Hoşgeldiniz!

karbon

Sulu Kaplama Nasıl Yapılır 05:12
Sulu Kaplama Nasıl Yapılır 134.429 izlenme - 3 yıl önce Sulu Kaplama Nasıl Yapılır http://www.sulukaplama.com Kaplama sistemi satın almadan önce izlemeniz gereken bir video. Sulu Kaplama yapmak işte bu kadar basit. Videoyu izleyin .ve ne kadar basit olduğunu görün.
Elini Karbon Fiber İle Kaplayan Adam 00:24
Elini Karbon Fiber İle Kaplayan Adam 2.128 izlenme - 2 yıl önce Ülkemizde daha çok karbon elyaf olarak bilinen karbon fiber, modern teknoloji ürünü ipliksi dokuya sahip çok dayanıklı bir maddedir. Hammaddesi akrilik Orlon olan karbon fiber, naylon ve katran karışımı ile birlikte üretilir. Karbon fiberin ipliksi yapısı bu maddeye üstün bir mukavemet verirken, çok sert olarak bilinen çelikten dahi daha dayanıklı olmasını sağlar. Karbon fiber çelikten yaklaşık olarak 5 kat daha hafif olmasına rağmen 3 kat daha dayanıklı bir maddedir.
Karbon Kaplama 02:15
Karbon Kaplama 7.449 izlenme - 3 yıl önce Karbon Kaplama nasıl yapılır? Kaplama ile ilgili bilgileri sitemizden alabilir ve online olarak malzeme siparişi verebilirsiniz. http://www.sulukaplama.com/karbon-kaplama/
karbon folyo araç kaplama sanatı 02:41
karbon folyo araç kaplama sanatı 6.138 izlenme - 6 yıl önce kırmızı karbon hiç bu kadar güzel olmamıştı !
Çelik Şaft İle Karbon Fiber Şaft Karşılaştırması - Sağlamlık Testi 05:27
Çelik Şaft İle Karbon Fiber Şaft Karşılaştırması - Sağlamlık Testi 2.710 izlenme - 3 yıl önce Steel Shaft Vs Carbon Fiber Shaft
Hıdrografık Sulu Carbon Kaplama Transfer Caraudıosoul 01:59
Hıdrografık Sulu Carbon Kaplama Transfer Caraudıosoul 1.617 izlenme - 3 yıl önce Hıdrografık Sulu Kaplama aracınızın Plastık Ve Metal Aksamları yıpranmıs Ve Eskımıs Tüm Yuzeylerı hıdrografık Kaplama Ile Ömür Boyu garantılı ıstedıgınız Desen Ve Renkte kaplanabılmektedır .............. araçlarınız Ve Teknelerınız Icın Arayınız CARAUDIOSOUL Multimedia & CarHifi Sebahattin ASLAN Fahrettin Kerim Gokay Caddesi Ortabahar Sokak No:4/ 3-4 Goztepe Istanbul Turkiye 05324425880 sebahattin@caraudiosoul.com aslansebahattin@yahoo.com https://m.youtube.com/user/cerenay777 https://vimeo.com/user11032944 http://instagram.com/bysebo http://www.caraudiosoul.com/ http://facebook.com/caraudiosoul http://facebook.com/aslansebahattin
Desen Kaplama 01:24
Desen Kaplama 2.173 izlenme - 3 yıl önce Desen Kaplama, Sulu Kaplama
Honda civic kadranı karbon fiber kaplama 04:00
Honda civic kadranı karbon fiber kaplama 1.769 izlenme - 5 yıl önce Mv garage
 Bugatti Veyron’un Tahtına Göz Koyan Arap Otomobili 01:07
Bugatti Veyron’un Tahtına Göz Koyan Arap Otomobili 602 izlenme - 2 yıl önce Dünyanın en hızlı otomobili olma yolunda çetin rakiplerle mücadele eden Veyron'un karşısına Arap yapımı bir süperspor daha çıktı. Fenyr Supersport adını taşıyan yeni model, Lykan HyperSport'un izinden giderken, bu model 400km/s'in üzerine çıkabiliyor. Tamamen karbon fiber gövdeye sahip modelde Veyron ile baş edebilmesi için aerodinamik yenilikler yapılmış. W Motors imzalı Fenyr SuperSport için “dünyanın en hızlı otomobili olmaya aday” ifadesi kullanılırken, otomobilin 0’dan 100 km/s hıza 2.7 saniyede ulaşıyor olması da bu düşünceyi onaylar nitelikte. Tamamen güçlendirilmiş hafif alüminyum şasiye sahip otomobilin kaputunun altında ise 4.0 litrelik özel mühendislikle geliştirilmiş 913 HP güç ve 1200 Nm tork üreten bir motor görev yapıyor. Yalnızca 25 adet üretilecek Fnyr SuperSport’un 3.4 milyon dolara satılan Lykan Hypersport’tan daha hızlı ve güçlü olduğu düşünülürse, yerini alacağı modele göre biraz daha pahalı olması bekleniyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Alp Elektrostatik Filtre  - Koku Ve Duman Tutucu Santraller 01:00
Alp Elektrostatik Filtre - Koku Ve Duman Tutucu Santraller 501 izlenme - 1 yıl önce 0 yerli üretim olan aktif elektrostatik filtreli hava temizleme ünitelerimiz; Sanayi preslerinde, Enjeksiyon makinalarında, Dijital Baskı Merkezlerinde, Matbaalarda, Tüm Sanayi Makinalarında, Kaynak Dumanında, Laboratuvarlarda, Mutfaklarda, Mangallarda, Yemek Salonlarında, Sigara Odalarında, WC' lerde, Duman ve kokunun istenmediği tüm mekanlarda kullanılır. Ayrıntılı bilgi için alperen.com.tr web sitemizi ziyaret edebilir veya 0212 503 35 36 nolu telefon numaramızı arayabilirsiniz.
