Adam 05:27
Canan Karatay'ı Arayan Arı Adam 3.684 izlenme - 10 ay önce Bursa'da daha önce kuş kostümüyle surlara çıkıp polisi alarma geçiren tiyatro oyuncusu, Canan Karatay’ın "Ömrünüzün kısalmasını istemiyorsanız kesinlikle bal yemeyin" sözüne tepki göstermek için arı kıyafeti giyip yeniden surlara çıktı. Tiyatrocu ve dizi yapımcısı 54 yaşındaki Bahtiyar Keskin, balcılar tarafından büyük tepki çeken Canan Karatay’ın bal zararlıdır açıklamasına tepki göstermek için arı kostümü giyerek Bursa sokaklarında ve tarihi surlarda dolaştı. Kendisine arı kıyafeti diktiren Keskin, balın şifa kaynağını göstermek için sokaklarda gezdi. Baharla birlikte polen toplamaya çalışan arıların konduğu çiçek açmış ağaçlara ve tarihi surlara tırmanan Keskin, Karatay’a tepki gösterdi. Arı adamı gören vatandaşlardan bazıları korkarken, bazıları ise büyük ilgi gösterdi. "Canan Karatay’ı bir görsem onu sokacağım" diyen Bahtiyar Keskin, “Canan Karatay, bal yemenin insan ömrünü kısalttığını söylüyor. Bu çok yanlış bir ifadedir. Ben tiyatro sanatçısı olarak balın ne kadar faydalı bir gıda olduğunu anlatmaya çalışıyorum. Karatay’ı protesto ediyorum. Yanlış değerlendirme ve bilgilendirme yapmıştır. Balın bin bir derde faydası vardır” dedi.
Alkışlarla Yaşıyorum 2015 12:08
Alkışlarla Yaşıyorum 2015 8.571 izlenme - 2 yıl önce 2015 yilini özetleyen bir video hazirladim ve sizlerle paylasmak istedim. Biraz emek verdim. Yila damga vuran komik videolari ve olaylari topladim. Umarim önemli bisey unutmamisimdir. Kötü olaylari eklememeye calistim. Neyse herkesin yeni yilli kutlu olsun
Canan Karatay'ın Afrin Operasyonu Menüsü Olay Oldu 01:48
Canan Karatay'ın Afrin Operasyonu Menüsü Olay Oldu 278 izlenme - 4 hafta önce Halk TV’de yayınlanan programa konuk olan Prof. Dr. Canan Karatay, Afrin Operasyonuna katılan Mehmetçiğe hazırladığı menü ile sosyal medyada büyük tepki çekti.
Acun - Hiç Dayak Yediniz mi? 07:56
Acun - Hiç Dayak Yediniz mi? 10.771 izlenme - 2 yıl önce Acun'un maraba televole zamanları... Soru basit "Hiç dayak yediniz mi? İyi vurdunuz mu?" Seviye de bir harika...
Canan Karatay: Çaya Tereyağı Koyun 02:21
Canan Karatay: Çaya Tereyağı Koyun 4.666 izlenme - 2 yıl önce Küçükçekmece Belediyesi tarafından oluşturulan bir dizi etkinlik programına katılan Prof. Dr. Canan Karatay, şaşırtıcı açıklamalarda bulundu. Eskiden çaya şeker yerine tereyağ konulduğunu söyleyen Karatay, tereyağın hiçbir zararı olmadığını belirtti. Karatay ayrıca zeytinyağı için, "Yağ değildir. Zeytin meyvesinin suyudur ve en sağlıklı meyve suyudur" ifadelerini kullandı.