Hoşgeldiniz!

kardiyoloji

Efor Testi Nedir? Kimlere Yapılır? 01:23
Efor Testi Nedir? Kimlere Yapılır? 1.112 izlenme - 3 yıl önce Efor testi hangi hastalara yapılır? Efor testine girecek hastalar neler yapmalı? Efor testi ne kadar sürer? Cevapları uzmanımızdan öğrenin! http://kapsultv.com/ https://www.facebook.com/kapsultv https://twitter.com/kapsultv https://plus.google.com/+Kapsultv http://www.youtube.com/c/kapsultv http://www.dailymotion.com/kapsultv http://vimeo.com/kapsultv http://www.pinterest.com/kapsultv
Kalp Muayenesi 14:45
Kalp Muayenesi 5.100 izlenme - 9 yıl önce kalp muayenesi ile ilgili bir video, tıbbiyeli daha net duyar bu kalp seslerini.
Sol Kolda Karıncalanma Ve Uyuşma Neden Olur? 01:03
Sol Kolda Karıncalanma Ve Uyuşma Neden Olur? 1.243 izlenme - 3 yıl önce Sol kolda oluşan karıncalanmanın nedenleri nelerdir? Sol koldaki uyuşmasının sebepleri nelerdir? Sol koldaki uyuşma kalp krizinin habercisi midir? http://kapsultv.com/ https://www.facebook.com/kapsultv https://twitter.com/kapsultv https://plus.google.com/+Kapsultv http://www.youtube.com/c/kapsultv http://www.dailymotion.com/kapsultv http://vimeo.com/kapsultv http://www.pinterest.com/kapsultv
Kardiyolojik Muayene & Tansiyon Ölçümü 35:13
Kardiyolojik Muayene & Tansiyon Ölçümü 414 izlenme - 3 yıl önce Kardiyolojik Muayene & Tansiyon Ölçümü
Her Göğüs Sıkışması Kalp Krizi Belirtisi Midir? 01:29
Her Göğüs Sıkışması Kalp Krizi Belirtisi Midir? 637 izlenme - 3 yıl önce Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Maltepe Hastanesi Kardiyoloji Uzmanı Yrd. Doç. Dr. Ali Soner Demir, Kalp Krizi Hakkında Bilgilendiriyor. Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Kardiyoloji Kliniği; Deneyimli Uzman Kadrosu Ve Teknolojik Alt Yapısı İle Her Türlü Kardiyak Girişimin Ve Tedavinin Uygulanabildiği Bir Merkez Olarak Hizmet Vermektedir.kalp Krizi Geçirmekte Olan Hastalara: Acil Balon Ve Stent İşlemi , Koroner Anjiyografi Ve Kalp Kateterizasyonu, Ritim Bozukluğu Olan Hastalara Elektrofizyolojik Çalışma , Ablasyon , İntrakardiyak Defibrilatör Ve Kalıcı Pil Takılması İşlemleri, Mitral Darlığının Uygun Vakalarda Kapalı Balon Yöntemi İle Açılması , Kalbinde Delik Olan Hastalara Kapalı Yöntemle "delik Kapama" İşlemi, Ekokardiyografi , Eforlu Ekg Testi , 24 Saat Süreli Ritim Holter, 24 Saat Süreli Tansiyon Holter, İskemi Araştırılması İçin Myokard Perfüzyon Sintigrafisi, Koldan Uygulanabilen, Yatış Gerektirmeyen Koroner Bt Anjiyografi İşlemleri Uygulanmaktadır. www.hastane.fatih.edu.tr her Göğüs Sıkışması Kalp Krizi Belirtisi Midir? her Göğüs Sıkışması Kalp Krizi Belirtisi Değildir. Göğüs Kafesinde Bulunan Bütün Organların Sıkıntısında Göğüs Ağrıları Meydana Gelebilir. Örneğin Kalp Zarının Enflamasyonu Ya Da Kalp Kasının Enflamasyonunda Da Göğüs Ağrısı Olabilir. Akciğer Hastalıklarında, Akciğer Enfeksiyonlarında Da Göğüs Ağrısı Olabilir. Akciğer Büllerinin Yırtılmasında Pnömotoraks Dediğimiz Hastalıkta Göğüs Ağrısı Olabilir. Akciğere Emboli Atılmasında Göğüs Ağrısı Olabilir. Ya Da İleri Evre Akciğer Kanserlerinde Göğüs Ağrıları Ortaya Çıkabilir. Yine Yemek Borusunun Spazmında, Reflü Hastalığında, Yemek Borusunun İltihabında Göğüs Ağrıları Olabilir. Aynı Şekilde Göğüs Bölgesindeki Kasların Spazmında Ağrılar Meydana Gelebilir. Kaburgaların, Kıkırdakların Enflamasyonunda Ağrılar Meydana Gelebilir. Bazen Boyun Fıtıkları Kollara, Göğse Vuran Ağrılara Yol Açabilir. Yine Psikolojik Gerginlik, Üzüntü, Sıkıntı, Stres, Panik Atak, Göğüs Bölgesinde Sıkışma Ağrılara Yol Açabilir. Bir De Safra Kesesi Hastalıkları Safra Taşı Vs. Göğüs Bölgesinde Ağrılara Yol Açabilir.