AEROSOLMAKİNA DOLUM MAKİNASI 01:21
AEROSOLMAKİNA DOLUM MAKİNASI 744 izlenme - 2 yıl önce AEROSOL DOLUM MAKİNASI SİNEK İLLACI ODA SPREYİ DEODORANT BALATA SPREYİ POLÜÜRETAN KÖPÜK AEROSOLLA İLGİLİ HERTÜRLÜ DOLUMU YAPAR HASSAS GIRAMAJ DOLUMUYLA COK İDDALI BİR MAKİNA AEROSOL MAKİNA AYRICALIGIYLA TANIŞIN 0282 673 26 70
KOKU VE DUMANDAN KURTULUN !.. 01:06
KOKU VE DUMANDAN KURTULUN !.. 219 izlenme - 1 yıl önce Üretim aşamalarında oluşan yağ dumanları ve istenmeyen kokular çalışanların sağlığı ve çevre için ciddi riskler oluşturur. Üretim süreçlerinde oluşan hava kirliliği çalışanların sağlığı kadar, makinaların ve ürünlerin kalitesini de etkilemektedir. Alp aktif elektrostatik filtreli hava temizleme cihazları ortamdaki hava kirliliğinin yoğunluğuna ve oluşum şekline göre farklı uygulama seçenekleriyle mükemmel çözümler sunmaktadır. Aktif elektrostatik filtreli hava temizleme cihazlarımız gıda ve sanayi dumanlarının yakalanmasında, solvent, kükürt, et, balık, çöp ve WC kokularının giderilmesinde ™ etkilidir. Hava temizleme santrallerimiz sizlerin ihtiyacına göre dizayn edilerek imal edilmektedir. Duman ve koku tutucu özellikli aktif elektrostatik filtreli santrallerimiz CE, ISO 9001, ICSF ve TSE Hizmet Yeterlilik Belgelerine sahiptir. Ayrıntılı bilgi için www.alperen.com.tr web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
300 Saniyede 300 Yıllık Fosil Yakıtlar 05:38
300 Saniyede 300 Yıllık Fosil Yakıtlar 254 izlenme - 2 yıl önce Videonun diğer bir adı da "Kapitalizmin Anti-Ekolojik Tarihi". Bu çalışmada yüz yılların kısaca bir analizini görebilirsiniz. Fosil yakıtlar ne için kullanılmış ya da kullanılmalı? Bugünlere hangi aşamalardan geçerek geldik? Ne yapılmadı ve ne yapmalı? Bu gibi soruları çoğaltabiliriz. Petrol ve çevre konularında daha anlaşılır bir dil ile bilgileniyoruz.
Aerosolmakina.com.tr kaset parfüm dolum 00:55
Aerosolmakina.com.tr kaset parfüm dolum 480 izlenme - 2 yıl önce AEROSOL DOLUM MAKİNASI SIVI DOLUM MAKİNASI PARFÜM DOLUM MAKİNASI KASET PARFÜM DOLUM KAPAMA JÖLE DOLUM KAPAMA OJE DOLUM KAPAMA ŞİŞE DOLUM KAPAMA FOLYO KAPAMA YAPIŞTIRMA KARIŞTIRICILAR ÜZÜK CAKMA VALFKAPAMA TEPE CAKMA KAPAK KAPAMA VALF ATMA
8800 Arte Carbon Tanıtım 02:52
8800 Arte Carbon Tanıtım 690 izlenme - 8 yıl önce kore malı 1.sınıf
Karbon Peeling 03:03
Karbon Peeling 285 izlenme - 3 yıl önce Karbon Peeling, cilt yenileme uygulaması, www.dermatec.com.tr, cilt yüzyinde oluşan ton kaybı, lekeler, minimal kırışıklıklar, tıkalı gözenek tedavisinde en etkin uygulamalardandır. Cilt yüzeyine uygulanan özel karbon partiküller lazer ile uçurulu ve yapıştığı cilt yüzey dokusunuda beraberinde uçurur. Yaz ve kış uygulanabilen karbon peeling. Gözenek sıkılaştırma içinde çok etkilidir sivilce tedavisi ve aktif akne tedavisinde de kullanılır.
