Hoşgeldiniz!

Kargocu Videoları İzle

Şişme Kadın Taşıyan Kargocunun Dramı 01:25
Şişme Kadın Taşıyan Kargocunun Dramı 57.481 izlenme - 4 yıl önce Şişme bebeği şişirip taşımak nasıl bir mantıktır ya :)
Şişme Kadını Sahibine Ulaştırmaya Çalışan Kargocu 01:25
Şişme Kadını Sahibine Ulaştırmaya Çalışan Kargocu 14.684 izlenme - 2 yıl önce Çin'de bir müşteriye şişme kadın teslimatı yapmak için yola çıkan kargo elemanı ecel terleri döktü. Acaba kargo şirketi ürünü neden bir kutuya ya da ambalaja koymadı.
HDS Kargo - Hayvan Dedektifi (Jim Carrey) 03:29
HDS Kargo - Hayvan Dedektifi (Jim Carrey) 2.044 izlenme - 1 yıl önce Baş rolünü Jim Carrey'nin oynadığı günümüz komedi filmlerinin bile hala üstünde yer alan 1994 yapımı Hayvan Dedektifi (Ace Ventura Pet Detective) filminden muhteşem komik bir sahne.
sarhoş kargocu, duş yaptıran polis 04:09
sarhoş kargocu, duş yaptıran polis 2.497 izlenme - 8 yıl önce sarhoş kargocu, duş yaptıran polis
Şişme Kadını Sahibine Ulaştırmaya Çalışan Kargocu 01:25
Şişme Kadını Sahibine Ulaştırmaya Çalışan Kargocu 964 izlenme - 4 yıl önce Şişme Kadını Sahibine Ulaştırmaya Çalışan Kargocu
Kargocu El Frenini Çekmeyi Unutursa 01:00
Kargocu El Frenini Çekmeyi Unutursa 136 izlenme - 3 yıl önce Kargocu aracının el frenini çekmeyi unutuyor ve araç metrelerce geri geri gidiyor
Kargo Dağıtımında Gelinen Son Nokta 00:26
Kargo Dağıtımında Gelinen Son Nokta 48 izlenme - 3 yıl önce Kargocu kargoyu teslim etmek için arabadan inmeye bile tenezzül etmiyor 26.03.2014 günü exixiz kanalına yüklediğim 'Kargo Dağıtımında Gelinen Son Nokta' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Kargocuya Uçmayı Öğreten Kargo 00:11
Kargocuya Uçmayı Öğreten Kargo 33 izlenme - 2 yıl önce Beceriksiz kargocu kamyondan kargo indirirken dikkatsizliğinin bedelini yere kapaklanarak ödüyor. Kargocunun uçtuğu anları izliyoruz.
Kargocu Adam 2 02:34
Kargocu Adam 2 16 izlenme - 2 yıl önce http://www.oyunskor.com/kargocuadam2.htm Kargocu adam ile tanınan oyunun yeni bölümü olan bu oyunda köprü karşısında bulunan kargonun yerine teslim edilmesi isteniyor. Bunun için köprüye sağlam bir geçit kurarak kargocu adamın rahat bir şekilde hareket etmesini sağlamalısınız. Kontrol mouse iledir. İyi oyunlar..
Kargocu Adam 03:20
Kargocu Adam 13 izlenme - 2 yıl önce http://www.oyunskor.com/kargocuadam.htm Kargocu adam, köprünün karşısındaki koliyi başarılı bir şekilde yerine ulaştırmalıdır. Mouse kontrolü sayesinde kuryecinin gideceği yolu çizmeli daha sonra onu yönlendirerek oyundaki görevini başarılı bir şekilde tamamlamasını sağlamalısınız. İyi eğlenceler..