Kalp Krizi Nedir? 00:27
Kalp Krizi Nedir? 384 izlenme - 3 yıl önce Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Maltepe Hastanesi Kardiyoloji Uzmanı Yrd. Doç. Dr. Ali Soner Demir, kalp krizi hakkında bilgilendiriyor.Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Kardiyoloji Kliniği; deneyimli uzman kadrosu ve teknolojik alt yapısı ile her türlü kardiyak girişimin ve tedavinin uygulanabildiği bir merkez olarak hizmet vermektedir.Kalp krizi geçirmekte olan hastalara: Acil balon ve stent işlemi , Koroner anjiyografi ve kalp kateterizasyonu, Ritim bozukluğu olan hastalara elektrofizyolojik çalışma , ablasyon , intrakardiyak defibrilatör ve kalıcı pil takılması işlemleri, Mitral darlığının uygun vakalarda kapalı balon yöntemi ile açılması , Kalbinde delik olan hastalara kapalı yöntemle "delik kapama" işlemi, Ekokardiyografi , Eforlu EKG testi , 24 saat süreli ritim holter, 24 saat süreli tansiyon holter, İskemi araştırılması için myokard perfüzyon sintigrafisi, Koldan uygulanabilen, yatış gerektirmeyen koroner BT anjiyografi işlemleri uygulanmaktadır. www.hastane.fatih.edu.tr Kalp krizi nedir? Kalp krizi kalbi besleyen damarlardan birinin aniden pıhtıyla tıkanması sonucunda oluşan şiddetli göğüs ağrısı veya göğüs yanması ile kendini belli eden ve ilk saatlerinde ölüm riskinin fazla olduğu bir hastalıktır.
Kardiyolojik check up nedir? Kimler yaptırmalıdır? 01:33
Kardiyolojik check up nedir? Kimler yaptırmalıdır? 288 izlenme - 3 yıl önce Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Şirinevler Hastanesi Kardiyoloji Uzmanı, Uzm. Dr. Mahmut Gündüz kardiyolojik check-up hakkında bilgilendiriyor. Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Kardiyoloji Kliniği; deneyimli uzman kadrosu ve teknolojik alt yapısı ile her türlü kardiyak girişimin ve tedavinin uygulanabildiği bir merkez olarak hizmet vermektedir.Kalp krizi geçirmekte olan hastalara: Acil balon ve stent işlemi , Koroner anjiyografi ve kalp kateterizasyonu, Ritim bozukluğu olan hastalara elektrofizyolojik çalışma , ablasyon , intrakardiyak defibrilatör ve kalıcı pil takılması işlemleri, Mitral darlığının uygun vakalarda kapalı balon yöntemi ile açılması , Kalbinde delik olan hastalara kapalı yöntemle "delik kapama" işlemi, Ekokardiyografi , Eforlu EKG testi , 24 saat süreli ritim holter, 24 saat süreli tansiyon holter, İskemi araştırılması için myokard perfüzyon sintigrafisi, Koldan uygulanabilen, yatış gerektirmeyen koroner BT anjiyografi işlemleri uygulanmaktadır. www.hastane.fatih.edu.tr
Dünyanın İlk Sanal Kardiyoloji Akademisi ekardiyo.com Yayında! 02:32
Dünyanın İlk Sanal Kardiyoloji Akademisi ekardiyo.com Yayında! 147 izlenme - 6 yıl önce yıl önce sizleri "E-Kongre" kavramıyla tanıştırmıştık... Şimdi 2012'de sınırları aşıp sizleri yepyeni bir dünyaya davet ediyoruz. ekardiyo com, Türkiye Kalp ve Sağlık Vakfı ve MITS tarafından geliştirilen, patentli VIME (Virtual Medical Events) platformunda, Kütüphanesi, Sanal Eğitim Hastanesi, Konferans Salonlarıyla içinde gezebileceğiniz bir akademi ve sosyal ortam.Bakın ekardiyo com'da Sizi Neler Bekliyor?