300 Saniyede 300 Yıllık Fosil Yakıtlar 05:38
300 Saniyede 300 Yıllık Fosil Yakıtlar 441 izlenme - 4 yıl önce Videonun diğer bir adı da "Kapitalizmin Anti-Ekolojik Tarihi". Bu çalışmada yüz yılların kısaca bir analizini görebilirsiniz. Fosil yakıtlar ne için kullanılmış ya da kullanılmalı? Bugünlere hangi aşamalardan geçerek geldik? Ne yapılmadı ve ne yapmalı? Bu gibi soruları çoğaltabiliriz. Petrol ve çevre konularında daha anlaşılır bir dil ile bilgileniyoruz.
ELEKTROSTATİK FİLTRE - % 100 YERLİ ÜRETİM 01:45
ELEKTROSTATİK FİLTRE - % 100 YERLİ ÜRETİM 213 izlenme - 1 yıl önce Elektrostatik filtreli hava temizleme cihazlarımız sizlerin mimari dekorasyonunuza uygun ve ihtiyacınıza göre tasarlanarak imal edilmektedir. Sürekli gelişen teknolojisi ile Alp aktif elektrostatik hava temizleme üniteleri temiz havayı sizlere garanti etmektedir. Alp aktif elektrostatik filtreli temiz hava santralleri klasik yağ dumanı filtrelerine göre bakım ve enerji maliyetleri açısından çok önemli bir avantaj sağlamaktadır. Filtre komponentleri yıkanıp temizlenerek uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için 0212 503 35 36 nolu telefonumuzu arayabilir veya www.alperen.com.tr web adresimizi ziyaret edebilirsiniz.
Jkb's ^ `banderas* 00:49
Jkb's ^ `banderas* 586 izlenme - 9 yıl önce awp_battle
Duracell Reklamı 00:18
Duracell Reklamı 237 izlenme - 2 yıl önce Duracell'in belki de koşu yapan ayıcıkla birlikte en çok akılda reklamı budur. Duracell sıradan pillere benzemez.
Wolfteam Karbon Atan Çocuk 01:11
Wolfteam Karbon Atan Çocuk 261 izlenme - 3 yıl önce Çoook Güzel Oldu Karbon - Dprsf Buqra
LS2 FF396 CR1 - Karbon Kask İnceleme | LS2 Carbon Fiber Motorcycle Helmet Review 03:34
LS2 FF396 CR1 - Karbon Kask İnceleme | LS2 Carbon Fiber Motorcycle Helmet Review 35 izlenme - 4 ay önce Merhaba sevgili #betalılar bu videoda size Osman'ın anlatımı ile LS2 FF396 CR1 Karbon Motosiklet Kaskı anlattık. LS2'nın bu kaskı Fiyat - Performans ürünü olabilecek bir model. Karbon Fiber yapısı ve 1350gr ağırlığı ile dikkatimizi çeken bir ürün oldu. Özellikle bu fiyat aralığında sharp'tan 4 yıldız alabilmiş bir model. Eğer incelememizi istediğiniz başka bir motosiklet kask modeli var ise bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. İyi seyirler. Ürünü alabileceğiniz web sitesi: LS2 FF396 CR1 Karbon Kask: http://www.motoliz.com/LS2-FF396-CR1-Diablo-Carbon-Neon-Sari-Kask,PR-4161.html @betasurumucom #betasurumucom #vlog #motovlog #dualvlog #türkiye #turkey #istanbul #youtube Bize destek olmak için ABONE OL'un & Beğenin & Paylaşın & Yorum yapın! Abone olun! goo.gl/kWUfNq Web adresimiz http://www.betasurumu.com Beta Sürümü Sosyal Medya Hesaplarımız: Facebook https://www.facebook.com/betasurumucom instagram https://www.instagram.com/betasurumucom Youtube https://www.youtube.com/c/betasurumucom Younow https://www.younow.com/betasurumucom İletişim için betasurumucom@gmail.com
Londra Sokaklarına Türk Tasarımı Taksi 01:17
Londra Sokaklarına Türk Tasarımı Taksi 313 izlenme - 3 yıl önce 2018 yılına kadar tüm Londra taksilerinin, karbon salımına neden olmayacak şekilde değiştirilmesi gerekiyor. Bu çerçevede Londra'da tanıtılan üç yeni araçtan birisi de Türk Karsan şirketinin geliştirdiği, sıfır karbon salımına sahip Concept V1'di.
