Hoşgeldiniz!

karbonmonoksit

Tankerden Sızan Karbonmonoksit 00:59
Tankerden Sızan Karbonmonoksit 6.521 izlenme - 10 ay önce Olay Almanya'nın Mainz kentinde yaşanıyor.Bilinmedik neden dolayı bir sokakta duran tanker gaz sızdırıyor ama zehirli gaz Karbonmonoksit gazı tüm sokağı kaplıyor,bu nasıl becerdi o tanker görevliler belli değil,ölen yada yaralalan yok
Kamu Spotu 15:21
Kamu Spotu 3.347 izlenme - 3 yıl önce Kamu Spotu
O. Kural: 00:48
O. Kural: 848 izlenme - 2 yıl önce Orhan Kural tepki topladı: 'Karbonmonoksitten ölüm çok tatlı bir ölümdür' Manisa'nın Soma ilçesinde meydana gelen ve 300'ü aşkın madencinin mahsur kaldığı faciadan sonra Anadolu Ajansı ve Orhan Kural'ın açıklamaları tepki topladı. Resmi twitter hesabından açıklama yapan Anadolu Ajansı bütün tedbirlerin alındığını iddia ederken, Orhan Kural ise CNN'de "tatlı bir ölüm" ifadesini kullandı. Manisanın Soma ilçesinde meydana gelen maden faciasından sonra Anadolu Ajansı'nın ve akademisyen Orhan Kural'ın yaptığı açıklamalar büyük tepki topladı. Anadolu ajansı resmi twitter hesabından yaptığı açıklamada " Soma Kömür İşletmeleri, alınan en yüksek ve sürekli denetimde olan tedbirlere rağmen yaşanan kazaya anında müdahele edildi" dedi. Anadolu Ajansının yaptığı bu açıklama sosyal paylaşım sitesi twitter'da büyük tepki topladı. Öte yandan konuyla ilgili açıklama yapmak için CNNTürk'te Cüneyt Özdemir'in konuğu olan İTÜ Maden Fakültesi'nden Prof. Dr. Orhan Kural'ın 'karbonmonoksitten ölüm' için 'tatlı bir ölümdür' yorumu yapmasına tepki yağdı. Kural canlı yayında, "Karbonmonoksit oksijenden daha hafiftir, yukarı çıkar. Çok iyi bir intihar yoludur maalesef. Çok tatlı bir ölümdür, hiçbir şey hissetmezsiniz. Kokusu yoktur. Maalesef böyle bir ölüm getirir" dedi. Kural, izleyicilerden gelen tepki üzerine sözlerinin yanlış anlaşıldığını belirtti, zehirlenerek, yanarak ölmekle kıyasladığı mesajını verdi. Ancak Kural'ın sözleri sosyal medyada geniş yankı buldu. Bazı kullanıcılar ise Kural'ın bir süre önce madencilikle ilgili programına Soma'daki madenin sahibini konuk ettiği, bu nedenle toz kondurmadığı eleştirisini getirdi.
Karabük'teki Karbonmonoksit Zehirlenmesi 00:58
Karabük'teki Karbonmonoksit Zehirlenmesi 142 izlenme - 2 yıl önce Karabük'teki karbonmonoksit zehirlenmesi- Sobadan sızan gazdan zehirlenerek kaldırıldığı hastanede hayatını kaybeden 5 yaşındaki kız çocuğu toprağa verildi Karabük'te sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlenen 5 yaşındaki Ecrin Ağaççıoğlu, toprağa verildi.
Karbonmonoksit Zehirlenmesi - Canlandırma 03:14
Karbonmonoksit Zehirlenmesi - Canlandırma 146 izlenme - 2 yıl önce Karabük emniyet genel müdürlüğünün öncülüğünde hazırlanmış olan karbonmonoksit zehirlenmesinin tamamen yerli karakter ve ifadelerle canlandırılmaya çalışılması. Ben konuya fazla ciddiyet gösteremedim, Flash tv'deki gerçek kesit ekibiyle çalışılmış gibi sanki. Ama yinede izlemekte fayda var.
AKUT Var Hayat Var - Karbonmonoksit Zehirlenmelerine Karşı Alınması Gereken Önlemler ve İlk Yardım 03:45
AKUT Var Hayat Var - Karbonmonoksit Zehirlenmelerine Karşı Alınması Gereken Önlemler ve İlk Yardım 113 izlenme - 2 yıl önce AKUT Var Hayat Var - Karbonmonoksit Zehirlenmelerine Karşı Alınması Gereken Önlemler ve İlk Yardım
Karbonmonoksit Zehirlenmesinde Yaklaşım 04:42
Karbonmonoksit Zehirlenmesinde Yaklaşım 51 izlenme - 2 yıl önce www.tibbivideolar.com Karbonmonoksit Zehirlenmesinde Yaklaşım Bu Video 112 Acil Yardım Ambulans Personeli Eğitimi İçin Ankara İl Sağlık Müdürlüğü Tarafınca ''Personelin günün koşullarına uygun olarak yetişmelerini ve görevin gerektirdiği bilgi, beceri ve davranışlara sahip olmalarını sağlamak, etkinlik ve tutumluluk bilinci ile yetiştirilerek verimliliklerini artırmak ve daha üst görevlere hazırlanmaları sağlamak" Amacı İle Yapılmıştır.