Hayat Şakaya Gelmez! / Kardiyoloji 00:34
Hayat Şakaya Gelmez! / Kardiyoloji 199 izlenme - 3 yıl önce Göğüs ağrısında ilk bir saat çok önemlidir. Herhangi bir şikayeti olmayan bir insanın bile kalp muayenesinden geçmesi, kalp krizine neden olabilecek risklerin azaltılması için önemlidir. Kalp krizinde erken müdahalenin hayati önemi olduğunu unutmayın. www.hastane.fatih.edu.tr İyiyim iyiyim bir şey yok, bir yarım saat geçsin gideriz dur bakalım bir. Hayat şakaya gelmez. Göğüs ağrısında ilk bir saat çok önemlidir. Herhangi bir şikayeti olmayan bir insanın bile kalp muayenesinden geçmesi kalp krizine neden olabilecek risklerin azaltılması için önemlidir. Sizde kalbinizin sesini dinleyin, kalp krizinde erken müdahalenin hayati önemi olduğunu unutmayın. Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Hastamız değil, en yakınımızsınız.
Her Çarpıntı Kalp Hastalığı Belirtisi Midir? 00:48
Her Çarpıntı Kalp Hastalığı Belirtisi Midir? 200 izlenme - 3 yıl önce Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Maltepe Hastanesi Kardiyoloji Uzmanı Yrd. Doç. Dr. Ali Soner Demir, Kalp Hastalığı Hakkında Bilgilendiriyor. Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Kardiyoloji Kliniği; Deneyimli Uzman Kadrosu Ve Teknolojik Alt Yapısı İle Her Türlü Kardiyak Girişimin Ve Tedavinin Uygulanabildiği Bir Merkez Olarak Hizmet Vermektedir.kalp Krizi Geçirmekte Olan Hastalara: Acil Balon Ve Stent İşlemi , Koroner Anjiyografi Ve Kalp Kateterizasyonu, Ritim Bozukluğu Olan Hastalara Elektrofizyolojik Çalışma , Ablasyon , İntrakardiyak Defibrilatör Ve Kalıcı Pil Takılması İşlemleri, Mitral Darlığının Uygun Vakalarda Kapalı Balon Yöntemi İle Açılması , Kalbinde Delik Olan Hastalara Kapalı Yöntemle "delik Kapama" İşlemi, Ekokardiyografi , Eforlu Ekg Testi , 24 Saat Süreli Ritim Holter, 24 Saat Süreli Tansiyon Holter, İskemi Araştırılması İçin Myokard Perfüzyon Sintigrafisi, Koldan Uygulanabilen, Yatış Gerektirmeyen Koroner Bt Anjiyografi İşlemleri Uygulanmaktadır. www.hastane.fatih.edu.tr
Elektro Terapi Cihazları 00:21
Elektro Terapi Cihazları 139 izlenme - 4 yıl önce Kardiyoloji, Spirometri, Fizyoterapi, Lazer Tedavisi, Shockwave Terapi, Lenfatik Drenaj, Hastane Yatakları, Hidroterapi, Medikal Estetik, Sars, Tıbbi Cihaz.
Kaya Tuzu mu, Rafine Tuz mu ? 03:02
Kaya Tuzu mu, Rafine Tuz mu ? 11 izlenme - 3 ay önce İç hastalıkları ve kardiyoloji uzmanı Prof. Dr. Canan Karatay, insan vücudunun çalışması için gerekli olan 92 mineralden 84'ünün bozulmamış olarak kristal kaya tuzunda bulunduğunu ve bu tuzun ömrü uzattığını söyledi.
