Hoşgeldiniz!

karateciler

karateciler  :)) 01:50
karateciler :)) 3.112 izlenme - 8 yıl önce biraz acıtıcı ama güzel şaka
Kareteciler İstanbul'da - Fragman 01:14
Kareteciler İstanbul'da - Fragman 1.522 izlenme - 3 yıl önce 1975 yapımı, Cüneyt Arkın, Turgut Özatay, Bülent Kayabaş ve Figen Han gibi önemli unutulmaz yeşilçam emektarlarının oynadığı Karateciler İstanbul'da filminin fragmanı. Filmden ilginç bir an ise, (eğer gözlerim beni yanıltmıyorsa), 0:33'de de görüleceği üzere Cüneyt abimiz pantololu da yırtmış bu filmde. Önemli Not: Elbette ki amaç saygısızlık olamaz; yalnızca bu küçük enstantaneyi de not düşmek istedim.
Karateciler, Palandöken'de Zirve Mücadelesi Yapacak 04:02
Karateciler, Palandöken'de Zirve Mücadelesi Yapacak 164 izlenme - 1 yıl önce Erzurum'da, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü (GHSİM) koordinesinde, 28 ülkeden 2 bin 500 sporcunun katılımıyla gerçekleştirilecek Uluslararası Palandöken Karate Şampiyonası yarın başlayacak.
Anında Ölüm Sebebi Tespiti - Cüneyt Arkın (Karateciler İstanbulda) 00:34
Anında Ölüm Sebebi Tespiti - Cüneyt Arkın (Karateciler İstanbulda) 376 izlenme - 3 yıl önce Karateciler İstanbul'da, Türk-İtalyan-Hong Kong yapımı aksiyon-macera filmi. Konusu: Erol (Cüneyt Arkın), kız kardeşi Yasemin’le mutlu bir hayat süren başarılı bir polistir. Uzakdoğu mafyasının en belalı adamı olan Wang, Hong Kong’tan uçakla Türkiye’ye gelir. Wang bütün Uzakdoğu Sporlarını çok iyi bilen sıkı bir dövüşçüdür ve rakiplerini alt ederken kesinlikle kollarını kullanmamaktadır. Onun Türkiye’ye giriş yapacağı istihbaratını alan Emniyet Müdürlüğü, Wang’ı bulup tutuklaması için Erol’u görevlendirir. Çünkü Wang, kaçakçılık, soygun, cinayet gibi kirli işlere boğazına kadar batmış azılı bir mafya gangsteridir. Hong Kong emniyet teşkilatı da boş durmamış, Wang’ın peşinden tıpkı onun gibi iyi bir dövüşçü olan ajanı Wang Ti’yi İstanbul’a göndermiştir. Havaalanında herkesi atlatıp İstanbul’da izini kaybettiren Wang, gelir gelmez bir dizi cinayete karışır. Helen (Helen Pou) adındaki Çinli kıza da şantaj yapmaya ve onu öldürmekle tehdite başlar. Korku içindeki Helen Erol’dan kendisini korumasını ister. Wang Ti’nin yanı sıra, Helen’in aracılığıyla da Wang’ın izini bulan Erol’la bu ölüm makinesi karateci katil arasında, Uzakdoğu dövüş tekniklerinin en mükemmel örneklerinin sergilendiği öldüresiye bir kavga başlar. Bu acımasız kavganın içinde kimin son ve kesin bitirici darbeyi vuracağı ise, ikisinden biri ayakta kalana dek asla belli değildir. Filmin Adı: Karateciler İstanbul'da Yönetmen: Victor Lamp Oyuncular: Cüneyt Arkın, Helen Pou Yapım: Erler Film Yapımcı: Türker İnanoğlu Yapım Yılı: 1974
karateciler 01:45
karateciler 88 izlenme - 7 yıl önce karateciler
karateciler - kamera şakası 01:50
karateciler - kamera şakası 95 izlenme - 7 yıl önce karateciler - kamera şakası