Taş Üstünde Taş Bırakan Adam! 03:48
Taş Üstünde Taş Bırakan Adam! 219 izlenme - 2 yıl önce Artık bir sanat haline dönüştürmüş mübarek adam, aklıma Şans Kapıyı Çalınca bölümlerindeki eli titreyenler geldi.
Sigara Testi - Katran 04:16
Sigara Testi - Katran 272 izlenme - 2 yıl önce "Nasıl bırakırım,yemekten sonra dayanabilir miyim?İş yerinde mola verdiğimde,trafikte,kahvenin yanında içmeden durabilir miyim?" Diye kendi kendime sorarken bir baktım bırakmışım sigarayı.10 yıl içtim,bırakalı yaklaşık 9 ay oldu. Şu tv'de,radyo'da çıkan yapmacık kamu spotlarını bile izleyemezdim ki herkes gibi "bırakacağım"ın arkasına saklanırdım.Bıraktım! Piyasa da adı sıkça duyulan "sigara bıraktırma ilacı"da bana destek oldu ama her şeyden öte irade gerekli.28 yaş bırakmak için geç biraz fakat zararın neresinden dönülürse kardır. Hakikaten olabildiğini anlatmaya çalışıyorum sadece arkadaşlar.Umarım bu radikal kararı siz de en kısa zamanda alırsınız. Bırakma aşamasında izlediğim etkileyici videolardan biriydi bu.Görüntüler sigaranın zararını bir test ile bizlere ispatlıyor. Annenizi,babanızı,sizi sevenleri sevindirin.
 BMW Karbon Fiber Üretimi 06:51
BMW Karbon Fiber Üretimi 164 izlenme - 3 yıl önce BMW gelecek yıl piyasaya süreceği i3 elektrikli araç dışındaki otomobillerinde de karbon fiber kullanmayı planlıyor. Draeger Cenevre Otomobil Fuarı’nda verdiği bir röportajda, “Şu anda karbon fiberi geleneksel araçlarımızın seri üretiminde nasıl daha fazla kullanabileceğimizi değerlendiriyoruz. Ama bu henüz araştırma aşamasında” dedi.
Wolfteam Karbon Show.. 00:33
Wolfteam Karbon Show.. 102 izlenme - 2 yıl önce Emsalsiz231 Karbon Sonuna Kadar İzleyin..
Hidrografik Sulu Kaplama Carbon Desen MAZDA RX8 CARAUDIOSOUL 01:10
Hidrografik Sulu Kaplama Carbon Desen MAZDA RX8 CARAUDIOSOUL 145 izlenme - 2 yıl önce Hidrografik Sulu Kaplama Carbon Desen MAZDA RX8 CARAUDIOSOUL HIDROGRAFIK SULU KAPLAMA ARACINIZIN PLASTIK ve METAL AKSAMLARI YIPRANMIS ve ESKIMIS TÜM YUZEYLERI HIDROGRAFIK KAPLAMA ILE ÖMÜR BOYU GARANTILI ISTEDIGINIZ DESEN VE RENKTE KAPLANABILMEKTEDIR ………….. ARAÇLARINIZ ve TEKNELERINIZ ICIN ARAYINIZ CARAUDIOSOUL Yeni ADRESIMIZ Armağan Evler Mahallesi Mithat Pasa Caddesi Nazik Sokak Yonca Evleri C Blok No:14/A Ümraniye / İstanbul / Türkiye Multimedia & CarHifi Sebahattin ASLAN 05324425880 02165945252 sebahattin@caraudiosoul.com aslansebahattin@yahoo.com https://m.youtube.com/user/cerenay777 http://instagram.com/bysebo http://www.caraudiosoul.com/ http://facebook.com/caraudiosoul http://facebook.com/aslansebahattin
the wisesquare -ı- mitsubishi eclipse gsx 00:31
the wisesquare -ı- mitsubishi eclipse gsx 354 izlenme - 7 yıl önce
Faciada Ölü Sayısı 274 Oldu 02:03
Faciada Ölü Sayısı 274 Oldu 421 izlenme - 3 yıl önce Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Soma'daki maden faciasında 274 işçiye ulaştıklarını, 196 işçinin cenazesinin ise ailelerine teslim edildiğini açıkladı.