Organik Üfürüm (Masum Olmayan Üfürüm) Nedir? 00:47
Organik Üfürüm (Masum Olmayan Üfürüm) Nedir? 80 izlenme - 3 yıl önce Organik üfürüm nedir? Teşhisi nasıl konur? Tedavi edilmezse neler olur? Kimler risk altındadır? Cevapları Kapsül Tv'den öğrenin! http://kapsultv.com/ https://www.facebook.com/kapsultv https://twitter.com/kapsultv https://plus.google.com/+Kapsultv http://www.youtube.com/c/kapsultv http://www.dailymotion.com/kapsultv http://vimeo.com/kapsultv http://www.pinterest.com/kapsultv
Kolesterol Yüksekliğinin Vücuttaki Zararlı Etkileri Nelerdir ? 00:44
Kolesterol Yüksekliğinin Vücuttaki Zararlı Etkileri Nelerdir ? 14 izlenme - 6 ay önce Acıbadem International Hastanesi Kardiyoloji Uzmanı Doç. Dr. Güliz Erdem "Kolesterol Yüksekliği" üzerine soruları cevaplıyor.
Kalpteki Ağrıları Nasıl Gözlemlemeliyiz ? 02:04
Kalpteki Ağrıları Nasıl Gözlemlemeliyiz ? 21 izlenme - 6 ay önce Acıbadem Kadıköy Hastanesi Kardiyoloji Uzmanı Doç. Dr. Haldun Akgöz, "Kalp Sağlığı" üzerine soruları cevaplıyor.
Çocuklarda Kolesterol Yüksekliği Görülebilir mi ? 00:40
Çocuklarda Kolesterol Yüksekliği Görülebilir mi ? 9 izlenme - 6 ay önce Acıbadem International Hastanesi Kardiyoloji Uzmanı Doç. Dr. Güliz Erdem "Kolesterol Yüksekliği" üzerine soruları cevaplıyor.
Yulaf, Fındık, Balık Gibi Gıdalar Kolesterolü Düşürür mü? 00:34
Yulaf, Fındık, Balık Gibi Gıdalar Kolesterolü Düşürür mü? 8 izlenme - 6 ay önce Acıbadem International Hastanesi Kardiyoloji Uzmanı Doç. Dr. Güliz Erdem "Kolesterol Yüksekliği" üzerine soruları cevaplıyor.
Çarpıntıya Sebep Olabilen İçecekler Nelerdir? 00:35
Çarpıntıya Sebep Olabilen İçecekler Nelerdir? 57 izlenme - 3 yıl önce Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Maltepe Hastanesi Kardiyoloji Uzmanı Yrd. Doç. Dr. Ali Soner Demir, kalp çarpıntısı hakkında bilgilendiriyor. Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Kardiyoloji Kliniği; deneyimli uzman kadrosu ve teknolojik alt yapısı ile her türlü kardiyak girişimin ve tedavinin uygulanabildiği bir merkez olarak hizmet vermektedir.Kalp krizi geçirmekte olan hastalara: Acil balon ve stent işlemi , Koroner anjiyografi ve kalp kateterizasyonu, Ritim bozukluğu olan hastalara elektrofizyolojik çalışma , ablasyon , intrakardiyak defibrilatör ve kalıcı pil takılması işlemleri, Mitral darlığının uygun vakalarda kapalı balon yöntemi ile açılması , Kalbinde delik olan hastalara kapalı yöntemle "delik kapama" işlemi, Ekokardiyografi , Eforlu EKG testi , 24 saat süreli ritim holter, 24 saat süreli tansiyon holter, İskemi araştırılması için myokard perfüzyon sintigrafisi, Koldan uygulanabilen, yatış gerektirmeyen koroner BT anjiyografi işlemleri uygulanmaktadır. www.hastane.fatih.edu.tr
Kanda Kolesterol Yüksekliğinin Nedenleri Nelerdir ? 00:46
Kanda Kolesterol Yüksekliğinin Nedenleri Nelerdir ? 6 izlenme - 6 ay önce Acıbadem International Hastanesi Kardiyoloji Uzmanı Doç. Dr. Güliz Erdem "Kolesterol Yüksekliği" üzerine soruları cevaplıyor.