Orhan Kural - Karbonmonoksit Tatlı Ölüm Dedi 00:41
Orhan Kural - Karbonmonoksit Tatlı Ölüm Dedi 55 izlenme - 2 yıl önce Orhan Kural - Karbonmonoksit Tatlı Ölüm Dedi
Ölülerin Hikayeleri - Edgar Allan Poe (Türkçe Dublaj) 46:01
Ölülerin Hikayeleri - Edgar Allan Poe (Türkçe Dublaj) 47 izlenme - 1 yıl önce Bu belgesel serisi Discovery tarafından hazırlanıp toplam 6 bölümden oluşmaktadır. Seri, adını tarihe yazdırmış kişilerin gizemli ölümlerini inceliyor.
Karbonmonoksit Zehirlenmesi - Canlandırma 03:14
Karbonmonoksit Zehirlenmesi - Canlandırma 65 izlenme - 2 yıl önce Karabük emniyet genel müdürlüğünün öncülüğünde hazırlanmış olan karbonmonoksit zehirlenmesinin tamamen yerli karakter ve ifadelerle canlandırılmaya çalışılması. Ben konuya fazla ciddiyet gösteremedim, Flash tv'deki gerçek kesit ekibiyle çalışılmış gibi sanki. Ama yinede izlemekte fayda var.
Orhan Kural: Karbonmonoksit Ölümü Tatlı Olur 00:47
Orhan Kural: Karbonmonoksit Ölümü Tatlı Olur 37 izlenme - 2 yıl önce Orhan Kural: Karbonmonoksit Ölümü Tatlı Olur #siyaset #gündem #haber #haberler https://www.facebook.com/Film.Dizi.Oyun https://twitter.com/Filmdizioyun
 Kayseri’de soba faciası: 3 ölü 01:01
Kayseri’de soba faciası: 3 ölü 14 izlenme - 9 ay önce Kayseri’de, sobadan sızan karbonmonoksit gazından aynı aileden 3 kişi zehirlenerek hayatını kaybetti.
Zeytinburnu'nda doğalgaz faciası: 5 ölü 01:00
Zeytinburnu'nda doğalgaz faciası: 5 ölü 43 izlenme - 4 yıl önce . .Zeytinburnu'nda doğalgaz kaçağından hayatını kaybeden Afganistan uyruklu 5 kişiden 2'sinin öğrenci olduğu öğrenildi.
Tokat'ta Karbonmonoksit Zehirlenmesi Şüphesi 02:23
Tokat'ta Karbonmonoksit Zehirlenmesi Şüphesi 15 izlenme - 2 yıl önce Tokat'ta, yurtta kalan 20 lise öğrencisi, karbonmonoksit zehirlenmesi şüphesiyle hastaneye kaldırıldı.
Orhan Kural'dan Canlı Yayında Kızdıran Sözler 00:48
Orhan Kural'dan Canlı Yayında Kızdıran Sözler 22 izlenme - 2 yıl önce Manisa'daki facia sonra CNNTürk ekranlarında olayı yorumlayan Prof. Dr. Orhan Kural'ın karbonmonoksit için 'tatlı bir ölümdür' yorumu yapması izleyicileri kızdırdı CNNTürk'te Cüneyt Özdemir'in konuğu olan İTÜ Maden Fakültesi'nden Prof. Dr. Orhan Kural'ın 'karbonmonoksitten ölüm' için 'tatlı bir ölümdür' yorumu yapmasına tepki yağdı. Kural canlı yayında, "Karbonmonoksit oksijenden daha hafiftir, yukarı çıkar. Çok iyi bir intihar yoludur maalesef. Çok tatlı bir ölümdür, hiçbir şey hissetmezsiniz. Kokusu yoktur. Maalesef böyle bir ölüm getirir" dedi. Kural, izleyicilerden gelen tepki üzerine sözlerinin yanlış anlaşıldığını belirtti, zehirlenerek, yanarak ölmekle kıyasladığı mesajını verdi. Ancak Kural'ın sözleri sosyal medyada geniş yankı buldu. Bazı kullanıcılar ise Kural'ın bir süre önce madencilikle ilgili programına Soma'daki madenin sahibini konuk ettiği, bu nedenle toz kondurmadığı eleştirisini getirdi.