Romatizmal Kalp Hastalığının Tedavisi 01:55
Romatizmal Kalp Hastalığının Tedavisi 2 izlenme - 2 ay önce Acıbadem Kadıköy Hastanesi Kardiyoloji Uzmanı, Dr. Selçuk Görmez " Romatizmal Kalp Hastalığı" üzerine soruları yanıtlamış.
Kalp Sağlığı Kontrollerine Ne Zaman Başlanmalıdır ? 00:49
Kalp Sağlığı Kontrollerine Ne Zaman Başlanmalıdır ? 4 izlenme - 6 ay önce Acıbadem Kadıköy Hastanesi Kardiyoloji Uzmanı Doç. Dr. Haldun Akgöz, "Kalp Sağlığı" üzerine soruları cevaplıyor.
Canan Karatay'dan Doktorlara Uyarı 01:46
Canan Karatay'dan Doktorlara Uyarı 4 izlenme - 6 ay önce Çanakkale'de 10 yaşındaki İdil Duru Gür'ün şeker komasına girip hayatını kaybetmesinden sonra İç Hastalıkları ve Kardiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Canan Karatay'dan dikkat çekici bir açıklama geldi. Karatay, "Hamilelere şeker yüklemesi yapmayın" uyasında bulundu.
Yüksek Kolesterol Nasıl Tedavi Edilir ? 01:11
Yüksek Kolesterol Nasıl Tedavi Edilir ? 3 izlenme - 6 ay önce Acıbadem International Hastanesi Kardiyoloji Uzmanı Doç. Dr. Güliz Erdem "Kolesterol Yüksekliği" üzerine soruları cevaplıyor.
Kalp Ve Damar Hastalıkları Riskini Nasıl Azaltabiliriz ? 01:26
Kalp Ve Damar Hastalıkları Riskini Nasıl Azaltabiliriz ? 3 izlenme - 6 ay önce Acıbadem Kadıköy Hastanesi Kardiyoloji Uzmanı Doç. Dr. Haldun Akgöz, "Kalp Sağlığı" üzerine soruları cevaplıyor.
Kalp Krizi Riskinin Kışın Artmasının Nedeni Nedir ? 00:45
Kalp Krizi Riskinin Kışın Artmasının Nedeni Nedir ? 5 izlenme - 6 ay önce Acıbadem Kadıköy Hastanesi, Kardiyoloji Uzmanı Doç. Dr. Refik Erdim, "Kış ve Kalp Sağlığı " üzerine soruları cevaplıyor.
Kolesterol Nedir ? 00:48
Kolesterol Nedir ? 2 izlenme - 6 ay önce Acıbadem International Hastanesi Kardiyoloji Uzmanı Doç. Dr. Güliz Erdem "Kolesterol Yüksekliği" üzerine soruları cevaplıyor.
Kalp Hastaları Kış Aylarında Nasıl Beslenmelidir ? 00:32
Kalp Hastaları Kış Aylarında Nasıl Beslenmelidir ? 2 izlenme - 6 ay önce Acıbadem Kadıköy Hastanesi, Kardiyoloji Uzmanı Doç. Dr. Refik Erdim, "Kış ve Kalp Sağlığı " üzerine soruları cevaplıyor.
Yaşam ve Sağlık - 28. Bölüm - Prof. Dr. Osman Yeşildağ, İç Hastalıkları ve Kardiyoloji Uzmanı 56:00
Yaşam ve Sağlık - 28. Bölüm - Prof. Dr. Osman Yeşildağ, İç Hastalıkları ve Kardiyoloji Uzmanı 16 izlenme - 3 yıl önce Prof. Dr. Osman Yeşildağ, İç Hastalıkları ve Kardiyoloji Uzmanı   PINAR AKKAŞ: A9 TV ekranlarından Yaşam ve Sağlık programımıza hoş geldiniz. Bugün stüdyomuzda Marmara Üniversitesi Kardiyoloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Osman Yeşildağ Hocamız bizlerle birlikte. Kendisiyle kalp hastalıkları ve tedavileri üzerinde sohbetimiz olacak. Hocam programımıza hoş geldiniz. OSMAN YEŞİLDAĞ: Hoş bulduk, bütün izleyenlere selam ve sevgilerimi iletiyorum. EREL AKSOY: Teşekkür ederiz. Hocamız çok değerli bir Hocamız. Kendisi çeşitli üniversitelerde görev yaptıktan sonra şu anda Marmara üniversitesi Kardiyoloji Anabilim Dalınsa öğretim üyesi olarak çalışmalarına devam etmekte. Daha önce 19 Mayıs Tıp Fakültesi’nde görevliydi. 2007 yılından beri Marmara Üniversitesi’nde görev yapmakta. Hocam dilerseniz kardiyoloji üzerine konuşmaya başlayalım. Kalbimiz çok önemli bir organ. Kalp olmadan vücudun canlılığının devam etmesi mümkün değil. OSMAN YEŞİLDAĞ: Pompa gibi düşünmek lazım. Ben hastalarıma diyorum ki; bir arabanın motoru gibi düşünün, kaporta sağlam olsa bile motor bozuksa o arabadan hayır gelmez. Aynı onun gibi, pehlivan gibi, delikanlı gibi diyoruz ama kalbi bozuksa onun fazla bir yaşam beklentisi olmuyor. EREL AKSOY: Anlık olarak düşündüğümüz zaman 3-5 saniyelik insan hayatının bitmesi demek. OSMAN YEŞİLDAĞ: Ani ölüm demek. Halk arasında; akşam yattı sabah kalkamadı, dün akşam beraberdik derler, şaşırırlar. EREL AKSOY: Dilerseniz kalp hastalıklarının çeşitli belirtilerinden bahsedebiliriz, onlarla başlayalım. İlk aklıma gelen ve en önemlisi herhalde göğüs ağrısı. Benim ilk başta önem vermek istediğim konu bu. Ne demek istersiniz? OSMAN YEŞİLDAĞ: En önemli belirti göğüs ağrısı. Önce şunu vurgulamak istiyorum; ölümleri en önemli sebebi kalp hastalıklarıyla olan ölümler. Fakat kalp hastalığı deyince özellikle koroner arter hastalığı öne çıkıyor. Diğer kapak hastalıkları, doğumsal kalp hastalıkları, hipertansiyona bağlı ortaya çıkan kalp yetmezliği onlar da var. Fakat bizim esas üstünde durmak istediğimiz konu koroner arter hastalığı. Koroner deyince kalbi besleyen damar hastalığı anlamına geliyor. Bu damarlarda oluşacak tıkanma belli bir seviyenin üstüne çıkınca ağrıyla kendini gösteriyor. Bu kritik seviye aşağı yukarı yüzde 70 düzeyinde. Yüzde 70 düzeyine daralana kadar hiçbir belirti vermiyor. Bunu su borusunun içindeki kireç toplanmasına benzetebilirsiniz. Belli bir noktadan sonra hasta yürüyünce eforla, yokuş, merdiven çıkarken ağrı hissettiğini, belli bir mesafe gidip dinlenince geçtiğini ifade ediyor. Bu çok önemli bir belirti. Ama bu ağrını karakteri, yayıldığı yer ve özellikleri büyük önem taşıyor. O açıdan hastanın ifadesi hatta mimikleri bile önemli, teşhis koymak açısından. http://www.a9.com.tr/izle/185657/Yasam-ve-Saglik/Yasam-ve-Saglik---28-Bolum---Prof-Dr-Osman-Yesildag-Ic-Hastaliklari-ve-Kardiyoloji-Uzmani- A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Soğuk Havada Kalpteki Değişimler Sonucu Çıkan Sorunlar 00:32
Soğuk Havada Kalpteki Değişimler Sonucu Çıkan Sorunlar 1 izlenme - 6 ay önce Acıbadem Kadıköy Hastanesi, Kardiyoloji Uzmanı Doç. Dr. Refik Erdim, "Kış ve Kalp Sağlığı " üzerine soruları cevaplıyor.
Kalp Sağlığı İçin Hangi Sporlar Yapılmalıdır ? 01:06
Kalp Sağlığı İçin Hangi Sporlar Yapılmalıdır ? 1 izlenme - 6 ay önce Acıbadem Kadıköy Hastanesi Kardiyoloji Uzmanı Doç. Dr. Haldun Akgöz, "Kalp Sağlığı" üzerine soruları cevaplıyor.